Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
hej 🙂
asia z ZG i aga czarna szalone jestescie Wielkie dzieki 😘 😘 😘
a ja 3mies temu o tej porze męczyłam się ze skurczami 🥴 jak ten czas leci 🤪
Dla Emi też buziaczki i wszystkiego naj 😘


Nie byłaś sama , buziaczki i naj naj dla Danielka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
a ja mam pytanie jak ja karmie raz mm raz piersia to ja mam małego dopajać??


a ja nie patrze ile godzin przed ile po, tylko daję kiedy chce i ile chce to pije, my też nie pijemy o określonych godzinach to dlaczego maluchy mają ale to tylko me zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ANIA100 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
a ja mam pytanie jak ja karmie raz mm raz piersia to ja mam małego dopajać??


a ja nie patrze ile godzin przed ile po, tylko daję kiedy chce i ile chce to pije, my też nie pijemy o określonych godzinach to dlaczego maluchy mają ale to tylko me zdanie.


tak samo uważam i my pijemy też wtedy, kiedy Mała chce po prostu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
mam wyniki badan krwi i moczu Mateusza raczej sa nie najlepsdze 😞przewertowałam kazde określenie w badaniach i chyba ma anemie a w moczu ma pjedyncze bakterie i liczne kryształki szczawianu moczu normalnie sie poryczałam 😞
dobrze ze juto mamy wizyte u lekarza


Nie smutaj, sama piszesz ze raczej , pamiętasz jak w ciązy inerpretowałyśmy nasze wyniki nie raz wychodziła nam anemia, nowotwory a lekarz mówił co innego, będzie dobrze, a już niedługo wprowadzimy soczek z marchewki i będzie ok, a teraz to mama niech pije buraki i marchewkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
mam wyniki badan krwi i moczu Mateusza raczej sa nie najlepsdze 😞przewertowałam kazde określenie w badaniach i chyba ma anemie a w moczu ma pjedyncze bakterie i liczne kryształki szczawianu moczu normalnie sie poryczałam 😞
dobrze ze juto mamy wizyte u lekarza


dorcia wszystko bedzie dobrze trzymamy kciuki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
mam wyniki badan krwi i moczu Mateusza raczej sa nie najlepsdze 😞przewertowałam kazde określenie w badaniach i chyba ma anemie a w moczu ma pjedyncze bakterie i liczne kryształki szczawianu moczu normalnie sie poryczałam 😞
dobrze ze juto mamy wizyte u lekarza


Dorcia, to na pewno nic groźnego 🙂 Dobrze, że macie wizytę jutro, przynajmniej się uspokoisz. I sama niczego nie szukaj, bo w ciąży tak własnie sobie wkręcałyśmy niepotrzebnie... Trzymamy za Was kciuki, Gabcia całuje wirtualnie Mateuszka 😘 😘
Nie stresuj się kochana, zobaczysz, że będzie ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Hej. U nas spanko od 21 do 3 i od 3 do 9 🙂
Wczoraj użyliśmy pierwszy raz ketetera..baki szły strasznie,na sam koniec pod ciśnieniem wystrzelił mega pierdzioch z kupą i na MNIE !! bluzka i spodnie ufajdane 😮 😁
Ale wybaczam dziecku hehe,ulżyło jej strasznie 🙂

aa hahaa mowilam uwazac 😁 😁 😁 😁
ja juz kilka takich atakow na mnie i na pomieszczenie przerobilam 😁 😁

No miałaś racje 🤪 a chwile przed tym "atakiem" kukałam czy aby sie tam na co ulatnia 😁

powiedz mi taka rzecz..te ketetery są jednorazowego użytku,nam pediatra powiedział że sa też do wielokrotnego użytku,wystarczy umyć,wyparzyć bo on jest z takiej jakby gumy..pytałam sie po aptekach to tylko jedna je miała i tylko jednorazówki,w hurtowniach nawet nie słyszeli o tych drugich więc nie wiem czy lekarz mówił o tych samych które my kupiliśmy czy faktycznie gdzies nabył taki pojedynczo zapakowany. 35 zł za 10 szt to troche kasy jest,a ja z checia odpowietrzałabym ją dwa razy dziennie 🤨 na opakowaniu jest napisane że trzeba wyrzucac,Ty też je wyrzucałaś?
dzisiaj mam zadzwonic do naszego lekarza to może nam skołuje taki jaki on ma...


