Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

Zocha napisał(a):
hej, wczoraj wrócilyśmy ze szpitala... Byłyśmy 12 dni a najgorsze jest to że nadal nie wiemy co jest naszej Zosi....
może któremuś z waszych maluchów zdarzało się mieć [color=red]ŚLADY KRWI W KUPIE[/[/color]size] ??????
dziś zaliczamy kolejnego pediatre w nadzieji że on coś wymyśli a jutro gastrologa w CZMP...
jesteśmy przerażeni!!!!
na szczęście Zosia przybiera na wadze i nie wyląda na chorą....
pomóżcie jesli się z czymś takim spotkałyście!!!!!


kurcze nie przytrafiło mi sie nic takiego ,,,, ale mam nadzieje ze wkoncu jakis lekarz wpadnie na to co jest zosi i mam nadzieje ze bedzie wszystko ok trzymamy kciuki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ANIA100 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Witajcie 😘

Daaaaawno mnie nie było 🙂 Ale jakoś czasu brak i w ogóle..zresztą i tak nie ma znaczenia czy tu jestem czy nie 🤪 😁 😁 😆 u Nas wszystko ok 🙂 Emilka rośnie jak na drożdżach 🙂nocki w miare przesypia nie jest źle! 🙂 Dziewczyny ile płacicie/płaciłyście za szczepionke 6w1? u mnie koszt to 900 zł i ciekawa jestem czy u Was jest podobnie..


aniu na pewno nie tyle my za 6w1 i rotawirusy 500.
a tak poza tymto witam


u mnie tez cos koło tego kosztuje 400-500 z ł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izarybka napisał(a):
Louisedg napisał(a):
czarna79 napisał(a):
I CO NIC NIE DOSTAŁYSCIE W SZPITALU JAK WAS ODWIEDZALI ......?????????

Nas nie odwiedzali.. 🤨

Nas tez nie odwiedzali i bardzo dobrze bo i tak był tłok 🙂


ja dostalam elektroniczną nianie hehe i kombinezonik na jesien 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zocha napisał(a):
hej, wczoraj wrócilyśmy ze szpitala... Byłyśmy 12 dni a najgorsze jest to że nadal nie wiemy co jest naszej Zosi....
może któremuś z waszych maluchów zdarzało się mieć [color=red]ŚLADY KRWI W KUPIE[/[/color]size] ??????
dziś zaliczamy kolejnego pediatre w nadzieji że on coś wymyśli a jutro gastrologa w CZMP...
jesteśmy przerażeni!!!!
na szczęście Zosia przybiera na wadze i nie wyląda na chorą....
pomóżcie jesli się z czymś takim spotkałyście!!!!!
jejuniu ....nie mam pojecia co to takiego ale mam nadz.ze to nic powaznego..oby lekarze rozpedzili wszelkie zle mysli ...trzymaj sie Zonia....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestesmy po wizycie u Pediatry... 😞 😞 😞

Niestety powikłania niedotlenienia sie pojawiły
Straszono nas zaburzeniami koordynacji ruchoej... i sie sprawdziło

Słusznie niepokoiłam sie zbyt szybkim rozwojem małej
że sama sie przewraca jak chce ze podnosi i trzyma glowe bardzo dlugo
ze podnosi cały tłów.....
dzis przy badaniu praktycznie usiadła...

ma wzmozone napiecie miesniowe

a ja tak sie cieszylam szybkim rozwojem 😮

dostalismy skierowanie do neurologa
ale nie bedziemy czekac
walimy prywatnie i do neurologa i na rehabilitacje
bedzie tez trzeba duzo w domu cwiczyc, dobrze ze mam piłke

jest to stan przejsciowy i rehabilitacja to naprawi ale jednak pani dr powiedziala "mam nadzieje"
wiec znow wyszlam z placzem a maz zbadl
moja kolezanka jest fizykoterapeutka juz mi naswietlila co mniej wiecej nas czeka uspokoila ze bedzie ok

powiedziala ze najwazniejsze ze tak szybko wykryte bo czasem lekarze tego nie sprawdzaja a rodzice wychwytuja dopiero ok pol roku..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
Witajcie 😘

Daaaaawno mnie nie było 🙂 Ale jakoś czasu brak i w ogóle..zresztą i tak nie ma znaczenia czy tu jestem czy nie 🤪 😁 😁 😆 u Nas wszystko ok 🙂 Emilka rośnie jak na drożdżach 🙂nocki w miare przesypia nie jest źle! 🙂 Dziewczyny ile płacicie/płaciłyście za szczepionke 6w1? u mnie koszt to 900 zł i ciekawa jestem czy u Was jest podobnie..

