Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

asia19874 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
n0vika napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
mi się wogóle nic nie chce.... nie odpoczęłam przez te święta, prawie wogóle nie było nas w domu, byliśmy z tatą i dzieciakami próbując "zatuszować " pustkę po mamie....dobrze, że już po świętach, nie było mi łatwo.... 😞no ale dość smętów, pochwalę się, że wczoraj po raz pierwszy od porodu przytuliliśmy się do siebie z mężem ☺️ ☺️ ☺️, chyba pobiłam rekord!!! 😜 😜 😜ktoś mnie przebije???? 🤪 🤪


🤪 🤪 🤪w jakim sensie przytulili ? ☺️


oj!! to była metafora!!!! mam dokładnie wytłumaczyć 🤪 ☺️???


🤪 haha tak Ania ze szczegółami 😜 😉
😁 😁 😁 😁 😁 😁

to sie dzialo heheheh 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

asia19874 napisał(a):
Wiola1976 napisał(a):
Witam sie po świątecznym obżarstwie hihihi


ja się tam nie obżarłam 😎 🤪

ło matko ja to sie obzarłam aż mam teraz moralniaka 🙃 🙃 🙃jak to mozna sie tak napchac 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Helo!

Ale pustki

Ja sie nie objadlam bo w sumie nie przepadam za zadnymi swiatecznymi potrawami, w guncie rzeczy to sie bardziej wynudzilam a dziecko umęczyło w hałasie i chaosie
wczoraj bylo fajnie bo sami we dwójkę i spacerek, i dzis tez sami 🙂) rano bylismy juz na cwiczonkach.
Mam nadzieje ze grypa zołądkowa nie zaatakowala malucha 😮 😮 😮 😮

milego wieczorku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie wsio ok tylko cos teraz jessc nie chiał ale on ma tak codziennie ze jeden posilek no wołami nie wcisnie sie w niego mam takiego stresa ze ta grypa nas dopadnie ze brzuch mnie boliii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiola1976 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
n0vika napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
mi się wogóle nic nie chce.... nie odpoczęłam przez te święta, prawie wogóle nie było nas w domu, byliśmy z tatą i dzieciakami próbując "zatuszować " pustkę po mamie....dobrze, że już po świętach, nie było mi łatwo.... 😞no ale dość smętów, pochwalę się, że wczoraj po raz pierwszy od porodu przytuliliśmy się do siebie z mężem ☺️ ☺️ ☺️, chyba pobiłam rekord!!! 😜 😜 😜ktoś mnie przebije???? 🤪 🤪


🤪 🤪 🤪w jakim sensie przytulili ? ☺️


oj!! to była metafora!!!! mam dokładnie wytłumaczyć 🤪 ☺️???


🤪 haha tak Ania ze szczegółami 😜 😉
😁 😁 😁 😁 😁 😁

to sie dzialo heheheh 🤪 🤪 🤪 🤪



tak dokładnie to się wstydzę ☺️ ☺️ ☺️ ale przypomniały mi się nasze młodzieńcze lata ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
Wiola1976 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
n0vika napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
mi się wogóle nic nie chce.... nie odpoczęłam przez te święta, prawie wogóle nie było nas w domu, byliśmy z tatą i dzieciakami próbując "zatuszować " pustkę po mamie....dobrze, że już po świętach, nie było mi łatwo.... 😞no ale dość smętów, pochwalę się, że wczoraj po raz pierwszy od porodu przytuliliśmy się do siebie z mężem ☺️ ☺️ ☺️, chyba pobiłam rekord!!! 😜 😜 😜ktoś mnie przebije???? 🤪 🤪


🤪 🤪 🤪w jakim sensie przytulili ? ☺️


oj!! to była metafora!!!! mam dokładnie wytłumaczyć 🤪 ☺️???


