Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
mphz napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
mała ma teraz drzemke to korzystam,
co do słoiczków to ja planuję nie korzystać, tylko w sytuacjach awaryjnych z braku czasu.
powódy takie same jak przy karmieniu cyckiem,uważam ze co sama ugotuje jest zdrowsze, smaczniejsze i wartościowsze. (ale emi oprócz cycka musze dokarmiac butla zatem i sloiczki beda stac w pogotowiu)
warzywa mam swoje wiec samo zdrowie.
co do warzyw ekologicznych to te w słoiczkach czesto sa gorsze i nafaszerowane wieksza iloscia chemi niz te z warzywniaka, oczywiscie omija sie warzywa zagramaniczne swiecace z daleka. Gospodarstwa ekologiczne tak naprawde sa z nazwy a musza sie trzymac norm aby ich nie przekroczyc, aby miec odpowiednie certyfikaty i atesty, a normy sa wysokie i zwykly rolnik czesto uzywa mniej chemii niz ten ekologiczny. O MOM juz asia pisała a tez to byla super certyfikowana żywnosc, do tego dochodzi jeszcze GMO, nie wspomne o konserwantach ktore nawet sa w tym sloiczku pierwsze jabluszko, ja mam na tyle teraz czasu ze jablko moge utrzec i podac malej, a sloiczki niech sie dalej konserwuja i czekaja na sytuacje awaryjne.




ANIU SLOICZKI NIE ZAWIERAJA SUBSTANCJI KONSERWUJACYCH.
ZAZDROSZCZE DOSTEPU DO ZDROWEJ ZYWNOSCI 🙂


mała się obudziła, zawierają ale zgodnie z normami z przepisami prawnymi przeczytaj na słoiczku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ANIA100 napisał(a):
mphz napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
mała ma teraz drzemke to korzystam,
co do słoiczków to ja planuję nie korzystać, tylko w sytuacjach awaryjnych z braku czasu.
powódy takie same jak przy karmieniu cyckiem,uważam ze co sama ugotuje jest zdrowsze, smaczniejsze i wartościowsze. (ale emi oprócz cycka musze dokarmiac butla zatem i sloiczki beda stac w pogotowiu)
warzywa mam swoje wiec samo zdrowie.
co do warzyw ekologicznych to te w słoiczkach czesto sa gorsze i nafaszerowane wieksza iloscia chemi niz te z warzywniaka, oczywiscie omija sie warzywa zagramaniczne swiecace z daleka. Gospodarstwa ekologiczne tak naprawde sa z nazwy a musza sie trzymac norm aby ich nie przekroczyc, aby miec odpowiednie certyfikaty i atesty, a normy sa wysokie i zwykly rolnik czesto uzywa mniej chemii niz ten ekologiczny. O MOM juz asia pisała a tez to byla super certyfikowana żywnosc, do tego dochodzi jeszcze GMO, nie wspomne o konserwantach ktore nawet sa w tym sloiczku pierwsze jabluszko, ja mam na tyle teraz czasu ze jablko moge utrzec i podac malej, a sloiczki niech sie dalej konserwuja i czekaja na sytuacje awaryjne.




ANIU SLOICZKI NIE ZAWIERAJA SUBSTANCJI KONSERWUJACYCH.
ZAZDROSZCZE DOSTEPU DO ZDROWEJ ZYWNOSCI 🙂


mała się obudziła, zawierają ale zgodnie z normami z przepisami prawnymi przeczytaj na słoiczku

NO WLASNIE PRZECZYTALAM- NA MOIM Z GERBERA PISZE TAKIE COS: "SRODEK SPOZYWCZY SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA ZYWIENIOWEGO DLA NIEMOWLAT I MALYCH DZIECI. ZGODNIE Z PRZEPISAMI PRAWA NIE ZAWIERA SUBSTANCJI KONSERWUJACHY I BARWNIKOW"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mariola-s napisał(a):
jestem po cc, jak dotykam to czuję że było cięcie, taka dziwne uczucie nie potrafię opisać, ale mnie nic nie boli


to mnie bardzo zmartwiłyście.... kurde, mnie naprawdę czasem bardzo mocno boli.... i to z tej strony, która od początku zaraz po cięciu bardziej bolała!!! byłam na kontroli to lekarz powiedział, że wszystko ładnie się zagoiło. Nie wiem o co w tym chodzi... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
mphz napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
laski dzis znowu ide do gina. Mam juz dosyc tych wizyt 😠

A CO SIE DZIEJE?


po tym cholernym cewnikowaniu mam problemy z drogami moczowymi.
Mam jeszcze pyt do dziewczyn po cc. Pobolewa was czasem brzuch w miejscu cięcia? mnie czasem z jednej strony tak mocno boli, że nie mogę stać!!! zastanawiam się, czy to normalne.... no niby czuć będę długo, ale czy aż tak mocno...?


