Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
pammat napisał(a):
u mnie też nie kazali pieluszkować małej więc mam nadzieje że jak pojedziemy 1lutego będzie wszystko dobrze...
kasiuniaa1603 ale ty jesteś kochana koleżanka 🙂 dziewczynką kupiłaś hipcie 😘 😘 a ja do noska mam mini gruszkę i też sterimar 🙂
a psikacie tą noski ? bo ja robię solą fizjologiczną i co 2 dzień wyciągam kozy z nosa bo nie widać ich a są ja nie wiem 😁


no taka okazja, że trzeba było kupić^^ bezcenne były miny sprzedawczyń jak zaczęłam pakować wszystkie hipcie do wózka^^ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Laski ! Adaś ma nadal żółtaczkę. Mam 4 dni przerwy w karmieniu piersią i musiałam przejść na mieszankę 🤨 Więc karmię i odciągam z piersi, bo liczę że się jeszcze chwyci maleństwo cyca. W poniedziałek powtórka kłucia i pobierania krwi i się okaże czy zostajemy na mieszance czy wracamy do cyca 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie, to ja tez dolacze z niezbyt dobrymi wiesciami - mamy w domu malego alergika... ta wysypka na nozkach zeszla blyskawicznie po wapnie co oznacza ze byla to typowa alergia..tylko na co? modle soe zeby nie na psy!!!!!!!!!!!
No i moje zapalenie pecherza niestety poste[powalo, po konsultacji z pediatra musialam wziac furagin... jesy juz ciut lepiej ale mam wyrzuty sumienia ze truje malego 😞(

zaraz biegniemy na usg bioderek. mam nadzieje ze tu beda lepsze wiesci
Dorianna - trzymamy kciuki!!!!!!
A nasz hipcio poszedl sie wysterylizowac pod lampa uv, bo strasznie byl umorusany tam gdzie jest ta dziura w pudelku...
No i dzis byl rekord spadani: od 23 do 5.30!!!!! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej.powróciłam.ostatnie 3 dni to najgorsze 3 dni odkąd urodziłam Milenkę...nawet po porodzie nie czułam sie aż tak źle.pamiętacie jak pisałam że jestem chora?ja pitole dziewczyny,az taka chora to ja nigdy nie byłam...w niedziele zaczęło się os tego ze Julka temperature złapała i raz wymioty. cała noc gorączka,wiec syropek i zeszło.cały poniedziałek dziecko biedne miało 37.5,37.7 do 38 stopni.wiec nic nie podawałam chociaż miałam ochotę...daje sie od 38.5 a lekarz we wtorek mnie uświadomił że skoro jest tylko temp to moze być i do 39 i nic nie dać bo nie które bakterie zdychają dopiero.a Ty się człowieku męcz i patrz na swoje dziecko lecące przez ręce...ja w pon bezsilna kompletnie z gorączką 37.5.ja zazwyczaj nie mam gorączki wiec taka to juz dla mnie duuża gorączka.drgawki,bóle mięśni i Milenka budząca się co godzine nad ranem z pon na wtorek.do tego żadnej pomocy.wtorek po wizycie u lekarza z Julką dziecko moje ożyło i cały dzień bawiło się w swoim pokoju bez gorączki.ja zdychałam dalej ale pociecha ze Julka zdrowsza.długo to nie potrwało bo w nocy obrzygała mi całe łóżko,siebie całą i mnie.wiec rano znowu stan podgorączkowy a ja bóle brzucha masakryczne i raz na pół godziny do WC.ledwo łaziłam i aż się popłakałam z bólu i bezsilności.dzisiaj już jest lepiej ale Julka znowu wymiotuje co zje.przy tym wszystkim jeść nie moglam i mam debet mleczny 😞 dokarmiam małą sztucznym 🤢 już sama nie wiem kiedy jest głodna a kiedy tak sobie po prostu płacze...tasiemca naprodukowałam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia20101 napisał(a):
Laski ! Adaś ma nadal żółtaczkę. Mam 4 dni przerwy w karmieniu piersią i musiałam przejść na mieszankę 🤨 Więc karmię i odciągam z piersi, bo liczę że się jeszcze chwyci maleństwo cyca. W poniedziałek powtórka kłucia i pobierania krwi i się okaże czy zostajemy na mieszance czy wracamy do cyca 🥴

A czemu musialas przejsc na mieszanke? W czasie zoltaczki nie mozesz karmic cycem? Czy w mieszance jest cos co rozbija bilirubine? Czemu nie wyslali malej na naswietlenia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny, a jak tam Wasze pierwsze wizyty u gina po ciąży 🤨 ?????

