Skocz do zawartości

Mamy październikowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Alusia rośnie w zawrotnym tempie waży już 4,5kg tak więc stara się dogonić rówieśników 🙂 Oczka same się wyleczyły, następna kontrola dopiero w styczniu, ale to już odnośnie rehabilitacji 🙂 Ogólnie nie mogę narzekać mała śpi od 23 do 6, ładnie je mimo zmiany mleka no i jesteśmy już po dwóch szczepieniach. Bałam się, że wyjdzie jej po tych szczepieniach jakaś gorączka i będzie marudzić, ale mała bestia dzielnie to zniosła 😜 Twój Igorek chyba też należy do tych "grzecznych dzieci" ? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem i ja.
Co do szczepień, będzimy szczepić normalnie + pneumokoki.
W szpitalu pediatra mówił,że jeżeli ktoś chce wydac pieniążki to lepiej wydać je właśnie na pneumokoki niż na 6w 1 lub 5 w 1 bo to jest chwyt marketingowy tzn wiadomo, że dziecko w jakiś sposób cierpi jak ma tyle wkłuć ale kiedys nie było takich szczepionek i trzeba było dac radę. Po za tym jakos nie jestem przekonana do tych szczepionek, nie wiadomo jakie moga byc powikłania.
Co do spacerów ja zamierzam wychodzić z mała do max -5 stopni.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziwny ten nowy wątek..nie wiem, gdzie jest początek a gdzie koniec..szkoda, że nie pokazuje się info o której godzinie i którego dnia została napisana ostatnia wiadomosc..

będę się teraz udzielac na tym wątku i na privie. Uciekam z domu, bo nadal remont pode mną robią i mała jest cała wystraszona a do tego nie chce mi spac w nocy. dzisiaj to nie wiem ile przespałam..może raptem 2h. Nie wiem co jej jest..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...