Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
coquelicot napisał(a):

Kasi jesli dobrze jesz a twoj Mausek je ze smakiem mleko to mysle ze wszystko jest ok. Moze mu sie tylko o ilosc rozchodzi, bo piszesz, ze masz malo mleka.

i zaczęło się... jak już biorę go na ręce a zanim wyciągnę cycka na wierzch to ten mi normalnie ubranie zaczyna jeść 😮 coq jak byś go zobaczyła to byś pomyślała, że nie jadł przez kilka dni 🤢 😮


jej Kasia to on powaznie szaleje 😮
A ile moja je to trudno okreslic, ale raczej trzymalo jej sie krotkie ssanie. A jak przy piersi jest dluzej to raczej jest samo czerpanie przyjemnosci z ssania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
coquelicot napisał(a):

Kasi jesli dobrze jesz a twoj Mausek je ze smakiem mleko to mysle ze wszystko jest ok. Moze mu sie tylko o ilosc rozchodzi, bo piszesz, ze masz malo mleka.

i zaczęło się... jak już biorę go na ręce a zanim wyciągnę cycka na wierzch to ten mi normalnie ubranie zaczyna jeść 😮 coq jak byś go zobaczyła to byś pomyślała, że nie jadł przez kilka dni 🤢 😮


jej Kasia to on powaznie szaleje 😮
A ile moja je to trudno okreslic, ale raczej trzymalo jej sie krotkie ssanie. A jak przy piersi jest dluzej to raczej jest samo czerpanie przyjemnosci z ssania.

no urodził się 3220g a teraz ma już ok 5kg więc widać, że przybiera ładnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
agami napisał(a):
holi32 napisał(a):
dzień dobry kochane mamusie!! co tam u was?? u nas ok nocka jak zwykle tak samo!!! Mały rano z tatusiem pogaworzył i tyle, teraz troszkę śpi napoiłam go wodą i o dziwo moje wypił całą 100ml nieźle!!! Ok to kończę trzymajcie się

holi czym go napoiłas??? wodą???????
wy dopajacie dzieci wodą albo czymkolwiek innym jak karmicie piersia??? u nas herbatka koperkowa tylko i to wypije z 10 ml jak mu dam witamine c i probiotyk to wtedy do popicia i na lyzeczke mu to daje a tak to tylko na cycu jest..


ja czasami daje Kalinie herbatke koperkowa, jak mi sie przypomni:-) a wit ic probiotyk dajesz codziennie tak profilaktycznie, czy Kuba chory jest?

daje bvo ja chora i maz smarkaty wiec profilaktycznie dostaje ... ale jakl nam przejdzie to odstawie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
coquelicot napisał(a):

Kasi jesli dobrze jesz a twoj Mausek je ze smakiem mleko to mysle ze wszystko jest ok. Moze mu sie tylko o ilosc rozchodzi, bo piszesz, ze masz malo mleka.

i zaczęło się... jak już biorę go na ręce a zanim wyciągnę cycka na wierzch to ten mi normalnie ubranie zaczyna jeść 😮 coq jak byś go zobaczyła to byś pomyślała, że nie jadł przez kilka dni 🤢 😮


jej Kasia to on powaznie szaleje 😮
A ile moja je to trudno okreslic, ale raczej trzymalo jej sie krotkie ssanie. A jak przy piersi jest dluzej to raczej jest samo czerpanie przyjemnosci z ssania.