zalatuje foszkiem :P a to my sie powinny fochac bo nas zaniedbalas i sie nie poijawiasz 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zocha napisał(a):
hej, wczoraj wrócilyśmy ze szpitala... Byłyśmy 12 dni a najgorsze jest to że nadal nie wiemy co jest naszej Zosi....
może któremuś z waszych maluchów zdarzało się mieć [color=red]ŚLADY KRWI W KUPIE[/[/color]size] ??????
dziś zaliczamy kolejnego pediatre w nadzieji że on coś wymyśli a jutro gastrologa w CZMP...
jesteśmy przerażeni!!!!
na szczęście Zosia przybiera na wadze i nie wyląda na chorą....
pomóżcie jesli się z czymś takim spotkałyście!!!!!


😞 😞 😞 😞3majcie sie
mam nadzieje ze wkoncu dojda co to jest!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie!
Lui trzymam kciuki za Julcię.
Zocha oby lekarze jak najszybciej zdiagnozowali problem...

Z moim cycem już lepiej, tzn. nie boli ale jest czerwony nadal. Lenka dzielnie wysysa z niego mleko i mam nadzieję, że i zator. Martwi mnie tylko temperatura, bo teraz jest na poziomie 34,8...
Jutro idziemy z Lenką do pediatry na pierwszą wizytę. Zapytamy o wysypkę którą ma już od soboty (wygląda jak trądzik niemowlęcy) i o oczko, bo ma spuchniętą powiekę i zaczerwienioną (od czasu porodu).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Położna mówiła, że to znamię na powiece to może być pocałunek bociana. Poszperałam w sieci i znalazłam, że to pocałunek anioła. Bardzo spodobała mi się definicja
Pocałunek Anioła - Legenda głosi, że jest to znamię spowodowane pocałunkiem dziecka w powiekę przed porodem na pożegnanie przez jego Anioła Stróża - taki rodzaj błogosławieństwa, na skutek którego dziecko rodzi się z plamką na powiece.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny!
Zocha, Luizka[color=red][/color]trzymajcie się!!na pewno będzie wszystko dobrze!Luizka najważniejsze, że w pore reagujecie, Zocha- jeśli Malutka przybiera to może coś niegroźnego i przejsciowego?Moja raz miała w kupce śluz i tez się przestraszyłam ale więcej sie nie pojawił na szczęście.
Letka[color=orange][/color] dbaj o cycuszki 😉 i o siebie,niska temperatura to osłabienie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
Dziewczyny pomodle sie za wasze Szkkraby!!!!!!!!!

ja tez w nie najlepszej formie psychicznej bo mateusz ma problem z lewym bioderkiem i bedzie nosił teraz przez 2 m-c poduszke frejki a ortopeda nie wyklucza ze równiez aparat 😞


oj posypały sie dziś złe wiadomości... 😞 trzeba wierzyc, że będzie dobrze!NA PEWNO BEDZIE!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Alicja spała dziś w nocy ponad 8 godzin!!!! od 20.30 do 4.45 😮 😮 😮 😮 Matko mam cudowne dziecko!!!! 😉 😉 😜 😜 😜
mój entuzjazm osłabił brat, mają Niuńkę starszą od naszej o 6tygodni i ma teraz MEGA piorunka 😉 nie śpi, płacze jak opętana z niewiadomych przyczyn i ogólnie hardcor 😮 mówi, że Majeczka jeszcze kilka tygodni temu tez była złotym dzieckiem, spokojnym itd a teraz urządza im armagedon 😉 ciekawe czy i nas to czeka?? bo ja miałam nadzieję, że Alicja to na stałe już takim aniołkiem będzie 🙂 nadzieja matka głupich 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
kurde wysmarowalam sie kremem perfecta i ziiiimno mi zaraz zamarzne 🙃
ja ostatnio tzn tesciowa za szczepienia rota pneumo 5w1 placila 700zł teraz kolejne tyle 14 grudnia 😁
buziaczki dla juleczki , no to prawie wszystkie nasze maluchy maja juz 2 z przodu 🙂 jak ten czas leci.. ☺️ ja juz niedlugo tez bede miala 2 z przodu 😁


jest taki fajny krem perfecta z kolei rozgrzewajacy az pali 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...