Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
achm napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
achm napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
ja pierdole zamowilam Kami lale Frankie Stein ,a przyszla mu Lagoona Blue...ja pierdole co za sprzedawca,jak kupowalam to zadnej wzmianki ,ze lalka jest niedostepna nie bylo...dopiero pozniej zaznaczyl,ze wyprzedana ,niedostepna...zadnej wiadomosci,ani nic poprostu sobie wyslali losowo no co za chamstwo! 😠 😠 😠 http://allegro.pl/show_item.php?item=1983441663&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62 napisalam meila ..


hejka,
chamstwo!!

zakupy na allegro są fajne ale nie wiadomo na kogo się trafi- sprzedałam coś tydzień temu i cisza w eterze,kupujące się w ogóle nie skontaktował ze mną
😮 u mnie tez tak odrazu nie placa...cierpliwie czekam 😮


no właśnie ja nie przyzwyczajona bo ja to od razu ; no nic czekam ; może chociaż da jakiś znak
ja to samo ,odrazu i z bani 🙂Nieraz tez jak mi kto wysle meilem ,ze wyslal kase to juz nie czekam ino wysylam ,aby bylo szybko i sprawnie...a niektorzy sie czaja kurde,na co to czekac 🤢

tez nie rozumiem
ja przelew od razu robie njak tylko klikne ze kupuje albo jak tylko wygram to chclast przelew i z glowy
ale poki co raczej trafiają mi sie uczciwi kupujacy

Ja Asia 110 zl zarobilam narazie i poszlo znow w ciuchy malutkiej
zbieram nastepne kupeczki na wyprzedaz
no pewnie,az zaluje,bo wiekszosc ciuchow Kami z bolem serca wyrzucalam zawsze ,a tu prosze komus sie przyda i pare groszy sie zwroci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
a w ogóle to witajcie, moja od 7 rano właśnie zasnęła. 😮
padam na cyce nie zrobilam nic a nie mam sily, geba mnie boli od gadania, bo jak z nia nie gadalam to bylo eee, eee,eee,a jak brak zainteresowania to juz bluzgi lecialy :gin, gin, gin (co w jezyku moje corki oznacza jestem bardzo wkurwi...ona)
dzieki Bogu wczoraj ogarnelam podatki, bo dzizs bym nie zrobila nic.

a my juz wczoraj zaprosilismy na mini wigilie pana Tadzia jest to pan z ośrodka dla bezdomnych i samotny. My od pieciu lat staramy sie kogos zapraszać aby choc umilic komus zycie przez kilka chwil a my przynajmnij potrafimy docenic to co mamy.

no i sie emilka naspala 🤢, no coz pobedzie na raczkach to mama cos sobie popisze
Aniu mile to co robicie,w dzisiejszych czasach trudno o dobroć ....

a tak apropos...dla nas tez sie miejsce znajdzie???bo mi sie Wasz kominek marzy w Wigilie 🤪


jasne, dawajcie pomiescimy sie jakos 🙂

a 🙂dziewczyny ja uwazam ze jeszcze duzo w nas dobroci i wrazliwosci tylko czasami odwagi brak 🙂 i jest problem w okazywaniu uczuc. ot tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):

tez nie lubie prasowac , wyjatkowo nie lubie ale ciuchy malej to na serialach macham

Ja moich ciuchow nie prasuje bo mi sie wszystko na mnie naciaga 😁 😁 😁 😁 😁 😁

a mezowi podkoszulki tylko
no chyba ze wyjsciowo jakos to tak

a Laurze jeszcze wszystko prasuje do konca roku tak postanowilam


a piore w Loveli ale plucze w lenorze bo Lovela plyn mi sie skonczyl, i nie ma problemu
nawet pare razy mi sie walneło i wsypalam do pralki zwykly proszek i tez nic sie nie stalo
od nowego roku bede jej prac w Vizir sensitive i płukac w lenorze tak jak nasze i nie powinno byc problemu


tak samo pierzemy lenor do plukanis bo tez sie skonczyla lovela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ANIA100 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
a w ogóle to witajcie, moja od 7 rano właśnie zasnęła. 😮
padam na cyce nie zrobilam nic a nie mam sily, geba mnie boli od gadania, bo jak z nia nie gadalam to bylo eee, eee,eee,a jak brak zainteresowania to juz bluzgi lecialy :gin, gin, gin (co w jezyku moje corki oznacza jestem bardzo wkurwi...ona)
dzieki Bogu wczoraj ogarnelam podatki, bo dzizs bym nie zrobila nic.

