Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
no to nieźle, Nataszka zaczyna raczkowac 🙂 mój jeszcze daleko do tego. Jak pójdzie w ślady brata to zacznie raczkować w wieku 10 miesięcy 😉

Shore, Michał sypia średnio 3-4 drzemki w ciągu dnia, wstaje ok 7.30-8 i po 10 kima, potem koło 13, potem koło 16 i jak sie uda to wytrzymuje do 19 do kąpieli, a jak nie to przed 18 idzie na krótką drzemkę. W nocy budzi się srednio 3 razy na cyca, choć to zależy czy jest głodny czy ma mokro ( zdarza się że bokiem siuśki lecą - może mu się ptaszek podwija 😮 ). Jak zje na noc kaszki to śpi spokojniej.

pozdrawiamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kasia1986 napisał(a):
no to nieźle, Nataszka zaczyna raczkowac 🙂 mój jeszcze daleko do tego. Jak pójdzie w ślady brata to zacznie raczkować w wieku 10 miesięcy 😉

Shore, Michał sypia średnio 3-4 drzemki w ciągu dnia, wstaje ok 7.30-8 i po 10 kima, potem koło 13, potem koło 16 i jak sie uda to wytrzymuje do 19 do kąpieli, a jak nie to przed 18 idzie na krótką drzemkę. W nocy budzi się srednio 3 razy na cyca, choć to zależy czy jest głodny czy ma mokro ( zdarza się że bokiem siuśki lecą - może mu się ptaszek podwija 😮 ). Jak zje na noc kaszki to śpi spokojniej.
Moja też jest na mm, i śpi tak od 19 do 6 rano lub od 21 do 7. A w dzień tak co 3, 4 godzinki. A czasem tylko 2 razy dziennie po 15 minutek, ale wtedy pada mi o 18 🙂 😁

pozdrawiamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kalais napisał(a):
hej dziewczyny
jejku jak dawno nie bylam na forum, widzie duzo zmian nowe mamusie- bardzo fajnie. mam nadzieje ze zaczne juz regularnie pojawiac sie

Hey 🙂 Miło mi,że jesteś znowu z nami. Nie pamiętam cię, ale fajnie, że jesteś. Jest nas trochę mniej niż wcześnie. Ale fajny klimat nas nie opuszcza. Hehe Służę poradami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka,
u mnie w domu szpital, Michał ma anginę :cry: . Biedak w nocy gorączka ponad 38 stopni. Mamy już antybiotyk, dodatkowo do nurofenu dokupiłam plasty IBUM ICE i moge wam je polecić. Super chłodzą czoło i widać, że daja ulgę dla dziecka. 8 zł 2 plasty - tyle że można je na pół przeciąć i wychodzą 4.

w nocy nie spałam bo co chwilę MIchał jęczał, więc czuję sie dzis jak zombie, własnie pije kawę bo ledwo trzymam sie na nogach.

buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia1986 napisał(a):
hejka,
u mnie w domu szpital, Michał ma anginę :cry: . Biedak w nocy gorączka ponad 38 stopni. Mamy już antybiotyk, dodatkowo do nurofenu dokupiłam plasty IBUM ICE i moge wam je polecić. Super chłodzą czoło i widać, że daja ulgę dla dziecka. 8 zł 2 plasty - tyle że można je na pół przeciąć i wychodzą 4.

w nocy nie spałam bo co chwilę MIchał jęczał, więc czuję sie dzis jak zombie, własnie pije kawę bo ledwo trzymam sie na nogach.
Biedaczek Mały. Ucałuj go od cioci Sandry. Ehhh. Taka pora roku. wszystkie bakcyle czepiają się dzieciaczków. Zdrówka wam życzę. A jaki antybiotyk dostaliście? 😠 😠

buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia1986 napisał(a):
dostalismy SUMAMED

oby w nocy nie było wysokiej gorączki, póki co gorączka zbita panadolem.

u mnie w domu kazdy po kolei chorował, obecnie męża też rozłożyło, ja jakoś ból gardła wyleczyłam strepsilsem 😉

