Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
wanilia napisał(a):
coq, novaM, Anika_77 - gdzie jesteście?
Zaczynam się martwić że Bambina szpital zaliczyła, bo coq meldowała się codziennie do tej pory...

OBY NIE, DOSYC ZMARTWIEŃ....

ma ktos moze numer telefonu do Coq? moze na smsa odpisze.
Agami z kasa tak to juz jest... raz jest raz jej brakuje. Wazne ze starcza do pierwszego. Juz niedlugo odbijecie sie, masz wsparcie w przyjaciolce tak jak pisalas. Ciuchy to zawsze duze odciazenie. Ja ostatnio na Allegro kupuje je. Czasem sie zdaza fajne oferty np. 5 bluzek za 4,50 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorową porą 😎

Coq ja też się martwię... postaw chociaż kropkę 🤨

Aga zdrówka dla Ciebie i Maciusia 😘

Aniqa i jak... pije Kalinka z Calmy? Pytałaś też o wodę... myślę, że to dobry pomysł, aby zagotować całą butelkę i później na bieżąco już sobie podgrzewać... ja daję butlę na noc i wtedy zawsze gotuję

Weekend na wyjeździe, nadrobiłam na szybciora, pewnie i tak o czymś lub o kimś zapomniałam wspomnieć ☺️

Kontrolowaliśmy dziś bioderka i jest ok 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry,
ja sie przywitam,bo nie wiem jak pozniej bedzie. Tym razem to ja wstalam, bo mnie chyba grypa zbudzila,goraczka,lamanie w kosciach itp. Do lekarza nie ide, bo tu przepisuja jedynie Paracetamol i Amoxycyline a ten zestaw juz nie dziala na mnie. w przeciagu 2mcy juz 3 razy chorowalam. Jak bylam 2gi raz u lekarze, to mi juz nic niezapisala tylko powiedziala,ze mam domowymi spisobami poprobowac 😮
To dzis bede miala do d..py dzien 🤢
A Wam zycze milego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczynki 🙂 u nas nocka znowu zajebiaszcza 🤪 Milenka usnęła po 9 a wstała po 5 😁 no ale ten brak mleka w ciagu dnia mnie przeraził i wstałam o 1 i ściągnęłam 110ml więc będzie na wieczór zamiast sztucznego.mała w nocy nie chce a o laktacje musze dbać.tyle szczęścia z tego karmienia,tym bardziej doceniam jak wiem że niektóre z nas karmić w ogóle cycuchem nie moga... więc pytanie do dziewczyn których dzieci długo śpią w nocy.czy ściagacie pokarm w nocy jak dzieci śpią?? ja to robię tylko dlatego że wieczorem mi brakuje a jeszcze w ciągu dnia też jakieś braki.szkoda mi że w nocy w pieluche leci a wieczorem pusto...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coqucikeim też sie martwie 🤨 mam nadzieję ze z Yasmine wszystko dobrze 🤨 Nova żyje tylko troszke ma dni z dupy... (Marzenka pozwoliłam sobie dziewczynki uspokoić 🙂 o Rubi też ostatnio myślałam ale ona pewnie przy trójce maluchów ma co robić jak pisała któraś z Was.ja też nie powinnam tyle czasu spedzać przy kompie bo mam co robić ale to już jest nałóg i tyle 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
hej dziewczynki 🙂 u nas nocka znowu zajebiaszcza 🤪 Milenka usnęła po 9 a wstała po 5 😁 no ale ten brak mleka w ciagu dnia mnie przeraził i wstałam o 1 i ściągnęłam 110ml więc będzie na wieczór zamiast sztucznego.mała w nocy nie chce a o laktacje musze dbać.tyle szczęścia z tego karmienia,tym bardziej doceniam jak wiem że niektóre z nas karmić w ogóle cycuchem nie moga... więc pytanie do dziewczyn których dzieci długo śpią w nocy.czy ściagacie pokarm w nocy jak dzieci śpią?? ja to robię tylko dlatego że wieczorem mi brakuje a jeszcze w ciągu dnia też jakieś braki.szkoda mi że w nocy w pieluche leci a wieczorem pusto...

