Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
właśnie wyprowadziłam Maćka na taras, a sama siedzę i patrzę przez okno 🙂

aaa, dostałam jakieś leki po których mogę się czuć senna... i odkąd wzięłam tą tabletkę to po prostu oczy mi się zamykają... jak tylko wróci mama, to drzemkę sobie zapodaję... bo po prostu na stojąco zasypiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Wrociłysmy. Weronika była megadzielna, plakała tylko chwilę, jak tylko pielegniarka wyjęła igłę o zapchałam ją cycem i juz było git 😁 Fajnie bo szczepienie za takim parawanem i potem tam zostajesz zeby dziecko poubierać a kolejni się w tym czasie szykuja. A z wizyty jestem niezadowolona, lekarz zachowywał się jakby na akord pracował... Gdybym nie poprosiła o zwazenie toby nie zważyli, o mierzenie sie juz nie upominałam...Małą obejrzał tak z grubsza, stwierdził że na obroty i brzuszkowanie ma jeszcze czas i do kontroli mogę za miesiąc przyjść..Witamina juz tylko D. Kolejne szczepienie dopiero w czerwcu bo powiedzialam że za euvax juz dziękuje i chce następnym razem 6w1 więc o 2 miesiące przesunięcie trzeba zrobić Nie wiem w sumie dlaczego ale skoro tak powiedzieli to niech tak będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu my paszport wyrabiamy w konsulacie RP wiec nie wiem czy sa te same wymagania. Dzwonilismy tam dwa tygodnie temu i babka kazaa przeslac maila z prosba o pakiet dokumentow potrzebnych do wydania paszportu. Nic nam nadal nie przeslali, wiec nie wiem dokladnie czego wymagaja. Ty najlepiej zadzwon do wydzialu paszportowego sie dowiedz. Najlepiej zacznij juz teraz, bo z urzedami nigdy nie wiadomo ile im zejdzie.
No i dobrze, ze do innego lekarza poszlas. 🙂

A my po spacerze. Dzis w miare cieplo 12 stopni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a my wlasnie wozek zlozylismy i jest super...;D
do dentysty dzwonilam narazie czekamy skoro teraz nie boli ale w razie w nocy by bolalo to ona do gabinetu przyjedzie.. to przyjaciolka rodziny wiec super z nia mamy...
a ja lece torta tacie piec... bo dzis 51 lat konczy... buziaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂


ale mam zaległości ......

Rita gratulacje 😘

a chorowitym zdrowia 😘 😘 😘

my mieliśmy jutro jechać do Tarnowskich gór na weekend ale mały zakatarzony strasznie wiec wyjazd przełożony albo na piątek ale wogóle nie pojedziemy ..... jak mu troche nie przejdzie bo nie chce żeby sie męczył od nas jakieś min 3,5 godz drogi.......narazie psikamy i odciągamy fridą...

a ja mam mega opryszczke na ustach...wiecie jak nie urok to sracz.. 😜

ps.co do podróży Rity -dzielna kobieta 🙂i dzielna Majeczka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
katja26 napisał(a):
Hej dziewczynki 🙂 Pogodę mamy cudną. Czy zamierzacie zacząć rozszerzać dietę w 4 miesiącu mimo karmienia piersią?
Kurczę chciałam nadrobić forum ale się poddałam 🙂
Heh wczoraj zaczęłam jogging marzy mi się utrata 4 kg


ja napewno tak bo i tak dokarmiam sztucznym mlekiem wiec mleczko bedzie pil moje a pomlautku bede mu wprowadzac nowe rzeczy zamiast sztucznego mleka juz sie nie moge doczekac tych jego min przy degustacji nowych rzeczy 🙂

a dajecie maluchom jakies wit oprocz Di K ???? mam na mysli np .Cebion Multi lub coś podobnego???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
dziewczyny, jak karmicie butla, to dajecie tylko przegotowana wode i ostudzona, czy moze byc np. żywiec niegazowany i lekko podgrzany?


