Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej Dziewczynki!

Ja tylko na chwilkę, chciałam Wam pożyczyć udanego weekendu 🙂 W pracy mam teraz młyn :/
Lusi Lenka śpi w łóżeczki śpi na płaskiej podusi, chyba że jak śpi z nami, to przyklei się do mojej, to ma trochę wyżej. Czyli chyba tak jak u wkreciary.
Wczoraj mielismy 4 rocznice ślubu i w związku z tym, tak jak Wam wcześniej napisałam, idziemy dzis z M. na kolację. Po pracy odbieram mamę, będzie z Leni. Strasznie się cieszę na to wyjście.

A z Lenką, to Wam nie napisze czy juz lepiej, bo sama nie wiem. Skarzy się, że Ją boli. Mimo że jest po 10 dniach brania antybiotyku i teraz ma być na 2 miesięczej "kuracji" na furaginie. W środę idziemy do nefrologa.
Jak bedzie więcej czasu, to napisze jeszcze 🙂

Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
dobra napiszę jeszcze raz, tylko w skrócie:

Przez te upały Łucja nie chce mi spać w nocy i dzisiaj od 2 do prawie 5 męczyła się u mnie w łóżku. M. nie było, więc sama musiałam ją zabawiać 😞

Siku mamy już opanowane, nawet ostatnio na wyjazd do dziadków jej pampka nie założyłam i na szczęście udało się nie obsikać fotelika 🙂

ewelek, gratulacje z okazji rocznicy !!!!Bawcie się dobrze na kolacji i ciesz się chwilą tylko we dwoje!!! A gdzie się wybieracie, macie jakąś ulubioną knajpkę?

Uciekam trochę poćwiczyć, bo w mały zastój ostatnio wpadłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny,

ale u nas ulewa...pada non stop od wczoraj od 22!!!!masakra, z racji, że mamy kominek to trochę nam salon podlewa:P. Okazało się też, że sam komin gdzieś przecieka i w łazience rano była kałuża...no ale tak to jest, uroki domu, zawsze znajdą się jakieś niedoskonałości 🥴

CO tam u Was dziewczyny?
Jakaś mega cisza zapadła 😞 No ale pewnie wrócicie na forum, bo pogoda się zepsuła i niestety trzeba siedzieć w domu 🙂 A co jest lepszą rozrywką niż krótki pościk!!!! 😉

Jak Wam minął Dzień Tatusia? My zrobiłyśmy laurkę i Łucja przeszczęśliwa dała ją Tatusiowi 🙂 NIestety M. nie wykazał ani krzty skruszenia z okazji Dnia Matki i chyba nawet nie było mu głupio,że on o niczym nie pomyślał!!!!No cóż - CHŁOPY!!!

KOlejny raz muszę przyznać, że chwalenie się czymś na forum jest ZŁE!!to chyba jakieś fatum nad nim wisi, bo jak tylko napisałam, że Łucja zajada się warzywami podczas obiadu, to następnego dnia jej ulubiona marchewka zrobiła się bleee...Od kilku dni muszę ją sposobem zmuszać do warzyw, mam nadzieję że to tylko chwilowe i znowu wszystko wróci do normy 🤨

My wielkimi krokami przygotowujemy się do sobotniego wesele, niestety z racji pogody muszę szukać nowych butów. Myślałam, że będzie ciepło i mam takie z odkrytymi palcami i piętą, teraz muszę kupić zabudowane i rajstopy, bo inaczej to przymarznę przy tych 12 stopniach 😠

MIłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie!