mnie tez boli, moze nie az tak bardzo, ale jednak.. 🤢 pytaalam wczoraj gina i to normalne podobno- tyle powlok bylo przecietych.. bol kiedys minie, ale uczucie dyskomfortu zostsnie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
jestem po cc, jak dotykam to czuję że było cięcie, taka dziwne uczucie nie potrafię opisać, ale mnie nic nie boli


to mnie bardzo zmartwiłyście.... kurde, mnie naprawdę czasem bardzo mocno boli.... i to z tej strony, która od początku zaraz po cięciu bardziej bolała!!! byłam na kontroli to lekarz powiedział, że wszystko ładnie się zagoiło. Nie wiem o co w tym chodzi... 🥴

MOZE KAZDY M INNY PROG BOLU- JA ZUPELNIE NIE ODCZUWM I NIE ODCZUWALAM (OPROCZ JAK BYLAM W SZPITALU) TEJ RANY- NIC A NIC. MYSLE,ZE NIE MASZ SIE CZYM MARTWIC- MOZE U CIEBIE POZNIEJ WSYZSTKO LADNIE SIE ZABLIZNI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mphz napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
dobra, idę zobaczyć jak chleb rośnie bo piekę w piekarniku i chyba zrobię sobie coś do jedzenia. Jeszcze mogę jeść 🙂 od nowego roku po 18 nic juz nie będe jadła, jedynie woda. Moze w ten sposób brzuch zgubie
ja pOSTANOWIENIE TEZ M,AM..OD NR zero slodkosci i po 18tej basta...zobaczymy co z tego wyjdzie... 😎
JA TEZ MAM TAAKIE POSTANOWIENIE 🤪
🙂 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mphz napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
słuchajcie, czy Waszym dzieciom też robią się takie kołtuny z tyłu na włoskach? normalnie nie wiem skąd się u Michała biorą, jakies farfocle lepią mu się do włosków i jedyny sposób aby się ich pozbyć to obcięcie włosków z tymi kołtunkami ;/

właśnie, o jaki kupon chodzi? napiszcie proszę jak można z niego skorzystac? 🙂
moja to samo ma ..niewiem skad to gowno sie bierze...ja grzebyczkiem gestym wyczesuje... 😮

A MOZE TO CIEMIENIUCHE WASZE DZIECI MAJA?
nie ,to na koncowkach wloskow sie robia takie kępki jakby od koca czy czegos..noz kurde ani nie mam pojecia skad to badziewie i od czego sie tworzy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
słuchajcie, czy Waszym dzieciom też robią się takie kołtuny z tyłu na włoskach? normalnie nie wiem skąd się u Michała biorą, jakies farfocle lepią mu się do włosków i jedyny sposób aby się ich pozbyć to obcięcie włosków z tymi kołtunkami ;/

właśnie, o jaki kupon chodzi? napiszcie proszę jak można z niego skorzystac? 🙂
moja to samo ma ..niewiem skad to gowno sie bierze...ja grzebyczkiem gestym wyczesuje... 😮


mój też ma takie kołtunki i nie da się tego rozczesać 😮 nożyce w dłoń i ucinam 😮
mimo wyczesywania się robią takie ... to nie ciemieniucha 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
mphz napisał(a):
Maga napisał(a):
a najbardziej, jak leze na brzuchu na lozku albo.. ☺️ ☺️

PODPYTAJCIE JESZCZE GINA NA WSZELKI WYPADEK


jak pisalam- ja bylam wczoraj i pytalam 🙂 ponoc to normalne

A NIE ZAUWAZYLAM 🙂 TE ZMYSLE ZE Z CZASEM PRZESTANIE WAS BOLEC 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
mphz napisał(a):
Maga napisał(a):
a najbardziej, jak leze na brzuchu na lozku albo.. ☺️ ☺️

PODPYTAJCIE JESZCZE GINA NA WSZELKI WYPADEK


jak pisalam- ja bylam wczoraj i pytalam 🙂 ponoc to normalne


Uff... już mi lepiej!! bo naprawdę się martwiłam!!! już mam dosyć lekarzy, szpitali itd. Ostatnio sporo w nich czasu spędziłam. Jak nie ze sobą to odwiedzałam mamę, która 2 miesiące przeleżała. Zauważyłam, że ten ból przychodzi jak się zmęczę np. chodząc po markecie na zakupach. Jak za długo stoję, to muszę się zgjąć w pół z bólu. I dziwi mnie to, że nie boli cała rana tylko z lewej strony. Pewnie tam się wolniej goi, może mocniej były szwy założone, albo coś, bo od początku tamta strona bardziej ciągnęła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mariola-s napisał(a):
mphz napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
dobra, idę zobaczyć jak chleb rośnie bo piekę w piekarniku i chyba zrobię sobie coś do jedzenia. Jeszcze mogę jeść 🙂 od nowego roku po 18 nic juz nie będe jadła, jedynie woda. Moze w ten sposób brzuch zgubie
ja pOSTANOWIENIE TEZ M,AM..OD NR zero slodkosci i po 18tej basta...zobaczymy co z tego wyjdzie... 😎
JA TEZ MAM TAAKIE POSTANOWIENIE 🤪

