Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Mala spi, wiec zrobilam salatke i kurczaka w tym sosie ananasowym (co w nim rybe robie zawsze)na jutrzejszego sylwka 🙂 idziemy do sasiadow-dom obok 🙂
a jutro bede szykowac zarlo na chrzciny,cale szczescie, ze duxo ludkow nie bedzie 🙂
poza tym nic mi sie nie chce...ale to zadna nowosc 🤪 🤪
no i gites ,a ja bede robic 3Bita Agatki od Alicji 🙂 ciekawe co to wyjdzie..Jedras mi zniesie mase krowkowa ,i wsio co trza do tego ciacha 🙂 My Sylwka bedziem przed domem spedzac z fajerwerkami hulać ,juz Andru zapowiedzial,ze zaopatrzy jak co roku w petardy (mój wyplat pewnie juz na koncie to cza puscic z dymem pare złotych ) 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
no to tak :
to nie skaza, poprostu jakaś tam nietolerancja,
zmieniamy mleko na Ha, dostalismy maśc robiona w aptece ,
i tyle mamy obserwoać czy cos znika jak nie to znowu do lekarza

to dobrze trzymalismy zeby to nie byla ani tylko ani az skaza 😁 😁 juhuuuu
pierwsze dobre wiesci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witamy
Agata ...co jeszcze ciekawego robisz na te chrzciny ....
Anulka i Doris ...bedzie dobrze czekamy na wiesci ...
Legins....super ze kolki mineły , jak ja sie modle zeby tak nasza Kamisia napisala ze z Jaskiem wszytsko ok ...a ze sie tak zapytam ile dałas za hustawke???
Co robicie na sylwka ????i co dobrego przygotowujecie?????
Asik z Zg ...200 to byłam ja he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Witamy
Agata ...co jeszcze ciekawego robisz na te chrzciny ....
Anulka i Doris ...bedzie dobrze czekamy na wiesci ...
Legins....super ze kolki mineły , jak ja sie modle zeby tak nasza Kamisia napisala ze z Jaskiem wszytsko ok ...a ze sie tak zapytam ile dałas za hustawke???
Co robicie na sylwka ????i co dobrego przygotowujecie?????
Asik z Zg ...200 to byłam ja he he

Agus szalu zadnego nie robie na chrzciny,bo tylko 10 osob bedzie wszystkiego 🙂 ale beda kielbaski grzane, bigos, salatka warzywna, paleczki z kurczaka z piekarnika, wedliny i wsio...a ze slodkiego torcik maly i jutro cos dokupie jeszcze w cukierni 🙂

Co do sylwka to my idziemy do znajomych-sasiadow dom obok, Gabi zostaje z moimi rodzicami...w razie jakby plakala 30 sekund i jestem w domu, zeby ja utulic 🙂 i robie salatke z zupek chinskich i kurczaka w ananasach ( oba przepisy dodane sa w przepisach naszych jakby ktoras chciala) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Witamy
Agata ...co jeszcze ciekawego robisz na te chrzciny ....
Anulka i Doris ...bedzie dobrze czekamy na wiesci ...
Legins....super ze kolki mineły , jak ja sie modle zeby tak nasza Kamisia napisala ze z Jaskiem wszytsko ok ...a ze sie tak zapytam ile dałas za hustawke???
Co robicie na sylwka ????i co dobrego przygotowujecie?????
Asik z Zg ...200 to byłam ja he he

Agus szalu zadnego nie robie na chrzciny,bo tylko 10 osob bedzie wszystkiego 🙂 ale beda kielbaski grzane, bigos, salatka warzywna, paleczki z kurczaka z piekarnika, wedliny i wsio...a ze slodkiego torcik maly i jutro cos dokupie jeszcze w cukierni 🙂

Co do sylwka to my idziemy do znajomych-sasiadow dom obok, Gabi zostaje z moimi rodzicami...w razie jakby plakala 30 sekund i jestem w domu, zeby ja utulic 🙂 i robie salatke z zupek chinskich i kurczaka w ananasach ( oba przepisy dodane sa w przepisach naszych jakby ktoras chciala) 🙂
często mówicie że w naszych przepisach a ja przeszukałam forum i nie znalazłam bo chciałam też dodać przepis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MamusiOlusia napisał(a):
Laseczki jak będzie w sylwestra u Was?? U mnie chyba nędza, tak się posprzeczałam z moim, że powiedziałam, że ma z ojcem jechać na imprezę do jego siostry bo ja z nim w jednym miejscu siedzieć nie będę i nie obchodzi mnie, że to sylwester ehhh może przeprosi



jestes jeszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
agamu napisał(a):
Mala spi, wiec zrobilam salatke i kurczaka w tym sosie ananasowym (co w nim rybe robie zawsze)na jutrzejszego sylwka 🙂 idziemy do sasiadow-dom obok 🙂
a jutro bede szykowac zarlo na chrzciny,cale szczescie, ze duxo ludkow nie bedzie 🙂
poza tym nic mi sie nie chce...ale to zadna nowosc 🤪 🤪
no i gites ,a ja bede robic 3Bita Agatki od Alicji 🙂 ciekawe co to wyjdzie..Jedras mi zniesie mase krowkowa ,i wsio co trza do tego ciacha 🙂 My Sylwka bedziem przed domem spedzac z fajerwerkami hulać ,juz Andru zapowiedzial,ze zaopatrzy jak co roku w petardy (mój wyplat pewnie juz na koncie to cza puscic z dymem pare złotych ) 🤪