eeeeeeeeee ja wyparzam Windi , zapytaj lekarza wlasciwie dlaczego niby jednorazowe???? wiem ze tak jest napisane ale ja nie doszlam dlaczego i wyparzam bo drogie bardzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
a czemu mati musial miec robione badania ? cos cie zaniepokoiło czy tak dla swietego s[pokoju sprawdzalas


on po szpitalu miał podwyższona bilirubine i jak miał 15 dni to przy zółtaczce robi sie mocz i krew brał przez 6 tyg co dwa dni kwas folliowy i wit b6 i teraz zrobiłam mu kontrolnie zeby zobaczyc czy leki podziałały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
a czemu mati musial miec robione badania ? cos cie zaniepokoiło czy tak dla swietego s[pokoju sprawdzalas


on po szpitalu miał podwyższona bilirubine i jak miał 15 dni to przy zółtaczce robi sie mocz i krew brał przez 6 tyg co dwa dni kwas folliowy i wit b6 i teraz zrobiłam mu kontrolnie zeby zobaczyc czy leki podziałały


aha rozumiem , ale z tego co wyczytalam to szczawian wapnia moze wystepować w moczu takze DOrcia spokojnie byle jutro przetrwać wizyte u lekarza :*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
a czemu mati musial miec robione badania ? cos cie zaniepokoiło czy tak dla swietego s[pokoju sprawdzalas


on po szpitalu miał podwyższona bilirubine i jak miał 15 dni to przy zółtaczce robi sie mocz i krew brał przez 6 tyg co dwa dni kwas folliowy i wit b6 i teraz zrobiłam mu kontrolnie zeby zobaczyc czy leki podziałały


aha rozumiem , ale z tego co wyczytalam to szczawian wapnia moze wystepować w moczu takze DOrcia spokojnie byle jutro przetrwać wizyte u lekarza :*:*:*


tak tez sobie to tłumacze ze bedzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
a czemu mati musial miec robione badania ? cos cie zaniepokoiło czy tak dla swietego s[pokoju sprawdzalas


on po szpitalu miał podwyższona bilirubine i jak miał 15 dni to przy zółtaczce robi sie mocz i krew brał przez 6 tyg co dwa dni kwas folliowy i wit b6 i teraz zrobiłam mu kontrolnie zeby zobaczyc czy leki podziałały


aha rozumiem , ale z tego co wyczytalam to szczawian wapnia moze wystepować w moczu takze DOrcia spokojnie byle jutro przetrwać wizyte u lekarza :*:*:*


tak tez sobie to tłumacze ze bedzie dobrze 🙂



musi być 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jej... raz na jakiś czas jak mogę to tu wpadam i w szoku jestem jak oglądam foty Waszych maluchów... kiedy one tak urosły??? Moja chyba też już taka duża ale po Waszych jakoś lepiej widze 😉
My nadal nie wiemy co jest małej .. jesteśmy po kolejnych wizytach u różnych lekarzy i w czwartek znowu kładziemy się do szpitala 😞 Jestem tym wszystkim zmęczona i z jednej strony przerażona a z drugiej myśle że to nie możliwe żeby jej coś było skoro tak łądnie rośnie i przybiera na wadze... wyniki wątroby są jednak nadal złe i niestety nie widać poprawy mimo przyjmowania lekó... do tego małą ma dużo płytek krwi a to świadczy podobno o infekcji.. oszaleje niedługo.. mam nadzieję że teraz jak poleżymy w Matce Polce to sprawa sie wyjaśni i odejdzie w zapomnienie...

