Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
KOCHANE MOJE LASENCJE!!!!!!!

dzisiaj jest mnie tu mniej, bo szykuję żarło na chrzciny jutrzejsze… 🙂

Chciałam Wam życzyć pięknego Nowego Roku, zdrówka przede wszystkim dla Was, dzieciaczków i waszych rodzin, szczęścia i spełnienia marzeń 🙂

I chciałam jeszcze Wam podziękować za "wspólnie spędzoną" połowę roku 2011 ( bo bylam tu z Wami chyba od marca :P),ten czas oczekiwania na Gabrysię dzięki Wam był dla mnie łatwiejszy...to z wami dzieliłam się swoimi obawami, to z Wami przeżywałam te jedyne w swoim rodzaju chwile...i za ten czas Wam dziękuję... 😘 😘 😘 😘 😘 😘


Kocham Was 😘 😘

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kochane mamusie i dzieciaczki
życzę wam aby rok 2012 przyniósł same radosne chwile , spędzone z naszymi maluszkami
zdrówka szczęscia pieniążków miłosci i wszystkiego tego co sobie zapragniecie !!!!! 😎 😘 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Maga ....Antos juz zjadł swoje pierwsze jabłuszko ????juz mu sie zaczał 5 m-c ja to szybko zleciało


no.. niesamowite, jak to zlecialo 😉
zjadł. i wiecie co.. byłam przygotowana na cale body do przebrania, brudnego buziaka i w ogole wypychanie lyzeczki.. a ten po prostu ladnie kulturalnie zjadl wargami 🤪 🤪 🤪 🙃 nic nie wypychal jezykiem. moze po prostu byl gotowy 😉
aha no i sam sobie chwycil lyzeczke i wsadzal do buzi 🤪 oczywiscie pod czujnym okiem mamusi 😎
no i teraz juz powoli bedziemy podawac. ale nie jakos tak wszystko naraz- narazie jabluszko, marchewke to nie wiem, bo podobno sa po niej problemy z kupka a my dalej nie robimy kupki ciagle 😜 jakos tak bez ciśnienia 😉 wszystko w swoim czasie.
moze jakas kaszke dosypie do swojego mleka 🙂 a jablko juz podalismy, bo podobno dziala dobrze na stolce 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
izarybka napisał(a):
czarna ja robnie tort kokosowy 😜
a ja jestem z siebie dumna a co 😜

TO JA Z CIEBIE JESTEM BARDZXO DUMNA BO JA Z CIAST TO OGORKI BARDZO LUBIE I FINLANDIE ZMROZONĄ HE HE ....NIE POTRAFIE PIEC BISZKOPTOW ZAWSZE MI ZAKALEC WYCHODZI ....MUSZE USMIECHNAC SIE DO ANI 100 NIECH MI POWIE JAK TO SIE ROBI ZEBY WYSZEDŁ OKI

ja brałam przepis od tesciowej 7jaj 1.5maki pszennej 1.5cukru 0.5ziemniaczanej i 3lyzeczki cukru no i wiadomo najpierw białka ubic cukier potem zotka i make
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolinecka831 napisał(a):
DZIEWCZYNKI ... MAM PYTANIE ... JAK OCHRONIC NASZE MALEŃSTWA PRZED TYM STRASZNYM CHAŁASEM PETARDOWYM .... MACIE JKIES POMYSŁY???


może połóż Wojtkowi wokół głowy kocyk, aby zakrywał uszka? 🙂
ja Michała nie będę niczym obkładać, bo znając życe o połnocy obudzi mi się na cycka i tak nie będzie spał 😉

do napisania w nastepnym roku, buziaki Laski 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Helo!!

Witamy sie w nowym roku

Zyczymy Wam aby ten rok był lepszy od poprzedniego albo przynajniej tak samo dobry!!!
Duzo miłosci , spokoju i spełnienia marzen!!!


Dziekujemy za zyczenia od WAs !!

Sylwester u nas minął spokojnie, córcia zasnełą po fajerwerkach , które dzielnie obejrzała. czyli przed 1:00


A ja mam angine ropną SUPER 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 fajnie boli , nie dosc ze boli mnie kazdy centymetr skory to ledwo mowie oddcyham nie moge nic przełknąć i pluje ropą 😞
oby nie zarazic malej 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Helo!!

Witamy sie w nowym roku

Zyczymy Wam aby ten rok był lepszy od poprzedniego albo przynajniej tak samo dobry!!!
Duzo miłosci , spokoju i spełnienia marzen!!!


Dziekujemy za zyczenia od WAs !!

Sylwester u nas minął spokojnie, córcia zasnełą po fajerwerkach , które dzielnie obejrzała. czyli przed 1:00


A ja mam angine ropną SUPER 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 fajnie boli , nie dosc ze boli mnie kazdy centymetr skory to ledwo mowie oddcyham nie moge nic przełknąć i pluje ropą 😞
oby nie zarazic malej 🤢 🤢 🤢


ojacie 🤢 🤢 🤢 wracaj szybko do zdrowia, bo to jakies paskudztwo 🤢 😘 😘
Anto zasnal o 19 i przespal wszystko do rana 🙃 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...