Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Maga napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
wlasnie Magda Asia swietne awatary moj m chciał zrobic mojemu fote jak wywija podkowke ale oczywiscie nie da rady 🤔

😘
Maga wymiatasz normalnie-przyjedzcie z Leginsiem do mnie to sobie urzadxzimy sesyje ze hej!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


hehe, Antos w otoczeniu dwoch pieknych kobietek? 🤪 🤪 no ja nie wiem co by Laurka na to powiedziala 🙃 🤪 🤪
pozniej wstawie na fotografie kilka innych, bo robilam te zdjecia na zajecia 😁
slicznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
Maga napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Siema laski
MOja JULCIA ma dzisiaj 7 tyg
Noc spoko ....
W ten weekend duzo dziecieczków wrzesniowych bedzie ochrzczonych ....Hania, Pawełek i jeszcze ktos tam zapowiadał ze tez bedzie chrzcił....
Asik z Zg.....jak tam Twoja mama????
Dorcia ....a WY teraz domek czy w bloku kupiliscie te swoje M?????

szkoda mi slow ..zawszze byla pomocna,zawsze uczuciowa do przesady ..a teraz ma jakies zalamanie ,wszedl alkohol ... 😞 😞 😞nie umiem i juz nie mam sily Jej pomoc.. juz tyle razy pomagalam i ja i brat... 😞cholera nerwy i zal ..wiem ze ona napewno ubolewa nad tym ale chyba sila wyzsza...nie gadam z Nia ,czekalam tyle weekendow,tyle dni ,obiecywala jedno a robila drugie...naprawde jestem bezsilna


buziolki dla Juleczki naszej 😘 😘 😘 😘 😘


kochana.. moze sprobujcie jezcze raz? wiem, ze macie swoje problemy.. ale mozee ona podswiadomie bardzo Was potrzebuje?
nie lam sie 😘

dokladnie tez tak myslę Asia moj ojciec był alkoholikiem skonczylo się tragicznie.......bo dopiero wtedy czlek uswiadamia sobie ze miał depresje ze mozna bylo ppomoc tylko było za późno.Wiem jak jest alkohol nie latwo...
niewiem jak pomoc mam..jestem tu 20km od niej i niewiem co ona tam wyprawia..dochodza mnie sluchy ... 🤢

oj to dopiero na odleglosc tym bardziej sie nied da pomoc.Asia trzymaj się Kochana 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ASIA ZG pamietaj co nas nie zabije to nas wzmocni tak ze pamietaj jetses dzielna kobieta i zarazem mausia i córka i napewno zrobilas duzo by pomóc mamie ale to najpierw ona sama musi chceic pomocy bo na siłe nic n ie zrobisz tylko nerwy sobie naszarpiesz !!!!moze przyjdzie taki dzien ze sie Twoja mam otrzasnie i stwierdzi ze ma dla kogo!!!!!!!!

oby Dorcia ,oby tak bylo 🙂Dziekuje dziewczynki za slowa otuchy..nie chcialam tu pisac na forum ,ale mysle co mi tam ...zawsze sie Nia chwalilam -wzor matki -wiele kolezanek mi zazdroscilo relacji z mama ..a teraz sie poprostu wstydze 😞

Kobieto moj ojciec jak nie pił też był złoty człowiek jak mala byłam to sztama z tatą a potem ryczałam po kątach ehhh szkoda słow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
Maga napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Siema laski
MOja JULCIA ma dzisiaj 7 tyg
Noc spoko ....
W ten weekend duzo dziecieczków wrzesniowych bedzie ochrzczonych ....Hania, Pawełek i jeszcze ktos tam zapowiadał ze tez bedzie chrzcił....
Asik z Zg.....jak tam Twoja mama????
Dorcia ....a WY teraz domek czy w bloku kupiliscie te swoje M?????