Mam pytanie czy któaś z Was karmi jeszcze tylko piersią- bez dopajania i dawania czegoś do próbowania???? Ja jestem w szoku jak widzę a zdjęciach jak Wasze maluchy "wcinają" jabłka... ja bym się chyba -nawet gdybym wiedziała że Zosia jest zdrowa- nie zdecydowała.. to nie za wcześnie????
Może mam spaczone postrzeganie przez to że ja od porodu jeszcze nie mogłam sobie pozwolić na nic surowego.. wogóle na nic sobie właściwie pozwolić nie mogę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
Jej... raz na jakiś czas jak mogę to tu wpadam i w szoku jestem jak oglądam foty Waszych maluchów... kiedy one tak urosły??? Moja chyba też już taka duża ale po Waszych jakoś lepiej widze 😉
My nadal nie wiemy co jest małej .. jesteśmy po kolejnych wizytach u różnych lekarzy i w czwartek znowu kładziemy się do szpitala 😞 Jestem tym wszystkim zmęczona i z jednej strony przerażona a z drugiej myśle że to nie możliwe żeby jej coś było skoro tak łądnie rośnie i przybiera na wadze... wyniki wątroby są jednak nadal złe i niestety nie widać poprawy mimo przyjmowania lekó... do tego małą ma dużo płytek krwi a to świadczy podobno o infekcji.. oszaleje niedługo.. mam nadzieję że teraz jak poleżymy w Matce Polce to sprawa sie wyjaśni i odejdzie w zapomnienie...

Mam pytanie czy któaś z Was karmi jeszcze tylko piersią- bez dopajania i dawania czegoś do próbowania???? Ja jestem w szoku jak widzę a zdjęciach jak Wasze maluchy "wcinają" jabłka... ja bym się chyba -nawet gdybym wiedziała że Zosia jest zdrowa- nie zdecydowała.. to nie za wcześnie????
Może mam spaczone postrzeganie przez to że ja od porodu jeszcze nie mogłam sobie pozwolić na nic surowego.. wogóle na nic sobie właściwie pozwolić nie mogę 😞


zocha trzymamy kciuki za córeczke miejmy nadzieje że teraz się wszystko wyjaśni.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zocha napisał(a):
Jej... raz na jakiś czas jak mogę to tu wpadam i w szoku jestem jak oglądam foty Waszych maluchów... kiedy one tak urosły??? Moja chyba też już taka duża ale po Waszych jakoś lepiej widze 😉
My nadal nie wiemy co jest małej .. jesteśmy po kolejnych wizytach u różnych lekarzy i w czwartek znowu kładziemy się do szpitala 😞 Jestem tym wszystkim zmęczona i z jednej strony przerażona a z drugiej myśle że to nie możliwe żeby jej coś było skoro tak łądnie rośnie i przybiera na wadze... wyniki wątroby są jednak nadal złe i niestety nie widać poprawy mimo przyjmowania lekó... do tego małą ma dużo płytek krwi a to świadczy podobno o infekcji.. oszaleje niedługo.. mam nadzieję że teraz jak poleżymy w Matce Polce to sprawa sie wyjaśni i odejdzie w zapomnienie...

Mam pytanie czy któaś z Was karmi jeszcze tylko piersią- bez dopajania i dawania czegoś do próbowania???? Ja jestem w szoku jak widzę a zdjęciach jak Wasze maluchy "wcinają" jabłka... ja bym się chyba -nawet gdybym wiedziała że Zosia jest zdrowa- nie zdecydowała.. to nie za wcześnie????
Może mam spaczone postrzeganie przez to że ja od porodu jeszcze nie mogłam sobie pozwolić na nic surowego.. wogóle na nic sobie właściwie pozwolić nie mogę 😞


ja karmie moim odciagnietym i piersia i nie dopajamy i nue dajemy nic do probowania, cyba, ze do polizania, ale to nie jedzonko 😉 tylko jedna dziewczyna dala jablko, reszta dalej tylko mleko 🙂 ale jem wszystko 😉
mm nadzieje, ze z Zosi wszystko okaze sie, ze jest dobrze :* a i ta watroba se ureguluje.. trzymam za Was kciuki kochana!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...