a my juz wczoraj zaprosilismy na mini wigilie pana Tadzia jest to pan z ośrodka dla bezdomnych i samotny. My od pieciu lat staramy sie kogos zapraszać aby choc umilic komus zycie przez kilka chwil a my przynajmnij potrafimy docenic to co mamy.

no i sie emilka naspala 🤢, no coz pobedzie na raczkach to mama cos sobie popisze
Aniu mile to co robicie,w dzisiejszych czasach trudno o dobroć ....

a tak apropos...dla nas tez sie miejsce znajdzie???bo mi sie Wasz kominek marzy w Wigilie 🤪


jasne, dawajcie pomiescimy sie jakos 🙂

a 🙂dziewczyny ja uwazam ze jeszcze duzo w nas dobroci i wrazliwosci tylko czasami odwagi brak 🙂 i jest problem w okazywaniu uczuc. ot tyle
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 oby kazdy w świeta i nie tylko odnalazl w sobie choc odrobine dobroci i wrazliwosci dla blizniego -tego i Wam kochane i sobie zycze 😘 😘 😘 a teraz hop do wyrka lece ,bo ledwo siedze,a odejsc nie moge 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mariola-s napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
hej wszystkiego dobrego na swieta wam zycze i chyba usuwam sie z tego forum jesli jest taka opcja.pozdrowionka

a co się stało, że taka nagła decyzja o opuszczeniu nas???

jak widzicie nie mam czasu u wlazic....raz w tyogdniu moze mi sie udaje to wg mnie takie cos nie ma sensu bo nawet wtedy jak cos napsize to nikt nie zauwaza 😜 a czesciej nei dam rady tu bywac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
odrobiona 😁
Aniulcia GRATULACJE 🤪 DUUUŻY URWIS 😘 😘 😘
Ania 100 super gest 🙂 mało takich ludzi w dzisiejszych czasach 🤢 chwali sie !!!!
Gosia a Tobie co ?? tak ni z gruchy ni z pietruchy 😮 ?? nie swiruj 😉

NAJLEPSZEGO DLA NASZYCH SOLENIZANTÓW ☺️ OJĆ JA GŁUPIA ZAPOMNIAŁAM O MOJEJ SYNOWEJ ☺️ ☺️ BUZIAKI OD TYMONKA 🙂 🙂 😘 😘 😘 😘

AAAAAA dostałam paczkę z hippa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosix89 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
hej wszystkiego dobrego na swieta wam zycze i chyba usuwam sie z tego forum jesli jest taka opcja.pozdrowionka

a co się stało, że taka nagła decyzja o opuszczeniu nas???

jak widzicie nie mam czasu u wlazic....raz w tyogdniu moze mi sie udaje to wg mnie takie cos nie ma sensu bo nawet wtedy jak cos napsize to nikt nie zauwaza 😜 a czesciej nei dam rady tu bywac.

a poza tym to nie nagla decyzja..od dluzszehgo czasu o tym myslalam bo naprawde jaki ma sens jak wlaze na to forum raz na tydzien albo i dluzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Włosy mi lecą garściami chyba mi wyszla juz 1/3 masakra mam 3 na krzyz 😞 😞 😞 😞
pocieszę -ja juz po drugiej ciazy ,wiec łysa jak kolano 😲

ale za to jaka sliczna 🙂)
😁 😁 😁 😁oj tak łysina az lśni 🤪 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
odrobiona 😁
Aniulcia GRATULACJE 🤪 DUUUŻY URWIS 😘 😘 😘
Ania 100 super gest 🙂 mało takich ludzi w dzisiejszych czasach 🤢 chwali sie !!!!
Gosia a Tobie co ?? tak ni z gruchy ni z pietruchy 😮 ?? nie swiruj 😉

NAJLEPSZEGO DLA NASZYCH SOLENIZANTÓW ☺️ OJĆ JA GŁUPIA ZAPOMNIAŁAM O MOJEJ SYNOWEJ ☺️ ☺️ BUZIAKI OD TYMONKA 🙂 🙂 😘 😘 😘 😘

AAAAAA dostałam paczkę z hippa 🙂
😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosix89 napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
hej wszystkiego dobrego na swieta wam zycze i chyba usuwam sie z tego forum jesli jest taka opcja.pozdrowionka

a co się stało, że taka nagła decyzja o opuszczeniu nas???

jak widzicie nie mam czasu u wlazic....raz w tyogdniu moze mi sie udaje to wg mnie takie cos nie ma sensu bo nawet wtedy jak cos napsize to nikt nie zauwaza 😜 a czesciej nei dam rady tu bywac.

