Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
guga napisał(a):
powiem wam ze znow samodiagnoza.... niby wyglada jak ciemieniucha ale sama ograniczylam mleko itp od 10 dni i jest lepiej... lekarz kazala sprawdzic i dietka przez miesiac 😮

Guga a mała ma liszaje na policzkach ,ciałku czy tylko na główce ciemieniuche ma?
bo jesli ma ciemieniuche wielką, liszaje itp to na 99%skaza
podstawowe pytanie czy ktoś w rodzinie jest alergikiem ?Ty,mąż ,dziadkowie?
i jak często trzyma te rączki na dole? cały czas czy jak?
i nie załamuj się wszystko się wyprostuje a niedobór wit.D3 to jest tak od 3 mc do 2 lat może u dziecka wystapić ,dlatego jak tylko się pogoda polepszy tz cieplej to jak najwiecej z mała na dworze i do słoneczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
wanilia napisał(a):
NovaM napisał(a):
Hejka 🙂
Coq & Katja no dzięki w imieniu mojego pączka 🙂
Guga Wy to się macie 🤨 Coś czuję, że w sierpniu butelka jakaś pęknie za te wszystkie przejścia nasze 😉
Trzymam kciukasy za szczepienia i inne nieprzyjemne wizyty, które Was czekają 😘
My mamy spokój do marca na szczęście 🙂
Dzisiaj w nocy znowu kolka nas nawiedziła więc pięknotek nockę odsypia 🙂
...a ja mam czas żeby dzisiaj po sklepach budowlanych pojeździć bo łazienka już się na górze "robi" 🙂
Buziale laski 😘 😘 😘

jejku Nova ja to w nocy spac nie mogłam taka jestem napalona na to mieszkanie co dziś będziemy oglądać. Ja też chcę się urzadzać na swoim 🙃


Ojjj wierzę Ci 🙂
Pewnie aaagaaa też się pod tym podpisze 🙂
Może jeszcze emat się nam wspólnie pojawi co do urządzania chatki 🙂
Ja też wieczór wczoraj myślałam jak ścianki postawić żeby wszystko max wykorzystać no i później Kajtek dał czadu echhh...no ale udało się i z łazienką i z małym 🙂
A co do niego to rzeczywiście cycka nie odmówi nigdy 😉



podpisuje się oczywiście 🙂

u mnie w domu też już robota wreeee 🙂 dach już ocieplony wełną, mały stryszek zrobiony, oddzielony płytami. i teraz będą tynki i wylewki oraz instalacje 🙂 na razie jest elektryka tylko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anika_77 napisał(a):
guga napisał(a):
powiem wam ze znow samodiagnoza.... niby wyglada jak ciemieniucha ale sama ograniczylam mleko itp od 10 dni i jest lepiej... lekarz kazala sprawdzic i dietka przez miesiac 😮

Guga a mała ma liszaje na policzkach ,ciałku czy tylko na główce ciemieniuche ma?
bo jesli ma ciemieniuche wielką, liszaje itp to na 99%skaza
podstawowe pytanie czy ktoś w rodzinie jest alergikiem ?Ty,mąż ,dziadkowie?
i jak często trzyma te rączki na dole? cały czas czy jak?
i nie załamuj się wszystko się wyprostuje a niedobór wit.D3 to jest tak od 3 mc do 2 lat może u dziecka wystapić ,dlatego jak tylko się pogoda polepszy tz cieplej to jak najwiecej z mała na dworze i do słoneczka


wiesz co trudno mi powiedzieć bo rzadko ale ma takie malutkie suche placki na buzi ale to schodzi... to na głowie mi podpadło bo ciemieniucha sie przecież nie czerwieni a jej sie to jakby zaogniało czasami....
rączki na dole trzyma ale też i na górze wiec cholera wie... nie chce sie nakręcac bo zwariuje... 🤢

mąż ma cholerne alergie 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
guga napisał(a):
NovaM...butla a nie butelka 😜 😜 😜

