Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Agami ja mimo,ze Sara rzadko ulewa to tez na zmiane spi raz na jedny a raz na drugimboku. Ale uwaga co twierdza lekarze w Holandi. Jak byla u nas fizjoterapeutka sprawdzic czy Mala dobrze glowe trzyma to mi poiedziala, ze tu dzieci kladzie sie na wznak i uklada glowe raz na prawo a raz na lewo,bo na boku to dziecko sie przeturla na brzuch i sie udusi 😮
Szybciej chyba moim zdaniem udusic sie moze od zakrztuszenia niz przeturlania na brzuch 😮
Powiem Wam,ze jeszze troche i tu zglupieje 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Beata ona wypiła tego mleka 30ml z czego większość od razu wypluła więc jestem zszokowana taką silną reakcją na taką małą ilość mleka. Po moim mleku nie ulewa na dobrą sprawę wcale, bardzo ładnie odbija zaraz po podniesieniu na ramie i jest spokój. Agami a co my zrobimy po powrocie do pracy>>> jest szansa że mleko nastepne nie będzie powodowało takiej reakcji? Bo ja nie chcę laktacji dwa lata utrzymywać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczynki stęskniłam się za wami 🙂 Znalazłam tylko chwilę by zajrzeć. Zaczęłam szukać pracy. Ustaliliśmy z mężem że jeśli znajdę coś za dobre pieniądze to wracam. Mała będzie musiała być 5h tylko z nianią a nie 9h bo mąż będzie miał cały czas na popołudnie w takiej sytuacji. Z jednej strony cieszę się na powrót a z drugiej jakoś mi chyba przykro będzie jakbym faktycznie teraz znalazła pracę. dziewczyny moja Ninka cały czas ulewa ręce mi opadają ale przybiera pięknie na wadze więc nie panikuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia przypomnialo mi sie,ze corka mojej siostry tak miala. Wogole nie tolerowala mlek modyfikowanego i wiesz co dala jej moja siostra jak Weronika skonczyla 3 miesiace? Mleko z kartona 3,2% i Werka jadla i nic sie nie dzialo. Dzis ma 6lat i jest zdrowa i fajowa 🙂
ps. zbieznosc imion 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beata26 napisał(a):
Agami ja mimo,ze Sara rzadko ulewa to tez na zmiane spi raz na jedny a raz na drugimboku. Ale uwaga co twierdza lekarze w Holandi. Jak byla u nas fizjoterapeutka sprawdzic czy Mala dobrze glowe trzyma to mi poiedziala, ze tu dzieci kladzie sie na wznak i uklada glowe raz na prawo a raz na lewo,bo na boku to dziecko sie przeturla na brzuch i sie udusi 😮
Szybciej chyba moim zdaniem udusic sie moze od zakrztuszenia niz przeturlania na brzuch 😮
Powiem Wam,ze jeszze troche i tu zglupieje 🙃

no ciekawe jak chce zrobic by dziecko trzymalo glowe w jedna strone lezac na wznak.. to nie lalka moj tak glowa macha ze masakra;p no a moj spi na boku zablokowany walkami wiec nie ma szans by sie walnac na brzuch....
Wanila ja wyhodze z zalozenia ze od 4 miesiaca powoli wprowadzam pokarmy i mam nadzieje ze jak skonczy rok to bedzie juz wszystko jadl;p i kaszki i zupki i ziemniaczki....i ze juz laktacje po roku czasu nie bede musiala utrzymywac.. boje sie tylko lipca jak wroce do pracy.. przeciez recznym laktatorem to ja sie zajade 😞 ogolnie mi laktatorem sie udaje max 60 sciagnac ale jak nacisne reka to sika ja nie wiem moze ja nie umiem sciagac mleka... ale przerazona jestem tym ze on nie tolewruje mleka modyfikowanego... w szpitalu enfamil pil ladnie... ale tylko 3 razy mial sztuczne w buziaku i koniec no i teraz nie da sie za diabla ..... ostatnio dalam zageszczacz do mojego melka jak kazal pediatra i tego dnia pojawila sie gorączka... i cala noc trwala.../ i nie wiem czy zbieg okolicznosci czy reakcja na nutrition zageszczacz.. i boje sie mu go podac jeszcze raz.... a z durgije strony ma prawie 4 miesiace a jak ulewal tak ulewa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tutaj tez radza klasc tylko na wznak. Jak Yasmine sypiala jeszcze ze mna to czesto lezala na boku. Ale w lozeczku klade ja tylko na wznak i tylko sobie glowa kreci. No ale fakt ona od jakis dwoch miesiecy nie ulewa wogole. A w szpitalu jak ja zostawilam to pielegniarki podniosly lozeczko, zeby w dol troche lecialo, wlasnie w razie ulania czy wymiotow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam, a my w domku zadowoleni i na szczescie maly nie odzwyczail sie od halasowania braciszka i jakos spi 🙂
Bylosmy dzisiaj na spacerku, bo pieknie na dworzu, tylko mogloby mniej wiac, ale przeciez mamy WIOSNE dzisiaj i bedzie coraz cieplej.
Malemu ubralam tylko spiochy, spodnie, kamizelke i sweterek, no i czapka, bez kocyka i tak sobie pomykal, bylo mu cieplo, bo raczki mial i karczeg cieple 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dorianna napisał(a):
Witam, a my w domku zadowoleni i na szczescie maly nie odzwyczail sie od halasowania braciszka i jakos spi 🙂
Bylosmy dzisiaj na spacerku, bo pieknie na dworzu, tylko mogloby mniej wiac, ale przeciez mamy WIOSNE dzisiaj i bedzie coraz cieplej.
Malemu ubralam tylko spiochy, spodnie, kamizelke i sweterek, no i czapka, bez kocyka i tak sobie pomykal, bylo mu cieplo, bo raczki mial i karczeg cieple 🙂


