Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ulcia no to miałaś przeżycia 😲... dobrze, że jest już poprawa 🙂 A jeśli chodzi o karmienie piersią to powinnaś być dumna a nie czuć się jak odmieniec... dla mnie jest to tak naturalne i zamierzam karmić piersią tak długo jak to możliwe... znaczy się gdzieś do roku, bo ostatnio oglądałam taki program i babka karmiła czterolatka 😮 😮 😮... no przesada 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ulka napisał(a):
już w domu 9 dni w sumie bylysmy... i codziennie antybiotyk 2x inhalacje i czasem pobieranie krwi to z głowy to z czegos .. i wyobrazcie sobie ze byłam jedyną mamą karmiaca piersia na oddziale! wstyd mi bylo cycki wyciagac, ale gratis za to dostawalam obiad, a inne nie, wszystkie karmily sztucznym mlekiem bo im wygodniej i mogly wszystko jesc, szok dla mnie! czułam sie jak kosmita ..a pojechalam tylko na izbe bo mi kaszlała i sie okazalo ze jej furczy w płucach ze ho ho, ani temp, ani marudzenia, jadła normalnie, nawet przytyla, ja nie wiem.. bezobjawowo


cholera, bezobjawowe zapalenie pluc? Kurde, moja mala tez pokasłuje i charczy od dluzszego czasu, bylan przekonana ze to od kataru, ale teraz juz nie jestem pewna...moze sie jednak wybiore do lekarza, zeby ja osluchal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Ulcia no to miałaś przeżycia 😲... dobrze, że jest już poprawa 🙂 A jeśli chodzi o karmienie piersią to powinnaś być dumna a nie czuć się jak odmieniec... dla mnie jest to tak naturalne i zamierzam karmić piersią tak długo jak to możliwe... znaczy się gdzieś do roku, bo ostatnio oglądałam taki program i babka karmiła czterolatka 😮 😮 😮... no przesada 🤢


mowisz czterolatka to przesada....to zgadnij, jak dlugo mnie mama karmila 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
Ulka napisał(a):
już w domu 9 dni w sumie bylysmy... i codziennie antybiotyk 2x inhalacje i czasem pobieranie krwi to z głowy to z czegos .. i wyobrazcie sobie ze byłam jedyną mamą karmiaca piersia na oddziale! wstyd mi bylo cycki wyciagac, ale gratis za to dostawalam obiad, a inne nie, wszystkie karmily sztucznym mlekiem bo im wygodniej i mogly wszystko jesc, szok dla mnie! czułam sie jak kosmita ..a pojechalam tylko na izbe bo mi kaszlała i sie okazalo ze jej furczy w płucach ze ho ho, ani temp, ani marudzenia, jadła normalnie, nawet przytyla, ja nie wiem.. bezobjawowo


cholera, bezobjawowe zapalenie pluc? Kurde, moja mala tez pokasłuje i charczy od dluzszego czasu, bylan przekonana ze to od kataru, ale teraz juz nie jestem pewna...moze sie jednak wybiore do lekarza, zeby ja osluchal

teraz wszystkie popadniemy w panikę... moja też ostatnio kaszle 😲
ale żeby chociaż trochę Was uspokoić ...
... "Rusza masowa produkcja śliny. Ślinienie się nie jest jeszcze raczej związane z ząbkowaniem, większość dzieci zaczyna ząbkować od ok. 5 miesiąca. Nie przestrasz się, jeśli niemowlę zacznie pokasływać (bez innych objawów infekcji) - nie nadąża jeszcze z przełykaniem śliny, stąd chrząkanie i kaszel. "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
meliska napisał(a):
Ulcia no to miałaś przeżycia 😲... dobrze, że jest już poprawa 🙂 A jeśli chodzi o karmienie piersią to powinnaś być dumna a nie czuć się jak odmieniec... dla mnie jest to tak naturalne i zamierzam karmić piersią tak długo jak to możliwe... znaczy się gdzieś do roku, bo ostatnio oglądałam taki program i babka karmiła czterolatka 😮 😮 😮... no przesada 🤢