U nas też się pogoda zepsuła 😞 Wczoraj na zmianę chwile padało i chwila spokoju, dopiero wieczorem ulewa się zrobiła i padało większość nocy. Już słychać o podtopieniach w wojewodztwie, ta pogoda chyba nam oszalała. Jak nie wielkie upały to za chwilę deszcze i 15st.C.
Lusi- Ja nie uległam, nie przygotowałam nic dla M. W sobote mieliśmy połączony dzien taty z urodzinami M. Z rana mieliśmy jechać do zoo, a popołudniu imprezka w domu. Ale ze względu na pogodę była tylko imprezka 😁 Było miło i przyjemnie- zreszta jak zawsze 😜
postanowiliśmy z M. sprzedać wózek od Lilki.Mamy taki:


I jest za wielki już, w zamian chcemy kupić małą parasolkę.Bo Lila i tak większości chodzi wszędzie sama, albo bierzemy rowerek.
Do tego ostatnio ruszyłam temat zamiany mieszkania. Planujemy zamienić się na 3 pokojowe, może mieć nasz metraż ale lepiej większe 🙂

Lusi- Współczuje Ci z tymi przeciekami.A podczas tych deszczy jesteś/byłaś sama czy M. był z Wami? Bo ztego co pamiętam troszke sie boisz burz. Zresztą w momencie kiedy coś przecieka lub psuje się lepiej mieć męskie oparcie obok 🙂 Śliczna Łucja w awatarku, a te ząbki- ekstra!Coś mi się wydaje,że im starsza tym bardziej podobna do mamy 😉 Mam nadzieję,że bedziecie sie dobrze bawili na weselu,oby pogoda dopisała.

Ewelek- Spóźnione ale szczere życzenia z okazji rocznicy!!! Daj znać jak minęła kolacja we 2 🙂 Mam nadzieje,że Lenka czuje się już lepiej.Z tego co piszesz to strasznie długaaaaaa ta kuracja, czyzby powodem był fakt,że to już kolejna infekcja z kolei?


Dzisiaj przyjezdza moja siostrzenica ( ma 17 lat), przyleciała do Polski na krótkie wakacje i w odwiedziny do taty.Przy okazji stwierdziła,że tęskni za ukochana ciocią heheh 🤪 Siostra za to, nie może się doczekać kiedy urodzi, dzisiaj jak rozmawiałyśmy na skypie żaliła się,że ma już bóle,a mała strasznie się rozpycha. Lekarze jak ja badali( 2tyg temu) twierdzili,że dziecko ma ok.4kg już!!! Siostra jest przerażona heheh, czy da rade urodzic takiego giganta.Ala dla przykładu ( 3 letnia corka) ważyłą 4200 🤪 ten jej chłop płodzi dużeeeeeeeee dzieci.Zresztą jak i reszta jego braci- wszystkie dzieciaki ogromne 😁

Ok, kończe bo muszę się zbierać do wyjścia.
Buziaczki! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny
U nas rano padał; a teraz jest ładnie tylko że wiatr wieje ale to lekki u nas wszystko po staremu mały mi dokucza mąż chce bym wróciła już do pracyale musimy poczekać do puki nie pokedziemy do wawy na kontrol roczną po operacji . Tak piszecie o parasolkach ja musze kupić parasolkę do spacerówki bo jak jedziemy do miasta autobusem to musi mieć bo nie mamy daszku w spacerówce i nawet nie mam kiedy ja kupić bo tam gdzie chce to sklep jest czynny do 17 a mój m pracuje do tej godziny 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczynki!

