Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dzień dobry babeczki 😘 😘 😘 😘 😘 u nas nocka też spoko spanie od 22 do 6:45, więc narzekać nie mogę 🙂 a tak się bałam, że nocka będzie do dupy bo po tym szczepieniu mały od ok 19 zaczął koncertować i to tak na poważnie 😮 nic go nie uspakajało 🤢 miłego dnia 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
Pierwsza 😁 Włączyłam kompa bo słucham radia w necie więc sie przy okazji melduję i życzę miłego dnia 🙂
ps. u nas pierwsza od jakieoś czasu spokojna nocka z jednym karmieniem, jupppi 🤪


Ja tez tak mam. Tylko, ze ja wyboru nie mam jak chce suchac polskiego radia. A ostatnio cos zmienili, tzn. dokladnie w grudniu i od tej pory cizko sie slucha, bo non stop sie wylacza 🤢
U mnie Trojka oczywiscie.

Eh klade sie jeszcze, bo Yasmine spi.
Pa!

ja słucham Trójki na przemian z RMFbaby 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień doberek laseczki
Wczoraj zaliczyliśmy poł słoiczka gruszki po 4 mc 🙂 pomimo że jest karmiony tylko i wyłacznie piersią musze powoli wprowadzać stałe posiłki ,bo ma stwierdzona skaze białkową 😞 🤢
10.04 ostatnie 3 szczepienie i potem dopiero jedno po skonczeniu roczku 🙂
Rafałek ze spaniem to od samego początku budził się w nocy co 1,5 godz więc u mnie to norma 🙂
W piatek jedziemy spacerówke kupić bo maluch nie chce juz na płasko leżeć gizd jeden, na boczki przekręcać się nie ,ale siadać już tak 🙂
a co do sexu to "z czym sie to je" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
doberek 🙂
a ja dzisiaj przeszczęśliwa bo w niedziele jedziemy do PL 🤪
jutro wybieramy się na zakupy bo przez ten tydzień w PL załapiemy sie nie tylko na święta ale i na urodziny mojej mamy i siostry no i imieniny Mai będą a więc druga moja siostra świętuje no i córa nasza 🙂
a co do sexu to aż mi teraz głupio bo u nas to prawie codzienny rytuał hehehe

Anika Rafałek wcina już gruszkę woow już się nie moge doczekać jak Majci coś podamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ciuchy już zalicytowałam inne... nie chce mi się tak czekać 6 dni.jak wygram to się pochwalę 🙃 a co do różu to ciężko teraz kupić dziewczynce inne kolory tym bardziej jak się pytam Julki.podam przykład;jakiego koloru chcesz mieć sciany w pokoju?-różowe.p.2.jaki chcesz mieć rower?-różowy.no masakra!! ew fiolet wchodzi w grę. widzę że nie tylko ja jestem antysexowa 🙃 Rita to ja już wiem dlaczego Ty taka szczupła!!!! 🤪 🤪 dobrze dobrze,trzeba się troszkę ruszać 😁
u nas gaz kopią koło podwórka od wczoraj i ciągle coś wali 🤢 a na 16 idziemy na szczepienie więc kciuki trzymać...oj biedna Milu...jak mi się wczoraj sfajdała porządnie tak dzisiaj znowu poprawiła.chyba regulacja nastąpiła 🙂 kupa cześciej niż co tydzień 🙃
Coq współczuje kiepawej sąsiadki i kijowego właściciela 😠 ide obowiązki macierzyńskie spełniać.no i śniadanie niech ja w końcu zjem! buźka dziewuszki i miłego dnia.po śniadaniu spacer 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my na spacerku dotarliśmy do babci mały spi na tarasie a mama dopadła laptopa 😜 😜 i obserwuje synka 🙂

mamy z małym taką bazę do ktorej możemy zawinąć na spacreku -babcię (1km drogi ) wiec juz tu posiedzimy ma tu ciuszki pampersy mleko w razie W i ok 15 wyruszymy w powrotny spacer a po drodze zakupy i spotkamy sie z tatusiem ok 16 pod blokiem 😎 😎 😎 wtedy tata tacha wózek na górę 😜 grunt to dobra logistyka 😁

co do przytulasków to u nas póki nie mam okresu to luz ale mam juz i zapasy durex ale i 2 opakowania tabsów...... tylko ze czesto gesto wieczorem to ja padam na twarz i za nim M wróci z kapieli to ja juz spie.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
trzymamy kciuki za szczepienia 😘 😘 😘.

