Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

czarna79 napisał(a):
Dziewczyny kupiłam dzisiaj soczki małej od 4 m-cu i sie zastanawia czy rozrabiac je z woda przygotowana ...pomocy:

ja mysle że nie zobacz jak bedzie jej smakowało i nie bedzie się kwasiła to normalnie w tej postaci co są w butelce .. zresztą co ja się tam znam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dziewczyny kupiłam dzisiaj soczki małej od 4 m-cu i sie zastanawia czy rozrabiac je z woda przygotowana ...pomocy:

ja mysle że nie zobacz jak bedzie jej smakowało i nie bedzie się kwasiła to normalnie w tej postaci co są w butelce .. zresztą co ja się tam znam 🤢

Dominik jest boski na tym zdjeciu ..... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Maga napisał(a):
widze, ze duzo z nas jest ZA 😁 to super, ja narazie musze leciec- adres juz maz zalatwil wczesniej-https://wrzesnioweczki.fora.pl/- ale musze pokonfigurowac, bo narazie blad jest i bedziecie sie rejestrowac i ja bede akceptowac i wtedy tylko dla nas bedzie 😁
a tutaj macie strone z grafika http://goro85.ovh.org/index.html
wybierzcie cos i ja wstawie i wtedy bedzie dzialac 🙃 i jak juz wybierzemy to wstawimy sobie jakies fajne logo 😉
dobra, lece 😘 pozniej to dokoncze

DLA MNIE OBOJETNE ...TYLKO PROSZE NIE ROŻOWE PLISSSSS 😘 😘


ja nie z tych 😁 😁 😁 😁 chcialam czarno-zielone - fajne jest 😉 ale zobacyzmy co tam powybieracie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Maga napisał(a):
widze, ze duzo z nas jest ZA 😁 to super, ja narazie musze leciec- adres juz maz zalatwil wczesniej-https://wrzesnioweczki.fora.pl/- ale musze pokonfigurowac, bo narazie blad jest i bedziecie sie rejestrowac i ja bede akceptowac i wtedy tylko dla nas bedzie 😁
a tutaj macie strone z grafika http://goro85.ovh.org/index.html
wybierzcie cos i ja wstawie i wtedy bedzie dzialac 🙃 i jak juz wybierzemy to wstawimy sobie jakies fajne logo 😉
dobra, lece 😘 pozniej to dokoncze

DLA MNIE OBOJETNE ...TYLKO PROSZE NIE ROŻOWE PLISSSSS 😘 😘


ja nie z tych 😁 😁 😁 😁 chcialam czarno-zielone - fajne jest 😉 ale zobacyzmy co tam powybieracie 😁

mi tez czarno -zielone albo te co wybrałam jeszcze te fioletowe sa tez fajne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dziewczyny kupiłam dzisiaj soczki małej od 4 m-cu i sie zastanawia czy rozrabiac je z woda przygotowana ...pomocy:

ja mysle że nie zobacz jak bedzie jej smakowało i nie bedzie się kwasiła to normalnie w tej postaci co są w butelce .. zresztą co ja się tam znam 🤢


hmm.. kurcze ja to w sumie sama nie wiem 😁 ja bym chyba jednak troche rozrobila.. na to pierwsze podanie i wtedy jakby bylo okej to bym coraz mniej dodawala wody.. ale w sumie sa po 4tym, wiec jak sie nie rozrobi to tez sie nic nie powinno stac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jestem. Nie wiem co sie dzieje z moim malym. Caly czas placze. Powiem szczerze ze juz wczoraj byl dosyc marudny, ale dzisiaj bije rekordy! juz polozylam go spac bez kapieli ☺️ ☺️ ☺️ bo zasypial na rekach. Spi teraz slodko ale tyle sie dzis naplakal, co nigdy. Az mu lzy po policzku plynely, prawdziwy lament i wielki placz i wrzas. Czy to po szczepieniu? a moze zabki? a moze to jablko z marchweka co mu podalam. POmozcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Maga napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Maga napisał(a):
widze, ze duzo z nas jest ZA 😁 to super, ja narazie musze leciec- adres juz maz zalatwil wczesniej-https://wrzesnioweczki.fora.pl/- ale musze pokonfigurowac, bo narazie blad jest i bedziecie sie rejestrowac i ja bede akceptowac i wtedy tylko dla nas bedzie 😁
a tutaj macie strone z grafika http://goro85.ovh.org/index.html
wybierzcie cos i ja wstawie i wtedy bedzie dzialac 🙃 i jak juz wybierzemy to wstawimy sobie jakies fajne logo 😉
dobra, lece 😘 pozniej to dokoncze

