Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
beatka trzymam kciuki.... bedzie dobrze napewmo
a wam rozpakowane brzuchy i ich kangurki minaturki zycze milego dnia.. u nas odwilż sliczna pogoda wiec trzeba szybko zrobic obiad bo maly zasnal wlasnie i na spacerek go wywalam :P
co do laktatorów to ja mam reczny babyono i mi on pasuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
pammat napisał(a):
JA NIE WIEM JAK WY ZNAJDUJECIE TYLE CZASU NA FORUM JA TO JUŻ NIE MAM CZASU ŻEBY TAK SIEDZIEĆ JAK WY.. 🤔

oCh, no wlasnie! Ja tez sie nie spodziewalam, ze Ciebie jedna z najbardziej aktywntch towarzyszek tak wywieje z forum 😮
a moze twoja Konstancja malo spi w dzien, z enie masz czasu? Bo widzisz, u mnie co prawda noce zarwane, ale w dzien czesto, gesto mam czas 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
hej kochane my już na spacerku byłyśmy spoko ładna pogoda choć padał śnieg z deszczem. Fajnie. Ja dziś zupka pomidorowa i gulasz plus ryż plus sałatka z marchewki.

hmmmm a gulasz ty jesz normalnie???;D ja do niedawna balam sie pomidorowki nawet ze zwgledu na pomidory;p ogorkowej nie jem :P salatki z ogorkiem kiszonym i korniszonem odpadaja;/ ponawiam wobec tego pytanie z kiedys.. co jecie? bo ja juz na kurczaka patrzec nie moge;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
A mnie wczoraj maz raczyl poinformowac, ze jutro mamy wizyte poloznej 😮 I jakos sie nie ciesze z tego powodu 🤔

dopiero teraz przychodzi do Was położna???


Ano dopiero teraz 🙂
Tzn. wychodzac ze szpitala dostalam cala liste poloznych do wybrania- nawet nie wiem czy to oboiazkowo, ale chyba nie - ktora moze przyjsc i pomoc, wytlumaczyc... Przypomniala sie nawet jedna polozna listownie, ze jest do dyspozycji.
A ta wizyta to taka kontrolna. Ciekawa jestem jak bedzie. Smialam sie dzis do Amnina, ze kolderke bede musiala schowac, bo przeciez tutaj zakaz przykrywania dzieci kolderkami. 🙃 No i wasnie za sprzatanie musze sie wziac. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
holi32 napisał(a):
hej kochane my już na spacerku byłyśmy spoko ładna pogoda choć padał śnieg z deszczem. Fajnie. Ja dziś zupka pomidorowa i gulasz plus ryż plus sałatka z marchewki.

hmmmm a gulasz ty jesz normalnie???;D ja do niedawna balam sie pomidorowki nawet ze zwgledu na pomidory;p ogorkowej nie jem :P salatki z ogorkiem kiszonym i korniszonem odpadaja;/ ponawiam wobec tego pytanie z kiedys.. co jecie? bo ja juz na kurczaka patrzec nie moge;/


ja jem pomidorowa, ogorki tez jem (ale swieze tylko), ciasta tez jem (tylko nie czekoladowe),zjadlam ostatnio kawalek smazonej ryby (ten bialy srodek) i bylo ok. generalnie nie jem schabowych, smazonych, cebuli, czosnku, czekolady, rzeczy z octem. A tak to wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
holi32 napisał(a):
hej kochane my już na spacerku byłyśmy spoko ładna pogoda choć padał śnieg z deszczem. Fajnie. Ja dziś zupka pomidorowa i gulasz plus ryż plus sałatka z marchewki.

hmmmm a gulasz ty jesz normalnie???;D ja do niedawna balam sie pomidorowki nawet ze zwgledu na pomidory;p ogorkowej nie jem :P salatki z ogorkiem kiszonym i korniszonem odpadaja;/ ponawiam wobec tego pytanie z kiedys.. co jecie? bo ja juz na kurczaka patrzec nie moge;/

