Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
asia2011 napisał(a):
agamu napisał(a):
asia2011 napisał(a):
agamu napisał(a):
asia2011 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
asia19874 napisał(a):
jesteśmy , Tymon się tak drze że szok ... chyba ma zastane wszystko i łupi się w niebo głosy ...ściągneli , wszystko ok , buciki mamy ...
Nic nie pomaga , teraz usnął ale co ruszy nóżkami to jęczy albo zaczyna płakać a ja z nim .


dzięki za otuchę i za miłe słowa !

biedna kruszynka. tyle czasu mial to na nozkach ze musi sie teraz przyzwyczaic,najwazniejsze ze juz jest wszystko dobrze 😘


Ja Was bardzo podziwiam Tymonka że tak dzielnie sobie radził i Ciebie Asiu że jakoś to zniosłaś, ostatnia prosta , najważniejsze że wszystko jest dobrze i oby szybciutko przyzwyczaił się do nowej sytuacji 😘 W sumie dzięki Wam staram się też dzielnie znosić rózne nasze problemy nie wszystko jest tak super jak sobie człowiek wymarzy a do tego jestem cały czas sama z małym i sobie jakoś radzimy jak czasami mam chwilkę to was podczytam i się uspokajam 🙂


Asia czy Ty wiesz, że ja leżałam na Twoim łóżku szpitalnym, w tym samym pokoju po porodzie???? 🙂 🙂 🙂


ooo serio? jesteś pewna? oo kurczaki jaki numer 🙂 Poznałaś Elę i Aleksia?


w 17 🙂 Ja tam byłam od niedzieli, a Ela z Aleksem wychodziła w poniedziałek 🙂

własnie nawet odszukałam smsa jaki Ci wysłałam że pewnie trafisz na moje łózko bo my juz wychodzimy, ale numer, zobacz jak się sprawdziło 🙂) ehh i ta łazienka zaraz mi się przypomniały dobre i złe strony tego pokoju ale za to Anita z Hanką i Ela z Aleksem umiliły ci czas 🙂 Aleks i jego historia, to dopiero dzielny duet- mam kontakt z Elą czasami do siebie napiszemy 🙂 szkoda że się nie spotkałyśmy;/


wesoło było 🙂 a Ela i Aleks-fakt przeszli tyle, ze szok. najwazniejsze ze wszystkko sie dobrze skonczyło 🙂
Jaki ten świat mały-znamy się stąd, a leżałysmy na tym samym łozku, tydzień po sobie 🙂hihihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ale zamulony dzien , pospałam troszke z synusiem, mam nadzieje ze nie bedzie dzisiaj takiego hardcoru jak wczoraj dlatego nie chce histeri przy cycku i na wieczór do butelki mu sciagne mleczko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale swiat jest mały ....Agata z aSKA musi cos z tego powidu wypic a co .....
Asik ....trzym sie dzielnie , pamietaj ze bedzie tylko lepiej ....musi sie biedny przyzwyczaic ...tyle czasu był w gipsach .....pamietasz jak na poczatku przyzwyczajał sie do gipsów ...dzieciaczki szybki zapominaja , jutro bedzie lepiej kochana .,....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Ale swiat jest mały ....Agata z aSKA musi cos z tego powidu wypic a co .....
Asik ....trzym sie dzielnie , pamietaj ze bedzie tylko lepiej ....musi sie biedny przyzwyczaic ...tyle czasu był w gipsach .....pamietasz jak na poczatku przyzwyczajał sie do gipsów ...dzieciaczki szybki zapominaja , jutro bedzie lepiej kochana .,....

masz rację Aga trzeba polać! 🙂jak dla mnie herbatkę na laktację 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia2011 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Ale swiat jest mały ....Agata z aSKA musi cos z tego powidu wypic a co .....
Asik ....trzym sie dzielnie , pamietaj ze bedzie tylko lepiej ....musi sie biedny przyzwyczaic ...tyle czasu był w gipsach .....pamietasz jak na poczatku przyzwyczajał sie do gipsów ...dzieciaczki szybki zapominaja , jutro bedzie lepiej kochana .,....

masz rację Aga trzeba polać! 🙂jak dla mnie herbatkę na laktację 🙂 🙂

na poczatek herbatka , a pozniej piwo hi hi ....Asia dlaczego tak rzadko do nas zagladasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
asia2011 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Ale swiat jest mały ....Agata z aSKA musi cos z tego powidu wypic a co .....
Asik ....trzym sie dzielnie , pamietaj ze bedzie tylko lepiej ....musi sie biedny przyzwyczaic ...tyle czasu był w gipsach .....pamietasz jak na poczatku przyzwyczajał sie do gipsów ...dzieciaczki szybki zapominaja , jutro bedzie lepiej kochana .,....