🤪 haha tak Ania ze szczegółami 😜 😉
😁 😁 😁 😁 😁 😁

to sie dzialo heheheh 🤪 🤪 🤪 🤪



tak dokładnie to się wstydzę ☺️ ☺️ ☺️ ale przypomniały mi się nasze młodzieńcze lata ☺️ ☺️ ☺️

ja nie jestem lepsza 🙂 u nas byl jeden raz poki co:Pa u gina dalej nie bylam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mphz napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Wiola1976 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
n0vika napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
mi się wogóle nic nie chce.... nie odpoczęłam przez te święta, prawie wogóle nie było nas w domu, byliśmy z tatą i dzieciakami próbując "zatuszować " pustkę po mamie....dobrze, że już po świętach, nie było mi łatwo.... 😞no ale dość smętów, pochwalę się, że wczoraj po raz pierwszy od porodu przytuliliśmy się do siebie z mężem ☺️ ☺️ ☺️, chyba pobiłam rekord!!! 😜 😜 😜ktoś mnie przebije???? 🤪 🤪


🤪 🤪 🤪w jakim sensie przytulili ? ☺️


oj!! to była metafora!!!! mam dokładnie wytłumaczyć 🤪 ☺️???


🤪 haha tak Ania ze szczegółami 😜 😉
😁 😁 😁 😁 😁 😁

to sie dzialo heheheh 🤪 🤪 🤪 🤪



tak dokładnie to się wstydzę ☺️ ☺️ ☺️ ale przypomniały mi się nasze młodzieńcze lata ☺️ ☺️ ☺️

ja nie jestem lepsza 🙂 u nas byl jeden raz poki co:Pa u gina dalej nie bylam


ja bylan juz 4 razy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
Ja to wczoraj dowiedziałam sie co myśli o mnie mój teść...Moja Mama zaprosiła wszystkich swoich swatów..troszke wypili i teściu wyskoczył,że ja do nich nie przychodze,że specjalnie wymyślam powody żeby szybciej wyjść od nich..udaje że Emilka chora itd. Teściowa chyba tak samo uważa bo słychąc to (a nic nie piła) kompletnie Jej to nie ruszyło..Tylko moja Mama stanęła w mojej obronie,że Dziecko to obowiązek a jak jest chore to potrzebuje żeby Rodzice byli koło Niego a nie Babcia..a na koniec Teść powiedział że tamte synowe takie chudziutkie malutkie,a ja taka gruba...więcej mnie u siebie nie zobaczy...


no co zaaaa 😠 😠 😠 mam nadzieje, ze maz dal do zrozumienia, ze to niezly nietakt..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie Kochane 🙂Rozleniwiony czlowiek jak pierun... 😮 😮 😮chora i beztroska czekam na gosci cd...Zaraz przyjdzie Tatus ze swoja babeczka ,a w swieta,we Wigilie moj ex wieczorem zadzwonil,czy niebedzie przeszkadzal jak pojawi sie u nas... 😮 Wigilia -wiadomo nie odmowi sie nikomu ,wypili sobie treoche z Andru i spal u nas ,ok poludnia,po sniadaniu sie zabral..a reszta świat błogie lenistwo i samopoczucie do bani ,nigdzie nie wynurzalismy sie ,ja chora,Kami tez i Ola pokaszluje oraz mega katarek ma ,wiec nigdzie nie ruszalam zada ,jak zadnego roku-odpoczelismy ,ale swiat jakos nie odczulam przez to ..
Buziaki papapapapa 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie Kochane 🙂Rozleniwiony czlowiek jak pierun... 😮 😮 😮chopra i beztroska czekam na gosci cd...Zaraz przyjdzie Tatus ze swoja babeczka ,a w swieta,we Wigilie moj ex wieczorem zadzwonil,czy niebedzie przeszkadzal jak pojawi sie u nas... 😮 Wigilia -wiadomo nie odmowi sie nikomu ,wypili sobie treoche z Andru i spal u nas ,ok poludnia,po sniadaniu sie zabral..a reszta świat błogie lenistwo i samopoczucie do bani ,nigdzie nie wynurzalismy sie ,ja chora,Kami tez i Ola pokaszluje oraz mega katarek ma ,wiec nigdzie nie ruszalam zada ,jak zadnego roku-odpoczelismy ,ale swiat jakos nie odczulam przez to ..
Buziaki papapapapa 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

