Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Agata ....u nas jak juz sie ubieramy na dwor to ona sie smieje , ale jak juz czeka w wozka zebym nałozyła buty i kurtke to mina jest nie tęga i czasami płacz .....ale u niej jest taka zasada bardziej woli byc rozebrana , a jak juz kłade na przewijak i jest goła to w siodmym niebie nogami tak wywija ze szok ....Danielek bedzie sie cieszył cały czas nago bedzie przed nim paradowała hi hi ....ale na pewno sie jej to odmieni.... 🙂 🤪
A i jeszcze jedno moja z zasady rzadko płacze .....teraz ma faze gaworzenia i głosne okrzyki ,....i to jej sie podoba , ja lece jakby cos sie stalo a ta sie smieje do mnie , zebym z nia gadała i zaczynamy to wtedy tak biedna chce cos powiedziec az czasmi tchu nie moze złapac ale mowi po swojemu....boskie to jest 🙂 🙂

buhaha no bedzie sie cieszyl heheh mój też tak ma że jak już ja sie ubieram to ryk nieziemski
najlepsze jak zacznie gadac nalyka sie powietrza i potem czkawa 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
ciekawe czy ja co dostane w nocy od mikolaja buta wystawie 😁 a cooo 😎


wystaw dupke spod kołderki to Twój na pewno da Ci fany prezent ☺️ 🤪 😁 😁

hahahaha też plan to chyba dla Ł byłby prezent to on mi musi wystawić dupke haha


taaaaa Rózgą na dupe jak trza!!!!!!
haha albo w ☺️ ☺️ uważaj bo Mikołaj zmarznięty z Laponi dyma może poważnie chcieć wskoczyć pod kordełkę


no i wrzesień 2012 bedzie otwarty hah

buahhahaha!!

Uwaga na Mikołajki !!! nie rozstawiac nóg nie wypinac dupska !!


BUHAHA ej wlasnie! u nas minie rok od poczecia w mikolajki 🤪 🤪 🙃

Myśle że musicie to uczcić !!
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/824/miki2n.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/6315/miki2n.jpg[/IMG][/URL]



ahahah pokazalam mezowi liczac, ze go to rozbawi, ale on ROZWAZA !1!! 😮 🤪

haha
zapytaj czy rozważy to drugie zdjecie 😁 😁 😁


Wariatki 🤪 😁 😁


o dziwo woli pierwsze 🤪 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
ha zrobilam sobie galaretke pomaranczową na potem a teraz wpiernicze kisiel poziomkowy 😎 😎

od wczoraj nie jadam po 18 to wyzwanie nie lada!. ciezko mi bylo moze sie przyzwyczaje
mialam schudnac te 10 kg co mi zostalo po ciazy, do konca roku, a waga stoi..... stoi i nic.

a jak u was zeszlo am juz wsjo???


Coś Ty...po porodzie spadło 10 kg..po odchudzaniu teraźniejszym 5 kg..i dalej walcze..jestem tłuściutka jak świniaaaaaaaaaaaa 😮 🤢 😠

to i tak lepiej mi 10 zeszlo 10 zostalo i stoi ani -1 nie chce byc swinia to skromnie by bylo ja jestem jak wpieprz


mnie jeszcze 4kg. zostały. Wagowo nie jest źle, ale brzuchol mam duży. Dobrze, że do wiosny jeszcze trochę czasu, bo zimą łatwiej się zakamuflować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
ciekawe czy ja co dostane w nocy od mikolaja buta wystawie 😁 a cooo 😎


wystaw dupke spod kołderki to Twój na pewno da Ci fany prezent ☺️ 🤪 😁 😁

hahahaha też plan to chyba dla Ł byłby prezent to on mi musi wystawić dupke haha


taaaaa Rózgą na dupe jak trza!!!!!!
haha albo w ☺️ ☺️ uważaj bo Mikołaj zmarznięty z Laponi dyma może poważnie chcieć wskoczyć pod kordełkę


no i wrzesień 2012 bedzie otwarty hah

buahhahaha!!

Uwaga na Mikołajki !!! nie rozstawiac nóg nie wypinac dupska !!


BUHAHA ej wlasnie! u nas minie rok od poczecia w mikolajki 🤪 🤪 🙃

Myśle że musicie to uczcić !!
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/824/miki2n.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/6315/miki2n.jpg[/IMG][/URL]



ahahah pokazalam mezowi liczac, ze go to rozbawi, ale on ROZWAZA !1!! 😮 🤪

haha
zapytaj czy rozważy to drugie zdjecie 😁 😁 😁


Wariatki 🤪 😁 😁


o dziwo woli pierwsze 🤪 🤪 🙃

Madzia została nominowana jako pierwsza do pozostania Wrześniówką 2012 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny wiecie co dzisiaj w nocy zrobiłam.... ☺️ 🤪 😁 😁
Z siostrą na allegro siedziałyśmy i wybierałyśmy dla Niej wszystkie potrzebne rzeczy dla Małego a mój Jacek chrapał jak szalony...budziłam Go a On nawet nie reagował..wkurzyłam sie wziełam długopis iii...wkroczyłam do akcji..namalowałam Mu kolczyka na uchu w kształcie serca i łezki pod okiem..wstaje w nocy a ja do Niego co Ty Misiek płakałeś?? a On cooo? i razem polewka tylko,że ja zlewałam z Niego a On to niewiem z czego,,jak później spojrzał w lustro to focha strzelił...myślałyśmy z Siostrą że sie zadusimy ze śmiechu... 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
smerfetka napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agata ...az sie popłakałam szok , co za zycie nie sprawiedliwe .....
ANIA 100.....daj mi nr konta moj mail [email protected], dam mu 1%


