Skocz do zawarto艣ci

sierpni贸weczki 2011 ;) | Forum dla mam


Go艣膰

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym w膮tku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • 3 tygodnie p贸藕niej...
to mo偶e tu spytam, bo ba brzuszku nikt nikt nie odp 馃槥
Co polecacie na such膮 sk贸r臋 malucha. Smaruj臋 go oliwk膮 ale nie pomaga :/

I jakie macie witaminy dla dzieciaczk贸w po艂膮czone, osobno k i d3, w kropelkach czy kapsu艂kach?
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

lydziaa84 napisa艂(a):
to mo偶e tu spytam, bo ba brzuszku nikt nikt nie odp 馃槥
Co polecacie na such膮 sk贸r臋 malucha. Smaruj臋 go oliwk膮 ale nie pomaga :/

I jakie macie witaminy dla dzieciaczk贸w po艂膮czone, osobno k i d3, w kropelkach czy kapsu艂kach?

lydzia, my najpierw Ksawiera k膮pali艣my w p艂ynie Emolium i dodatkowo smarowali艣my kremem Emolium, bo ma艂y strasznie si臋 艂uszczy艂. Od wczoraj u偶ywamy p艂ynu do k膮pieli Oillan (Emolium nam si臋 sko艅czy艂, a Oillan jest tanszy). Jak kremik nam si臋 skonczy to nie b臋dziemy ju偶 kupowac, bo po samym p艂ynie Ksawier jest ju偶 艂adnie nat艂uszczony 馃檪 wi臋c ja moge poleci膰 Ci te dwie serie - Emolium i Oillan.
co do witamin to mam po艂膮czone Vita K+D w kapsu艂kach (dawali nam w szpitalu recepte na nie - cwaniaki 馃槧 - a jak sie okaza艂o, mozna kupi膰 du偶o taniej te witaminy w艂a艣nie w kropelkach
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja r贸wnie偶 witam.chocia偶 m贸j synek nie jest tak pob艂a偶liwy i zbytnio mi czasu wolnego nie daje:] mam takie pytanie odno艣nie witaminy D.od kt贸rej doby si臋 j膮 podaje?bo w Anglii w og贸le nie daj膮 witaminy D ale nie ma przeciwwskaza艅 偶eby kupi膰 i dawa膰 ale nie pami臋tam od kiedy si臋 daje.witamin臋 K si臋 tu dostaje raz w szpitalu tak膮 jakby ko艅sk膮 dawk臋 i nie trzeba podawa膰 wi臋cej.Dobrej nocy mamusie ja mykam do mojego czasopoch艂aniacza 馃榿
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

moniq1984 napisa艂(a):
WITAJCIE 馃檪
Ja mam pytanie odno艣nie p臋puszka: Marysi dzi艣 sam odpad艂 kikut i nie wiem za specjalnie jak teraz piel臋gnowa膰 p臋puszek bo troszk臋 jest w 艣rodku 偶贸艂tej wydzieliny?
POMOCY 馃檪


Monika Twoja ma艂a w awatarze jak lalka wygl膮da 馃檪 hihi
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela napisa艂(a):
moniq1984 napisa艂(a):
WITAJCIE 馃檪
Ja mam pytanie odno艣nie p臋puszka: Marysi dzi艣 sam odpad艂 kikut i nie wiem za specjalnie jak teraz piel臋gnowa膰 p臋puszek bo troszk臋 jest w 艣rodku 偶贸艂tej wydzieliny?
POMOCY 馃檪


Monika Twoja ma艂a w awatarze jak lalka wygl膮da 馃檪 hihi

DZI臉KI 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Justyna891 napisa艂(a):
Jupii zalogowalam sie na mamusiach 馃檪
moze to zmobilizuje Norberta do wyjscia 馃槣


Mojej Antoninki niestety nie zmobilizowa艂o 馃榿 馃榿 no ale do terminu jeszcze ca艂e 3 dni 馃槈
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...