mi nigdy takie postanowienia nie wychodziły, bo stwierdzałam że nie będę siebie głodzić, wolałam zjeść o 20 niż potem o 23 gdy był mega głód.
😁 😁 😁 😁ja tez nie jestem dobra w dietach,ale patrzac na siebie.... 😮 moge isc ewentualnie na takie ustepstwo... 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
mphz napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
słuchajcie, czy Waszym dzieciom też robią się takie kołtuny z tyłu na włoskach? normalnie nie wiem skąd się u Michała biorą, jakies farfocle lepią mu się do włosków i jedyny sposób aby się ich pozbyć to obcięcie włosków z tymi kołtunkami ;/

właśnie, o jaki kupon chodzi? napiszcie proszę jak można z niego skorzystac? 🙂
moja to samo ma ..niewiem skad to gowno sie bierze...ja grzebyczkiem gestym wyczesuje... 😮

A MOZE TO CIEMIENIUCHE WASZE DZIECI MAJA?
nie ,to na koncowkach wloskow sie robia takie kępki jakby od koca czy czegos..noz kurde ani nie mam pojecia skad to badziewie i od czego sie tworzy 😮


Moja tez to ma...smiejemy sie, ze sie nam dziecko zmechacilo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
mphz napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
słuchajcie, czy Waszym dzieciom też robią się takie kołtuny z tyłu na włoskach? normalnie nie wiem skąd się u Michała biorą, jakies farfocle lepią mu się do włosków i jedyny sposób aby się ich pozbyć to obcięcie włosków z tymi kołtunkami ;/

właśnie, o jaki kupon chodzi? napiszcie proszę jak można z niego skorzystac? 🙂
moja to samo ma ..niewiem skad to gowno sie bierze...ja grzebyczkiem gestym wyczesuje... 😮

A MOZE TO CIEMIENIUCHE WASZE DZIECI MAJA?
nie ,to na koncowkach wloskow sie robia takie kępki jakby od koca czy czegos..noz kurde ani nie mam pojecia skad to badziewie i od czego sie tworzy 😮

HMMM 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
Maga napisał(a):
mphz napisał(a):
Maga napisał(a):
a najbardziej, jak leze na brzuchu na lozku albo.. ☺️ ☺️

PODPYTAJCIE JESZCZE GINA NA WSZELKI WYPADEK


jak pisalam- ja bylam wczoraj i pytalam 🙂 ponoc to normalne


Uff... już mi lepiej!! bo naprawdę się martwiłam!!! już mam dosyć lekarzy, szpitali itd. Ostatnio sporo w nich czasu spędziłam. Jak nie ze sobą to odwiedzałam mamę, która 2 miesiące przeleżała. Zauważyłam, że ten ból przychodzi jak się zmęczę np. chodząc po markecie na zakupach. Jak za długo stoję, to muszę się zgjąć w pół z bólu. I dziwi mnie to, że nie boli cała rana tylko z lewej strony. Pewnie tam się wolniej goi, może mocniej były szwy założone, albo coś, bo od początku tamta strona bardziej ciągnęła.

CALKIEM MOZLIWE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mphz napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
słuchajcie, czy Waszym dzieciom też robią się takie kołtuny z tyłu na włoskach? normalnie nie wiem skąd się u Michała biorą, jakies farfocle lepią mu się do włosków i jedyny sposób aby się ich pozbyć to obcięcie włosków z tymi kołtunkami ;/

właśnie, o jaki kupon chodzi? napiszcie proszę jak można z niego skorzystac? 🙂
moja to samo ma ..niewiem skad to gowno sie bierze...ja grzebyczkiem gestym wyczesuje... 😮

A MOZE TO CIEMIENIUCHE WASZE DZIECI MAJA?
nie ,to na koncowkach wloskow sie robia takie kępki jakby od koca czy czegos..noz kurde ani nie mam pojecia skad to badziewie i od czego sie tworzy 😮


Moja tez to ma...smiejemy sie, ze sie nam dziecko zmechacilo 🙂


heh takie jakby małe dredy 🙃 😁 😁 😁 😁 na samych końcach 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
Teraz drugie pytanie: może któraś z was ma problem z drogami moczowymi? u mnie dziwne jest to, że robiąc siusiu boli mnie, jak po całej nocy to można wyć z bólu tak boli pęcherz, a badania wykazują, że nic mi nie jest. Skąd ten ból....


Nie mam pojecia....mnie za to co jakis czas pobolewa blizna na Katarzynie, a co do moczu to zwieracze chyba jeszcze nie wrocily do normy...wlascivie to moglabym pozyczac pampki od Gabi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...