Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
agata82 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Roz..ebie mi ryj 😞 no faken sziiiiiiiiiit


Luizka współczuję 🤨

sorry ze tak wyklinam ale normalnie ile mozna wytrzymac
mam ochote wziac L4 od życia i isc w kime na jedną dobe
zeby po ketonalu jeszcze rwało to musi byc czad w tej kosci 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Laski, mam pytanie...jedno z tych żenujących ☺️ ☺️

Odkryłam, że nie mogę podczas sikania zatrzymać moczu tzn tego strumienia. Kiedyś tak umiałam, zatrzymać na chwilę i sikać dalej ☺️
Kurde zastanawiam się, czy to normalne, czy coś mi tam uszkodzili...
Wiem, że to może nic takiego, po prostu będę sikaś ostrym strumieniem 🤪 🤪 😁 😁 eheheh, ale mimo wszystko trochę mnie to zastanawia... 🙂


hej, ja tez tak miałam, masakra na początku zaraz po porodzi. Ćwicz jak najczęściej mięśni Kegla. U mnie problem minął
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
szuwartyna napisał(a):
dzien doberek, mam takie pytanie, czy ktores z waszych malenstw mialo katarek? jak z tym walczyc? bo moj Jedrek, chyba podlapal. Co prawda nie duzy, ale wpadam juz w panike.
slyszalam, ze od kataru moze sie zrobic zapalenie pluc....


polecam wode morską do noska ona przeczyszcza a do odciągania aspirator, my juz zakupiliśmy ale jeszcze nie był potrzebny.podobno nic tak nie wyciąga glutów 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kalais napisał(a):
agamu napisał(a):
Laski, mam pytanie...jedno z tych żenujących ☺️ ☺️

Odkryłam, że nie mogę podczas sikania zatrzymać moczu tzn tego strumienia. Kiedyś tak umiałam, zatrzymać na chwilę i sikać dalej ☺️
Kurde zastanawiam się, czy to normalne, czy coś mi tam uszkodzili...
Wiem, że to może nic takiego, po prostu będę sikaś ostrym strumieniem 🤪 🤪 😁 😁 eheheh, ale mimo wszystko trochę mnie to zastanawia... 🙂


hej, ja tez tak miałam, masakra na początku zaraz po porodzi. Ćwicz jak najczęściej mięśni Kegla. U mnie problem minął


dokładnie, ćwiczenie mięśni Kegla pomoże. ja sobie obiecuję, że np. zawsze jak karmię Małą będę ćwiczyć ale zazwyczaj zapominam ☺️ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
szuwartyna napisał(a):
dzien doberek, mam takie pytanie, czy ktores z waszych malenstw mialo katarek? jak z tym walczyc? bo moj Jedrek, chyba podlapal. Co prawda nie duzy, ale wpadam juz w panike.
slyszalam, ze od kataru moze sie zrobic zapalenie pluc....


Hej moj Mati mial katarek tydzien temu, nie mial goraczki tylko katarek. Smarowalam mu stopki mascia majerankowa i kilka razy dziennie zakrapialam nosek woda morska disnermar i odciagalam wydzielinke ktora byla w nosku frida- przeszło po kilku dniach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka mamusie,
u nas nocka oki, 3 razy pobudka ale nie wiem co ten mój syn sobie mysli popije 5 minut i kima na 3 h
ale ogólnie jest ok brzuszek go bolał bo kupy nie mogł zrobic no ale rano poszłooo 🙂 aż po same pachy 🙂
teraz sobie lezy w łozeczku i słucha muzyczki z karuzeli 🙂
no i dziś kończymy 3 tygodznie 🙂 jezu jak ten czas leci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
siemka mamusie,
u nas nocka oki, 3 razy pobudka ale nie wiem co ten mój syn sobie mysli popije 5 minut i kima na 3 h
ale ogólnie jest ok brzuszek go bolał bo kupy nie mogł zrobic no ale rano poszłooo 🙂 aż po same pachy 🙂
teraz sobie lezy w łozeczku i słucha muzyczki z karuzeli 🙂
no i dziś kończymy 3 tygodznie 🙂 jezu jak ten czas leci


Za chwilę bedzie miesiąc 🙂 ja bym powiedziała, ze nie leci tylko zapie....... 😮 nie obejrzę się i do pracy trzeba będzie wracać 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agata82 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
siemka mamusie,
u nas nocka oki, 3 razy pobudka ale nie wiem co ten mój syn sobie mysli popije 5 minut i kima na 3 h
ale ogólnie jest ok brzuszek go bolał bo kupy nie mogł zrobic no ale rano poszłooo 🙂 aż po same pachy 🙂
teraz sobie lezy w łozeczku i słucha muzyczki z karuzeli 🙂
no i dziś kończymy 3 tygodznie 🙂 jezu jak ten czas leci


Za chwilę bedzie miesiąc 🙂 ja bym powiedziała, ze nie leci tylko zapie....... 😮 nie obejrzę się i do pracy trzeba będzie wracać 🤢 🤢 🤢 🤢

Nie wspominaj nawet :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA100 napisał(a):
Dziewczyny maluszki są Boskie, Julcia rewelacja jakie włoski nie mogę się napatrzeć, Antoś rozbrajający, powali baby uśmiechem na kolana a Tadeo już ma swoją wielbicielkę moja Emi tak na niego patrzała i się tak zastanawiam co przykuło jej uwagę 🙃 🙃 🙃 🙃, Nadinka jaka już dużo babeczka taka dostojna, zrównoważona dama, Gabrysia pięknota ,pływaczka nasza
Wrześniowe dzieciaczki są bombowe !!!!!!!!!!!!!!!!!1


