Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej hej

dzięki ze o nas pamiętacie niestety z Jaskiem caly czas niefajnie ,ma rany na ciele przez ta cholerna alergie jutro idziemy na wizytke zobaczymy co dalej...czasem wydaje mi sie ze mu to mija a wieczorem okazuje sie ze znow to samo...spimy z mezem na zmiane i siedzimy przy nim...biedulek...zwalczymy to świnstwo potrzeba jeszcze chwile czasu....


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aga smaruje mascia na dziasełka i narazie po tym lepiej zobaczymy jak dlugo.
a z mezem powoli sie docieramy choc jeszcze nie ma fajerwerkow.
a moja nadi tez juz jadla swoje pierwsze jabluszka z hippa i marcheweczke z morelkami soczki i nic jej nie bylo po 2 lyzeczki stopniowo podawalam 🙂 teraz zaczne kaszki dodawac do mleczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kamiska napisał(a):
hej hej

dzięki ze o nas pamiętacie niestety z Jaskiem caly czas niefajnie ,ma rany na ciele przez ta cholerna alergie jutro idziemy na wizytke zobaczymy co dalej...czasem wydaje mi sie ze mu to mija a wieczorem okazuje sie ze znow to samo...spimy z mezem na zmiane i siedzimy przy nim...biedulek...zwalczymy to świnstwo potrzeba jeszcze chwile czasu....
kiedy to diabelstwo minie , co mowia lekarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo. My juz w domu,powrót do rzeczywistości buu...
Hania przespała punkt kulminacyjny,a tak sie obawiałam że petardy ją obudzą..spała jak susełek 🙂
My z mężulem na baletach a teściowa sie malutką zajęła te 4 godzinki 😎 🙂
Czarnula fanie było Cię usłyszeć 🙃 Asiule też 🤪 😘 😘 🙂
Najlepszego pod ten nowy rok !! 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
Hejo. My juz w domu,powrót do rzeczywistości buu...
Hania przespała punkt kulminacyjny,a tak sie obawiałam że petardy ją obudzą..spała jak susełek 🙂
My z mężulem na baletach a teściowa sie malutką zajęła te 4 godzinki 😎 🙂
Czarnula fanie było Cię usłyszeć 🙃 Asiule też 🤪 😘 😘 🙂
Najlepszego pod ten nowy rok !! 🙂 😘
🤪 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny,
Domik przespał fajerwerki dop obudził sie o 2 🙂
mamy suche place na klatce piersiowej jutro dopiero odbieram maśc robioną w aptece zobaczymy czy przejdzie jak nie to znowu ide do lekarza z nim bo nie moge patrzec jak jest taki cały wysypany i mleko Ha pije no nie wiem co to za paskudztwo 😠
a tak wogule to buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
hej dziewczyny,
Domik przespał fajerwerki dop obudził sie o 2 🙂
mamy suche place na klatce piersiowej jutro dopiero odbieram maśc robioną w aptece zobaczymy czy przejdzie jak nie to znowu ide do lekarza z nim bo nie moge patrzec jak jest taki cały wysypany i mleko Ha pije no nie wiem co to za paskudztwo 😠
a tak wogule to buziaki 😘 😘 😘



😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
kamiska napisał(a):
hej hej

dzięki ze o nas pamiętacie niestety z Jaskiem caly czas niefajnie ,ma rany na ciele przez ta cholerna alergie jutro idziemy na wizytke zobaczymy co dalej...czasem wydaje mi sie ze mu to mija a wieczorem okazuje sie ze znow to samo...spimy z mezem na zmiane i siedzimy przy nim...biedulek...zwalczymy to świnstwo potrzeba jeszcze chwile czasu....
kiedy to diabelstwo minie , co mowia lekarze


ze trzeba czasu zeby znalezc alergen boi sie dac mm bo tez moze byc uczulony,ja juz powoli naprawde nie mam sil,

zycze Wam milego dnia ide do mojego robaczka bo ie budzi 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
podczytując was zauważyłam, że na tapecie były deserki i obiadki. Mój Pawełek już od tygodnia wcina jabłko. Na początku tak jak Asia dałam tylko 3 łyżeczki i codziennie więcej. Teraz chcę marchewkę wprowadzić. Co do tego,że obawiacie się, aby nie za wcześnie, też się bałam, ale pediatra mi powiedziała, że można 2 tyg wcześniej. To, że jest napisane po 4. miesiącu to taka umowna górna granica! Także bez obaw, można już podawać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...