szkoda mi slow ..zawszze byla pomocna,zawsze uczuciowa do przesady ..a teraz ma jakies zalamanie ,wszedl alkohol ... 😞 😞 😞nie umiem i juz nie mam sily Jej pomoc.. juz tyle razy pomagalam i ja i brat... 😞cholera nerwy i zal ..wiem ze ona napewno ubolewa nad tym ale chyba sila wyzsza...nie gadam z Nia ,czekalam tyle weekendow,tyle dni ,obiecywala jedno a robila drugie...naprawde jestem bezsilna


buziolki dla Juleczki naszej 😘 😘 😘 😘 😘


kochana.. moze sprobujcie jezcze raz? wiem, ze macie swoje problemy.. ale mozee ona podswiadomie bardzo Was potrzebuje?
nie lam sie 😘

dokladnie tez tak myslę Asia moj ojciec był alkoholikiem skonczylo się tragicznie.......bo dopiero wtedy czlek uswiadamia sobie ze miał depresje ze mozna bylo ppomoc tylko było za późno.Wiem jak jest alkohol nie latwo...
niewiem jak pomoc mam..jestem tu 20km od niej i niewiem co ona tam wyprawia..dochodza mnie sluchy ... 🤢

oj to dopiero na odleglosc tym bardziej sie nied da pomoc.Asia trzymaj się Kochana 😘
😘 😘 😘trzymam ,ale qresko ciezko..cala ciaze sie wqurwialam,myslalam,ze przyjdzie Ola na swiat to zmadrzeje...dzwonila kilka razy i sie umawiala z nami ...czekalam tyle juz razy -wygladalam...ale juz nie wygladam ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ASIA ZG pamietaj co nas nie zabije to nas wzmocni tak ze pamietaj jetses dzielna kobieta i zarazem mausia i córka i napewno zrobilas duzo by pomóc mamie ale to najpierw ona sama musi chceic pomocy bo na siłe nic n ie zrobisz tylko nerwy sobie naszarpiesz !!!!moze przyjdzie taki dzien ze sie Twoja mam otrzasnie i stwierdzi ze ma dla kogo!!!!!!!!

oby Dorcia ,oby tak bylo 🙂Dziekuje dziewczynki za slowa otuchy..nie chcialam tu pisac na forum ,ale mysle co mi tam ...zawsze sie Nia chwalilam -wzor matki -wiele kolezanek mi zazdroscilo relacji z mama ..a teraz sie poprostu wstydze 😞

Kobieto moj ojciec jak nie pił też był złoty człowiek jak mala byłam to sztama z tatą a potem ryczałam po kątach ehhh szkoda słow

przeszlas swoje tez Kochana.. 😘 😘 😘 😘 a ja z kolei w dziecinstwie ojcA MIALAM co to rządził ,a mama tylko kuchta domowa -dzieci domnek zadbany wsio na perfekt...a tatus sobie pozwalal i nieraz sie spierdzielalo z domu w srodku nocy do dziadkow...
rodzice juz nie sa ze soba ok 10lat ,ale tatus sie otrzASNAL I USIADL NA DUPIE -NAWET NAS ODWIEDZA NIEKIEDY ZE SWOJA KOBITA I JEST GIT ,A TERAZ MATCE ODWALILO NOZ KURDE MASAKRA...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kamiska napisał(a):
dzięki dzięki

mam pytanko czy waszym dzieciaczkom tez zdarza sie zachlystywac moj normalnie ssie i sie zachlystuje juz pare razy mialam serce w gardle ....


wszystkiego naj dla julci i dla solenizantów 🤪
tak mialam takie sytuacje i nawet pognalam po jednej z takich akcji do pediatry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
no Mati wrocci ze spaceru daleko nie mia bo z ogródka 😜 😜
zjadł mliko sciagnieta raptem 100 zaraz dociagnie z cyca i odwiedzi mnie moja sis 🙂
z pokarmem mam marnie niestety jednak po cc jest chójnia z grzybnia 😠
no cos Ty Dorus???to obciągaj sdzielnie i wspieraj mleczarnie ,nie poddawaj sie 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ASIA ZG pamietaj co nas nie zabije to nas wzmocni tak ze pamietaj jetses dzielna kobieta i zarazem mausia i córka i napewno zrobilas duzo by pomóc mamie ale to najpierw ona sama musi chceic pomocy bo na siłe nic n ie zrobisz tylko nerwy sobie naszarpiesz !!!!moze przyjdzie taki dzien ze sie Twoja mam otrzasnie i stwierdzi ze ma dla kogo!!!!!!!!