AsiulkaZG83 napisał(a):
(.....)a reszta świat błogie lenistwo i samopoczucie do bani ,nigdzie nie wynurzalismy sie ,ja chora,Kami tez i Ola pokaszluje oraz mega katarek ma ,wiec nigdzie nie ruszalam zada ,jak zadnego roku-odpoczelismy ,ale swiat jakos nie odczulam przez to ..
Buziaki papapapapa 😘 😘 😘


ah, u mnie podobnie , tzn nie odczułam w ogóle tych świąt. Teściowa wrciła d domu dopiero w 2 dzień świąt, więc w pierwszy dzień bylismy sami, maż był po nocce więc nigdzie się nie wychodziło, drugi dzień świąt podobnie. Jedynie choinka stała i przypominała o swiętach.


Byłam dziś u ortopedy na 2 wizycie, wszystko ok z bioderkami Michała, nastepna kontrola jak zacznie już dobrze chodzić 🙂 potem odebrałam nagrodę z konkursu J&J o którym Wam pisałam, Michał dostał krem i balsam intensywnie pielęgnujący J&J ( z tej żółtej serii ) no i podzieliłam się z nim ☺️ balsam wziełam sobie a jemu dałam krem 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mariola-s napisał(a):
dziewczyny orientujecie się ile kosztuje niania? tak nie za godzinę ale za miesiąc. nie będę brała nikogo obcego, może cioteczkę która już zajmowała się takimi maluchami, jeśli teście się nie zaopiekują, ale nie wiem jak to wygląda finansowo.


znam dziewczynę, która zajmuje się tym fachowo i z tego co wiem dostaje ok 1000 zl miesięcznie ;/ drogi interes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja pierdziu ale Ci sie Aniu tesc trafil ... sobie synowe ocenia,oko zawiesza.....stary pryk ...!!!Nie smutaj Aniu ,dla mnie czy w rozm.S czy XL bedziesz śliczna ,bo masz sliczna buzkę i cudną córeczke dla ktorej warto miec rozmial choby 5XL 😉 ,a tesciu pewnie pierdzieli jak potluczony bo sie stary robi i mlodosci mu zal-nie wie czego sie czepić 😘 😘 😘 😘 😘

Swoja droga tak juz jhest na rodzinnych zlotach..ta przytyla,tamta sie poistarzala a ta zaniedbała 🤢 moze i najlepiej wyszlam ,ze wtym roku w chal;upie siedzialam 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
n0vika napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
mi się wogóle nic nie chce.... nie odpoczęłam przez te święta, prawie wogóle nie było nas w domu, byliśmy z tatą i dzieciakami próbując "zatuszować " pustkę po mamie....dobrze, że już po świętach, nie było mi łatwo.... 😞no ale dość smętów, pochwalę się, że wczoraj po raz pierwszy od porodu przytuliliśmy się do siebie z mężem ☺️ ☺️ ☺️, chyba pobiłam rekord!!! 😜 😜 😜ktoś mnie przebije???? 🤪 🤪


w jakim sensie przytulili ? ☺️


oj!! to była metafora!!!! mam dokładnie wytłumaczyć 🤪 ☺️???


no tak myślałam 😁 że metafora. no to ja Ciebie przebiłam , chociaz nie wiem czy jest się tutaj czym chwalić ... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
Witam się objedzona po sw 🙂 bylismy troche tu troche tam i pełna lodowka zarcia zwieziona 😜
prezenty udane Danielek przywiozl 150zł w kieszeni od dzidaków odemnie dostał moj pierwszy owoc zdazył dojsc 😜 a od babci cos podobnego zawieszke miesia co jak sie pociagnie smieje sie i wibruje 🤪 ogólnie prezenty udane 🙂
P.S. blisko mojej mamy był wypadek w 1dzien sw co poł godz po nim jechalismy do niej od tesciów mojemu Grzeskowi cos przyszło do głowy zeby inna droga jechac i nawet nie wiedzielismy nic trzy osoby zgineły a trzy w ciezkim stanie 😞 człowiek może dobrze jechac a małolat dostał fure od matki i gnał ile fabryka dała 😞 😞 😞
Dzieki Bogu,az ciary mnie przeszly ,dobrze,ze jestes Kochana 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...