Aniu, mnie też możesz podać ten numer konta: [email protected]


Kochane a o co chodzi bo dokopać sie nie moge... 😞 a też dałabym ten 1%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
smerfetka napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agata ...az sie popłakałam szok , co za zycie nie sprawiedliwe .....
ANIA 100.....daj mi nr konta moj mail [email protected], dam mu 1%


Aniu, mnie też możesz podać ten numer konta: [email protected]


Kochane a o co chodzi bo dokopać sie nie moge... 😞 a też dałabym ten 1%


aniu str. 1676
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ANIA100 napisał(a):
agamu napisał(a):
Ja pierdzielę laski, jaki swiat jest niesprawiedliwy.....
wlaśnie się dowiedziałam,że wczoraj zmarł synek mojej koleżanki z pracy-uczeń mojej szkoły...od 3 lat zmagał się z rakiem....miał 9 lat....
Strasznie mi smutno,masakra...


Bardzo niesprawiedliwy, straszne.........

Ja też się wczoraj dowiedziałam o kolejnej chorobie synka naszych przyjaciól, od jego narodzin pomagamy im jak możemy,
Obecnie Wojtuś ma 15 lat jest chory na dziecięce porażenie mózgowe i szereg innych chorób, ma też guza w mózgu a wczoraj się dowiedzieliśmy ze zdiagnozowana u niego chorobę Friedreicha, jest to choroba niewyleczalna.....szybko postępująca Potrzeba mu ciągłej rehabilitacji (dziecko to zrobiło bardzo duże postępy przy tylu chorobach, jest to ogromne poświęcenie rodziców, ogromna wiara, nadzieja i miłość. Jeśli mogę to proszę was jeśli chcecie pomóc o przekazanie wkrótce 1% podatku na Wojtusia, Jak któraś chce pomóc to podajcie maila to prześlę wam dane do pit-u, zdjęcie Wojtka lub podam kontakt do rodziców abyście mogły się upewnić że nie jest to jakaś ściema i że potrzebna tam jest każda złotówka.



😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Dziewczyny wiecie co dzisiaj w nocy zrobiłam.... ☺️ 🤪 😁 😁
Z siostrą na allegro siedziałyśmy i wybierałyśmy dla Niej wszystkie potrzebne rzeczy dla Małego a mój Jacek chrapał jak szalony...budziłam Go a On nawet nie reagował..wkurzyłam sie wziełam długopis iii...wkroczyłam do akcji..namalowałam Mu kolczyka na uchu w kształcie serca i łezki pod okiem..wstaje w nocy a ja do Niego co Ty Misiek płakałeś?? a On cooo? i razem polewka tylko,że ja zlewałam z Niego a On to niewiem z czego,,jak później spojrzał w lustro to focha strzelił...myślałyśmy z Siostrą że sie zadusimy ze śmiechu... 🤪 😁 😁



hahahaha boze posikalam sie ze śmiechu 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
jesteśmy po spacerze, dziś z poślizgiem lekkim 🙂 Zimno i w ogóle pogoda do bani...

racja teraz jest najgorzej pomiedzy +10 st a 0 st i jeszcze wilgoc u nas deszcz... najgorsze dziaDOSTWO, ALE trzeba przyznac ze zima oszczedza nas dosc dlugo nam sie udawalo ze spacerkami ja do niedawna na 2-3 h latalam ale nie mam jjuz czasu
w mrozik bede wiecej wychodzic teraz to lipa jakas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ANIA100 napisał(a):
a lui nam bebilon comfort nie słuzył, mala przestala go wogole jesc, a zwykly szamie i nic jej nie jest, ale leginsik sobie chwali


moja go jadla az sie uszy trzesly choc wedlug mnie tragiczny w smaku , ale nie sluzyl brzuszkowo!!! tragedia ból brzuszka makabra sie pojawił i ryk i zwijanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
a lui nam bebilon comfort nie słuzył, mala przestala go wogole jesc, a zwykly szamie i nic jej nie jest, ale leginsik sobie chwali


moja go jadla az sie uszy trzesly choc wedlug mnie tragiczny w smaku , ale nie sluzyl brzuszkowo!!! tragedia ból brzuszka makabra sie pojawił i ryk i zwijanie


