Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
dobry 🙂
Nova trzymamy kciuki 😘
no a to drzewko to chyba witaminy D nie brało hehe takie skrzywienie uj uj 😜

Aga moja mała jak przechodziłam na modyfikowane mleko to też odwalała z tym jedzieniem szopki, bywało że chciała co godzine a innym razem 8 godzin mi przesypiała po karmieniu, potem dopiero się unormowało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dzień dobry!!! U nas po 2 dniach bez kupy dziś rano się pojawiła... i to taka chyba zaległa bo całe śpiochy obsrane i akcja pod kran, bo tego nie dałoby się ogarnąć chusteczkami 😜 poza tym nocka w porządku misio spał od 23-6 jedzonko i ponowne spanie do 9:30 🙂
novaM 3mam kciuki za Kajtka 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny a u nas się zmiany szykują... pewnie nie opowiadałam o moim przyszłym teściu ale ładnie mówiąc jest to człowiek konfliktowy, wszystko musi byc jak on chce itd nawet życie nam chce po swojej myśli układać no i czesto są wojny w domu bo w Bremen on z nami mieszka aleeee po ostatniej kłutni z Adamem oczywiście się do czegoś wtrącał i wyzywał na adama że nie robi czegoś tak jak on chce tak się pożarli że "tata" sie wyprowadza i już ma załatwioną jakąś kawalerke....teraz jest na urlopie w PL ale w niedziele wraca i sie przeprowadza....
kurde mam nadz że to wszystkim wyjdzie na dobre tylko teraz sami bedziemy musieli utrzymać dom.. ale to nic,wazne że bedziemy mieli Święty spokój 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry...
oj gapa ze mnie.. oczywiscie ze 1000j ale juz sie pzyzwyczaiłyscie ze ja mase bledow robie hehehe
florek i potworek cud.i o ile florka bym chciala to potworka niekoniecznie:P
novaM powodzenia na szczepieniu i o co chodzi z 2 kropka pisz
aaagaaa jak przetestujesz ten laktator to daj znac bo ja tez sie na elektryczny czaje;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry, nie bedę dobijac co poniektorych, powiem tylko że u nas nocka piękna 😜 Wyszłysmy tez poraz pierwszy na spacer w chuście, chwilke tylko ale było nieźle i cel = psia kupa, został osiągniety 😉 Weronika własie ptzysnęła więc ja szybciutko zjem sniadanie i uruchamiam sprzety sprzatające haha. Mam w planie zagonic do roboty trzy : pralkę, zmywarkę i wanilię 😁

Rita to może i psiak jakiś u Was zagości? Bo z tego co pamiętam to teściu był tu problemem 😉
NovaM kciuki zaciśnięte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

Maćkowi się coś dzisiaj w nocy poprzestawiało... 🤢 jadł strasznie dużo. najpierw o 23 się obudził i zjadł wtedy 150, potem o 2.50 się obudził i zjadł 90ml... a ja do 4 ściągałam mleko z cycków 😞 potem obudził się o 5 i zjadł 120ml... a potem o 8 i 90ml zjadł. to dużo jak na niego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zmęczony dzień 🙂 tak powinnam się witać.. ja nie wiem, co Wy za dzieci macie, że tak śpią. Mojej się całkiem poprzestawiało i co 2 h w nocy karmienie (a spała już nawet 4,5 h ciągiem). o 3 nie mogła usnąć, więc przewinęłam i to był błąd, bo rozdrażniłam ją.. i śpi z nami, bo oszalałabym, jakbym ją miała co 2 h odkładać do łóżeczka..oj niewyspanam 😞
teraz gwiazda usypia na rękach..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nova jak tam szczepienie i wazenie? Opowiadaj i wysylaj mi w paczce te nadkilogramy, przyjmiemy z otwartymi rekami 😎

Nadia jak tylko Tosia spi to Ty tez sie kladz i odsypjaj 🙂

Bambina zjadla wczoraj modyfikowane ale nie widze roznicy w spaniu, no moze szybciej zasnela. Od 22 do polnocy spala i sie przebudzala, a potem juz do4.30 i 7.20. Za to o tej 7 miala tak napakowana pieluche, ze jej zmienilam i sie troche rozbudzila na pol godziny.
Po szczepieniu nic jej nie jest na szczescie.