no urodził się 3220g a teraz ma już ok 5kg więc widać, że przybiera ładnie 😉


Wow bym powiedziala, ze rosnie w oczach 🤪 Wiec chyba twoje mleko jest ok 🙂 no chyba, ze modyfikowane go tak pedzi 😉 duzo mu go dajesz?
Moja ma tez 5200 g no ale jest starsza i urodzila sie 3840g choc potem miala duzy spadek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do akcji nocnych rodzicow to nasz tez zaczyna ciumkac reke albo pierdzi jak my cos... widac dzieci maja zaprogramowana funkcje czuwania hehe a moze nie chca rodzenstwa juz hihhii w kazdym razie jest smiesznie jak w trakcie co chwilke ktores z nas luka na lozeczko hihihi;p
Guga akcja z tym dywanem bezcenna hehehehe tez tak chce;D hihihi
a moj misiek dzis caly dzien haftuje... 6 par juz ciuchow zahaftowal;/ ale nie ma goraczki, ani rozwolnienia i teraz sie zastanwiam po czym to moze byc;/
na zaparcioa Aniqa aktivia albo zjesc suszone morele lub sliwki tylko ze babelka po tym moze tez ruszyc delikatnie
kasienka twoje mleko na bank jest ok bo taki przyrost to niemozliwie duzo.. moj tez mial okres ze ciagle cyc i cyc i polozna kazala w koncu smokiem oszukiwac po 40 minutach ssania mialam dawac smoka i wozic w wozku bo to juz nie byla potrzeba jedzenia a przytulania i ciumkania cycki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
cześć dziewczyny mój M znowu poszedł do szpitala 😞 dostał gorączke i chyba zapalenie dróg moczowych 😞 do tego krwiak ktory mial 4mm wchłonoł sie i teraz znowu wyszedł ale już 3,5cm jestem załamana 😞


współczuje 😞
Ale Pamm nie załamuj sie tylko!! przeciez Konsti wyczuwa twoj nastrój, dla niej musisz byc silna, a twój M. napewno wyzdrowieje, mocno trzymam kciuki!! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
WITAJCIE ANIQA ,WSTAJE DO MAŁEGO W NOCY.OGÓLNIE TO JUZ SAMA NIE WIEM CO ZLE ROBIE.MA NIBY W DZIEN JUZ PLAN DNIA USTALONY I DRZEMKI W DZIEN SA O STAŁYCH PORACH ,KAPAŃKO O 20 ,20;30 CYCEK TAK PRZEZ GODZINE KARMIMY SIE POTEM ON ZASYPIA NA CHWILE BUDZI SIE PO 20 MINUTACH I NIE SPI DO 23 -GADA,USMIECHA SIĘ ITP.NASTEPNIE DAJE MU FLACHE TAK 90 ML I CYCA I ZASYPIA.NO I DZISIEJSZEJ NOCY NP .O 1:30 POBUDKA JUZ I POTEM CO 2-CO 1,5 GODZ 😞 .CHRUMKAŁ POTEM ZACZYNA SIE PŁACZ A ZNOWU GO DO CYCA PPODKŁADAM....EHHHH JAK JA BYM CHCIAŁA TO ZMIENIĆ-TYLKO JAK?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Bry,
ja powinnam być zadowolona bo mała przespala w nocy ciagiem 8,5h 😮 🙃 🙃 Ale oczywiście nie może byc zbyt pieknie bo od rana pokasłuje 🤨 Niby nie jakoś strasznie i nastroj ma uśmiechowy ale umowiłam się do lekarza na 13.40. Niech ją lepiej oslucha, nie ma co czekac bo weekend idzie i jutro juz nie będzie takiej opcji....A u takiego maluszka podobno się bardzo szybko na oskrzela rzuca. A ze mną jakas masakra - jak karmiłam mała nad ranem to musiałam M obudzic bo tak mi z nosa i oczu lecialo że nie dałam rady nosiś jej do odbicia. teraz jest troche lepiej ale bez szału...
novaM super że sie dokulaliście do domku
guga napisałaś wczoraj "do jutra" i ja Cię trzymam za slowo 😜
I jeszcze w kwestii kciuka - moja ciocia też ssała bardzo dlugo i nic nie pomagal, żadne maści, rękawiczki itd. Aż pewnego dnia użądliła ja osa - w ramię - a babcia się długo nie zastanawiała i zabandażowała jej caluśką rękę i tak miesiąc ją bandażowała 🤪 i przez ten m-c się ciocia od ssania kciuka odzwyczaiła


Wanilia, a katarek tez ma? Bo czasami kaszel jest od kataru. Kalina tak ma, poKASŁUJE JUZ DOBRE 3 TYG.,aale to niby od kataru, bo ciagle ma lekki. tez wlasciwie chcialam z tym isc do lekarza, ale nic sie nie zmienia, nie pogarsza sie, wiec nie ede jej znowu ciagac po lekarzach.