Lusi śliczna Łucja w awatarku. Jak się zmieniła, włosków przybyło, i świetne ząbki.
O kurcze nie za fajnie z tym kominem, taki nowy domek a tu już wychodzą jakieś niedoskonałości, a co za tym idzie wydatki na remonty. Jak zawsze powtarzam, wszystkiego są plusy i minusy. Ehh…
Dziękujemy za życzenia. Kolacja minęła nam bardzo miło. Lusi byliśmy w restauracji La Maddalena. Bardzo fajna jest sama w sobie. Jeśli chodzi o jedzenie, to jakoś się troszkę rozczarowałam. Byłam tu pierwszy raz, koleżanka mi poleciła.
A na dzień taty zrobiłyśmy z Lenką ładną Laurkę, i na spółkę dałyśmy M. perfumy, ja z okazji rocznicy a Leni z okazji Dnia Taty. Bardzo był zadowolony.
Lusi z tego co się orientowałam to pogoda na sobotę nie ma być taka zła i może zbędne będzie szukanie nowych butów 😉 A jak tam sweterek dla Łucji. Jeśli nadal nic nie masz, to moja propozycja jest nadal aktualna.
Wkreciara dobry pomysł z 3 pokojowym mieszkaniem. Jeśli macie taką możliwość, to na pewno będzie dla Was bardziej komfortowo. Lili będzie miała swój pokój, wy sypialnie i salon. Także 3mam kciuki, aby plany wypaliły 🙂

No pogoda nas niestety nie rozpieszcza :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny 🙂

Ja sie wczoraj z M. wybrałam na wycieczkę do Częstochowy 🙂 Łucja została z Dziadkami a my mieliśmy wychodne 🙂
wkreciara, moze uda mi się zabrać też z M. w Twoje strony 😁 Dziadkowie mają urlop, więc teraz mogę sobie trochę pojeździć z M. po POlsce 🙂

ewelek, super, że wyjście się udało. A jak Lenka zasnęła bez problemu bez Was? A restauracji nie znam, może kiedyś się wybiorę 🤔 Dziękuję za propozycję pożyczenia sweterka,ale udało mi się kupic śliczne bolerko 🙂

wkreciara, a macie już na oku to mieszkanie, czy to tylko taki pomysł. Trzymam kciuki,aby plan się ziścił !!! DZiękuje za miłe słowa...tzn. że Łucja coraz bardziej podobna do Mamy 🙂 🙂 🙂 🤪

A z tymi przeciekami to masakra, ale tak to jest- wszystko wychodzi z czasem. Najgorsze jest to,ze teraz musimy się prosić faceta, który robił dach,aby przyjechał poprawiać...no ale cóż 🤢

Zmykam zrobić sobie gorącą kąpiel, bo strasznie wczoraj przemarzłam na Jasnej Górze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siemka!

Jutro wyjeżdża moja siostrzenica 😞 Trochę mi smutno z tego powodu, już się zdążyłam przyzwyczaić do jej obecności.Dużo fajniej mi mija dzień w jej towarzystwie, jakoś więcej mi się CHCE!Nawet zaczęłyśmy razem ćwiczyć 😁 Co do tematu mieszkania, to już od dłuższego czasu nosiliśmy się z takim zamiarem.Niestety nie mamy nic konkretnego na oku, dopiero dałam ogłoszenie.Niby rozmawiałam z 2 kobietami, ale jedna miała nieciekawe osiedle, a druga ostatnie piętro w wieżowcu- a nas interesuje niska zabudowa i do 4 piętra ( najlepiej parter z ogródkiem) Wiem ,że ciężko będzie ale warto spróbować.Przy sprzedaży zbyt dużo roboty jest, do tego podatki itp a przy zamianie jest to dużo łatwiejsze.

Ewelek- Daj znać jak zdrówko Lenki, czy ta kuracja w ogóle skutkuje?
Lusi Ho ho ho ładną sobie wycieczkę zrobiliście 😆 Super pomysł, ja jestem jak najbardziej ZA!!! Zapraszamy do Tychów na małą wycieczkę 😉 A Łucji nie chcesz zabrać, czy po prostu jak M. jedzie w trasę to nie ma takiej możliwości? 🤨 Bawcie się dobrze na weselichu, oczywiście liczę na jakieś fotki w Twojej szałowej kreacji- masz się nam pochwalić! 😜


Dobranoc! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczynki!

