Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Siema laski ....
Noc ponownie super mam nadzieje ze jej tak zostanie od 21.30 do 6 i od 6.15 do 9.30....
Smerfetka....jak Ci wsiaka kupa w pieluche to jest za rzadka , poradz sie lekarza ....
Agata i Dorcia ....ja tez swojej te jabłko zamowie , jest super , a Dorcia widziałas moze na allegro to co wczoraj wysyłałas tylko po niemiecku czy cus...
Anulka ...jak tam siostra rodzi czy nie ....
Asik z K ....daj znac co u Was i wszystkiego naj z okazji 13 tyg i jak sie nie mylę 3 m-ca ...
Ja wszedzie z mala chodze , bo niestety M pracuje do pozna
No i mamy 12 tyg.... za tydz 3 m-ce jak to szybko mija .....
A i do Letki napisałam co tam u nich , ze tesknimy , odpisała mi
Macierzyństwo pochłoneło mnie bez reszty.Teraz też mamy problemy zdrowotne, wczoraj neurolog, w pon ortopeda. Jak tylko sie ogarnie to zajrzy do nas 🙂 🙂 🙂 wysyła 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Siema laski ....
Noc ponownie super mam nadzieje ze jej tak zostanie od 21.30 do 6 i od 6.15 do 9.30....
Smerfetka....jak Ci wsiaka kupa w pieluche to jest za rzadka , poradz sie lekarza ....
Agata i Dorcia ....ja tez swojej te jabłko zamowie , jest super , a Dorcia widziałas moze na allegro to co wczoraj wysyłałas tylko po niemiecku czy cus...
Anulka ...jak tam siostra rodzi czy nie ....
Asik z K ....daj znac co u Was i wszystkiego naj z okazji 13 tyg i jak sie nie mylę 3 m-ca ...
Ja wszedzie z mala chodze , bo niestety M pracuje do pozna
No i mamy 12 tyg.... za tydz 3 m-ce jak to szybko mija .....
A i do Letki napisałam co tam u nich , ze tesknimy , odpisała mi
Macierzyństwo pochłoneło mnie bez reszty.Teraz też mamy problemy zdrowotne, wczoraj neurolog, w pon ortopeda. Jak tylko sie ogarnie to zajrzy do nas 🙂 🙂 🙂 wysyła 😘 😘 😘


szybko Julka je 🙃 moj je 30min, ale 180-210 🤪
u nas 20-5 i 5.30-7 🙃 tez nie narekamy 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mi się zdaje ze mój gorzej niespokojny jest na wlasnie kupke grudkowata np dzisiaj noc tragedia wiercił sie co lepsze obudziłam sie a ten w garsci moje włosy trzyma 😲 tez robi kupki w wiekszosci przy jedzeniu
ja tez zabieram mlodego na zakupy bo mój G nakupił by głupot bezemnie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Siema laski ....
Noc ponownie super mam nadzieje ze jej tak zostanie od 21.30 do 6 i od 6.15 do 9.30....
Smerfetka....jak Ci wsiaka kupa w pieluche to jest za rzadka , poradz sie lekarza ....
Agata i Dorcia ....ja tez swojej te jabłko zamowie , jest super , a Dorcia widziałas moze na allegro to co wczoraj wysyłałas tylko po niemiecku czy cus...
Anulka ...jak tam siostra rodzi czy nie ....
Asik z K ....daj znac co u Was i wszystkiego naj z okazji 13 tyg i jak sie nie mylę 3 m-ca ...
Ja wszedzie z mala chodze , bo niestety M pracuje do pozna
No i mamy 12 tyg.... za tydz 3 m-ce jak to szybko mija .....
A i do Letki napisałam co tam u nich , ze tesknimy , odpisała mi
Macierzyństwo pochłoneło mnie bez reszty.Teraz też mamy problemy zdrowotne, wczoraj neurolog, w pon ortopeda. Jak tylko sie ogarnie to zajrzy do nas 🙂 🙂 🙂 wysyła 😘 😘 😘