Hahah Ty lepiej już tam niańkę zamawiaj bo może na jednej się nie skończy 😜


babcia Ula jest tuż tuż ,więc jak zobaczy że zębami kosimy trawe to pewnie przyjdzie sie dziecmi zająć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No dziewczyny ja zazdroszczę własnego kąta. My już pond rok nie na swoim. Ale jeszcze chwila, zostało samo wykończenie 🙂 Ninka dziś ma założonego Holtera i jestem z niej mega dumna bo nawet nie pisnęła. Musimy się jakoś pomęczyć z tymi kablami do jutra heh i jesteśmy na odwyku od tv, kompa i kom bo nie można używać w tym samym pomieszczeniu.
Dziewczyny ponawiam swoje pytanie na temat chust jak w praktyce to wygląda czy faktycznie jest wygodnie maluszkom i wam?????????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
katja26 napisał(a):
No dziewczyny ja zazdroszczę własnego kąta. My już pond rok nie na swoim. Ale jeszcze chwila, zostało samo wykończenie 🙂 Ninka dziś ma założonego Holtera i jestem z niej mega dumna bo nawet nie pisnęła. Musimy się jakoś pomęczyć z tymi kablami do jutra heh i jesteśmy na odwyku od tv, kompa i kom bo nie można używać w tym samym pomieszczeniu.
Dziewczyny ponawiam swoje pytanie na temat chust jak w praktyce to wygląda czy faktycznie jest wygodnie maluszkom i wam?????????????????


Katja forumowe nosicielki w chustach to : Chloe, Wanilia i ja. 🙂
Chloe ostatnio pisala, ze Nobla dla tego, ktory wymyslil chusty, bo przez snieg nie daloby sie wozkiem 😁 Wanilia chyba tez zadowolona. Ale niech sie dziewczyny wypowiedza.
Ja sama jestem zadowolona z zakupu, choc Bambina nie zawsze chce sie zachustowac. przy tak malym dziecku mozna wiazac kieszonke i kolyske, u nas kolyska nie zostala przez mala zaakceptowana w ogole. Jesli masz mozliwosc to sobie wyprobuj taka chuste, bo nie jest powiedziane, ze dziecku musi sie spodoboac. Tobie mysle, ze sie spodoba, bo rece sa wolne, mozna cos robic, a w dodatku nie czuje sie ciezaru dziecka. No i jesli zniecheca Cie wizanie, to zawsze mozna zdecydowac siena chuste kolkowa. Ja polecam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
guga napisał(a):
Anika_77 napisał(a):
guga napisał(a):
powiem wam ze znow samodiagnoza.... niby wyglada jak ciemieniucha ale sama ograniczylam mleko itp od 10 dni i jest lepiej... lekarz kazala sprawdzic i dietka przez miesiac 😮

Guga a mała ma liszaje na policzkach ,ciałku czy tylko na główce ciemieniuche ma?
bo jesli ma ciemieniuche wielką, liszaje itp to na 99%skaza
podstawowe pytanie czy ktoś w rodzinie jest alergikiem ?Ty,mąż ,dziadkowie?
i jak często trzyma te rączki na dole? cały czas czy jak?
i nie załamuj się wszystko się wyprostuje a niedobór wit.D3 to jest tak od 3 mc do 2 lat może u dziecka wystapić ,dlatego jak tylko się pogoda polepszy tz cieplej to jak najwiecej z mała na dworze i do słoneczka


wiesz co trudno mi powiedzieć bo rzadko ale ma takie malutkie suche placki na buzi ale to schodzi... to na głowie mi podpadło bo ciemieniucha sie przecież nie czerwieni a jej sie to jakby zaogniało czasami....
rączki na dole trzyma ale też i na górze wiec cholera wie... nie chce sie nakręcac bo zwariuje... 🤢