Lusi Leni zasnęła bez problemu bez nas, nawet nie zauważyła, że nas nie ma. Spodobało mi się to i chyba będę na zmianę babcie angażować w wieczorne pilnowanie Lenki.
Wkreciara genialny pomysł z mieszkaniem na parterze i ogródkiem. To jest moje marzenie, tak żałuję, że mamy mieszkania z poddaszem. Także szukaj, szukaj. 3mam kciuki!

Leni jako tako, jakiś lekki katarek, ale chodzi do żłobka. Nadal bierze furaginę, i tak jeszcze przez 3 miesiące.

Fajnie, że dziś piątek 🙂 To życzę Wam udanego weekendu.
A Tobie Lusi wspaniałej zabawy! Ach i przyłączam się do wkreciary, czekamy na fotki!!

Bye
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka!

Wpadłam szybciutko tylko na momencik, dzisiaj ogłoszono wyniki pisemnych matur.Zadałam!!! Wyniki nie powalają, ale jak na szkołę zaoczną to i tak super 😜 j.polski 66%, j.angielski 61% matma 58%.Jupi już mogę przestać się wstydzić 🤪

Buziaki, lece dokańczać obiadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny,

wkreciara, przez chwilę myślałam, że jesteś w ciąży 😜 Wchodzę na forum, a tam podwójna wiadomość od ewelek, jeszcze do tego pogrubiona....!!!!!Więc taka szybka myśl mi do głowy wskoczyła, że może drugi dzidziuś...a tu matura 😁
Oczywiście z całego serca Ci gratuluję wyników, bo pamiętam ile trudu kosztowała Cie nauka....teraz korzystaj z wakacji 🙂A jaki kierunek wybrałaś?
A siostrzenica ile ma lat, bo skoro zmusiłaś ją do wspólnych ćwiczeń, to już pewnie starsza dziewczyna!
Co do wycieczki do Ciebie to teściowie nam trochę plany popsuli, bo jadą na tydzień do Zakopanego 😞 Także nei będzie jak im Łucji podrzucić,ale może jeszcze kiedyś się uda.


Dziewczyny, co do wesela to było cudownie. Młodzi szczęśliwi i zakochani, rodzice dumni, a goście objedzenie i opici :P 😉
Ale wiecie co było najważniejsze, mój efekt ćwiczeń został osiągnięty, bo jedna z koleżanek się mnie zapytała, jak to jest możliwe, że mam taką figurę mając dziecko!!!!! 🤪 byłam wniebowzięta, oczywiście wszystko dograł makijaż i fryzura, no i oczywiście sukienka pięknie podkreślała to co można uwydatnić i chowała niedoskonałości 😁
Moja Łucja też zrobiła furorę, bo biegała po sali jak mały perszing!!! Wszystkie małe dziewczynki ją otoczyły i chciały się nią opiekować, wycałowały ją i wyściskały!!!A Łucja zadowolona, że w centrum uwagi 🙂 W kościele musiała się nią zająć moja siostra ( które specjalnie w tym celu przyjechała), bo szybko zaczęło jej się nudzić i za głośno się zachowywała. Niestety krytyczny moment przyszedł podczas pierwszego tańca, gdy wystrzelili serpentynami z tub, hałas dość mocny i Łucja bardzo się wystraszyła!!! Wytrwała do 19.30!!!Przyjechała po nią moja siostra i zabrała ją do domu, a my mogliśmy się pobawić 🙂
A na zdjęcia będziecie musiały trochę poczekać, bo oczywiście naszym aparatem zrobiliśmy niewiele i głównie Łucji, także musimy czekać na fotki od fotografa 😞


Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka!!

No straszna cisza nastała.
Wkreciara poszła pewnie zaszaleć po wynikach i jeszcze nie wytrzeźwiała 😉)

Lusi świetnie, że wesele sie udało, że się wybawiliście. No i gratuluję figury. Moja pozostawia wiele do życzenia :/ Na pewno pieknie wyglądałyście. Już się nie mogę doczekać zdjęć.
Łucja miała adorację , to jasne że zadowolona.