mowisz czterolatka to przesada....to zgadnij, jak dlugo mnie mama karmila 😁

no niby, że dłużej??? na to dawaj, bo nigdy nie zgadnę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć kochane już wieczór już zaraz kąpiel u nas!!! potem kolacja!!! Byłam u siostry ale jakoś dziś humorku nie miała!!!
Co do kaszlu to mój mały też czasem pokasłuje ale to chyba normalne 3 lutego doktorka go osłuchiwała i mówiła że ok!!! to pozdrawiam może się jeszcze odezwę!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
dziewczyny czy ktoraś wywolywala zdjęcia na allegro? Macie jaiegoś poleconego fotografa? Bo u mnie na miejscu za odbitke 70gr a na allegro 21-23gr

ja wywoływałam i ślubne, i teraz małego po urodzeniu i zamierzam znowu z chrztu teraz mu wyslac zaraz poszukam ci nazwe uzytkownika
sprzedawca allegro od foto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
WITAM .POCZYTAŁAM PONAD 60 STRON.... 🙂 I PO PIERWSZE TO NAPISZE PO RAZ KTÓRYŚ ZE BARDZO WAM ZAZDROSZCZE ZE WASZE DZIECI TAK ŁADNIE W NOCY SYPIAJA....U NAS TO CHYBA NIGDY NIE BEDZIE LEPIEJ Z TYM NOCNYM SPANIEM 😞 JUŻ TRACĘ NADZIEJĘ BO CO DZIENNIE TO SAMO ....EHH.TYLE PRÓB ,Z BUTLA PRZED SPANIEM, CUMLEM,I NAWET PRÓBOWAŁAM GO PRZETRZYMAC W NOCY PŁACZĄCEGO ALE NIC Z TEGO!!! JAK JEDNORAZOWO 3 GODZ .PRZESPI TO MAX .POTEM CO 2-LUB CO 1,5 GODZ.POBUDKI .A RANO JESTEM NIE PRZYTOMNA.DZIS SNIADANIE O 13 JADŁAM BO KAROL OD 6 RANO NIE SPAŁ GADAŁ COS TAM SOBIE-BURCZAŁ -PISKAŁ TAK ŻE O SPANIU NIE BYŁO MOWY.POTEM ZASNĄŁ ,ZNOWU ZA GODZ POBUDKA NA CYCKA I TAK DO 10 . A O 10 ZABRAŁAM GO DO ŁÓŻKA NASZEGO,PODPIEŁAM DO CYCA I SPAŁAM A ON MYMLAŁ GO 🙂 TAK CZYTAM O TYM BEZOBJAWOWYM ZAP.PŁUC I ZDROWO SIE WYSTRASZYŁAM BO KAROL TO OD TYG.DZIWNIE CHARCZY I PISKA JAK POPŁACZE....AŻ STRACH POMYŚLEĆ TERAZ ŻE TO MO ŻE BYĆ ZAP.PŁUC?!? 🤨 MUSZĘ TO SPRAWDZIĆ. DZIEWCZYNY A JAK U WAS Z ODZYSKANIEM FIGURKI????BO MNIE ZASTANAWIA TO TROCHĘ.KARMIE PIERSIA,WIĘC CHUDNIE SIĘ SZYBKO TAK? NO I W SUMIE TO SCHUDŁAM 15 KG.WAŻE MNIEJ NIZ PRZED CIĄŻĄ,I OD 2 TYG.TAK 0,5 KG PRZÓD-TYŁ.ALE MOJE CIAŁO SIĘ ZMIENIA BO WAGOWO TO JUZ NIC A DUPKA NOGI I UDA MI SIE TAK WYCHUDZIŁY ŻE HEJ.CZY TO NORMALNE ????BO SKORO WAGA SIE NIE ZMIENIA A CIAŁO TAK TO JAK TO JEST???CHYBA ZE DZIECKO MOJE ZAPASY KTÓRE MIAŁAM OD DOBRYCH KILKU LAT W POSTACI NADMIARÓW TU I TAM WYSSAŁO? WOGULE TO MÓJ SYN WAZY JUZ 6,5 KG A JESZCZE 2 MIESIĘCY NIE MA 😮 MASAAAKRA JAK PRZYBYWA!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
meliska napisał(a):
Ulcia no to miałaś przeżycia 😲... dobrze, że jest już poprawa 🙂 A jeśli chodzi o karmienie piersią to powinnaś być dumna a nie czuć się jak odmieniec... dla mnie jest to tak naturalne i zamierzam karmić piersią tak długo jak to możliwe... znaczy się gdzieś do roku, bo ostatnio oglądałam taki program i babka karmiła czterolatka 😮 😮 😮... no przesada 🤢


