Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
agami napisał(a):
pammat napisał(a):
agami ja byłam przekonana że to aaagaaa pisała o tych hipciach a nie ty agami i nawet jej smsa napisałam dzisiaj ale jaja pierwszy raz mi się zdarzyło zajebać się w akcji wybaczcie dziewczyny 🤪

heheeh my miałysmy zamot ciążowy ty masz zamot mamusiowy hihihi 😉) ale ja tez mam aga na imie wiec luzik hihih 😜
a ten stol muzyczny tez extra 😜

tez kupilismy hipcia, tzn mazkupil wczoraj!!!! 🙂 dzieki za cynka!!!!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
moje drogie a co kupiłyście dla maleństw do noska bo ja kupiłam aspirator noce frida i spray tetrisal i nie jestem pewna czy ten spray jest odpowiedni bo nic na ulotce nie pisze ze dla niemowląt ......


ja mam marimer ale cisnienie ms takie ze by mu chyba nos urwalo, wiec lezy nieuzywany. a aspirato nose frida rewelacja!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
marika321 napisał(a):
moje drogie a co kupiłyście dla maleństw do noska bo ja kupiłam aspirator noce frida i spray tetrisal i nie jestem pewna czy ten spray jest odpowiedni bo nic na ulotce nie pisze ze dla niemowląt ......


ja mam marimer ale cisnienie ms takie ze by mu chyba nos urwalo, wiec lezy nieuzywany. a aspirato nose frida rewelacja!!! 🙂


też mam aspirator frida i uważam że jest rewelacyjny 🙂

a spray do nosa to mam "Fizjologiczny roztwór wody morskiej" Sterimar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
marika321 napisał(a):
moje drogie a co kupiłyście dla maleństw do noska bo ja kupiłam aspirator noce frida i spray tetrisal i nie jestem pewna czy ten spray jest odpowiedni bo nic na ulotce nie pisze ze dla niemowląt ......
ja mam aspirator nose frida i spray Otrivin baby spray 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
kochane moje super hipcio mogę zamówić kasiunia podaj numer konta to ci kase wpłacę i mi kupisz ok

mam wszystkie hipcie w domu i zostały mi jeszcze 2 do sprzedania 🙂 wyślij mi adres na [email protected] a ja jutro postaram się już hipcia wysłać 🙂 rozliczymy sie na końcu jak hipcio dotrze cały i szczęśliwy 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ufff, jestem, usiadłam 😮
Po tym wstepie domyslacie się chyba ze dzien miałam wyczerpujący, właściwie to zaczęłam od nocy haha. I nie miejcie kosmatych mysli, aktywność nocna związana była z weroniką a nie z małżonem 😜 Obudziła się ta moja mała krzykaczka o 1 w nocy i do trzeciej koncertowała 🥴 W dzień niewiele lepiej, strasznie była marudna.Zastanawiam się czy to nie kolejny skok rozwojowy 🤔 Na wieczór M dostał wychodne 😜 i się na piwo z kumplami z pracy wybrał więc zostałysmy same pierwszy raz na czas kapieli. Poszlo nam niezle i mała zasnęła zaraz po kolacji zeby nie powiedzieć ze w trakcie 😉
agami u nas tez hipopotam już w domu, wczoraj wieczorem M został do Biedy oddelegowany żeby na hipcia zapolował 😉
beata26 przykro słyszeć takie wieści, nawet sobie nie wyobrażam jaki to dla Ciebie stres i strach. Mam nadzieje że dalsze badania wykażą że nie jest zle. W dzisiejszych czasach wcześnie wykryte nowotwory naprawdę da się leczyć. Osobiście znam dwie osoby po usunięciu zmian nowotworowych pare lat temu i nic sie dalej nie dzieje. Jedną z nich jest mój M więc wiem co mówię...
Basienka84 Ty juz od jakiegoś czasu pieluchujesz chyba? Bylo jakies wskazanie? I skoro jest ok to dlaczego masz pieluchować dalej?
chloe jutro bedę miała dwie chusty - kołkową i wiązaną. Kolezanka mi pożycza do wypróbowania na parę dni zebym mogła zdecydować czy i co kupić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Basienka84 Ty juz od jakiegoś czasu pieluchujesz chyba? Bylo jakies wskazanie? I skoro jest ok to dlaczego masz pieluchować dalej?