kasiunia Awad widzę że Cię rozpieszczaz tym spaniem 🙂

u nas nocki są ok pobudka ok3 lub 4 na jedzenie a mały spać idzie ok 19.30-20 ale za to rano 6.30-7 pobudka ale tego raczej nie da sie zmienić bo do 19 ma problem by wytrzymać na kąpiel - zmiana czasu nas nic nie zmieniła wszystko w tych samych godzinach bez najmniejszych zmian ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Helo mamuski i maluszki!!
no nas nie bylo chyba 100 lat!!!
ale juz siedze na dupsku chwile, bo o 19 zas wychodnde ze znajomymi. ale teraz maly sie wietrzy na balkonie a ja mam chwile 🙂))

przede wszystkim dorianna - jak dorianek po zabiegu sie czuje??? fotke widzialam na fb - rewelacja!! 🙂 podobny troszke do naszego Julka!

co w ogole sie dzialo przez ten czas, czy ktos jest w stanie nam strescic, niesmialo pytam 🙂))??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć laseczki 🙂 my dzisiaj z Maćkiem byliśmy na kursie 😁 jako najmłodszy szkoleniowiec zrobił furorę 🙂 🙂 🙂 jest 12 kobiet, dzisiaj było 9 razem ze mną. zajęcia niby od 8.30 do 13 dzisiaj miały być, ja przyszłam o 9 to jeszcze sobie laski kawkę piły 🙂 zaczęło się coś ok 9.15-9.20. ja wyszłam o 11.10 bo gości miałam mieć w domu. one wtedy sobie zrobiły przerwę na papierosa. o 12 miał być obiad i po obiedzie już do domu 🙂 Maciek był grzeczny, trochę spał, tylko raz zapłakał 🙂

właśnie go karmię 🙂 i zaraz zabieram się za nadrabianie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
asiadudzika napisał(a):
http://allegro.pl/wiosna-lato-dla-modnisi-zajrzyj-i2231604515.html dziewczyny luknijcie.potrzebuje ciuchów dla Julki i myślę że całkiem ładne a oferta zależy jak się będzie rozwijać...

dzien dobry
no Asia obserwuj obserwuj bo fajne 🙂
moj krolewicz sie popsul i juz tak ladnie nie spi bez przerwy.. tewraz idzie spac o 22 budzi sie kolo 24 czasem na cyca czasem 3 minuty pogada i idzie spac dalej ale za to budzi sie na jedzenie w nocy... raz o 2 raz o 3 pozniej o 5 i o 7 wiec juz nie spi dlugo ciagiem :P


Agami, u mnie też się popsuło od czasu choroby. idzie spać teraz ok 19.40-20 budzi sie około północy na jedzenie a to tylko dlatego, że na noc nie zje wiecej niz 60ml.... a potem budzi się ok 4 i potem już ok 7.30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam!

Chyba jestem jedyna mama, ktora sie cieszy z nocnych karmien 😜

Yasmine juz wykapana o 17:45, ale stwiedzilam, ze skoro zrobila kupe to ja juz wykapie. Siedzimy teraz i Mala je.