Moja Lenka chodzi do żłobka, gada jak najęta. Wczoraj wpadła do mnie koleżanka, i powiedziała, że jest pod wrażeniem, tego jak Lenka mówi i jaka jest żywa ! Haha a mama dumna 🙂
Wczoraj pojechaliśmy do urzędu wyrobić małej pszaport, wszystko było ok, jak na Lenkę, to była mega grzeczna, do momentu, aż pani zabrała jej zdjęcie. Oj się zaczęło, szloch taki, że pani zabrała Lenkę. Haha śmiechowa jest czasami.
Ja ostatnio jestem taka zmęczona, już czasami nie daję rady. Czekam na ten urlop przebierając nogami. Przy tym zmęczeniu zauważyłam, że coraz częściej się mylę i o czymś zapominam. No chyba, że to starość 😉 Jutro mam co prawda dzień przyjemności, kosmetyczka po pracy! 🤪

Miłego słonecznego dnia!!



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny
straszna cisza nastała bo pewnie albo nie macie czasu albo z maluchami siedzicie ciągle na dworzu tak jak ja
mój piotrek ciągle by siedział na dworze ale do września bo mamusia wraca od września do pracy a i w wodzie cały b dzień spędził nie usiedzi w miejscu nowe słowa mówi kaka koko gaga nawet się mu udało powiedzieć wreszcie tata a i jajek mówi na dziadka , strasznie zaczyna wymuszać wszystko i zaczyna mi po mału samodzielnie jeść ale na nocnik nie chce mi siadać bo jeszcze nawet nie odczuwa kiedy on robi siusiu i kupkę więc narazie mus chodzenia w pampersach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny
straszna cisza nastała bo pewnie albo nie macie czasu albo z maluchami siedzicie ciągle na dworzu tak jak ja
mój piotrek ciągle by siedział na dworze ale do września bo mamusia wraca od września do pracy a i w wodzie cały b dzień spędził nie usiedzi w miejscu nowe słowa mówi kaka koko gaga nawet się mu udało powiedzieć wreszcie tata a i jajek mówi na dziadka , strasznie zaczyna wymuszać wszystko i zaczyna mi po mału samodzielnie jeść ale na nocnik nie chce mi siadać bo jeszcze nawet nie odczuwa kiedy on robi siusiu i kupkę więc narazie mus chodzenia w pampersach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny...

gosia, super, że Piotre łapie nowe słowa, u nas bez zmian. Mała tylko stosuje swój język 😞 A co do dworu, tak to jest z dziećmi. JAK tylko jest pogoda to uciekają z domów 🙂

ewelek, dumna Mamusia to szczęśliwa Mamusia.!!!!!! Oj zazdroszczę mowy u Lenki, ja czekam i się nie mogę doczekać tej umiejętności. A jakie plany na urlop, że wyrobiliście Lence paszport? A te problemy z pamięcią to na pewno z powodu zmęczenia...bo przecież młode laski jesteśmy 🙂 🤪


U nas Łucja sprawdza swoją sprawność fizyczną, wszędzie włazi. Ostatnio jej ulubionym miejscem jest szklany stolik kawowy.. skacze po nim!!!POza tym wdrapuje się na przeróżne płotki 🙂 Już nie wyrabiam z ta bieganiną za nią.....ach i uwielbia rozlewać swoje picie!!!!Co się da to wylewa na stolik i później myje buzię- oj jak mnie tym wpienia!!!!!!

Dziewczyny może macie jakieś pomysły na wieczór panieński, bo właśnie jestem w trakcie jego przygotowywania i każda pomoc sie przyda!!!

MIłego weekendu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczynki!

