Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej dziewczyny. Kurcze nie wiem co było nie tak ale od dłuższego czasu nie mogłam wejść na mamusie. Doriana chyba ty masz maluszka z takimi przypadłościami jak moje czy dobrze pamiętam? W każdym razie z serduszkiem okazało się nic groźnego. Jeździmy tylko co 2 tyg do kontroli. Zaś z nereczką będę wiedzieć jutro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dorianna napisał(a):
nadia85 napisał(a):
Macie karuzele nad łóżeczkami?? Ja szukam jakiejś... polecicie coś?

Wlasnie tez jeszcze nie mam dla malego karuzelki, a by sie przydala 🙂
Wlasnie, poleccie jakas... 🙂


my dostalismy w prezencie taka nakrecana. niby ok, ale co chwila trzeba biegac i krecic na nowo, wiec kłopotliwe to troche. Jak bedziecie szukac to lepiej na baterie albo na prad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
dorianna napisał(a):
nadia85 napisał(a):
Macie karuzele nad łóżeczkami?? Ja szukam jakiejś... polecicie coś?

Wlasnie tez jeszcze nie mam dla malego karuzelki, a by sie przydala 🙂
Wlasnie, poleccie jakas... 🙂


my dostalismy w prezencie taka nakrecana. niby ok, ale co chwila trzeba biegac i krecic na nowo, wiec kłopotliwe to troche. Jak bedziecie szukac to lepiej na baterie albo na prad


my też mamy nakręcaną i rzeczywiście to jest problem biegać i w kółko nakręcać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć laski i bobaski ! Byliśmy z Malutkim u pediatry i na ważenie i mierzenie. Waży aż 4400 i urusł 1cm 😁 klusia moja 🙂
Kładę Adasia na brzuszku jak widze że się męczy z kupka i bardzo pomaga pierdzi jak ta lala. Poza tym pije codziennie 2 razy herbatke humana dla mam karmiących i to mu tez pomaga 🙂 polecam dziewczyny!
Lecę na zakupy do sklepu bo mama się oferuje że będzie ze śpiącym dzidziusiem siedzieć ! A ja muszę do ludzi bo zdziczeję ! 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia20101 napisał(a):
Adaś jest żółty nadal mimo naświetlań i mam powtórzyć bilirubine. Czy jakiś bobasek Wasz miał podobnie że żółtaczka nie ustępowała ???


mój Maciek miał żółtaczkę, w szpitalu miał naświetlania, w domu jeszcze ze 2 tygodnie był żółty a potem przeszło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam w ten piekny zimowy dzien 🙂

Florek spi w lezaczku jak zabity 🙂
kolo 13 pojdziemy na spacerek odsniezyc przed domkiem 🙂

Co do karuzeli mam zwykla z 4 misiami na baterie 🙂 bardzo fajna jedyny minus to ze jest dosc glosna i ma 13 roznych melodyjek 8 bitowych, ktore graja non stop.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wtrrrr ja si9e napisalam tyllle a to mi skasowalo bo nowi uzytkownicy nie moga zamieszkac linkow i w imie tego skasowalo mi caly post ;(( i juz nie napisze bo maly sie budzi 😞((
w skrocie pisalam ze maly ma 5430 juz bo polozna ostatni raz byla, ze pierwszy raz moj mistrz spal od 22 do 5 rano wiec poprstu maly bohater mamusi... ze trzymam kciuki za nasze chorowitki i zycze by serduszka, nerki i bioderka sie ladnie naprawily, ze w biedronce promocja jest na interaktywne hipopotamy co graja swieca i robia za elektronicznego straznika snu dziecka i sie wlaczaja jak dzieckop placze i sa przecenione z 85 na 30 😉 i jeszcze pisalam ze maly robi AGU AGU i sie slicznie smieje ze juz mamusia ma dzwonek w telefonie z agu agu 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
Nie nadrobie Was niestety. Tak wogole to masarkra u mnie. Tescie przyjechali w sobote i za 2tyg dopiero wracaja a ja juz mam ochote udusic tesciowa. Koszmar jakis i uprzedze,ze nieprzesadzam. Mysli ze mozemna rzadzic ale stale ja sprowadzam do parteru a ona swoje. Pomaga ok to przyznam ale chce nas ustawiac w naszym domu. Napisze wiecej jak wieczorem bede miala spokoji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to kuchnia odgruzowana - niech zyje błogosławiony dzwiek odkurzacza 🤪 Ostatnio malutka pieknie przesypia noce za to w ciągu dnia spi tylko na spacerze wiec ciężko cos w domu zrobic..
Basienka84 u nas tez piękna zima, za godzine wybieramy się sprawdzic jak wózek da radę w tych warunkach 😉
katja26 wreszcie sie odezwałaś, ciesze się że z serduszkiem to nic poważnego i nadal trzymam kciuki za Twojego i Dorianny maluszka żeby sprawa z nerkami tez nie okazała się poważna 😘
beata26 powiem tyle - współczuję 🥴
agami chyba juz możesz dodać linka, ja mogłam po 21' poście
nadia85 moja tez nie cierpi leżeć na brzuszku niestety
aaagaaa śliczne zdjęcie - taki maly mężczyzna 🙂 Kurcze a mnie się nadal nie chce Weroniki ubierac w coś innego niz pajace czy śpiochy ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://allegro.pl/wielozadaniowa-zabawka-opoiekunczy-hipopotamsuper-i2041250061.html
w biedronce za 30zl 🙂
opis z allegro:
Muzykalny milutki oraz świecący wieloma kolorowymi światełkami Hipopotam Yaye jest specjalnie zaprojektowany, aby zostać pierwszym interaktywnym przyjacielem Twojego dziecka!
Zabawka posiada wiele zaprogramowanych trybów, które będą pomagać dziecku podczas codziennego poznawania otaczającego go świata:
Tryb nagrywania dżwięku,: tryb przytulaka, tryb świecących kolorów, tryb muzyczny, tryb lampki nocnej.
HIPOPOTAM Yaye jest interaktynY i zareaguje również gdy dziecko pociągnie go za ogonek !
W trybie lampki nocnej HIPOPOTA YAYE posiada również czujnik dżwięku, który zareaguje, gdy dziecko obudzi się w nocy z płaczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
No to kuchnia odgruzowana - niech zyje błogosławiony dzwiek odkurzacza 🤪 Ostatnio malutka pieknie przesypia noce za to w ciągu dnia spi tylko na spacerze wiec ciężko cos w domu zrobic..
Basienka84 u nas tez piękna zima, za godzine wybieramy się sprawdzic jak wózek da radę w tych warunkach 😉
katja26 wreszcie sie odezwałaś, ciesze się że z serduszkiem to nic poważnego i nadal trzymam kciuki za Twojego i Dorianny maluszka żeby sprawa z nerkami tez nie okazała się poważna 😘
beata26 powiem tyle - współczuję 🥴
agami chyba juz możesz dodać linka, ja mogłam po 21' poście
nadia85 moja tez nie cierpi leżeć na brzuszku niestety
aaagaaa śliczne zdjęcie - taki maly mężczyzna 🙂 Kurcze a mnie się nadal nie chce Weroniki ubierac w coś innego niz pajace czy śpiochy ☺️


