Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
ja też bym się chciała dostac tam na to forum się zalogowałam i czekam na akceptacje....


teraz to i ja też czekam 😁

ania juz napisałam lui działa


Dziękuje 😘 😘

ania wbijaj

sory za poslizg ale weryfikacja trwala bo w szok sie wbiłam czemu anulcia chce dostac skoro juz jest 😮 😮 😮 😮
ale juz jestes jakis czas temu dopuszczona 🤪 🤪 🤪 az do smierci 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
smerfetka napisał(a):
oooo......... a gdzie się Mamuśki wynoszą???
długo mnie nie było bo mieliśmy awarię kompa? Tak świątecznie rozdupczył się nam samochód i komputer
jeśli jeszcze ktoś mnie przeczyta to wszystkiego naj w Nowym Roku. Wielu uśmiechów Waszych pociech i pięknych żółciutklich kupek 🙂

juz sie zarejestrowalas?
napisz mi prv wiadomosc jaki login i email w celu weryikacji bo mamy troche problem z dziwnymi nickami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
smerfetka napisał(a):
oooo......... a gdzie się Mamuśki wynoszą???
długo mnie nie było bo mieliśmy awarię kompa? Tak świątecznie rozdupczył się nam samochód i komputer
jeśli jeszcze ktoś mnie przeczyta to wszystkiego naj w Nowym Roku. Wielu uśmiechów Waszych pociech i pięknych żółciutklich kupek 🙂

juz sie zarejestrowalas?
napisz mi prv wiadomosc jaki login i email w celu weryikacji bo mamy troche problem z dziwnymi nickami


zarejestrowana 🙂 czekam :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Wszystkie nasze wrzesnioweczki, ktore chca sie zarejestrowac- prosze pisac prywatna wiadomosc do Lui z mejlem, ktorego uzyjecie w rejestracji- wtedy bedziemy mialy pewnosc, ze to Wy
😘 😘

szkoda ze was tu nie ma 😞

Ja jestem 🙂 I poczekam aż reszta wróci 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie 🙂 ehh jak znalazłam w końcu chwilę czasu, żeby dołączyć na forum to wszyscy się zwinęli 😞 tak czy inaczej mam na imię Dorota i mam synka Maciusia 🙂 urodziłam 21 sierpnia, ale termin miałam na 3 września. Miałam nadzieję, że mnie tu przyjmiecie, ale widzę, że i tu i na sierpnióweczkach pustki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mój Maciuś to straszna maruda i nie śpi mi w dzień prawie wcale ... ale za to noce przesypia ładnie od samego początku. Karmię tylko piersią. Moje dziecię waży teraz 7600g i przestaje się mieścić w ubranka 74 🙂 Pozatym od tygodnia przewraca się już z plecków na brzuszek (to teraz jego ulubione zajęcie) 🙂
A jak u Ciebie z Wojtusiem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wojtek jest małym aniołkiem, ale od niedawna jest bardziej marudny i śpi w nocy nieco gorzej tzn. budzi się częściej na jedzonko. W ciągu dnia z reguły są 2/3 godzinne drzemki,a popołudniami jest trochę marudzenia. Wydaje mi się, ze mogą mu wychodzić ząbki bo dużo się ślini i wcina piąstki. Poza tym, to karmię piersią ale zaczynam się zastanawiać nad kamieniem mieszanym żeby po mału przygotować się na powrót do pracy, tylko jeszcze za bardzo nie wiem jak się do tego zabrać (miałam nadzieję, ze tu mi ktoś podpowie) 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ehh co ja bym dała,żeby mój mały spał w dzień chociaż przez godzinkę 🙂 Mojemu też idą chyba dolne jedynki,bo już coś tam prześwituje przez dziąsełka i też się ślini strasznie i pcha wszystko do buzi 🙂
Co do powrotu do pracy to ja też się zastanawiam jak to będzie, bo planuje odciągać pokarm. Zobaczymy jak mi się to uda. No i planuję naukę picia z niekapka, bo nie chce go w wieku 6 m-cy uczyć z już picia z butelki (zresztą podałam mu kiedyś mleko z butelki to popatrzył na mnie jak na nienormalną 😜 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...