ja tylko przegotowana, a Ty bądz dzielna i po dwoch tygodniach bedziesz karmic dalej i ciesz sie ze juz jej tyle dobrego mleczka dałaś 🙂 ja po cesarce tez walczyłam by pobudzic mleko i co 3 godz siedzialam z lakatatorem a teraz i tak mam za mało mleko i musze i tak dokarmiac modyfikowanym ale patrze na to tak ze SUPER że chociaz troche mojego mleka pije 🙂

powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien Dobry 🙂
U nas pogoda fatalna. leje jak z cebra 😞 Chrutki kurowac sie ladnie, zebyscie zdrowe byly a my Wam buziaki przesylamy 😘
Ritusserdeczne gratulacje 😘 😘
Kaska ja wyrabialam Sarze paszport w Konsulacie i potrzebowalam zdjecie paszportowe i akt urodzenia. W Polsce tez potrzebujesz akt urodzenia i zdjecie. wypelniasz formularz z danymi dziecka i zgoda obojga rodzicow na wydanie paszportu. Dokument wydawany jest jako tymczasowy wazny przez rok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
znowu jestem!!!
Dziewczynki ja po 4 miesiącu muszę małego uczyć nowych rzeczy jeść bo od lipca wracam do pracy!!! Mówią że gluten najpierw 2 do 3 gram na 100ml ale czego zupki ,wody mleka???
MARIKA mały twój słodziak i ten smoczuś w jego buzi słodko!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq do paszportu potrzebowalam tylko Akt van Geboorte czyli Akt urodzenia holenderski i to wszystko, jestesmy w UE wiec zadnego innego dokumentu nie potzrebujesz tylko paszport.

ps. Bardzo przepraszam, ale przeoczylam Twoja odpowiedz ☺️
Postaram sie wyszukac i zaraz odpisze ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beata26 napisał(a):
Coq do paszportu potrzebowalam tylko Akt van Geboorte czyli Akt urodzenia holenderski i to wszystko, jestesmy w UE wiec zadnego innego dokumentu nie potzrebujesz tylko paszport.

ps. Bardzo przepraszam, ale przeoczylam Twoja odpowiedz ☺️
Postaram sie wyszukac i zaraz odpisze ☺️


No ja tez tak mojemu mezowi mowilam, ale on mowi, ze takie prawo fr. dziecko tu urodzone potrzebuje dowod osobisty 😮

A co do odp. to chcialam wiedziec co to za pieluszki te twoje. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiunia my malutkiej wyrabialiśmy paszport w Gdańsku żeby było szybciej i czekaliśmy tylko tydzień,normalnie jak byśmy chcieli w Tczewie to czeka sie 3 tygodnie a że pojechaliśmy od razu do Gdańska to poszło sprawnie, potrzebny był tylko zwykły akt ur. i nasze dowody osobiste, mi9eliśmy mały problem ze zdjęciami bo w Gniewie u mnie robiliśmy i było rączke jej widać ale w Gdańsku przy paszportowym fotograf nam je przerobił i wtedy je przyjeli, płaciliśmy 40zł tylko i po 7 dniach jedno z nas miało sie stawić po odbiór 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
beata26 napisał(a):
Coq do paszportu potrzebowalam tylko Akt van Geboorte czyli Akt urodzenia holenderski i to wszystko, jestesmy w UE wiec zadnego innego dokumentu nie potzrebujesz tylko paszport.

ps. Bardzo przepraszam, ale przeoczylam Twoja odpowiedz ☺️
Postaram sie wyszukac i zaraz odpisze ☺️


No ja tez tak mojemu mezowi mowilam, ale on mowi, ze takie prawo fr. dziecko tu urodzone potrzebuje dowod osobisty 😮

A co do odp. to chcialam wiedziec co to za pieluszki te twoje. 🙂


Dziwne z tym dowodem osobistym. Ja mam pieluszki "MIO" i czekam na wymianke, bo mi wyslali paczke z 3 sztukami wkladow zamiast 6sztuk i za papierkami na musztarde 😜
nadal szukam postu z Twoja odpowiedzia 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...