masz rację Aga trzeba polać! 🙂jak dla mnie herbatkę na laktację 🙂 🙂

na poczatek herbatka , a pozniej piwo hi hi ....Asia dlaczego tak rzadko do nas zagladasz


zaglądam prawie codziennie albo ca dwa dni ale nie zawsze mam na tyle siły zeby się włączyć w dyskusję, dzis jestem cała w skowronkach ale są dni gdzie mam mega doły chyba jestem jedną z tych co mają depresję ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia2011 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
asia2011 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Ale swiat jest mały ....Agata z aSKA musi cos z tego powidu wypic a co .....
Asik ....trzym sie dzielnie , pamietaj ze bedzie tylko lepiej ....musi sie biedny przyzwyczaic ...tyle czasu był w gipsach .....pamietasz jak na poczatku przyzwyczajał sie do gipsów ...dzieciaczki szybki zapominaja , jutro bedzie lepiej kochana .,....

masz rację Aga trzeba polać! 🙂jak dla mnie herbatkę na laktację 🙂 🙂

na poczatek herbatka , a pozniej piwo hi hi ....Asia dlaczego tak rzadko do nas zagladasz


zaglądam prawie codziennie albo ca dwa dni ale nie zawsze mam na tyle siły zeby się włączyć w dyskusję, dzis jestem cała w skowronkach ale są dni gdzie mam mega doły chyba jestem jedną z tych co mają depresję ;/

to ty rozmawiaj z nami co sie dzieje ...jestesmy po to zeby sie wspierac ....a masz kogos koło siebie zeby pogadac???? bo w takich chwilach potrzebny ktos kto cie wysłucha , poradzi....jak jestes blisko Agaty to przeciez moecie sie umowic , nasza Agata to super dziewczyna....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia2011 napisał(a):
izarybka napisał(a):
hehe ogladacie dlaczego ja hihi


ja oglądam- Przyjaciele na TVN7 🙂 a mały ucina popołudniowa drzemkę 🙂

a ja jestem sama całe tyg dziś mam go dość wogóle nie śpi masakr jakaś 😞 😞 😞 😞 😞 w wózku nie w lozeczku nie by=ujak nie tylko rączki
ja pierdole mąż dzwoni każe mi się z nim polozyć no k.... ale ja potrzebuje też coś zjesc k.... nawet obiadu nie zjadlam 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
asia2011 napisał(a):
izarybka napisał(a):
hehe ogladacie dlaczego ja hihi


ja oglądam- Przyjaciele na TVN7 🙂 a mały ucina popołudniowa drzemkę 🙂

a ja jestem sama całe tyg dziś mam go dość wogóle nie śpi masakr jakaś 😞 😞 😞 😞 😞 w wózku nie w lozeczku nie by=ujak nie tylko rączki
ja pierdole mąż dzwoni każe mi się z nim polozyć no k.... ale ja potrzebuje też coś zjesc k.... nawet obiadu nie zjadlam 😞 😞

wspolczuje ci na prawde ja to nie wiem co z czasem zrobic.. boze jakie kochane dzieciatko mi sie trafiło! ☺️ nie twierdze ze wasze nie sa kochane po prostu bardziej wymagajace 🙂 😁 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moje dziece dzisiaj tylko je i spi , chyba zamulony po tym syropku, mierze mu co chwile temp to ma normalną 36.6 , najwidoczniej odsypia mam nadzieje ze w nocy bedzie spał, 150 ml mleczka sciagniete i teraz czeka az synusiek sie obudzi kompu kompu i jedzonko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bylam dzisiaj z mala na spacerku i przy okazji do takiego jednego sklepu weszlam z ciuchami 🙂 cztery tuniki przymiezalam i dwie mi sie strasznie podobaly ale cena kazdej z nich okolo 90zl nie moglam sie zdecydowac ktora wybrac z tych dwoch,ale przyszlam do domu zmezem pogadalam i mowil ze jak mi sie dwie podobaja to mam sobie kupic heh juz prezent dla mnie ma z glowy heh ale dodal ze pewnie do swiat cos ladniejszego znajde heh ale po świetach mam urodziny wiec jak cos heh to poiem ze urodziny mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
Ja Wam powiem,że teraz wole coś kupić Emilce niż sobie ☺️taka skąpa sie dla siebie zrobiłam 🤪 😁 😁


