Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Leginsik napisał(a):
ja narzekam na moje dziecko a ono juz ponad dwie godziny spi 😎

mój obudził sie przed 15 minutami 🙂 prawie 4 h spał a teraz gada w łózeczku z nowymi przyjaciólłmi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
ja narzekam na moje dziecko a ono juz ponad dwie godziny spi 😎

mój obudził sie przed 15 minutami 🙂 prawie 4 h spał a teraz gada w łózeczku z nowymi przyjaciólłmi 🙂

moja córcia najdłużej spała 3 😲 🤪 wiec jest nadzieja że moze pobije ten rekord hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
laurka2011 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
dopiero nam sie zaczna uroki swiat 🤪


mija waga poki co stoi w miejscu a swieta tyle jedzenia bedzie przeraza mnie to heh bo oczy wszystko chca zjesc heh

a ja juz przezywam ze nie bede mogla zjesc pierogów z kapustą i grzybkami

😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
agata82 napisał(a):
dziewczyny, które karmią/odciągają Wy tez macie takiego głoda?? ja mogłabym co chwilę coś wciągać ☺️ a jak nie mam w domu czegoś słodkiego to dramat 😮


no strasznie... tylko muze miec w pokoju albo gotowe, bo nigdy mi sie nie chce isc robic 🤪
tez chalwe uwielbiam i wogole slodkie 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moja laktacja powraca 🙂 wczoraj po siedmiu min sciagania z jedej piersi 20 ml a dzisiaj już prawie 80 🤪 🤪

uhuuu jeszcze 25 ml i moje dziecie bedzie miało 150 ml jedzonka na kolacje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mariola-s napisał(a):
ja też za słodkościami teraz jestem bardzo, i jeść też mi się chce. podobno jak karmi się cycem to waga leci w dół a u mnie stoi już od 2 miesięcy... ale diety stosować nie wolno bo pokarmu nie będzie, zresztą nie mam tak silnej woli...

u mnie to samo z wage 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
Maga napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
laurka2011 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
dopiero nam sie zaczna uroki swiat 🤪


mija waga poki co stoi w miejscu a swieta tyle jedzenia bedzie przeraza mnie to heh bo oczy wszystko chca zjesc heh

a ja juz przezywam ze nie bede mogla zjesc pierogów z kapustą i grzybkami
ja tez ja tez 😞 a to Ty mnie na fb wyhaczyłas he? 😁 😘


a czemu nie mozecie?
na Anto nic nie dziala ani pizza ani mcdonalds ani czekolada, slodycze, kapusty- on jakis niealergiczny egzemplarz 🙃 a juz sie uszek do barszczu nie moge doczekac 🤪


w sumie u nas po kfc nic nie było kapusty nie próbowałam wiec nie wiem co bedzie sie działo 🙂
ja jadlam grzyby ost i kupa byla sluzowata i zielonkawa...a po slodyczach i wszystkim innym jest ok,ino kapuchy nie jadlam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mariola-s napisał(a):
jestem wykończona, Szymonka po szczepieniach nóżki tak bolały że nie mogliśmy go uspokoić, nawet cyca nie chciał, dopiero paracetamol pomógł, zjadł teraz kima. a on bardzo rzadko płacze i to góra 5 min, więc dziś to była trauma, aż się popłakałam. biedactwo
😞 😞 😞 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no czarna mnie zrypała że was zaniedbuję więc się witam.kurczę odzwyczaiłam sie od pisania do was i jakoś mi teraz ciężko.u nas wszystko ok.Nie moge narzekać na moje dzieciątko.Ładnie śpi(prawie całą noc) rzadko jest marudna.Kochana jest ogólnie.no i rośnie okropnie szybko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
kurcze wysłałam Tomka do apteki po coś na ząbkowanie...bo chyba u nas się zaczyna 😮 😮 😮-mamy ślinotok, ładowanie łapek do buzi i drapanie dziąsełek ...tak sobie rozszarpała, że aż krewka była 🤢
Kurde już by się zaczynało?????

http://www.edziecko.pl/pierwszy_rok/1,79405,2806834.html
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
szotka napisał(a):
no czarna mnie zrypała że was zaniedbuję więc się witam.kurczę odzwyczaiłam sie od pisania do was i jakoś mi teraz ciężko.u nas wszystko ok.Nie moge narzekać na moje dzieciątko.Ładnie śpi(prawie całą noc) rzadko jest marudna.Kochana jest ogólnie.no i rośnie okropnie szybko 🙂

kochana a ile juz wazy ....i dodaj jakies zdjecia Alicji....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
szotka napisał(a):
no czarna mnie zrypała że was zaniedbuję więc się witam.kurczę odzwyczaiłam sie od pisania do was i jakoś mi teraz ciężko.u nas wszystko ok.Nie moge narzekać na moje dzieciątko.Ładnie śpi(prawie całą noc) rzadko jest marudna.Kochana jest ogólnie.no i rośnie okropnie szybko 🙂

🙂Witamy kochana, tak to byłam ja i brakowała nam Was .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
"nasz synek dziś od północy się potwornie męczy, nie śpi, nie je, płacze godzinami ... ślinienie się, katar, kaszel wywołany krztuszeniem się śliną, stan podgorączkowy, a momentami nawet powyżej 38,2'C, do tego fatalny nastrój ... noc prawie bezsenna. Dostał Panadol (wciśnięty w tą rozwartą, małą japkę prawie siłą) ale nie wiem czy mu to pomogło czy się po prostu zmęczył i usnął. Nie chce żadnych gryzaczków, a posmarowanie mu dziąseł żelem to działanie podchodzące pod znęcanie się nad dzieckiem, tak mocno trzeba go trzymać ... więc nie specjalnie się do tego palimy. Dziś idziemy do lekarza bo dzień wygląda tak samo jak noc ... będziemy próbowali aplikować czopki. Masakra ... chyba już wolałem kolki"

😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...