mój Kuba je o 22 a pozniej dopiero o 5 rano i ja w nocy nie sciagam... ale dzis np o 5 rano sciagnelam z drugiej piersi bo zjadl tylko z jednej i bylam w szoku bo w drugiej po calej nocy bylo tylko 60ml;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
ja już nie pamiętam kiedy mleko ściągałam. A mała potrafiła spać nawet 9h bez przerwy. Od dwóch dni jej sie niestety odmieniło i budzi sie po 6h....szkoda, znów wstaje w nocy 2 razy, ok 2 i ok.5.
Dzis wstałysmy przed ósma i młoda została oddelegowana do łóżeczka po dwóch godzinach szaleństw 😉 Jak leży na macie to tak sie wierci że juz niewiele brakuje do obrotu, czasem jej pomagam i wtedy potrafi wyleżeć na brzuszku z pół minuty i nawet jakiś usmiech się kręci 😁 A wieczorem jak przygotowuje kąpiel to musze przewijak (kładę go na łóżku wtedy bo kąpiel w pokoju na komodzie sie odbywa) obłozyc poduszkami bo skubana w kilka sekund potrafi się jak gasienica przesunąć z jednego końca na drugi 🤪
Po wczorajszej wizycie w firmie postanowiłam wybrać cały dodatkowy macierzyński plus zaległy urlop więc do pracy wracam w połowie czerwca. A chciałam tylko 2 tyg macierzyńskiego a potem pracować 2-3 dni w tyg i na resztę urlop ale szefowa powiedziała że albo wracam "porządnie" albo wcale 😮 Więc wybieram wszystko co mam w jednym kawałku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Witam wieczorową porą 😎

Coq ja też się martwię... postaw chociaż kropkę 🤨

Aga zdrówka dla Ciebie i Maciusia 😘

Aniqa i jak... pije Kalinka z Calmy? Pytałaś też o wodę... myślę, że to dobry pomysł, aby zagotować całą butelkę i później na bieżąco już sobie podgrzewać... ja daję butlę na noc i wtedy zawsze gotuję

Weekend na wyjeździe, nadrobiłam na szybciora, pewnie i tak o czymś lub o kimś zapomniałam wspomnieć ☺️

Kontrolowaliśmy dziś bioderka i jest ok 🙂


tak, zaczela pic, tylko czasami chce przysnac przy butli, ale nie pozwalaja jej wydobywajace sie babelki powietrza, bo dosyc glosno sie ta butla odpowietrza 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a co do odiagania mleka, jak karmilam piersia, to zawsze wieczorem o 23 odciagalam, bo kalina dopiero budzila sie o 5-6 śpiąc od 20. teraz tez tak ściagam, staram sie zachowac ten sam rytm ściagania co kalina pila, bo ciagle wierze, ze jeszcze bede ja karmic...wczoraj tylko zasnelam o 21.30 i nie ściagam wieczorem, obudzilam sie o 4.30, tak juz mnie bolaly cycki. No i ściagnelam z obu 310ml 🙂 wiec nieżle, oby tak sie utrzymalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
guga napisał(a):
Bry Mamusie...

🥴Oficjalnie Ogłaszam Gugowa depresje 🤢

Kurcze Guga....mi jeden samotny tydzień dal w kość więc nie wiem jak Ty wyrabiasz...I do tego jeszcze ta pogoda, trochę nas wiosna poszczuła a teraz za oknem jesień raczej 🥴 Bo rozumiem że dobita jestes całokształtem? Mam nadzieje że juz nic więcej się nie wydarzyło niedobrego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa no nie pogadasz!! 300ml!! ja po 4 godzinach ściagnęłam tylko110 z obu! no ale moje chuchro ważyłam dzisiaj i waży 5400 więc i nie je jakoś strasznie dużo.miejmy nadzieję że już nie długo nakarmisz małą 'od siebie' 😁
Guga och Ty guga... idź na spacer albo znajomą odwiedź...mi to pomaga 🙂 im wiecej się w domu siedzi i myśli tym jest gorzej.mała się obudzi to i ja na spacer się wybiorę.ile ta Julka przed bajkami moze siedzieć?? szkoda ze Wy wszystkie tak daleko mieszkacie...guga nie smutaj, uśmiech proszę 😁 pełna twarzą 🤪
aaa moja Julka ostatnio jaki numer wywaliła.mąż przepychał syfon pod umywalką i coś złamał,mówi kurka wodna złamałem.a Julka na to ' kurwa mać zepsułeś'.jak jej zwrócił uwagę to wyszła momentalnie z łazienki z opuszczoną głową.zawołał ją i mówi ze tak nie można bo nie ładnie tak mówić.to wzięła sie popłakała.usmiałam się 🤪 🤪 przy mnie ani razu tak nie powiedziała.(zeby nie było-przy niej sie nie śmiałam,tylko męża popierałam)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...