A ja robie rozpiske moich posilkow 😜 i karmienia malej. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nadia85 napisał(a):
Zmęczony dzień 🙂 tak powinnam się witać.. ja nie wiem, co Wy za dzieci macie, że tak śpią. Mojej się całkiem poprzestawiało i co 2 h w nocy karmienie (a spała już nawet 4,5 h ciągiem). o 3 nie mogła usnąć, więc przewinęłam i to był błąd, bo rozdrażniłam ją.. i śpi z nami, bo oszalałabym, jakbym ją miała co 2 h odkładać do łóżeczka..oj niewyspanam 😞
teraz gwiazda usypia na rękach..

mozeskok rozwojowy 3-go miesiaca?? 🙂)

u nas tez sie Julek teraz czesciej budzi w nocy... rano jestem nieprzytomna!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
A dziewczyny, ktore karmia mlekiem modyfikowanym - dajecie wit. K? Bo mnie kazal odstawic.

nie w momencie jak zaczynasz podawać mleko modyfikowane trzeba odstawić witaminę K

a ja podaję 😲 Julka zjada tylko jedną butlę na noc i sama nie wiem... czy któraś tak ma i lekarz kazał odstawić? w ogóle to już chyba powinnyśmy ją odstawiać, bo do końca 3 miesiąca... w przyszłym tygodniu mamy szczepienie to zapytamy


a ja skoro dokarmiałam to położna mówiła żeby nie dawać wit K, ale jak byłam u lekarza na szczepieniu to powiedziała ze skoro tylko dokarmiam modyfikowanym i więcej niz polowe mały zjada mojego mleka to mam dawać wit K (tym bardziej że u nas żółtaczka sie trochę przeciągała- no więc daje) zresztą na wit która ja mam pisze ze przy karmieniu mieszanym lekarz ustala.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Coq 25ml to naprawdę mało.... 🤔 A kiedy jadła ostatnio? Moze ten brak przyrostu to nie wina Twojego mleka a apetytu Bambiny?
Masz laktator? Moze spróbuj jeden dzień karmić z butli? zobaczysz ile mała wypija w ciągu dnia


popieram wersje wanili zobacz czy to nie wina apetytu a nie Twojego mleka...... bo jesli tak to bey sensu dokarmiac sztucznym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Coq 25ml to naprawdę mało.... 🤔 A kiedy jadła ostatnio? Moze ten brak przyrostu to nie wina Twojego mleka a apetytu Bambiny?
Masz laktator? Moze spróbuj jeden dzień karmić z butli? zobaczysz ile mała wypija w ciągu dnia


popieram wersje wanili zobacz czy to nie wina apetytu a nie Twojego mleka...... bo jesli tak to bey sensu dokarmiac sztucznym

jesli masz dokladna wage to mozna tez wazyc dziecko przed i pp jedzeniu zeby wiedziec mnie wiecej ile zjadlo 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

U mnie podobnie jak u Was z nockami. Florek przesypial juz 6-7 godzin w ciagu, a teraz pobudka 00:30, 4:00 a potem 6:30 😞 W dodatku kolo 00 ma potem problem z zasypianiem i nie spi do 2:00.
Dzis kolo 7:00 zjadlam sniadanie potem wzielam malego do lozka i on sie patrzyl w lampe i cos tak gadal, a ja spalam. Jak cos marudzil budzilam sie dawalam smoczek i dalej kima. W koncu zwleklam sie z lozka o 10:20 🙂
Mam nadzieje ze mu przejdzie szybko.

Dzis nauki przedchrzecielne mamy a w Niedziele chrzest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hello my po szczepieniu 🙂 Ninka dziś spała rewelacyjnie do 3 potem do 6.30 i od 9h do 12 więc jestem wyspana jak nigdy. Rozmawiałam z pediatra na temat rozszerzania diety. Powiedziała że już można zacząć dawać jabłuszko po trochu. Więc mamy za sobą 3 łyżeczki gerberka, hehe Ninki miny bezcenne była tak zdziwiona że myślałam że posiuram się ze śmiechu. Miłego dnia dziewuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...