Dzien dzis byl jakis sympatyczny. Maz z nami w domu do 15:40, ja w kuchni troche rzadzilam, a on Yasmince wykladal prawo 😉 Mala dzis chyba na 10 minut usnela, oczywiscie jak ja chcialam sie kimnac to sie obudzila. Ale dzieki temu spacer dzis poltoragodzinny, bo ladnie spala. Jakos tez staralam sie wolno chodzic...Wy tez nie potraficie wolno chodzic? 😮 Jak maz z nami na spacer idzie (zdarza sie) to ciagle mi powtarza "nie biegnij" 😁
A pogoda fantastyczna 28 stopni w sloncu i delikatny wiaterek, super!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
coq ja też nie umiem wolno chodzić 😁


Ja to sobie mowie, ze to dlatego, ze pochodze zmalego miasteczka gdzie wszedzie trzeba/mozna dojsc na pieszo stad ze mnie czlowiek chodzacy jest. I nigdy nie rozumialam ludzi co np. wsiadali w tramwaj zeby przejeczac dwa przystanki 😜


to tak jak ja 🙂 też nie rozumiem przejeżdżania 2-3 przystanków 🙂
ostatnio jak byłam z mamą na zakupach w zeszłym tygodniu to nie nadążała za mną 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
coq ja też nie umiem wolno chodzić 😁


Ja to sobie mowie, ze to dlatego, ze pochodze zmalego miasteczka gdzie wszedzie trzeba/mozna dojsc na pieszo stad ze mnie czlowiek chodzacy jest. I nigdy nie rozumialam ludzi co np. wsiadali w tramwaj zeby przejeczac dwa przystanki 😜


to tak jak ja 🙂 też nie rozumiem przejeżdżania 2-3 przystanków 🙂
ostatnio jak byłam z mamą na zakupach w zeszłym tygodniu to nie nadążała za mną 😜



😁 Moja mama ze wzgledu na kregoslup baaaaardzo powoli chodzi, wiec chodzac z nia musze byc uzbrojona w mega cierpliwosc.

Moja gwiazda pojadla na polspiaco i teraz jest w formie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc dziewczyny....

Guga pozdrawia....

Guga ma zawalone zatoki, Guginka stwierdzone AZS 🤢 wiec dla mnie diety ciag dalszy 😞

Jestem zmeczona a maz wraca dopiero pod koniec kwietnia...to optymistyczny termin... 🤢

Przykro mi ale nie mam nawet wolnej chwili dla siebie a co dopiero na formum 😞

buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
coq ja też nie umiem wolno chodzić 😁


Ja to sobie mowie, ze to dlatego, ze pochodze zmalego miasteczka gdzie wszedzie trzeba/mozna dojsc na pieszo stad ze mnie czlowiek chodzacy jest. I nigdy nie rozumialam ludzi co np. wsiadali w tramwaj zeby przejeczac dwa przystanki 😜


to tak jak ja 🙂 też nie rozumiem przejeżdżania 2-3 przystanków 🙂
ostatnio jak byłam z mamą na zakupach w zeszłym tygodniu to nie nadążała za mną 😜



😁 Moja mama ze wzgledu na kregoslup baaaaardzo powoli chodzi, wiec chodzac z nia musze byc uzbrojona w mega cierpliwosc.

Moja gwiazda pojadla na polspiaco i teraz jest w formie 🤢


a mój Maciek śpi od 19.40 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bry,
my dzisiaj od 10 rano poza dmem, najpierw na zakupach, potem u mamy, a potem jeszcze kumpele odwiedzilam, ktora za tydzień rodzi 😁 ale ma brzuchol ogromny, napatrzec sie nie moglam jak mala jej tamn w brzuchu figlowala. probowlaam sobie przypomniec, jak Kalina tak wywwijala i jakos zapomnialam jakie to uczucie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
guga napisał(a):
czesc dziewczyny....

Guga pozdrawia....

Guga ma zawalone zatoki, Guginka stwierdzone AZS 🤢 wiec dla mnie diety ciag dalszy 😞

Jestem zmeczona a maz wraca dopiero pod koniec kwietnia...to optymistyczny termin... 🤢

Przykro mi ale nie mam nawet wolnej chwili dla siebie a co dopiero na formum 😞

buziaki


kochana buziaki 😘 😘 😘

z tym AZS to znajomych synek ma i w sumie muszą tylko stosować specjalne kosmetyki dla maluszka

trzymaj się ciepło 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...