Widzę,że u Was wszystko się ładnie układa 🙂 Ewelek, fajnie że mogłaś sobie odpocząć u kosmetyczki - a zapominalstwo to z przemęczenie jest. Lusi- Wiem, że łatwo się pisze, ale na Łucje tez przyjdzie pora.Pewnie jak zacznie gadać to będziesz miło wspominała czas, kiedy tego nie robiła 😜 Naważniejsze,że mówi w soim języku- więc nie masz się co martwić. 😉 Gosia- Gratuluję powrotu do pracy! Czyli co, Piotrek zostanie z babcią? Hmmm a do tej pory ZAWSZE karmiłas Piotrka?? Nic nie chciał jeść samodzielnie?


U mnie lekki szał.Brakuje czasu na kompa. Powiem szczerze,że ciągle szukałam nam nowego domku.JUż jesteśmy na etapie wzięcia kredytu i kupienie nowego, a nasze obecne mieszkanie wynajęlibyśmy. Co z tego wyjdzie jeszcze do końca nie wiemy.Póki co użeram się ze spółdzielnią o naprawę balkonu ( byłam u nich osobiście,zrobić aferę!), czekamy już 4 lata aż łaskawie przyjdą - obiecali,że w lipcu jak będzie pogoda to to zrobią. Poza tym moja siorka urodziła córeczkę, zostałam wykorzystana do kupna wózka i wysłania im do do Irlandii - oczywiście teraz mama z tego tytułu same kłopoty, ale cóż życie.Poza tym zbliżają się 2 urodzinki, i jestem przerażona 😮 Jak je zorganizować i nie zbankrutować 😜
Ok, śmigam ćwiczyć póki moje Skarby jeszcze smacznie śpią.
Buziaczki Kochane! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny,


u nas OSPA!!!
Życzę wszystkim,aby wasze Szkraby tak przechodziły tę chorobę jak jest u nas. Łucja ma może z 5 krostek i zero jakichkolwiek objawów. Sama w życiu nie pomyślałabym, ze to ospa, obstawiłabym, że pogryzły ją komary lub jakieś muszki!! Zaczęło się w środę od gorączki max 38 stopni, na noc dostała czopek i następnego dnia już wszystko było ok. Zrobiłam jej na wszelki wypadek mocz, bo coś pokazywała, że ją boli przy siusianiu. Żadna bakteria nie wyszła, tylko obniżone leukocyty. PAni w laboratorium powiedziała, że to na pewno przez gorączkę. W sobotę dzwoni do mnie koleżanka, że jej syn ma ospę. Łucja nie miała z nim kontaktu,ale ja miałam. Tak mnie jakoś zaczęły zastanawiać krostki u Małej, bo faktycznie się tak nagle pojawiły. Zaczęłam szperać po necie w poszukiwaniu zdjęć, ale jakoś nie przypominało tego co ma Łucja. W każdym razie dla świętego spokoju pojechaliśmy do lekarza i proszę Ospa 😮
Dzisiaj Łucji doliczyłam tylko 3 krostki i to już takie malutkie, nawet zaczęłam się zastanawiać, czy lekarka się nie pomyliła, bo w niczym Łucja nie przypomina chorej na ospę. Miejmy nadzieję, że diagnoza jest prawidłowa i będziemy mieć to już za sobą!! 🙂

wkreciara, trzymam kciuki,aby się udało z domkiem. My mamy taką sytuację, jaką Wy chcecie mieć, tzn. wynajmujemy mieszkanie i powiem Ci, że to wcale nei jest tak kolorowo. Najpierw trzeba znaleźć fajnych lokatorów, a z nimi bywa różnie. My mamy już trzecich i pierwsi okropnie zaniedbali mieszkanie....no ale cóż, z tym się trzeba liczyć. Poza tym wiecznie nie pasował im czynsz i musieliśmy im obniżyć 😠 Płacą mniej, ale przynajmniej w mieszkaniu jest czysto 😜

Co do urodzin, to my w tym roku bardzo skromnie, czyli torcik dla najbliższych ( dziadkowie i chrzestni +moja siostra z dziećmi ) Niestety urodziny Łucji wypadają dwa dni przed trzydziestką mojego M.,a tu się szykuje gruba impreza, także nawet nie myślimy o jakimś kinder party dla naszej Małej!!!