Moja mała jak miała zapalenie ucha to miała ten antybiotyk, bo po augumentinie miała wysypkę.
U mnie tak samo było, najpierw ja chora później Natka, później mąż,i znowu Natka. Heh. Trochę się namęczyliśmy tymi szpitalami. Taka pogoda i te wszystkie choroby od niej się biorą. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczyny i Maluszki 🙂
Mam nadzieje że powoli nasze Dzieciaczki przestaną łapać te paskudne wirusy 😠 Bo jakoś ciągle któraś z Nas ma problem z tymi choróbskami :/
Ja z Małym nadal walcze o choćby chwile czasu tylko dla siebie ale wyniki są marne o czym świadczy moja niewielka liczba wpisów 🥴 No ale cóż to nie bedzie trwało wiecznie... niedługo (za jakieś 8 lat) nie bedzie sie do mnie przyznawał przy kolegach 😉
Pozdrawiamy i zdrówka dla Was Dziewczyny 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
shore napisał(a):
Cześć Dziewczyny i Maluszki 🙂
Mam nadzieje że powoli nasze Dzieciaczki przestaną łapać te paskudne wirusy 😠 Bo jakoś ciągle któraś z Nas ma problem z tymi choróbskami :/
Ja z Małym nadal walcze o choćby chwile czasu tylko dla siebie ale wyniki są marne o czym świadczy moja niewielka liczba wpisów 🥴 No ale cóż to nie bedzie trwało wiecznie... niedługo (za jakieś 8 lat) nie bedzie sie do mnie przyznawał przy kolegach 😉
Pozdrawiamy i zdrówka dla Was Dziewczyny 😘

No racja. Ja też mam taką nadzieje, że przestanie tak nas to wszystko przytłaczać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

Byłam wczoraj u dentysty, po ciązy posypały mi się ubytki i musze je wyleczyć, chyba z 10 zębów mam dziurawych 😞 a na pierwszy rzut oka zdrowe ;/

Michałek juz prawie zdrowy choć zaczał kasłać, Greś kaszle, ma czerwone gardło ale to nie angina i podaje mu lipomal.

Ogólnie jestem ostatnio tak przemęczona ze 2 dni temu nie wiem jak, nie pamiętam, obiadek Michała wylądował na suficie, a ja osunełam sie na moment na nogach ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka,
dziś z małym wróciliśmy do domu, wszystkim się przygląda jakby nie pamiętał nikogo,a jak poszedł do teściowej to aż sie rozpłakał ah ta moja maruda,
ale widze że was grypa dziesiątkuje, na szczeście nas nic nie łapie choć ślizgiem wymigaliśmy sie od ospy ktora ma moj siostrzeniec(a szkoda z jednej strony bo im wczesniej tym lepiej)
więc co do lekarstw wam nie mopoge bo naszczescie nie mam doswiadczenia.

zdrowka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam w niedzielę 🙂

u mnie szpitala ciąg dalszy, co prawda angina Michała wyleczona, ale dostał mocnego kaszlu i kataru, to samo ma Grzesiek. Masakra, rano wstali, obydwoje 37,4. Zobaczyłam na dziąsełka Miśka, są prawie wyrżnięte dwie jedynki na dole, lada dzień się przebiją :-D teściowa mówiła mi, że gorączka przyśpiesza wybijanie się ząbków.

trzymajcie się!

buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
rano pisałam Wam, że Michał miał na dole na dziąsełkach 2 kreseczki i lada dzień będa zabki - otóż dziś wyrżnęły mu sie właśnie te 2 ząbki 🙂 także od dzisiaj Misiek będzie małym kasownikiem... ał.. moje brodawki, już widze jak będzie je gryzł :evil:
ale nie obyło się bez bólu. O 16 zauważyłam jednego przebitego ząbka , natomiast drugi wyżynał się juz z bólem, Misiek jęczał, gorączka i te sprawy, plaster na czoło i nurofen poszły w ruch. Mam nadzieję, że nie będą już go boląły te zabki, a górne jedynki ( ma opuchnięte dziąsła ale wg tesciowej jeszcze daleko im do wyrośnięcia )

no to koniec pisania samej ze sobą 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia1986 napisał(a):
rano pisałam Wam, że Michał miał na dole na dziąsełkach 2 kreseczki i lada dzień będa zabki - otóż dziś wyrżnęły mu sie właśnie te 2 ząbki 🙂 także od dzisiaj Misiek będzie małym kasownikiem... ał.. moje brodawki, już widze jak będzie je gryzł :evil:
ale nie obyło się bez bólu. O 16 zauważyłam jednego przebitego ząbka , natomiast drugi wyżynał się juz z bólem, Misiek jęczał, gorączka i te sprawy, plaster na czoło i nurofen poszły w ruch. Mam nadzieję, że nie będą już go boląły te zabki, a górne jedynki ( ma opuchnięte dziąsła ale wg tesciowej jeszcze daleko im do wyrośnięcia )

