Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hej,
u nas tylko DA DA DA BA BA BA BA TA TA TA TA BA BA TA TA DA DA i tak w kółko ale MA MA nie słychać
zrobiłam dziś młodemu rogala ale tym razem na normalnym mleku z kartonu zobaczymy jaki bedzie efekt jadl az sie mu uszy trzesły 😁
podawałyście już swoim maleństwom coś "normalnego"??
pogoda piękna a my dziś w domu bo złapaliśmy w sobote gume w wózku.
milego dzionka pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kasia1986 napisał(a):
asiac123 napisał(a):
hej,

podawałyście już swoim maleństwom coś "normalnego"??


tak 🙂 ziemniaki z sosem, ciutkę kaszy gryczanej , kasza manna, budyń, kaszki - już na zwykłym mleku, rosół, danonki..

osz kurde ! idziecie pełna parą !! 🤪
my ugotowane mięsko w kawałkach do mymlania,kisiel,domowe obiadki rzecz jasna,jogurt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
asiac123 napisał(a):
hej,

podawałyście już swoim maleństwom coś "normalnego"??


tak 🙂 ziemniaki z sosem, ciutkę kaszy gryczanej , kasza manna, budyń, kaszki - już na zwykłym mleku, rosół, danonki..

osz kurde ! idziecie pełna parą !! 🤪
my ugotowane mięsko w kawałkach do mymlania,kisiel,domowe obiadki rzecz jasna,jogurt


mój jeszcze nie mymla 😜 ma odruch wymiotny.
Dziś spróbował biszkoptów maczanych w mleku - ale szorowął swoimi ząbkami po ciastku 🙂
a, zapomniałam wspomnieć, że tłuczone ziemniaki z masełkiem to dla MIśka rarytas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny!
Wpadłam na chwilkę pochwalić się, że mój Mały z wielką pasją zaczął- nareszcie przewracać się z pleców na brzuszek 🤪a ja już myślałam że ta chwila nie nastąpi...
Miłego dnia dla Was Dzieciaczków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Każde dziecko idzie sowim tokiem rozwojowym, mój mały nie raczkuje ale pełza na łóżku przynajmniej usiłuje, siedzieć siedzi już sam ale zdarza mu się kulnąć na którąś stronę lub do przodu jak po zabawki sięga.
Każde dziecko robi wszystko w swoim czasie tylko moim zdaniem trzeba i tak dużo z nim pracować i ćwiczyć ale oczywiście w formie zabawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka,
mój mały łobuz spał do 10.30 i dopiero pół godziny temu zasnął 🙂w ogóle nie chciał dziś spać, i miał taką głupawkę dziś że szok aż mnie wszystko od śmiania boli ale w końcu przyszła ta chwila dla samej z sobą 😁 🙃 choć w rogu pokoju jeszcze pranie czeka 😠
miłego wieczorku i spokojnej nocki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
buziaki dla ksieżniczki hanesi:*
u nas slychac caly czas tata ta-ta- tata i takw kólko 😜
nadi raczkuje do tyłu smiga jak szalona ale trzeba uwazac bo wszedzie juz dojdzie 😠
wczoraj podobno usiadla sama z lezenia podciagajac sie o reke mojego meza tak mi mowil ja nie widzialam nie potwierdze 😞
zabkow nadal brak 🙂
postepy w rehabilitacji mega duze.

a co u waszych maluchów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
Hejka
buziaki dla ksieżniczki hanesi:*
u nas slychac caly czas tata ta-ta- tata i takw kólko 😜
nadi raczkuje do tyłu smiga jak szalona ale trzeba uwazac bo wszedzie juz dojdzie 😠
wczoraj podobno usiadla sama z lezenia podciagajac sie o reke mojego meza tak mi mowil ja nie widzialam nie potwierdze 😞
zabkow nadal brak 🙂
postepy w rehabilitacji mega duze.

a co u waszych maluchów?


skoro jest ta-ta-ta-ta to Nadia woła o brata:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
Hejka
buziaki dla ksieżniczki hanesi:*
u nas slychac caly czas tata ta-ta- tata i takw kólko 😜
nadi raczkuje do tyłu smiga jak szalona ale trzeba uwazac bo wszedzie juz dojdzie 😠
wczoraj podobno usiadla sama z lezenia podciagajac sie o reke mojego meza tak mi mowil ja nie widzialam nie potwierdze 😞
zabkow nadal brak 🙂
postepy w rehabilitacji mega duze.

a co u waszych maluchów?

Lerr to fajnie że aż takie duże postepy 🙃 ..jak sobie radzisz z rozłonką?
u nas wszystkiego brak 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
Hejka
buziaki dla ksieżniczki hanesi:*
u nas slychac caly czas tata ta-ta- tata i takw kólko 😜
nadi raczkuje do tyłu smiga jak szalona ale trzeba uwazac bo wszedzie juz dojdzie 😠
wczoraj podobno usiadla sama z lezenia podciagajac sie o reke mojego meza tak mi mowil ja nie widzialam nie potwierdze 😞
zabkow nadal brak 🙂
postepy w rehabilitacji mega duze.

a co u waszych maluchów?