W szpitalu powiedzieli zeby go pieluszkowac profilaktycznie do pierwszego USG i potem powiedza co dalej. Dzis bylismy na USG i powiedzial Pan Doktor ze wszystko jest ok i zeby pojawic sie 22 Lutego na powtorke USG a to dego czasu dalej pieluszkowac, zeby wszystko bylo ok.
Moze oni tak tu u mnie profilaktycznie wszystko robia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u mnie też nie kazali pieluszkować małej więc mam nadzieje że jak pojedziemy 1lutego będzie wszystko dobrze...
kasiuniaa1603 ale ty jesteś kochana koleżanka 🙂 dziewczynką kupiłaś hipcie 😘 😘 a ja do noska mam mini gruszkę i też sterimar 🙂
a psikacie tą noski ? bo ja robię solą fizjologiczną i co 2 dzień wyciągam kozy z nosa bo nie widać ich a są ja nie wiem 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
moje drogie a co kupiłyście dla maleństw do noska bo ja kupiłam aspirator noce frida i spray tetrisal i nie jestem pewna czy ten spray jest odpowiedni bo nic na ulotce nie pisze ze dla niemowląt ......



tez mam tetrisal i daje go Kalinie od tygodnia, bo ma mega katar. no i frida obowiazkowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beatka trzymaj sie kochana!!!!!!!!!! Musi byc dobrze!!!!!!!
A ja mialam dzisiaj wzyte u gina. Ginekologicznie wszystko ok.
Zrobilam tez znowu badania na watrobe (usg i profil watrobowy) n i ozazuje sie sie ze dalej to samo 🤢 nic sie nie poprawilo przez ten miesiac, dalej watroba powiekszona i fosfataza mega wysoka...za miesiac mam znowu zrobic kontrol, a jak bedzie dalej to samo to do lekarza szukac przyczyny uszkodznia watroby 🤢 🤢 🤢
no i na usg wyszedł eszcze problem z nerkami...niby zle odprowadza mocz prawa nerka i jakies UKM tez nie w normie 🤢 🤢 🤢
tarczyca znowu szaleje, FT4 za wysokie.
Normalnie wszystko na raz...
takze srednio dobre wieści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny 😘
Nova nadal tkwi we wszechogarniającej dupie czasowej 🤢 🤢 🤢
Jesteśmy z Kajetanem w trakcie przestawiania...bo jak Wam już kiedyś pisałam w dzień spał, a w nocy szalał i ja już nie daję rady bo w dzień też odespać nie mogę bo przecież Ola jest ☺️
Dzisiejszej nocy dopiero efekty zauważyłam - karmienie po 22:00 później ok 3:00 i kolejne dopiero ok 7:00 🤪 🤪 🤪
I gdyby nie te wcześniejsze zarwane noce to pewnie wyspałabym się jak dziecko 😉

Przeczytałam kilka postów wstecz i...no nie za fajnie co u niektórych się dzieje nadal 😞 Przykro mi bardzo i współczuję ogromnie Wam mamusie i tym naszym małym grudniowym choruskom 😞 😘 😘 😘

Ja odzywam się też z niemiłą wiadomością od Doriany...
"ze względu na złe wyniki moczu zostaliśmy z małym w szpitalu, na razie czekam na powtórne wyniki i potem okaże się co dalej...dam znać jak będę coś więcej wiedzieć."

Aniqa,Beatko... 😘 😘 😘...bo co jeszcze można Wam napisać 🤨

Co do zabawek to mojego od jakiegoś już czasu zabawia hipcio i słonik 🤪
...tyle, że z tego co widzę to przepłaciłam płacąc za sztukę 30 zł 🤔

Buziaki kochane i miłego dnia Wam życzę 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

My dzis wrocilismy do starych zwyczaju pobudka kolo 2 a potem 6 🙂
Od 6 ledwo wylezal do 9:00 kiedy to ja zwleklam sie z lozka. Dostal jesc i od tej pory nie spi 🙂
Dzis powiedzial swoje pierwsze Aguu 🤪 jak to fajnie brzmi 🙂

A tak wogole moj jaszczur sie obudzil 🙂 i teraz szaleje co chwile chce wychodzic z terrarium, biega jak szalony po domu po czym wchodzi spowrotem 🙂 dzis przyszlo jedzenie dla niego, wiec wieczorkiem bedzie karmienie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nasz agu mowi od kilku dni 🙂) słodkie to 🙂) no u nas hipcio byl jeden ale za to tak jak wam pisalam extra stoly muzyczne takie na za 2 miesiace super beda;p po 20 zl a swieci gra mozna naciskac hihihi i kupilam jeszcze chodzik drewniony taki pchacz za 20 zl;D juz w piwnicy lezy bedzie czekal na pierwsze kroczki malego;p
smutne te wiadomosci z rana... za dioriane tez trzymamy kciuki i jej malego i za beatke i wszystkie inne pochorowane maluszki i wypakowane brzusie...
co do pieluszkowania hmmm my mamy usg bioderek 31.01 a do tego czasu ja nie pieluszkowalam i teraz sie zastanawiam czy mu krzywdy tym nie robie: 😞 bo moze profilaktycznie trzeba bylo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...