ja tez tak mam 🙂 ale dzisiaj skusilam sie wejsc do sklepu heh ae ogolnie cud ze mi sie cos spodobalo bo zawsze zanim cos znajde to pol dnia mi zleci ale teraz nie mam czasu tak lazic po sklepach 🙂 mamusia tez musi jakos wygladac heh tym bardziej ze w ciuchy z przed ciazy nie wlazi....masakra ciekawe kiedy wroce do swoich rozmiarow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
uffff kupsztal poszedł zrobiłam mu herbatke koperkowa nie chciał pic za bardzo ale w koncu kupa poszla 🤪
juuuuuuuuuuupi 🙂 obmyje go tylko zaraz i lulu 🙂
a mąż przez fona jak usłyszał że ja placze to zaczął co ci znowu nie pasuje??? żałujesz??? no k...
dobranoc kobiety 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
laurka2011 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Ja Wam powiem,że teraz wole coś kupić Emilce niż sobie ☺️taka skąpa sie dla siebie zrobiłam 🤪 😁 😁


ja tez tak mam 🙂 ale dzisiaj skusilam sie wejsc do sklepu heh ae ogolnie cud ze mi sie cos spodobalo bo zawsze zanim cos znajde to pol dnia mi zleci ale teraz nie mam czasu tak lazic po sklepach 🙂 mamusia tez musi jakos wygladac heh tym bardziej ze w ciuchy z przed ciazy nie wlazi....masakra ciekawe kiedy wroce do swoich rozmiarow


ja jak kupiłam sobie kiecke na chrzciny to czułam sie jak nowo narodzona 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
asia2011 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
asia2011 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Ale swiat jest mały ....Agata z aSKA musi cos z tego powidu wypic a co .....
Asik ....trzym sie dzielnie , pamietaj ze bedzie tylko lepiej ....musi sie biedny przyzwyczaic ...tyle czasu był w gipsach .....pamietasz jak na poczatku przyzwyczajał sie do gipsów ...dzieciaczki szybki zapominaja , jutro bedzie lepiej kochana .,....

masz rację Aga trzeba polać! 🙂jak dla mnie herbatkę na laktację 🙂 🙂

na poczatek herbatka , a pozniej piwo hi hi ....Asia dlaczego tak rzadko do nas zagladasz


zaglądam prawie codziennie albo ca dwa dni ale nie zawsze mam na tyle siły zeby się włączyć w dyskusję, dzis jestem cała w skowronkach ale są dni gdzie mam mega doły chyba jestem jedną z tych co mają depresję ;/

to ty rozmawiaj z nami co sie dzieje ...jestesmy po to zeby sie wspierac ....a masz kogos koło siebie zeby pogadac???? bo w takich chwilach potrzebny ktos kto cie wysłucha , poradzi....jak jestes blisko Agaty to przeciez moecie sie umowic , nasza Agata to super dziewczyna....


Dokładnie, Asiu gdybyś chciała pogadać, spotkać się to mój numer masz 🙂 Aguś dzięki za rekomendację 😘 ☺️ 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Izarybka jestem pełna podziwu dla Ciebie kochana , ze sobie tak swietnie radzisz z małym ja tez całe dnie jestem sama z małą ale na noc zawsze M wraca, usypia Julkę , wstanie w nocy mleko zrobic, nakarmi , czy nawet przytuli .....wielki szacun kobieto dla Ciebie 😘 🙂 🙂


Ja też, z resztą podziwiam wszystkie, które są same (bo mężowie w rozjazdach). Mój też wraaca koło 18 do domu, ale mimo wszystko jest, ja mogę wyjsć na chwilę z psem ,odmienić myśli...SZACUN dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
asia2011 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
asia2011 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Ale swiat jest mały ....Agata z aSKA musi cos z tego powidu wypic a co .....
Asik ....trzym sie dzielnie , pamietaj ze bedzie tylko lepiej ....musi sie biedny przyzwyczaic ...tyle czasu był w gipsach .....pamietasz jak na poczatku przyzwyczajał sie do gipsów ...dzieciaczki szybki zapominaja , jutro bedzie lepiej kochana .,....

masz rację Aga trzeba polać! 🙂jak dla mnie herbatkę na laktację 🙂 🙂

na poczatek herbatka , a pozniej piwo hi hi ....Asia dlaczego tak rzadko do nas zagladasz


zaglądam prawie codziennie albo ca dwa dni ale nie zawsze mam na tyle siły zeby się włączyć w dyskusję, dzis jestem cała w skowronkach ale są dni gdzie mam mega doły chyba jestem jedną z tych co mają depresję ;/

to ty rozmawiaj z nami co sie dzieje ...jestesmy po to zeby sie wspierac ....a masz kogos koło siebie zeby pogadac???? bo w takich chwilach potrzebny ktos kto cie wysłucha , poradzi....jak jestes blisko Agaty to przeciez moecie sie umowic , nasza Agata to super dziewczyna....


Dokładnie, Asiu gdybyś chciała pogadać, spotkać się to mój numer masz 🙂 Aguś dzięki za rekomendację 😘 ☺️ 🤪 🤪

Nie ma za co kochana, bo to prawda niestety.....hi hi...baba z jajami do tanca i do rozańca .... 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...