oby Dorcia ,oby tak bylo 🙂Dziekuje dziewczynki za slowa otuchy..nie chcialam tu pisac na forum ,ale mysle co mi tam ...zawsze sie Nia chwalilam -wzor matki -wiele kolezanek mi zazdroscilo relacji z mama ..a teraz sie poprostu wstydze 😞

Kobieto moj ojciec jak nie pił też był złoty człowiek jak mala byłam to sztama z tatą a potem ryczałam po kątach ehhh szkoda słow

przeszlas swoje tez Kochana.. 😘 😘 😘 😘 a ja z kolei w dziecinstwie ojcA MIALAM co to rządził ,a mama tylko kuchta domowa -dzieci domnek zadbany wsio na perfekt...a tatus sobie pozwalal i nieraz sie spierdzielalo z domu w srodku nocy do dziadkow...
rodzice juz nie sa ze soba ok 10lat ,ale tatus sie otrzASNAL I USIADL NA DUPIE -NAWET NAS ODWIEDZA NIEKIEDY ZE SWOJA KOBITA I JEST GIT ,A TERAZ MATCE ODWALILO NOZ KURDE MASAKRA...

no to nieciekawie miałaś też kurcze u mnie to tak jest z moją mamą ucierpiała się przez ojca a teraz kobicinie na głowe moja siostra wchodzi nie raz mam ochote huknąć jedną z drugą mamie ze tak własnej corce pozwala siostrze ehhh k... wczoraj biedna mama dzwonila do mnie z placzem wychowaala od malego i nadal chowa wnuczkę a za grosz wdziecznosci ale co ja moge na odleglosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ASIA ZG pamietaj co nas nie zabije to nas wzmocni tak ze pamietaj jetses dzielna kobieta i zarazem mausia i córka i napewno zrobilas duzo by pomóc mamie ale to najpierw ona sama musi chceic pomocy bo na siłe nic n ie zrobisz tylko nerwy sobie naszarpiesz !!!!moze przyjdzie taki dzien ze sie Twoja mam otrzasnie i stwierdzi ze ma dla kogo!!!!!!!!

oby Dorcia ,oby tak bylo 🙂Dziekuje dziewczynki za slowa otuchy..nie chcialam tu pisac na forum ,ale mysle co mi tam ...zawsze sie Nia chwalilam -wzor matki -wiele kolezanek mi zazdroscilo relacji z mama ..a teraz sie poprostu wstydze 😞

Kobieto moj ojciec jak nie pił też był złoty człowiek jak mala byłam to sztama z tatą a potem ryczałam po kątach ehhh szkoda słow

przeszlas swoje tez Kochana.. 😘 😘 😘 😘 a ja z kolei w dziecinstwie ojcA MIALAM co to rządził ,a mama tylko kuchta domowa -dzieci domnek zadbany wsio na perfekt...a tatus sobie pozwalal i nieraz sie spierdzielalo z domu w srodku nocy do dziadkow...
rodzice juz nie sa ze soba ok 10lat ,ale tatus sie otrzASNAL I USIADL NA DUPIE -NAWET NAS ODWIEDZA NIEKIEDY ZE SWOJA KOBITA I JEST GIT ,A TERAZ MATCE ODWALILO NOZ KURDE MASAKRA...

no to nieciekawie miałaś też kurcze u mnie to tak jest z moją mamą ucierpiała się przez ojca a teraz kobicinie na głowe moja siostra wchodzi nie raz mam ochote huknąć jedną z drugą mamie ze tak własnej corce pozwala siostrze ehhh k... wczoraj biedna mama dzwonila do mnie z placzem wychowaala od malego i nadal chowa wnuczkę a za grosz wdziecznosci ale co ja moge na odleglosc

jasna dupa to tez siostrzyczka sobie pozwala.. 😠
Czlowiek sie kiedys wykonczy .... te wszystkie przebojowe lata pozostawiaja swoj slad na psychice..mimo ,ze jest ok ale...nerwica pozostaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
szuwartyna napisał(a):
dziewczeta musze sie wam pochwalic, dzisiaj byla u mnie polozna i zwazyla Jedrka - moj maly wazy 3880 g! przytyl prawie 0,5 kg w 7 dni 🙂 jestem mega szczesliwa 😁
gratuluje 🙂masz okruszka strasznego ,moja tyle wazyla jak sie urodzila 3820 hihihihi