A ile u Was stopni? Bo faktycznie lekko ubrany ten twoj bohater 🙂

A u nas etap "wszystko co sie nawinie pod reke chwyce i wpakuje do buzi" pelna para 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
NovaM napisał(a):


Na wstępie - Meliska & Anika_77 -> Najlepszego wszystkiego i 1oo lat w dostatku Wam życzę 😘


dołączam się do życzeń!!!! Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń 😘 😘

Rowniez dolaczam sie do zyczen 🙂 Duuuuuuuuuuuzo zdrowka 😘 😘 😘 😘


ja też życzę Wam wszystkiego co najlepsze 🙂 🙂 🙂 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
widzę, że dzisiaj była dyskusja o ulewaniu. Maciek raczej nie ulewa, chyba że za dużo się naje to wtedy mu się zdarza. a śpi na wznak z głową na boku, rusza tą głową w nocy raz w jedną stronę, raz w drugą stronę. ale mu się niewygodnie śpi na boku, bo co chwilę się budzi. więc go nie męczę.

katja fajnie, że zajrzałaś do nas 🙂
novaM ja tak i Ty zazdroszczę dziewczynom, które na miejscu mają dużo sklepów 😁 bo ja na miejscu to mam kilka spożywczaków, kilka przemysłowych, 3 kwiaciarnie, 3 apteki, sklep zielarski i 2 ciucholandy i 2 sklepy odzieżowe ale niestety z ciuchami nie w moim guście 😜 więc po wszystko muszę jechać dalej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
widzę, że dzisiaj była dyskusja o ulewaniu. Maciek raczej nie ulewa, chyba że za dużo się naje to wtedy mu się zdarza. a śpi na wznak z głową na boku, rusza tą głową w nocy raz w jedną stronę, raz w drugą stronę. ale mu się niewygodnie śpi na boku, bo co chwilę się budzi. więc go nie męczę.

katja fajnie, że zajrzałaś do nas 🙂
novaM ja tak i Ty zazdroszczę dziewczynom, które na miejscu mają dużo sklepów 😁 bo ja na miejscu to mam kilka spożywczaków, kilka przemysłowych, 3 kwiaciarnie, 3 apteki, sklep zielarski i 2

A u mnie tylko Boeren Bond czyli sklep dla gospodarzy z paszami, grabiami,gracami,siodlami dla koni,kwiatami,zwierztkamiitd do sklepu musze jecgac do pobliskiego misteczka. Czyli u mnie wiocga pelna geba 🙂

ciucholandy i 2 sklepy odzieżowe ale niestety z ciuchami nie w moim guście 😜 więc po wszystko muszę jechać dalej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
pammat napisał(a):
wanilia a spróbuj moze Bebilon Najlepsze Jest Mleko Matki 1 w tesco są puchy 350g za 22zł

dzięki pamm, póki co odechciewa mi sie jakichkolwiek prób - mała zrobiła dziś już 7 kup, dwie ostatnie zupełnie wodniste 🤨
Aniqa jak po lekarzu??


a dużo je? może daj jej pić jeszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Maciek już wykąpany, nakarmiony i śpi. dzisiaj trochę wcześniej bo był bardzo marudny i po prostu już zmęczony. ale za to zjadł 90ml i jeszcze z piersi ode mnie 🙂


Moja dzis 150 ml w pol godziny wciagnela 🤪 no szaleje 😁
Wiec dzis karmienie w rekach u mnie sie odbylo. Teraz lezy w lozeczku i ani mysli spac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
wanilia napisał(a):
pammat napisał(a):
wanilia a spróbuj moze Bebilon Najlepsze Jest Mleko Matki 1 w tesco są puchy 350g za 22zł

dzięki pamm, póki co odechciewa mi sie jakichkolwiek prób - mała zrobiła dziś już 7 kup, dwie ostatnie zupełnie wodniste 🤨
Aniqa jak po lekarzu??


a dużo je? może daj jej pić jeszcze


Moze idz z nia jutro do lekarza...Najwazniejsze, ze je i nie zwraca. Faktycznie moze warto cos do picia dac, zeby plyny uzupelnic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane my dziś w rozjazdach od 10 do 19 nas w domku nie bylo!!! spoko mały grzeczny i lubi być poza domem teraz już śpi a ja zaraz też idę!!!Co do ulewania to mojemu ulewa się troszkę ale jak go nie odbiję po prostu lecz nie zawsze!!!
Mój śpi na wznak i głowę w bok ma!!!
Wszystkiego naj naj dla dziewczyn naszych!!!
Wanilia oby małej jutro już nic nie było
Co do mleka krowiego to dziewczyny ja się zastanawiam jak pójdę w lipcu do pracy to ja zacznę chyba małemu podawać dlatego że to mniejsza chemia od tego modyfikowanego ja tak byłam karmiona i mojemu małemu też spróbuję!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...