AAA i jeszcze jak byliśmy u lekarza to lekarka była w szoku, że Łucja jest taka drobna....wiecie, że ona waży tylko 9,5 kg!!!!A czasami zje tyle, że nei wiem gdzie ona to mieści!!!!!

Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka!

Lusi witaj w klubie. U nas też OSPA. W sobotę zauważyłam u Lenki za uszkiem 2 male pecherzyki, ktore w niedzielę były już większe i do nich dołączyły kolejne. Do tego temp. Ok. 38 stopni. Lenka ma zdecydowanie więcej tych pęcherzyków niż Łucja. Mam wrażenie że z godziny na godzinę pojawia się ich więcej. Byłam dziś u nas pani doktor, przepisala heviran, ma niby zahamować nastepne chrostki. Jestem na l4 do konca tygodnia, a na przyszly tydzien ściagam siostrę i kuzynkę. Jak na złość mąż jest cały przyszły tydzień w delegacji zagranicznej.
Lenka zarazila sie w przychodni, 2 tyg. Bylysmy na wizycie u pani doktor i na korytarzu minęłyśmy się z dzieckiem strasznie wysypanym na buzi. Zapytalam sie mamy tego dziecka, czy to ospa, a ona przytaknela. Mimo że, zaraz stamtąd uciekłam, to Lenkę chwyciło. Ehh
Oj coś moje dziecko ostatnio ma pecha. Wyobraźcie sobie że w piątek została Lenka pogryziona przez chłopczyka w żłobku. Całą rączkę ma w sińcach i zadrapaniach od zębów. Ten chłopczyk już nie pierwszy raz gryzie dzieci. Mam nadzieję że właścicielki żłobka zrobią z tym porządek. Jak ją zobaczyłam to sie popłakałam. Mały skurczy byk. Ciekawe czy od Leny zalapie ospę? Pokarało by go.
Lusi tylko sie cieszyć, że Łucja ma mało chrostek. Lenka zaczyna sie drapać. A po tym mogą zostać blizny. Jestem w szoku, ile Łucja waży. Istna drobinka z niej. Ja mialam wrażenie, że Lenka jest drobna, a ona waży ok. 11,5 kg.
Z jednej strony to dobrze, że teraz a nie na urlopie. A na wakacje lecimy do Grecji na Zakynthos. Mam nadzieję, że nic nam po drodze nie wyskoczy i moje marzenie się spełni. Wylot mamy 09.08 🙂
Wkreciara widzę, że wkreciłaś sie w szukanie nowego lokum. Powodzenia ) 🙂
Gosia fajnie, że udało sie znaleźć rozwiązanie z opieką nad Piotrusiem, no i powrót do pracy. A czym będziesz się zajmować?
Jeśli chodzi o Lenki drugie urodziny, to też raczej skromnie. Nie planujemy żadnej większej imprezy, tylko wśród najbliszych.

Buźka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej,

ewelek, współczuję z ospą. U nas jest tak, jakby jej nie było:P Jeśli Lenka zaczyna Ci się drapać to podawaj jej krople fenistil, nam lekarka kazała podawać to 3 razy dziennie jak tylko zobaczymy, że Łucję coś swędzi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny
Umnie z ospą było tak że w święta bożego narodzenia byliśmy u moich rodziców i był mój siostrzeniec i dwa dni później dowiaduje się ze ma ospe a z piotrkiem miałam 28 grudnia na szczepienie i mieliśmy szczęście bo nie złapał od niego tej ospy . Ewelek ja pracuje w zakładzie utylizacji odpadów komunalnych Radkom w radomiu tam sortujemy śmieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...