U nas tata i dada czasem lala, zabki dwa na dole, jak ma sie czego złapac to siada, ale to tylko na 5s, a raczkuje troche do przodu i troche do tyłu. Raczej próbuje stawać na nogi jak ma się czego łapać. Mleka prawie wgl nie chce mi pic tylko normalne jedzonko. 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!
Dawno nie zaglądałam do Was 😞 Ciągle coś jest do zrobienia z Maluchem w domu. Mareczek jutro kończy pół roku 🤪 matko jak to zleciało...
Ogólnie u nas wszystko w porządku 😉 Mały siedzi już z pełnym utrzymaniem równowagi wiec jest szansa że po świetach będzie już śmigał spacerówką 🙂 Poza tym obraca sie w jedną i drugą no i bardzo złości się że chce się przemieszczać- pełzając ale nie bardzo mu to wychodzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej. Chciałam oznajmić,że o ten jeden dzień mogłoby byc dłużej wolne.
No i po świetach buuu 😞
U nas wszystko ok,zaczynamy się powoli przemieszczać...tylko mamy problem z rękami..jajko zaakceptowane,nawet lane kluski na rosole szamała,ale takim bez przypraw 😉
W maju idziemy na komunie 🙂
Pogoda za oknem fajna więc pewnie wybierzemy sie do mojej mamy,odzwyczaiłam się przez te pare dni siedzenia samemu w domu.
Od dzisiaj dietka..
Miłego dnia wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
Hej. Chciałam oznajmić,że o ten jeden dzień mogłoby byc dłużej wolne.
No i po świetach buuu 😞
U nas wszystko ok,zaczynamy się powoli przemieszczać...tylko mamy problem z rękami..jajko zaakceptowane,nawet lane kluski na rosole szamała,ale takim bez przypraw 😉
W maju idziemy na komunie 🙂
Pogoda za oknem fajna więc pewnie wybierzemy sie do mojej mamy,odzwyczaiłam się przez te pare dni siedzenia samemu w domu.
Od dzisiaj dietka..
Miłego dnia wszystkim 🙂

U nas tak samo. w sumie identycznie. Na komunnie w maju się wybieramy, pogoda ładna. Mała siedzi, raczkuje, nawet w łóżeczku staje na nogi. Nie wiem czy to nie za wcześnie, ale nie robie jej tego na siłę, tylko sama to robi, więc nie bd jej odrywać bo jak ostatnio chciałam to mi się popłakała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MamaNataszy napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Hej. Chciałam oznajmić,że o ten jeden dzień mogłoby byc dłużej wolne.
No i po świetach buuu 😞
U nas wszystko ok,zaczynamy się powoli przemieszczać...tylko mamy problem z rękami..jajko zaakceptowane,nawet lane kluski na rosole szamała,ale takim bez przypraw 😉
W maju idziemy na komunie 🙂
Pogoda za oknem fajna więc pewnie wybierzemy sie do mojej mamy,odzwyczaiłam się przez te pare dni siedzenia samemu w domu.
Od dzisiaj dietka..
Miłego dnia wszystkim 🙂

U nas tak samo. w sumie identycznie. Na komunnie w maju się wybieramy, pogoda ładna. Mała siedzi, raczkuje, nawet w łóżeczku staje na nogi. Nie wiem czy to nie za wcześnie, ale nie robie jej tego na siłę, tylko sama to robi, więc nie bd jej odrywać bo jak ostatnio chciałam to mi się popłakała.

Trudno powiedziec,każde dziecko inaczej sie rozwija...pewnie jej sie to spodobało i tak sobie cwiczy,samemu sobie nic nie zrobi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Słuchajcie, dzisiaj przeżyłam koszmar. Śpie godzina 4 rano, mój mąż obok a pośrodku mała, ponieważ całą noc marudziła wyjątkowo wzięliśmy ją do siebie , M szykuje się do pracy w łazience nagle słyszę huk, patrze małej nie ma u mnie w łóżku, a ona na podłodze, spadła. Jezuuuu, normalnie się popłakałam i nie wiedziałam co mam robić, dzwonię do lekarza, kazał mi ją obserwować przez 6 godzin jak wszystko bd w porządku nie ma co się martwić. Na razie wsio jest ok, ale nie mogę się normalnie otrząsnąć po tym. Mała nawet guza nie ma i żadnego śladu. A M dostał taki ochrzan bo nawet mnie nie obudził abym się położyła od brzega ani małej nie położył do łóżeczka. Na szczęście łóżko mamy niskie. ehhh Teraz mam takie wyrzuty sumienia, że jej nie przypilnowałam. 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...