Gdzie tam rodzi 🤪 😁 😁 kula sie jeszcze hehhe ale już coraz bardziej stęka 😁 🙂 kurcze...ja już nawet zapomniałam jak to było... 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
AGA SZCZERZE MÓWIAC NIE SZUKAŁAM NA ALEGRO ZARAZ POSZUKAM ALBO JAK TY ZNAJDZIESZ TO DAJ ZNAC 🙂 A JA MAM DYLEMAT JAKI KOLOR JABŁŁUSZKA MAM ZAMÓWIC PODPOWIEDZCIE 🙂


ja wzięłam czerwone 🙂
A jeszcze podoba mi się to-na później 🙂 http://allegro.pl/ks-kids-edukacyjny-krokodyl-mega-zestaw-klocki-568-i1881797820.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
AGA SZCZERZE MÓWIAC NIE SZUKAŁAM NA ALEGRO ZARAZ POSZUKAM ALBO JAK TY ZNAJDZIESZ TO DAJ ZNAC 🙂 A JA MAM DYLEMAT JAKI KOLOR JABŁŁUSZKA MAM ZAMÓWIC PODPOWIEDZCIE 🙂


ja wzięłam czerwone 🙂
A jeszcze podoba mi się to-na później 🙂 http://allegro.pl/ks-kids-edukacyjny-krokodyl-mega-zestaw-klocki-568-i1881797820.html


rewelka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AGAto co dostał Mateusz to nie kupisz w polsce 😞znalazam ta firme na allegro i jak zobaczyłłam przedmioty to sie kapnełam skad moja kolezanka to ma !!!a mianowicie stad ze jej siostry maz na alllegro sprzedaje tej firmy zabawki i jak zobaczyłamhttp://allegro.pl/little-bird-told-me-na-biegunach-kon-konik-bujak-i1968395493.html to sie pokapowałam bo widziałam to u jej siostry w domu 🙂ceny sa zawaliste ale na life ta zabawka jest super no nie za ta cene ale jest super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
AGAto co dostał Mateusz to nie kupisz w polsce 😞znalazam ta firme na allegro i jak zobaczyłłam przedmioty to sie kapnełam skad moja kolezanka to ma !!!a mianowicie stad ze jej siostry maz na alllegro sprzedaje tej firmy zabawki i jak zobaczyłamhttp://allegro.pl/little-bird-told-me-na-biegunach-kon-konik-bujak-i1968395493.html to sie pokapowałam bo widziałam to u jej siostry w domu 🙂ceny sa zawaliste ale na life ta zabawka jest super no nie za ta cene ale jest super

SZKODA BO FAJNIE WYGLADA ....A MOZE ZNAJDZIESZ COS PODOBNEGO NA ALLEGRO TO DAJ LINK....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
moja laktacja chyba też się trochę podleczyła przez to dodatkowe ściąganie nocne. co prawda mały je z różną częstotliwością, raz co godzinę, co dwie a nawet co 3 ale co 3 to przeważnie w tym jest spacer, ale już nie mam wrażenia że są puste. no i codziennie do zamrażalnika trafia 110-140 ml 🙂 i też piję sporo wody i herbatki


musze kupic te woreczki do mrozenia bo jak do szkoly chodze to jak znalazł beda co drugi weekend

ja mam 10 pojemników z aventu, chyba też będę musiała zaopatrzyć się w woreczki. któraś na forum zachwalała jakieś konkretne, pamiętacie jakie to były?


wiem ze są chyba z baby ono woreczki na mleczko i medeli pewnie te medeli lepsze ale i drozsze , a gdzie takie pojemniki mozna kupić>?


Hejka
ja mroziłam w pudełkach po jogurtach. Jadłam jogurt np. naturalny Zott, myłam, wygotowałam i mleczko moje wlewałam, przyklejałam karteczkę z datą i do woreczka i do zamrażarki. Bardzo sobie chwalę i tanio bo ja zjem jogurt albo mój M a mały ma pojemnik na mleczko. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
smerfetka napisał(a):
Leginsik nie potrzebowałaś skierowania na badanie kupki???
I tak się zastanawiam jak ją pobrać skoro jest rzadka i wsiąka w pieluszkę 😮

ja wolałam prywatnie zanieśc do laboratorium.
kup w aptece kubeczek na kał,jest on ze szpatułką,pobierz nią kupke z pampersa i w razie czego wsadź do lodówki gdybyś miała dopiero póxniej zaniesc do laboratorium.
koszt badania 12 zł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...