własnie jak mojego dokarmialam to go spróbowałam i myślałam ze jest zepsuty 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewczyny wiecie co dzisiaj w nocy zrobiłam.... ☺️ 🤪 😁 😁
Z siostrą na allegro siedziałyśmy i wybierałyśmy dla Niej wszystkie potrzebne rzeczy dla Małego a mój Jacek chrapał jak szalony...budziłam Go a On nawet nie reagował..wkurzyłam sie wziełam długopis iii...wkroczyłam do akcji..namalowałam Mu kolczyka na uchu w kształcie serca i łezki pod okiem..wstaje w nocy a ja do Niego co Ty Misiek płakałeś?? a On cooo? i razem polewka tylko,że ja zlewałam z Niego a On to niewiem z czego,,jak później spojrzał w lustro to focha strzelił...myślałyśmy z Siostrą że sie zadusimy ze śmiechu... 🤪 😁 😁



hahahaha boze posikalam sie ze śmiechu 🤪 🤪 🤪 🤪

ja kuźwa toze ....he he te baby to mają pomysły ..... 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
a lui nam bebilon comfort nie słuzył, mala przestala go wogole jesc, a zwykly szamie i nic jej nie jest, ale leginsik sobie chwali


moja go jadla az sie uszy trzesly choc wedlug mnie tragiczny w smaku , ale nie sluzyl brzuszkowo!!! tragedia ból brzuszka makabra sie pojawił i ryk i zwijanie


własnie jak mojego dokarmialam to go spróbowałam i myślałam ze jest zepsuty 🤪

noo kwasny jakis gorzki cos okropnego hipp to sama wyjadam na suchelca 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
czarna79 napisał(a):
A ja do bucika .....dostane to juz sobie kupiłam
http://allegro.pl/c-thru-golden-touch-75ml-i1972110229.html
Dorcia .....a jaki pasek kupiłas dla swojego M ....pod choinke

hehe ja podobnie
Puma Flowing dzis w Rosmanie wychaczona heheh a mezulowi tez perfuma


a ja wczoraj po skzole kupilam rodzince ale łukaszowi nie , dałam kase mojej mamie i gazetke z superpharmy i wie co ma kupić 🙂

a tą pumke miałam jest wyczepista 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
ciekawe czy ja co dostane w nocy od mikolaja buta wystawie 😁 a cooo 😎


wystaw dupke spod kołderki to Twój na pewno da Ci fany prezent ☺️ 🤪 😁 😁

hahahaha też plan to chyba dla Ł byłby prezent to on mi musi wystawić dupke haha


taaaaa Rózgą na dupe jak trza!!!!!!
haha albo w ☺️ ☺️ uważaj bo Mikołaj zmarznięty z Laponi dyma może poważnie chcieć wskoczyć pod kordełkę


no i wrzesień 2012 bedzie otwarty hah

buahhahaha!!

Uwaga na Mikołajki !!! nie rozstawiac nóg nie wypinac dupska !!


BUHAHA ej wlasnie! u nas minie rok od poczecia w mikolajki 🤪 🤪 🙃

Myśle że musicie to uczcić !!
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/824/miki2n.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/6315/miki2n.jpg[/IMG][/URL]



ahahah pokazalam mezowi liczac, ze go to rozbawi, ale on ROZWAZA !1!! 😮 🤪

haha
zapytaj czy rozważy to drugie zdjecie 😁 😁 😁


Wariatki 🤪 😁 😁


o dziwo woli pierwsze 🤪 🤪 🙃

Madzia została nominowana jako pierwsza do pozostania Wrześniówką 2012 😁 😁


dziekuje, postoje 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
A my chrzciny mamy w NOWY ROK!!!!!! Inaczej nie pasowało 🙂 Więc nici z mojedo sylwesrowego ubżdryngolenia się ( taki miałam plan) ☺️coby nie zionąć przed tym ołtarzem 🤪,ale i tak strzelę drinasa lub 2 🤪
a ja coś niedomagam ostatnio..ze wszystkim sie gubię i wogóle cos nie teges psychicznie...bede chrzcila dopiero na wiosne chyba w marcu...chcialabym jak najszybciej i wogole ...ech 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewczyny wiecie co dzisiaj w nocy zrobiłam.... ☺️ 🤪 😁 😁
Z siostrą na allegro siedziałyśmy i wybierałyśmy dla Niej wszystkie potrzebne rzeczy dla Małego a mój Jacek chrapał jak szalony...budziłam Go a On nawet nie reagował..wkurzyłam sie wziełam długopis iii...wkroczyłam do akcji..namalowałam Mu kolczyka na uchu w kształcie serca i łezki pod okiem..wstaje w nocy a ja do Niego co Ty Misiek płakałeś?? a On cooo? i razem polewka tylko,że ja zlewałam z Niego a On to niewiem z czego,,jak później spojrzał w lustro to focha strzelił...myślałyśmy z Siostrą że sie zadusimy ze śmiechu... 🤪 😁 😁



hahahaha boze posikalam sie ze śmiechu 🤪 🤪 🤪 🤪

ja kuźwa toze ....he he te baby to mają pomysły ..... 🤪 🤪 🤪


☺️ ☺️ 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...