a poza tym to nie nagla decyzja..od dluzszehgo czasu o tym myslalam bo naprawde jaki ma sens jak wlaze na to forum raz na tydzien albo i dluzej
ale jednak włazisz 🙂 a jaki sens? to juz sama musisz sobie odpowiedziec na to pytanie. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To ja Wam napisze co mi się przydarzylo. Przyjmijmy,ze nazwisko me to Gruszka(nie jestem zbytnio kreatywna a Lui wie,ze inne)i mieszkam pod nr 8. Dzwoni domofon,
ja:tak?
-dzień dobry, my jesteśmy z aresztu śledczego czy to mieszkanie n r 8?
ja:tak
-chciałem poinformować,że Pana Gruszkę przewieźliśmy do aresztu śledczego
nogi się pode mną ugięły i pytam:
ale jak to?
-chciałem poinformować,że Pana Aleksandra Gruszkę przewieźliśmy do aresztu śledczego
i wtedy ulga bo mój to M
-pytam: kto to jest?
-mieszkanie 8A?
Ja: nie 8 🙂

matko! Prawie zawał miałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Włosy mi lecą garściami chyba mi wyszla juz 1/3 masakra mam 3 na krzyz 😞 😞 😞 😞
pocieszę -ja juz po drugiej ciazy ,wiec łysa jak kolano 😲

ale za to jaka sliczna 🙂)
😁 😁 😁 😁oj tak łysina az lśni 🤪 😘

ty sliczna a nie łysina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
achm napisał(a):
To ja Wam napisze co mi się przydarzylo. Przyjmijmy,ze nazwisko me to Gruszka(nie jestem zbytnio kreatywna a Lui wie,ze inne)i mieszkam pod nr 8. Dzwoni domofon,
ja:tak?
-dzień dobry, my jesteśmy z aresztu śledczego czy to mieszkanie n r 8?
ja:tak
-chciałem poinformować,że Pana Gruszkę przewieźliśmy do aresztu śledczego
nogi się pode mną ugięły i pytam:
ale jak to?
-chciałem poinformować,że Pana Aleksandra Gruszkę przewieźliśmy do aresztu śledczego
i wtedy ulga bo mój to M
-pytam: kto to jest?
-mieszkanie 8A?
Ja: nie 8 🙂

matko! Prawie zawał miałam

hihihi 🤪
no i dla Mateuszka też 100 lat! niech rośnie nam zdrowo i dorodnie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
achm napisał(a):
To ja Wam napisze co mi się przydarzylo. Przyjmijmy,ze nazwisko me to Gruszka(nie jestem zbytnio kreatywna a Lui wie,ze inne)i mieszkam pod nr 8. Dzwoni domofon,
ja:tak?
-dzień dobry, my jesteśmy z aresztu śledczego czy to mieszkanie n r 8?
ja:tak
-chciałem poinformować,że Pana Gruszkę przewieźliśmy do aresztu śledczego
nogi się pode mną ugięły i pytam:
ale jak to?
-chciałem poinformować,że Pana Aleksandra Gruszkę przewieźliśmy do aresztu śledczego
i wtedy ulga bo mój to M
-pytam: kto to jest?
-mieszkanie 8A?
Ja: nie 8 🙂

matko! Prawie zawał miałam

😁 😁 😁
przyznajcie sie co za wałki kręcicie bo wydam prawdziwe nazwisko na forum 😎 😎 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
achm napisał(a):
To ja Wam napisze co mi się przydarzylo. Przyjmijmy,ze nazwisko me to Gruszka(nie jestem zbytnio kreatywna a Lui wie,ze inne)i mieszkam pod nr 8. Dzwoni domofon,
ja:tak?
-dzień dobry, my jesteśmy z aresztu śledczego czy to mieszkanie n r 8?
ja:tak
-chciałem poinformować,że Pana Gruszkę przewieźliśmy do aresztu śledczego
nogi się pode mną ugięły i pytam:
ale jak to?
-chciałem poinformować,że Pana Aleksandra Gruszkę przewieźliśmy do aresztu śledczego
i wtedy ulga bo mój to M
-pytam: kto to jest?
-mieszkanie 8A?
Ja: nie 8 🙂

matko! Prawie zawał miałam

😁 😁 😁
przyznajcie sie co za wałki kręcicie bo wydam prawdziwe nazwisko na forum 😎 😎 😎 😎 😎


tosz Ty taka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...