Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
achm napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
achm napisał(a):
widze,ze dzisiaj sloiczkow ciag dalszy- ja tam nie mam kur ani kóz wiec pewnie sloiczki u mnie zagoszcza
😁 😁 😁 😁 moze razem bedziem pasać ???? 😎 😁


pewno, w towarzystwie zawsze razniej a poki co to paslam sie a raczej upaslam 🙂 🙂 🙂 🙂
buahahahah ja tyz wlasnie..dorodna sem jestem 🤪

a mojej Oli wylazly plesniawki..noiz kurna ...jutro zakupie fiolet ,bo ponoc skuteczniejsze niz ten zasrany Aftin (niewiem jak sie to pisze)..Agatka Ty chyba Gabrysie smarowalas fioletem??jak to robilas??


na patyczek kosmetyczny nakladalam i tym smarowalam...bylo skuteczne, ale niestety Gabi wygladala jakby sie denaturatu napila 🙂 no i polecam witamine C -kropelke po kazdym jedzonku, bo one gina w kwasnym srodowisku. a najlepszy jest do smarowania syrop FLUCLIMAZOLE czy cos takiego, on jest na recepte 🙂
DZIEKUJE kOCHANA 😘 😘 😘 😘 😘



fiolet gencjany badz nystatyna ale mysle ze fiolet wystarczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agata82 napisał(a):
🙂
jakoś ostatnio nie mam czasu, żeby być z Wami w ciągu dnia 😞
Ala robi sobie 2-3 drzemki ale zazwyczaj trwają 30-40 minut w czasie których ściągam pokarm, jem, ogarniam chatę, robię obiad itd.a i na spacer trzeba pójść w między czasie 🤔 i tak mija dzień 🙂
na szczęście moja Niuńka już jest zdrowa, dziś cały dzien była kofana 🙂 🙂 byłam z nią w kościele bo była msza za dzieciaczki ochrzczone w tym roku, troszkę ja organy wystraszyły na początu ale dzielnie wytrwała bez płaczu 😉



uff dobrze że już wsio ok ! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kamiska napisał(a):
hej u nas kolejna cięzka noc wiecie co mam juz dosc narzekania wychodzi na to ze tylko narzekam i narzekam ,,,

mam nadzieje ze ten nowy rok przyniesie zdrowie dla wszystkich naszych dzieciaczków


miłego dnia


też mam taką nadzieje !!
😘 😘 😘 😘
Kamisko pociesz się tym że Jaśko się wyszaleje za młodu a potem będzie dziecie anioł 🙂 głowa do góry ! wszystko będzie ok !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
kamiska napisał(a):
hej u nas kolejna cięzka noc wiecie co mam juz dosc narzekania wychodzi na to ze tylko narzekam i narzekam ,,,

mam nadzieje ze ten nowy rok przyniesie zdrowie dla wszystkich naszych dzieciaczków


miłego dnia


też mam taką nadzieje !!
😘 😘 😘 😘
Kamisko pociesz się tym że Jaśko się wyszaleje za młodu a potem będzie dziecie anioł 🙂 głowa do góry ! wszystko będzie ok !


😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Kochane!!
noc taka sobie-Gabi budzila sie co 2,5 h 😮 😮 😮 😮 a od 2.30 spala ze mna w lozku...
w ogole tutaj (w Lesznie) jakos kiepsko spi...mam nadzieje, ze jak wrocimy do siebie to wroci do normy...
A my mamy chrzciny w niedziele, wiec po malu zaczynam obmyslac co by tu zrobic do jedzenia...na szczescie tylko 10 osob bedzie lacznie z nami, wiec bez szalenstwa 🙂
ide nadrobc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Hej Kochane!!
noc taka sobie-Gabi budzila sie co 2,5 h 😮 😮 😮 😮 a od 2.30 spala ze mna w lozku...
w ogole tutaj (w Lesznie) jakos kiepsko spi...mam nadzieje, ze jak wrocimy do siebie to wroci do normy...
A my mamy chrzciny w niedziele, wiec po malu zaczynam obmyslac co by tu zrobic do jedzenia...na szczescie tylko 10 osob bedzie lacznie z nami, wiec bez szalenstwa 🙂
ide nadrobc 🙂


witaj 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
Hej
no i to wczorajsze mdenie to nie przejedzenie 😞wiecxzorem byo mi tak strasznie nie dobrze ze szok do tego dreszcze i ból wszytskich gnatów 😞dzisiaj rano 38 stopni gnaty dallej bola ale mdłości mniejsze mój M pojechał do pracy i wrócił bo bym chyba nie dała rady zajac sie Matim
Biedna 😘 😘kuruj sie kochana!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dorcia zrob sobie grzanca z zółtkiem i miodem na noc ik zaraz po tym herbatke z pradem -taką fest wiesz 😉 i wypij w miare szybko ,po koldre i w skarpetach spij..pomaga! 🙂 😘 😘 😘
Agusia mi poradzila herbatke ik naprawde duzo lepiej...a jesli z zołądkiem klopot to kielicha z pieprzem-fuj ale skutkuje,kuruj sie Myszo 😘 😘 😘
Agatka Gabi cwana -nie ma jak to w domku sie spi 🤪
Ania masuj i pobudzaj cyce ,odciagaj mleko-wszystko wroci do normy 🙂
Kami nos w góre,Asik ma racje ,Jaśko za malucha nadokazuje,a potem złotew dziecie 🙂
no wlasnie Asik dżaga jak cza,a marudzisz 😜 pochwal sie cos tam nakupiła się 🤪 😘

jak tam zdrówko Aga???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
czy Wy też tak macie, że nie możecie się wyspać? idę szamać śniadanko, bo w brzuszku burczy...
mnie gnaty bolą..sypiam na boku lewym,albo prawym...marzy mi sie rozciągnięcie na plecach albo brzuchu na calym łozu... 🤨

a czemu nie możesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...