Ja jutro dopiero jadę pierwszy raz i szczerze powiem, że mam obawy...że usłyszę, że coś nie tak się goi czy, że szwy były jakoś źle założone 🤢 Mam takie schizy bo pomimo upływu 5 tygodni to ja nadal często jak kaczka chodzę bo mi tam coś jeszcze przeszkadza 🤢
Yyyy no i jeszcze kwestia bólu przy badaniu 🤔
Ajjjj jak nastolatka przed pierwszym razem się czuję hahaha 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej ja jak to mowi Nova w dupie czasowej ......malego ciagle karmie i juz sił brak.....bo nie wiem czy glodny czy cos mu dolega sama juz schizuje......

Kasiunia skarbie mezul był i kupił ostatniego słonia i hipcia wiec nie będę Ci głowy zawracać chyba hipcie najmniej chodliwe bo mąż mówił że jeszcze z 8 sztuk zostało......

tak wiec ogromne dzięki za cynk o wyprzedaży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
czym się te chusty różnią???


Holi chusty to temat rzeka 😉 Sa elastyczne dla mniejszych dzici, tkane wiazane, ktore mozesz wiazac na wiele sposobow i kolkowe z kolkiem ktore zastepuje wiazanie. Chusty wykonywane z roznych matrialow i roznie sa tkane, ale wszystkie powinny miec atest, ze sa bezpieczne dla dzieci - material musi byc mocny, ciezar dziecka powinien sie w nim odpowiednio rozkladac tak zeby zapewnic dziecku poprawna pozycje. No i podobno przy dobrej chuscie nie odczuwa sie ciezaru i material nie wrzyna sie w ramiona.
Ja raczkuje w temacie, ale w necie mozna znalesc sporo informacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia bidulo! Wspolczuje chorobska i to jeszcze z dzicmi na glowie. 😮
Nova nie obawiaj sie wizyty - bedzie dobrze!!
Dorianna przesylam Wam buziaki i trzymam kciuki!!! 😘
Chloe mam nadzieje ze alergia nie bedzie silna i ze nie na psiaki!

A ja dzis po wizycie poloznej. Stresowalam sie jakos i niepotrzebnie.
Wizyta odbyla sie na stojaco 🤔 🙃 choc proponowalam kobiecie zeby usiadla to jednak wszyscy troje stalismy 😁 Myslalam, ze bedzie nos wszedzie wtykac i krytykowac a tu nic. Popytala tylko jak nam idzie, o lekarza, o laktacje itd. No i w razie potrzeby mam sie do niej zglaszac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika - wspolczuje chorobska!! 😞
Basienka - tak podobno jest przy przedluzajacej sie zoltacze, ze karmienie naturalne moze ja poglebiac...
my juz po badania bioderek wszystko ok, ale kontrola za 6 tyg... troche dziwne no ale ok
NovaM - welcome back!!!!! 🤪
ja karmie malego w dzien co 2 godziny... bardzo lubie patrzec jak je i narazie mnie to motywuje jak on tak slodko sobie zajada, ale powiem szczerze ze przez bol brodawek to jak pomysle ze znow mam go karmic to mi sie troche wlosy jeza za kazdym razem... potem jak juz je to jets ok, ale sam poczatek!!zawsze mie korci zeby dac mu butelke. i zawsze mnie glowa boli przy karmieniu. czy wy tez tak macie? podobno to od oksytocyny... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
asiadudzika - wspolczuje chorobska!! 😞
Basienka - tak podobno jest przy przedluzajacej sie zoltacze, ze karmienie naturalne moze ja poglebiac...
my juz po badania bioderek wszystko ok, ale kontrola za 6 tyg... troche dziwne no ale ok
NovaM - welcome back!!!!! 🤪
ja karmie malego w dzien co 2 godziny... bardzo lubie patrzec jak je i narazie mnie to motywuje jak on tak slodko sobie zajada, ale powiem szczerze ze przez bol brodawek to jak pomysle ze znow mam go karmic to mi sie troche wlosy jeza za kazdym razem... potem jak juz je to jets ok, ale sam poczatek!!zawsze mie korci zeby dac mu butelke. i zawsze mnie glowa boli przy karmieniu. czy wy tez tak macie? podobno to od oksytocyny... 🤔

ja ogólnie odczuwam często ból głowy i się zastanawiałam od czego, po przed ciążą nie miałam nigdy z tym problemu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...