Ja jem wszystko. No moze oprocz grochu, kapusty i fasoli, a tak to wszystko. Pomidorowki, ziemniaczane, kalafiorowa itp. Na drugie danie schabowe ostatnio mialam, pulpety, piersi z kurczaka, teraz mam schab pieczony, cennelloni ze szpinakiem i rybka ( polecam bardzo dobre). Do tego zwykle mam ogorki konserwowe, jakis ryz albo ziemniaki, albo makaron albo kuskus 🙂 Pomidory jadlam od poczatku 🙂 na chlebku mialam pokrojone. jablka, sery biale, jogurty itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
agami napisał(a):
holi32 napisał(a):
hej kochane my już na spacerku byłyśmy spoko ładna pogoda choć padał śnieg z deszczem. Fajnie. Ja dziś zupka pomidorowa i gulasz plus ryż plus sałatka z marchewki.

hmmmm a gulasz ty jesz normalnie???;D ja do niedawna balam sie pomidorowki nawet ze zwgledu na pomidory;p ogorkowej nie jem :P salatki z ogorkiem kiszonym i korniszonem odpadaja;/ ponawiam wobec tego pytanie z kiedys.. co jecie? bo ja juz na kurczaka patrzec nie moge;/

Ja jem wszystko. No moze oprocz grochu, kapusty i fasoli, a tak to wszystko. Pomidorowki, ziemniaczane, kalafiorowa itp. Na drugie danie schabowe ostatnio mialam, pulpety, piersi z kurczaka, teraz mam schab pieczony, cennelloni ze szpinakiem i rybka ( polecam bardzo dobre). Do tego zwykle mam ogorki konserwowe, jakis ryz albo ziemniaki, albo makaron albo kuskus 🙂 Pomidory jadlam od poczatku 🙂 na chlebku mialam pokrojone. jablka, sery biale, jogurty itp.

ja tez jem wszystko oprocz cytrusow i nabialu, czosnku, cebuli kapusty, fasoli...
nawet czekolade z orzechami, mniam!! 🙂

my tez wlasnie ze spacerku wrocilismy, ponad godzine bylismy, bo fajne sloneczko, cieplo dzisiaj 🙂

Beatko bedzie dobrze!!! Najwazniejsza jest psychika, a Ty masz dla kogo walczyc o swoje zdrowie wiec na pewno bedzie dobrze!! 🙂

Dorianna - kciuki za wizyte trzymamy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
agami napisał(a):
holi32 napisał(a):
hej kochane my już na spacerku byłyśmy spoko ładna pogoda choć padał śnieg z deszczem. Fajnie. Ja dziś zupka pomidorowa i gulasz plus ryż plus sałatka z marchewki.

hmmmm a gulasz ty jesz normalnie???;D ja do niedawna balam sie pomidorowki nawet ze zwgledu na pomidory;p ogorkowej nie jem :P salatki z ogorkiem kiszonym i korniszonem odpadaja;/ ponawiam wobec tego pytanie z kiedys.. co jecie? bo ja juz na kurczaka patrzec nie moge;/

Ja jem wszystko. No moze oprocz grochu, kapusty i fasoli, a tak to wszystko. Pomidorowki, ziemniaczane, kalafiorowa itp. Na drugie danie schabowe ostatnio mialam, pulpety, piersi z kurczaka, teraz mam schab pieczony, cennelloni ze szpinakiem i rybka ( polecam bardzo dobre). Do tego zwykle mam ogorki konserwowe, jakis ryz albo ziemniaki, albo makaron albo kuskus 🙂 Pomidory jadlam od poczatku 🙂 na chlebku mialam pokrojone. jablka, sery biale, jogurty itp.

ja tez jem wszystko oprocz cytrusow i nabialu, czosnku, cebuli kapusty, fasoli...
nawet czekolade z orzechami, mniam!! 🙂

czosnek jem ale marynowany 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
WItam 🙂

Beatko zdrowia 🙂
Dorianna za was tez mocno kciuki tzrymam !!!!

Kasiunia nio właśnie ja tez karmie na żądanie ale na noc daje mu trochę butli to i ja sie wyspie trochę i on 🙂 a od rana lecimy dalej cały dzień na piersi

ja jutro planuje rozpocząć werandowanie i może w niedziele spacerek .... 🙂 ale trochę sie boję czy oby katarku nie złapał czy cos wiem że świruje a świeże powietrze wskazane
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...