Wanilia ja mam to samo, kalina tylko na wigilie miala sukienke...a tak to tylko spiochy i pajace.wlasnie wrocilam ze sklepu i dokupilam kolejne, bo blskawicznie z wszystkiego wyrasta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
katja26 napisał(a):
Hej dziewczyny. Kurcze nie wiem co było nie tak ale od dłuższego czasu nie mogłam wejść na mamusie. Doriana chyba ty masz maluszka z takimi przypadłościami jak moje czy dobrze pamiętam? W każdym razie z serduszkiem okazało się nic groźnego. Jeździmy tylko co 2 tyg do kontroli. Zaś z nereczką będę wiedzieć jutro

Tak, ja mam maluszka z podobnymi problemami co ty. Moj maly ma jutro cystografie mikcyjna i moze dowiemy sie co dalej i czemu mocz wraca mu sie do nerki, a z serduszkiem mam do kontroli za 3 miesiace, ale jestem dobrej mysli 🙂
A wogole odebralam dzisiaj wyniki moczu, no i nie ma za dobrych, bo ma duzo bialka, krwinek i leukocyty w moczu, jedyny plus to nie wyszlo zadnej bakterii, no i jutro lekarze moga zdecydowac o pozostawieniu go w szpitalu, na wszelki wypadek sie spakuje, to moze i mi pozwola z nim zostac...
Jakbym sie nie odzywala to wiecie czemu 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
dziewczyny a ja zważyłam dzisiaj gips Maćka, waży 130g 🙂 czyli już wiem ile Maciek ważył we wtorek. bo było 4370 odjąć te 130g to znaczy się 4240 gram 🙂 a wychodząc ze szpitala miał 3300. i w 20 dni przybrało mu się 960g 🙂 to chyba ładnie, nie?


ładnie 🙂

u mnie właśnie była położna i żadnych farmazonów typu olej 🙂 mi nie sprzedała 🙂 pepuszek ok i powinien szybko odpaść 🙂

póki co w dzień lecimy na piersi a na noc dobijamy butlą więc w nocy przynajmniej mozemy sie wyspać po jakieś 4 godziny 🙂

kąpiecie codziennie maleństwa??? bo ja co drugi dzień ale nie wiem czy nie zacząć codzień....a i czy wasze maluchy jeszcze tak wrzeszczą przy kąpieli czy już uwielbiają ten rytuał????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heh odruchowo chce pisac zawsze Witam Brzuchy 😆
Hej mamuski!!!

Wieczorem na forum nie zagladalam, a tu sporo napisalyscie.
Marika u mnie mimo codziennych kapieli jest stale placz. Mialam chyba dwie czy trzy kapiele spokojne. Zaczna sie juz przy rozbieraniu - nie znosi tego! Takze kapiel u mnie to jest sprint 🙃
Nadia ja tez mam karuzele nakrecana, odziedziczona 😁 I ja taka wola, nie zjada pradu 😜 i nie produkuje odpadow nieporzebnych w postaci baterii. Mnie to nakrecanie nie meczy. Zreszta Mala jakies 3 nakrecenia jest zainteresowana a potem koniec.
Polcalam jeszcze Ksiezyc na dobranoc, bo ladnie uspokaja i przydaje sie do usypiania. Ale to juz na baterie.
O szczepionkach sie nie wypowiadam, bo to inaczej znowu tutaj.
Beatko zycze cierpliwosci z tesciowa! 🙂
Aga i Agami rosna wasze chlopaki w oczach!!! 😆
A ja rowniez zdecydowalam sie na chuste, rowniez tkana. Na poczatek cos taniego, bo chce sie przekonac czy Malej bedzie sie podobalo wogole. http://allegro.pl/chusta-tkana-exotic-almelle-w-y-s-y-l-k-a-0-zl-i2044584551.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...