ja robiłam to ciasto. Mój Darek się w nim zakochał. Zjadł całą blachę sam, a on nie przepada za wypiekami!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
MamusiOlusia napisał(a):
Laseczki jak będzie w sylwestra u Was?? U mnie chyba nędza, tak się posprzeczałam z moim, że powiedziałam, że ma z ojcem jechać na imprezę do jego siostry bo ja z nim w jednym miejscu siedzieć nie będę i nie obchodzi mnie, że to sylwester ehhh może przeprosi



jestes jeszcze
tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MamusiOlusia napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
MamusiOlusia napisał(a):
Laseczki jak będzie w sylwestra u Was?? U mnie chyba nędza, tak się posprzeczałam z moim, że powiedziałam, że ma z ojcem jechać na imprezę do jego siostry bo ja z nim w jednym miejscu siedzieć nie będę i nie obchodzi mnie, że to sylwester ehhh może przeprosi



jestes jeszcze
tak



ciągle próbuję cię złapać. Powiedz mi czy to ty masz problem z drogami moczowymi? dobrze pamiętam????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
MamusiOlusia napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
MamusiOlusia napisał(a):
Laseczki jak będzie w sylwestra u Was?? U mnie chyba nędza, tak się posprzeczałam z moim, że powiedziałam, że ma z ojcem jechać na imprezę do jego siostry bo ja z nim w jednym miejscu siedzieć nie będę i nie obchodzi mnie, że to sylwester ehhh może przeprosi



jestes jeszcze
tak



ciągle próbuję cię złapać. Powiedz mi czy to ty masz problem z drogami moczowymi? dobrze pamiętam????
Tak, dostałam trzeci antybiotyk, już taki co daje się jak już nic innego nie działa, a dlaczego??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MamusiOlusia napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
MamusiOlusia napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
MamusiOlusia napisał(a):
Laseczki jak będzie w sylwestra u Was?? U mnie chyba nędza, tak się posprzeczałam z moim, że powiedziałam, że ma z ojcem jechać na imprezę do jego siostry bo ja z nim w jednym miejscu siedzieć nie będę i nie obchodzi mnie, że to sylwester ehhh może przeprosi



jestes jeszcze
tak



ciągle próbuję cię złapać. Powiedz mi czy to ty masz problem z drogami moczowymi? dobrze pamiętam????
Tak, dostałam trzeci antybiotyk, już taki co daje się jak już nic innego nie działa, a dlaczego??


bo ja też mam z tym problem po cewnikowaniu i niestety nic mi nie pomaga.... 😞 a jakie masz objawy???chcę porównać czy mamy to samo!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jeszcze w szpitalu przy siusianiu mnie bolało, im bardziej pęcherz był pusty tym bardziej. Teraz czasem jak się załatwiam to czuję pieczenie, pobolewanie no i ogólnie tak nieprzyjemnie jest, nie to, że czerpię z tego przyjemność :P tylko daje się odczuć, mam za dużo bakterii w moczu leukocutów i wszystkiego innego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MamusiOlusia napisał(a):
Jeszcze w szpitalu przy siusianiu mnie bolało, im bardziej pęcherz był pusty tym bardziej. Teraz czasem jak się załatwiam to czuję pieczenie, pobolewanie no i ogólnie tak nieprzyjemnie jest, nie to, że czerpię z tego przyjemność :P tylko daje si

no to ja mam podobne odczucia, ale jak mam pelen pecherz to mnie boli. I ciagle robie siusiu i to po pare kropelek. I nie ma mowy o seksie bo boli jak cholera. Badania moczu wykazaly ze mam bakterie,a posiew wykazal ze wszystko jest ok. Gin rozklada rece. Kazal isc do urologa. A ci kto zapisal antybiotyk? gin czy urolog?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
MamusiOlusia napisał(a):
Jeszcze w szpitalu przy siusianiu mnie bolało, im bardziej pęcherz był pusty tym bardziej. Teraz czasem jak się załatwiam to czuję pieczenie, pobolewanie no i ogólnie tak nieprzyjemnie jest, nie to, że czerpię z tego przyjemność :P tylko daje si

no to ja mam podobne odczucia, ale jak mam pelen pecherz to mnie boli. I ciagle robie siusiu i to po pare kropelek. I nie ma mowy o seksie bo boli jak cholera. Badania moczu wykazaly ze mam bakterie,a posiew wykazal ze wszystko jest ok. Gin rozklada rece. Kazal isc do urologa. A ci kto zapisal antybiotyk? gin czy urolog?
pierwszego kontaktu, ale pod koniec stycznia dopiero do gina bo miejsc nie ma
napiszę jak po tym mocnym antybiotyku jak już wezmą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MamusiOlusia napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
MamusiOlusia napisał(a):
Jeszcze w szpitalu przy siusianiu mnie bolało, im bardziej pęcherz był pusty tym bardziej. Teraz czasem jak się załatwiam to czuję pieczenie, pobolewanie no i ogólnie tak nieprzyjemnie jest, nie to, że czerpię z tego przyjemność :P tylko daje si

no to ja mam podobne odczucia, ale jak mam pelen pecherz to mnie boli. I ciagle robie siusiu i to po pare kropelek. I nie ma mowy o seksie bo boli jak cholera. Badania moczu wykazaly ze mam bakterie,a posiew wykazal ze wszystko jest ok. Gin rozklada rece. Kazal isc do urologa. A ci kto zapisal antybiotyk? gin czy urolog?
pierwszego kontaktu, ale pod koniec stycznia dopiero do gina bo miejsc nie ma
napiszę jak po tym mocnym antybiotyku jak już wezmą


no ok. Kurde okropne to jest... 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...