mowisz czterolatka to przesada....to zgadnij, jak dlugo mnie mama karmila 😁

no niby, że dłużej??? na to dawaj, bo nigdy nie zgadnę 🙃


no to siadaj....mnie do 6 lat, a mojego brata do 5 🤢 🤢 🤢 haha, i kto mnie pobije?? 🤪 🤪 a tak serio, dla mnie to jest grubas przesada, teraz moja mama tez tak uwaza, ze grubo przesadzila. Ale fakt faktem nie chorujemy na żadne przeziebienia, anginy, grypy
Ja oczywiscie nie zamierzam mojej mamy w tym nasladowac 🙂 mysle tak min. pol roku, max rok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczynki. Dawno nie pisałam, ale podczytywałam prawie na bieżąco.
Ulka to dobrze, że w porę zareagowałaś, ja to się właśnie boję, że coś przegapię i mała mi się rozchoruje..czasami też pokaszluje, ale może dlatego, że często ulewa i czasami się krztusi, albo to co pisała Meliska, bo ślini mi się też bardzo.
Holi może siostra po porodzie jeszcze nie doszła do siebie, ja długo depresyjny nastrój miałam.
Zazdroszczę Wam spotkania. Super, że się poznałyście online 🙂
Wanilia zastosowałam Twój sposób z sokiem jabłkowym, i po kilku dniach bez kupki pojawiła się "kupa marzenie" 😁 łap oklaska 😘
Coś jeszcze miałam pisać, ale moja gwiazda się przebudza, po kąpieli tak płakała, że minutę cycek i zasnęła, idę ją dokarmić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

u nas Maciejka śpi od 40 minut. ale w sumie od 19 do 19.40 spał strasznie niespokojnie, siedziałam przy łóżeczku, bo to wyleciał smoczek i płakał, to zaczął się strasznie wiercić to go pogłaskałam troszkę. no ale od 19.40 już śpi trochę spokojniej. i ja poprasowałam jego uprane ciuszki, a teraz zabieram się za porządkowanie swojej szafyyyy, a bynajmniej jednej z nich 😁 i poprasuje sobie trochę ciuszków i pozawieszam na wieszaki, żeby było szybko w razie ubrania się 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a kalina dzisiaj zasnela po odlożeniu do łóżeczka i nie zapłakała ani razu! szok, bo z reguly to sobie najpierw 10-15 min placze, a dzisiaj cisza 🙂
Co do soku jablkowego to chyba rzeczywiscie dziala, bo 3 dni nie bylo kupki, a dzisiaj wypilam 1 litr i wielkie kupsko po pachy sie pojawilo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa podziwiam Twoją mamę 😜 hehe

moja mama każde z nas (jest nas troje) karmiła max do 2 miesiąca... bo po prostu miała mało pokarmu a my się nie najadaliśmy jej mlekiem...

i chyba tak jest z Maćkiem, ile mogę karmię go cyckiem, noce tylko na cycku, ale nad rano ok 10 już musi być butelka. bo inaczej po prostu płacze. poza tym zje z moich dwóch cycków i za 40 minut jest z powrotem głodny, a w moich cyckach marnie wtedy... a tak bardzo chciałam go karmić co najmniej do pół roku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
guga napisał(a):
Ide pisać maila czesc 2 do męża bo wczoraj az wstyd sie przyznać zasnełam w trakcie 🤔

Jutro Guginki na rehabilitacje i mam nadzieje , ze obedzie sie bez mega kupy 😁

Słitaśnych snow mamuśki 😘


Rehabilitacje? Nie doczytałam, coś się Guga stało?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...