DLA MNIE OBOJETNE ...TYLKO PROSZE NIE ROŻOWE PLISSSSS 😘 😘


ja nie z tych 😁 😁 😁 😁 chcialam czarno-zielone - fajne jest 😉 ale zobacyzmy co tam powybieracie 😁

mi tez czarno -zielone albo te co wybrałam jeszcze te fioletowe sa tez fajne


no to fioletowe tez fajne, cos tam wstawie na poczatek a w czw w koncu dostajemy nowy internet i bede mogla szalec i moze cos pozmieniam 🤪 🤪 😎
bedziecie sie musialy zarejestrowac i ja zaakceptuje i juz wtedy tylko my bedziemy, tez sobie porobimy watki 🙂 i bedziemy sobie do naszej galerii juz wstawiac wszystkie zdjecia 😁
maz za chwile skonczy karmic to mi pomoze z administracja 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ala zjada ostatnio 140-160ml ale baaaaardzo nieregularnie. jak ma przerwę 3-4 h to później potrafi 2 razy w ciągu godziny jeść i to robi taka histerię jak jest głodna, że uszy więdną 🤨 🤨 ale nie bedę sie tym przejmować 😉 raz je więcej raz mniej. jak ostatnio miała infekcję to martwiłam się, ze za mało później, że za dużo.... za chwilę będą ząbki to pewnie będzie niejadkiem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agata82 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agata 82....wszytskiego naj dla Alicji z okazji 4 m-cy ...duzo zdówka


dziekujemy 😘 😘

Agata wez mi napisz co w koncu wyszło ze przed swietami trafiłyscie do szpitala , bo jak dzisiaj wypisała mi recepte na Nystatyne to pomyslałam od razu o Was ....to przez to ????napisz czy mieliscie to do picia podawanej przez taka pipetke i jak miałas dawkowac i czy droga za nia zapłaciłas bo ja sie dzisiaj przezegnałam 18.60 za jedno opakowanie a musimy 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
jestem. Nie wiem co sie dzieje z moim malym. Caly czas placze. Powiem szczerze ze juz wczoraj byl dosyc marudny, ale dzisiaj bije rekordy! juz polozylam go spac bez kapieli ☺️ ☺️ ☺️ bo zasypial na rekach. Spi teraz slodko ale tyle sie dzis naplakal, co nigdy. Az mu lzy po policzku plynely, prawdziwy lament i wielki placz i wrzas. Czy to po szczepieniu? a moze zabki? a moze to jablko z marchweka co mu podalam. POmozcie


Ania nie martw się 🙂 to pewnie tylko zły dzień 😉 jutro pewnie będzie już aniołkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
agata82 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agata 82....wszytskiego naj dla Alicji z okazji 4 m-cy ...duzo zdówka


dziekujemy 😘 😘

Agata wez mi napisz co w koncu wyszło ze przed swietami trafiłyscie do szpitala , bo jak dzisiaj wypisała mi recepte na Nystatyne to pomyslałam od razu o Was ....to przez to ????napisz czy mieliscie to do picia podawanej przez taka pipetke i jak miałas dawkowac i czy droga za nia zapłaciłas bo ja sie dzisiaj przezegnałam 18.60 za jedno opakowanie a musimy 2


to nie przez nystatynę. Ala zwymiotowała bardzo i to było po tym jak jej podałam ją, dlatego w pierwszej chwili pomyślałam ,że to przez to ale później się okazało, że to infekcja bakteryjna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no super.
To ja staję na głowie, usprawniam stronę, dokładam coraz nowsze opcje, a Wy skrzykujecie się, by masowo przechodzić na własne fora.
Przykro mi trochę i odechciewa mi się po tym wszystkim robienia czegokolwiek nowego ale to Wasza decyzja.
Pozdrawiam i życzę miłej atmosfery na nowym forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...