Trudno mi ocenic czy jest katar bo niby z noska nic nie leci ale jakos tak dzisiaj charczy i denerwuje się przy piersi więc tam głębiej chyba cos jednak siedzi i przeszkadza. Ja mam lekarza po drugiej stronie ulicy więc zadna to wyprawa.Dodam że pokasływanie i kichanie zdazało sie wcześniej co jest podobno normalne i słuzy oczyszczaniu noska ale dzis zdecydowanie tego za dużo

WANILA PROSZE NAPISZ KONIECZNIE CO LEKARZ CI POWIEDZIAŁ NA TEN KATAREK.MÓJ KAROL OD 2 DNI CHARCZY DZIWNIE I W NOCY TAKIE DZWIĘKI WYDAWAŁ JAKBY MIAŁ ZATKANY NOSEK.I JAK JADŁ W NOCY TO TERZ TAK W NOSKU DZIWNIE.ALE NIC MU NIE LECI,PATRZYŁAM, CZYSCIŁAM PATYCZKIEM I GRUSZKA ALE TYLKO "SUCHE KOZICE" I NIC A TO CHARKANIE TO TAK JAKBY MIAŁ KATAR.ZGŁUPAIŁAM A JAK TY BEDZIESZ U SWOJEGO DOKTORKA TO JA SIE WSTRZYMUJE Z WIZYTA NARAZIE I POCZEKAM NA TWOJA OPINIE WIĘC BARDZO PROSZE O RELACJE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
CANDYNS napisał(a):
wanilia napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Bry,
ja powinnam być zadowolona bo mała przespala w nocy ciagiem 8,5h 😮 🙃 🙃 Ale oczywiście nie może byc zbyt pieknie bo od rana pokasłuje 🤨 Niby nie jakoś strasznie i nastroj ma uśmiechowy ale umowiłam się do lekarza na 13.40. Niech ją lepiej oslucha, nie ma co czekac bo weekend idzie i jutro juz nie będzie takiej opcji....A u takiego maluszka podobno się bardzo szybko na oskrzela rzuca. A ze mną jakas masakra - jak karmiłam mała nad ranem to musiałam M obudzic bo tak mi z nosa i oczu lecialo że nie dałam rady nosiś jej do odbicia. teraz jest troche lepiej ale bez szału...
novaM super że sie dokulaliście do domku
guga napisałaś wczoraj "do jutra" i ja Cię trzymam za slowo 😜
I jeszcze w kwestii kciuka - moja ciocia też ssała bardzo dlugo i nic nie pomagal, żadne maści, rękawiczki itd. Aż pewnego dnia użądliła ja osa - w ramię - a babcia się długo nie zastanawiała i zabandażowała jej caluśką rękę i tak miesiąc ją bandażowała 🤪 i przez ten m-c się ciocia od ssania kciuka odzwyczaiła


Wanilia, a katarek tez ma? Bo czasami kaszel jest od kataru. Kalina tak ma, poKASŁUJE JUZ DOBRE 3 TYG.,aale to niby od kataru, bo ciagle ma lekki. tez wlasciwie chcialam z tym isc do lekarza, ale nic sie nie zmienia, nie pogarsza sie, wiec nie ede jej znowu ciagac po lekarzach.

Trudno mi ocenic czy jest katar bo niby z noska nic nie leci ale jakos tak dzisiaj charczy i denerwuje się przy piersi więc tam głębiej chyba cos jednak siedzi i przeszkadza. Ja mam lekarza po drugiej stronie ulicy więc zadna to wyprawa.Dodam że pokasływanie i kichanie zdazało sie wcześniej co jest podobno normalne i słuzy oczyszczaniu noska ale dzis zdecydowanie tego za dużo