Witajcie ja w biegu podczytuje.
My po szczepieniu - koszmar, mała ma teraz stan podgorączkowy, modlę się by już było ok.
A po ważeniu my ważymy 3800, 🙂 🙂 🙂, i się smutałam że mało przybiera, lekarz mówi że bardzo ładnie i prawidłowo i jest ok.
A z rozmiaru 56 też już wyrasta 🙂 🙂 🙂 i część jest odłożona na bok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ASIA ZG pamietaj co nas nie zabije to nas wzmocni tak ze pamietaj jetses dzielna kobieta i zarazem mausia i córka i napewno zrobilas duzo by pomóc mamie ale to najpierw ona sama musi chceic pomocy bo na siłe nic n ie zrobisz tylko nerwy sobie naszarpiesz !!!!moze przyjdzie taki dzien ze sie Twoja mam otrzasnie i stwierdzi ze ma dla kogo!!!!!!!!

oby Dorcia ,oby tak bylo 🙂Dziekuje dziewczynki za slowa otuchy..nie chcialam tu pisac na forum ,ale mysle co mi tam ...zawsze sie Nia chwalilam -wzor matki -wiele kolezanek mi zazdroscilo relacji z mama ..a teraz sie poprostu wstydze 😞

Kobieto moj ojciec jak nie pił też był złoty człowiek jak mala byłam to sztama z tatą a potem ryczałam po kątach ehhh szkoda słow

przeszlas swoje tez Kochana.. 😘 😘 😘 😘 a ja z kolei w dziecinstwie ojcA MIALAM co to rządził ,a mama tylko kuchta domowa -dzieci domnek zadbany wsio na perfekt...a tatus sobie pozwalal i nieraz sie spierdzielalo z domu w srodku nocy do dziadkow...
rodzice juz nie sa ze soba ok 10lat ,ale tatus sie otrzASNAL I USIADL NA DUPIE -NAWET NAS ODWIEDZA NIEKIEDY ZE SWOJA KOBITA I JEST GIT ,A TERAZ MATCE ODWALILO NOZ KURDE MASAKRA...

no to nieciekawie miałaś też kurcze u mnie to tak jest z moją mamą ucierpiała się przez ojca a teraz kobicinie na głowe moja siostra wchodzi nie raz mam ochote huknąć jedną z drugą mamie ze tak własnej corce pozwala siostrze ehhh k... wczoraj biedna mama dzwonila do mnie z placzem wychowaala od malego i nadal chowa wnuczkę a za grosz wdziecznosci ale co ja moge na odleglosc

jasna dupa to tez siostrzyczka sobie pozwala.. 😠
Czlowiek sie kiedys wykonczy .... te wszystkie przebojowe lata pozostawiaja swoj slad na psychice..mimo ,ze jest ok ale...nerwica pozostaje


grrr tez mam taka znajoma, co swoje dziecko matce zwala na glowe i pozwala wychowywac i ludzie sie dziwia, ze zamiast 'babciu' mowi d niej 'mamo' 😠 😠 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ANIA100 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
szuwartyna napisał(a):
dziewczeta musze sie wam pochwalic, dzisiaj byla u mnie polozna i zwazyla Jedrka - moj maly wazy 3880 g! przytyl prawie 0,5 kg w 7 dni 🙂 jestem mega szczesliwa 😁
gratuluje 🙂masz okruszka strasznego ,moja tyle wazyla jak sie urodzila 3820 hihihihi


Witajcie ja w biegu podczytuje.
My po szczepieniu - koszmar, mała ma teraz stan podgorączkowy, modlę się by już było ok.
A po ważeniu my ważymy 3800, 🙂 🙂 🙂, i się smutałam że mało przybiera, lekarz mówi że bardzo ładnie i prawidłowo i jest ok.
A z rozmiaru 56 też już wyrasta 🙂 🙂 🙂 i część jest odłożona na bok.
jesli lekarz mowi ,ze jest ok to jest git!nie smutaj Aniu 😉 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...