mąż ma cholerne alergie 😠 😠 😠 😠

To witam w klubie !!!!!Mój pierwszy syn załapał alergie po mężu (u nas alergikami są starszy syn ,mąż ,teściowa ,teściu)(starszy jest uczulony na WSZYSTKO pyłki,roztocza,antybiotyki,pierze,sierść oprócz jedzenia )jak był niemowlakiem to też miał ciemieniuche że szok i różne zmiany skórne od 3 roku co mc na zastrzyk odczulający itp także z alergią zmagam się już 12 rok )ale jest tuplowanym alergikiem a oskrzela i płuca ma lepsze jak niejeden nastolatek dzieki pływalni bo juz od 2 roku jest stałym bywalcem 🙂 mały na 90% bedzie alergikiem ze spokojem tylko czekam na objawy jedne już były liszaje i lekka ciemieniucha
mój mały też rączki daje na dół guga niepokojące by było jakby je trzymała cały czas wiec GŁOWA DO GÓRY DZIEWCZYNO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
katja26 napisał(a):
coq właśnie zamówiłam sobie chustę. A twoja pozytywna opinia jeszcze mnie utwierdziła w tym że dobrze robię. Małżon uznał że też będzie nosicielem 🙂 Już się nie mogę doczekać aż przyślą mi 🙂


To sie ciesze i ja 😆 Niech sie Ninka dobrze nosi!!!
A jaka zamowilas?
Ja malzona jeszcze w nia nie wizalam, ale mam odcienie rozu to ciezko bedzie, go namowic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
katja26 napisał(a):
No dziewczyny ja zazdroszczę własnego kąta. My już pond rok nie na swoim. Ale jeszcze chwila, zostało samo wykończenie 🙂 Ninka dziś ma założonego Holtera i jestem z niej mega dumna bo nawet nie pisnęła. Musimy się jakoś pomęczyć z tymi kablami do jutra heh i jesteśmy na odwyku od tv, kompa i kom bo nie można używać w tym samym pomieszczeniu.
Dziewczyny ponawiam swoje pytanie na temat chust jak w praktyce to wygląda czy faktycznie jest wygodnie maluszkom i wam?????????????????


Katja forumowe nosicielki w chustach to : Chloe, Wanilia i ja. 🙂
Chloe ostatnio pisala, ze Nobla dla tego, ktory wymyslil chusty, bo przez snieg nie daloby sie wozkiem 😁 Wanilia chyba tez zadowolona. Ale niech sie dziewczyny wypowiedza.
Ja sama jestem zadowolona z zakupu, choc Bambina nie zawsze chce sie zachustowac. przy tak malym dziecku mozna wiazac kieszonke i kolyske, u nas kolyska nie zostala przez mala zaakceptowana w ogole. Jesli masz mozliwosc to sobie wyprobuj taka chuste, bo nie jest powiedziane, ze dziecku musi sie spodoboac. Tobie mysle, ze sie spodoba, bo rece sa wolne, mozna cos robic, a w dodatku nie czuje sie ciezaru dziecka. No i jesli zniecheca Cie wizanie, to zawsze mozna zdecydowac siena chuste kolkowa. Ja polecam 🙂

Ja się równiez dopisuje do nosicielek chust i jak najbardziej polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
agami pytałaś o plamienie nie mam go już bo dziwne jest to że biorę tabletki i okres mam od 3 dni 😮


jestem przekonana juz ze nie bede brała tabletek.... 😮 😮 😮 😮
gumki w ruch...trudno sie mówi...

ktoś chce 3 opakowania Cerazette za pół ceny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Dziewczyny! Bambina moja spi od 13:55, po spacerze jeszcze sie nie obudzila. Na gorze, dziewczyna sie wyprowadza i robia taki halas, ze szok... aona spi 😮 nic ja nie rusza!
Dziwolag jeden, czasami sie kichnie, a ona juz slepia, a teraz nic. 🤔


shhhhhhhhhhhhh let the baby sleep... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
guga napisał(a):
pammat napisał(a):
agami pytałaś o plamienie nie mam go już bo dziwne jest to że biorę tabletki i okres mam od 3 dni 😮


jestem przekonana juz ze nie bede brała tabletek.... 😮 😮 😮 😮
gumki w ruch...trudno sie mówi...

ktoś chce 3 opakowania Cerazette za pół ceny?

Przydadza Ci sie na potem; bo mysle, ze okresie karmienia nie bedzie krwawienia.
U mnie po 5 dniach krwawienie ma sie ku koncowi. Ale i tak mecza mnie te hormony przekazywane corce 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...