WANILA PROSZE NAPISZ KONIECZNIE CO LEKARZ CI POWIEDZIAŁ NA TEN KATAREK.MÓJ KAROL OD 2 DNI CHARCZY DZIWNIE I W NOCY TAKIE DZWIĘKI WYDAWAŁ JAKBY MIAŁ ZATKANY NOSEK.I JAK JADŁ W NOCY TO TERZ TAK W NOSKU DZIWNIE.ALE NIC MU NIE LECI,PATRZYŁAM, CZYSCIŁAM PATYCZKIEM I GRUSZKA ALE TYLKO "SUCHE KOZICE" I NIC A TO CHARKANIE TO TAK JAKBY MIAŁ KATAR.ZGŁUPAIŁAM A JAK TY BEDZIESZ U SWOJEGO DOKTORKA TO JA SIE WSTRZYMUJE Z WIZYTA NARAZIE I POCZEKAM NA TWOJA OPINIE WIĘC BARDZO PROSZE O RELACJE 🙂


kalina tez charczy, jakby zapchany nos miala, ale jak czyszcze frida, to tez tylko kozy ida. i tez juz glupieje, czy jest chora czy nie, tylko ze ona to ma juz bardzo dlugo tak, nic sie nie zmienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
coquelicot napisał(a):

Kasi jesli dobrze jesz a twoj Mausek je ze smakiem mleko to mysle ze wszystko jest ok. Moze mu sie tylko o ilosc rozchodzi, bo piszesz, ze masz malo mleka.

i zaczęło się... jak już biorę go na ręce a zanim wyciągnę cycka na wierzch to ten mi normalnie ubranie zaczyna jeść 😮 coq jak byś go zobaczyła to byś pomyślała, że nie jadł przez kilka dni 🤢 😮


jej Kasia to on powaznie szaleje 😮
A ile moja je to trudno okreslic, ale raczej trzymalo jej sie krotkie ssanie. A jak przy piersi jest dluzej to raczej jest samo czerpanie przyjemnosci z ssania.

no urodził się 3220g a teraz ma już ok 5kg więc widać, że przybiera ładnie 😉


Wow bym powiedziala, ze rosnie w oczach 🤪 Wiec chyba twoje mleko jest ok 🙂 no chyba, ze modyfikowane go tak pedzi 😉 duzo mu go dajesz?
Moja ma tez 5200 g no ale jest starsza i urodzila sie 3840g choc potem miala duzy spadek.

tak na wieczór przeważnie dostaje max 125 ml modyfikowanego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
guga napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
coquelicot napisał(a):

Kasi jesli dobrze jesz a twoj Mausek je ze smakiem mleko to mysle ze wszystko jest ok. Moze mu sie tylko o ilosc rozchodzi, bo piszesz, ze masz malo mleka.

i zaczęło się... jak już biorę go na ręce a zanim wyciągnę cycka na wierz to ten mi normalnie ubranie zaczyna jeść 😮 coq jak byś go zobaczyła to byś pomyślała, że nie jadł przez kilka dni 🤢 😮


u mnie to samo.... za każdym razem.... 😜


I U MNIE TEZ TAK-CO NAJMNIEJ JAKBY SIE GO GŁODZIŁO -WIECZNIE NIENAJEDZONY 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
haha, to ja mslalam ze tylko nasz taki zabojca romantyzmu jest 😁 😁 😁

a najlepsze jest jak sobie pierdzi pierdzi i nagle slyhac tykie mmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmm i kupa pr pr pr pr pr a potem robi ahhhhhhhh hehe jak stary na kiblu hehehe 🙂 to jest dopiero nastroj;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to wrocilyśmy - wszystko jest ok, tzn płuca i oskrzela ok, delikatnie podrażnione błony śluzowe - kupiłysmy wit.C w kropelkach i tyle. Mnie najbardziej martwił kaszel ale moze poprostu "czyściła" gardełko po nocy?? Mimo wszystko cieszę się że poszłam bo jestem teraz spokojna i wiem że mogę wyjść z małą na spacer a tak bym się pewnie bała...
Był dziś kolega z pracy - dostałam reklamówę ciuszkow na wiosnę 😮 Z jednej strony się cieszę bo jest wśród nich super bluza polarkowa, zółta z kubusiem puchatkiem, kombinezon na wiosnę rozmiar 68 i pare innych "grubszych" ciuszkow ale z drugiej strony to ja już nie mam gdzie tego trzymać 😮 I nie mogę się zakupowo wyżyć bo wszystko mam 😜 🤪 No nic, będe kupowac zabawki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...