no to koniec pisania samej ze sobą 😜

To super. Gratulujemy. Moja małą ma tylko jedną jedynkę na dole i do tego nie do końca jej jeszcze wyszła. Już 3 msc tak ma. haha 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiac123 napisał(a):
hejka,
dziś z małym wróciliśmy do domu, wszystkim się przygląda jakby nie pamiętał nikogo,a jak poszedł do teściowej to aż sie rozpłakał ah ta moja maruda,
ale widze że was grypa dziesiątkuje, na szczeście nas nic nie łapie choć ślizgiem wymigaliśmy sie od ospy ktora ma moj siostrzeniec(a szkoda z jednej strony bo im wczesniej tym lepiej)
więc co do lekarstw wam nie mopoge bo naszczescie nie mam doswiadczenia.

zdrowka

Ja ZA to wam pomogę. Moja mała jest strasznie chorowita. Więc jak jakieś pytania macie to służę pomocą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
kasia1986 gratuluje ząbków ! Mój Mały 1 ząbek dostał dzień po skończeniu 4 m-cy 😁
Dziewczyny tak w ogóle to mam do Was pytanie tzn do tych co karmią piersia. Mój Mały w dzień jak ma isc spac to staje sie marudny itp. a żeby isc spac to musi dostac piers nieważne czy leci czy nie z niej to musi miec ja w buzi. Teraz zaczynam sie martwic jak to bedzie kiedy bedzie odstawiony od piersi a planuje to zrobic miedzy kwietniem a majem 🥴 Wy tez tak macie czy tylko ja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
shore napisał(a):
Hej 🙂
kasia1986 gratuluje ząbków ! Mój Mały 1 ząbek dostał dzień po skończeniu 4 m-cy 😁
Dziewczyny tak w ogóle to mam do Was pytanie tzn do tych co karmią piersia. Mój Mały w dzień jak ma isc spac to staje sie marudny itp. a żeby isc spac to musi dostac piers nieważne czy leci czy nie z niej to musi miec ja w buzi. Teraz zaczynam sie martwic jak to bedzie kiedy bedzie odstawiony od piersi a planuje to zrobic miedzy kwietniem a majem 🥴 Wy tez tak macie czy tylko ja?


mam tak samo, przed spaniem jest bardzo marudny i lubi pociamkać cycka. Staram się aby przy nim nie zasypiał tylko odkładam go na pół spiącego do łózeczka. Czasami zamiast cycka daję mu popić herbatki, pociagnie parę razy i idzie spac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia1986 napisał(a):
shore napisał(a):
Hej 🙂
kasia1986 gratuluje ząbków ! Mój Mały 1 ząbek dostał dzień po skończeniu 4 m-cy 😁
Dziewczyny tak w ogóle to mam do Was pytanie tzn do tych co karmią piersia. Mój Mały w dzień jak ma isc spac to staje sie marudny itp. a żeby isc spac to musi dostac piers nieważne czy leci czy nie z niej to musi miec ja w buzi. Teraz zaczynam sie martwic jak to bedzie kiedy bedzie odstawiony od piersi a planuje to zrobic miedzy kwietniem a majem 🥴 Wy tez tak macie czy tylko ja?


mam tak samo, przed spaniem jest bardzo marudny i lubi pociamkać cycka. Staram się aby przy nim nie zasypiał tylko odkładam go na pół spiącego do łózeczka. Czasami zamiast cycka daję mu popić herbatki, pociagnie parę razy i idzie spac 🙂

Moja małą tak samo przed snem się pręży i stęka. 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Dzięki dziewczyny za pocieszenie że nie tylko mój Marek jest ciężkim przypadkiem przed spaniem 😉
My jutro wybieramy się do Dziadków na cały tydzień 😁 Nareszcie jakaś odmiana 😁 niestety do neta to nie bardzo będe miała czas usiąść ale miło będzie Was poczytać po powrocie 🙂
Jej jak fajnie by było gdyby to już była wiosna ale taka prawdziwa...Mój Mały znowu ma katar- to już 3 raz w okresie 5m-cy 😠 Znów zaraził się ode mnie ehhh 🥴
Napiszcie co u Was jak Maluchy się sprawują!
kamiska co u Ciebie? jak Mały? Pisałam Ci 2 wiadomości na gg ale nie było odzewu z Twojej strony...jeśli nie masz ochoty na pisanie(prosiłam o poradę) to nie ma sprawy skasuje Twoje gg i będzie bez problemu- nie bardzo lubię się narzucać 😉
Pozdrawiam i udanego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...