Hahaha, no prosze, moze skojarzymy następna pare 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Mateusz konczy dzisiaj miesiac!!!!!!!!! 🤪 🙂 🙂 🙂 🙃
😎 🤪 no winszujemy! 🤪 😉 wspolny Kinderbal >? 😁 😎


Oraz całusy dla OLCI od TADZIA!!! Ma się rozumieć niezobowiązujące i przyjacielskie 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
HEj tak wogole

U nas masakra byla nawet przy suszarce wybudzał ją co chwile atak 😞 az wkoncu ustawilam zeby suszarka leciala non stop i poszlam spac i tak suszyła do 3-30


ja na sniadanie wrzuciłam kolejny ketonal. wiec z mleka nadal nici
fajnie mnie boli, fajnie ze mam ochote spac i mam dosc 😞 rwie mnie pol twarzy cala kosc 😞( 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢


Loui, wytrzymaj, przecież to się w końcu skończy i znów będzie dobrze! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sobie dalej pogadam do siebie 😁
Nocka nawet ok, rano były bóle brzucha, ale mniejsze, opanowaliśmy leżeniem na brzuszku, trochę gazików odeszło, więc już sama nie wiem czy ten Delicol pomaga czy nie. Może troszkę tak, ale szału nie ma. Będę stosować dalej i zobaczymy.
Wczoraj po kąpieli ubrałam Tadzia w ciuszki, które kupowałam miesiąc temu i wydawały mi się wtedy taaakie wielkie, a teraz są w sam raz 😮 Jak te dzidziule rosną!
A poza tym to mam smuta, bo mojego męża nie będzie z nami w sobotę 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kahlanik napisał(a):
To ja sobie dalej pogadam do siebie 😁
Nocka nawet ok, rano były bóle brzucha, ale mniejsze, opanowaliśmy leżeniem na brzuszku, trochę gazików odeszło, więc już sama nie wiem czy ten Delicol pomaga czy nie. Może troszkę tak, ale szału nie ma. Będę stosować dalej i zobaczymy.
Wczoraj po kąpieli ubrałam Tadzia w ciuszki, które kupowałam miesiąc temu i wydawały mi się wtedy taaakie wielkie, a teraz są w sam raz 😮 Jak te dzidziule rosną!
A poza tym to mam smuta, bo mojego męża nie będzie z nami w sobotę 😞 😞

u nas ciuszki juz niektore bardzo na styk ale te ktore dokupilam po porodzie jak sie okazalo ze szkrabik niezbyt olbrzym: 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
kahlanik napisał(a):
To ja sobie dalej pogadam do siebie 😁
Nocka nawet ok, rano były bóle brzucha, ale mniejsze, opanowaliśmy leżeniem na brzuszku, trochę gazików odeszło, więc już sama nie wiem czy ten Delicol pomaga czy nie. Może troszkę tak, ale szału nie ma. Będę stosować dalej i zobaczymy.
Wczoraj po kąpieli ubrałam Tadzia w ciuszki, które kupowałam miesiąc temu i wydawały mi się wtedy taaakie wielkie, a teraz są w sam raz 😮 Jak te dzidziule rosną!
A poza tym to mam smuta, bo mojego męża nie będzie z nami w sobotę 😞 😞

u nas ciuszki juz niektore bardzo na styk ale te ktore dokupilam po porodzie jak sie okazalo ze szkrabik niezbyt olbrzym: 🙂

ja to mialam nosa do ciuszków bo mały urodził sie 60cm wiec jak narazie mamy same 62 pozniej bedziemy dokupować na bierząco,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siema laski ....
U nas noc super jedno jedzonko o 4....czyli jak zawsze
Ania 100 ....trzymaj sie dzielnie kochana, ja sie za wszystkie dzieciaczki wrzesniowe modle ...
Wszystkim dzieciaczka ktore maja dzisiaj swoje małe urodzinki wszystkiego dobrego , duzo zdrówka i słodyczy ciocia Aga z Julcia życzy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Luzika trzymaj sie ....juz niedługo bol minie, nie wiem dlaczego tak długo Cie trzyma , ja tez tak miałam i 1 dzien na ketanolu i po bolu...
Dziewczyny a orientujecie sie ile te pnemokoki kosztuja ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka..
u mnie nocka ok.. mala ciagla cyca zastosowalam sie do rad magdy od olci!! dziekuje kochana za telefon!! 🙂 ale dzis od rana znow marudzi przy cycku.. i od nowa..
agus gin mnie nawet nie zbadał bo powiedzial ze mam przyjsc jak przestane krwawic mam sie zglosic w tym roku jakos do niego.. pogadalismy posmialismy sie wypisal na becikowe z czego musialam jeszcze isc do mojego pierwszego gina zeby tez mi wypisal na becikowe bo do niego chodzilam do 17tyg a u mnie wymagaja zaswiadczenia do 10tyg..
laski powiedzcie mi czy jakbym zadzwonila na poradnie laktacyjna czy wiedzieliby czy mogestosowac preparat oerfecta extra slim do szybkiej redukcji rozstepow przy karmieniu cyckiem?
uzylam wczoraj dwa razy ten krem i nie uwierzycie ale na nogach te co mi siepojawily prawie znikły.. szok! a i brzuszek mam jasniejszy! boli fakt to wchlanianie ale przynajmniej oszczedze na laserach jak mi beda blaknac tak dalej.. i wtedy wykonam 10 zabiegow na wszystko a nie 20 np...
a szkoda przestac karmic cykiem skoro znow ciagnie mleczko.. ale zrezygnowac z siebie tez nie potrafie... wiem ze jestem egoistka powinnam myslec tylko o nadince ale z 2 strony szczesliwa mama tez by jej sie przydala... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...