Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
wanila sproboj nie zaszkodzi 🙂
no Kuba zawsze rano najlepszy humor ma;p
u nas gondola juz mala... juz sie przerzucilam na nowy wozek.. wyciagnelam miekka gondole i lezy w takiej niby gondoli duzej niby spacerowce bo to taka zabudowana spacerowka jest na plasko....a wozek w domu ten maly uzywamy jak cos w kuchni robie ale on sie zsowa tak nisko i nogi wywala tak jak sloneczko Wanilii w kombinezonie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Wanila gondola juz przymalawa? 😮 Zabki wychodza? 😮 Widze, ze Weronika ma wielka ochote wszystkich w tyle zostawic 😁
A przeprowadzka, tez tak szybko nie nastapi, ale juz wkrotce 🙂
Mam nadzieje, ze ruszy sie i Was!!!

Agami Kuba ma rozbrajajacy usmiech. 😆

dziekuje w imieniu mojego Busiaka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia haha fajna ta Twoja kruszyneczka 😁 a ja już myślałam, że u nas tylko gondolka przyciasna... a nogi mamy jeszcze w środku 🙃

Agami u nas też rano mała najfajniejsza, wyspana, uśmiechnięta i można z nią wszystko wyczyniać 😁
a Ty bier się do tego lekarza, bo ja od niedzieli próbowałam się leczyć naturalnie i tak na antybiotyku się skończyło 😞 a mogłam być już zdrowa... przypisał mi duomox, karmić pozwolił i powiedział, że czasem trzeba wybrać mniejsze zło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Wanilia haha fajna ta Twoja kruszyneczka 😁 a ja już myślałam, że u nas tylko gondolka przyciasna... a nogi mamy jeszcze w środku 🙃

Agami u nas też rano mała najfajniejsza, wyspana, uśmiechnięta i można z nią wszystko wyczyniać 😁
a Ty bier się do tego lekarza, bo ja od niedzieli próbowałam się leczyć naturalnie i tak na antybiotyku się skończyło 😞 a mogłam być już zdrowa... przypisał mi duomox, karmić pozwolił i powiedział, że czasem trzeba wybrać mniejsze zło

a to nasza ciasna gondolka :P paluszki juz sie odbijaja od gondolki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
meliska napisał(a):
Wanilia haha fajna ta Twoja kruszyneczka 😁 a ja już myślałam, że u nas tylko gondolka przyciasna... a nogi mamy jeszcze w środku 🙃

Agami u nas też rano mała najfajniejsza, wyspana, uśmiechnięta i można z nią wszystko wyczyniać 😁
a Ty bier się do tego lekarza, bo ja od niedzieli próbowałam się leczyć naturalnie i tak na antybiotyku się skończyło 😞 a mogłam być już zdrowa... przypisał mi duomox, karmić pozwolił i powiedział, że czasem trzeba wybrać mniejsze zło

a to nasza ciasna gondolka :P paluszki juz sie odbijaja od gondolki

fajne ma Kubuś te "patrzałki" 😘 jak dalej będzie tak zimno to będziemy musiały nasze dzieciaki uczyć z podkurczonymi nogami jeździć 😮 mamy taki sam łuk z zabawkami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/214/sam1045u.jpg/][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/9990/sam1045u.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
wczoraj było tak zimno że wróciłam do kombinezonu ciepłego i było naprawdę ciasno..jak tylko zdjęłam pokrowiec z gondoli w domu to młoda wyciągnęła nogi 😁

haha, no niezle tak zgrużdżona była 🙂 nasza gondolka tez juz na styk, ale ona ma boki grubym materiałem obite, który mozna zdjac bo jest na rzepy. wiec jakies 5 cm zyskam jak to zdejme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka!!!! My już do domku wróciliśmy byliśmy u mojej siostry i mojej siostrzenicy chrześnicy!!!
Mały grzeczny był!!! Teraz jem obiadek i małego wietrze bo na spacer dziś nie chce mi się iść bo zimno !!! Mały już śpi!!!
Agami szkoda mi cię ty już któryś raz z rzędu chorutka jesteś i KUbuś mówisz też wczoraj marudka była!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
hejka!!!! My już do domku wróciliśmy byliśmy u mojej siostry i mojej siostrzenicy chrześnicy!!!
Mały grzeczny był!!! Teraz jem obiadek i małego wietrze bo na spacer dziś nie chce mi się iść bo zimno !!! Mały już śpi!!!
Agami szkoda mi cię ty już któryś raz z rzędu chorutka jesteś i KUbuś mówisz też wczoraj marudka była!!!

ano... dostalam standardowy zestaw narazie bez antybiotyku bo to sie dopiero zaczyna i sie okaze co dalej.,... ok ja sie pakuje do mamuski ale laptopa biore wiec bede z wami w kontakcie;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
WItajcie.
Wieki mnie nie było wśród was. Nie jestem w stanie nadrobić zaległości z forum. Kurczę ciekawa jestem jak wasze dzieciaczki jak wy i w ogóle. Może w święta trochę poogarniam. U mnie ogromne zmiany 12go zaczynam pracę, z jednej strony się cieszę a z drugiej płaczę po nocach że jak wytrzymam bez Ninki, co zrobić z cycem? Miałam odstawić ale mam cholerne wyrzuty sumienia. A nie mogę sobie pozwolić na wyjątkowe niedospanie bo całe dnie w pracy będę prowadzić samochów. Dziewczyny może któraś z was już wróciła do pracy i mnie jakoś wspomoże powie co i jak itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej KATIJA ja ci nie pomogę bo ja wracam dopiero do pracy w sierpniu!!!
Fajnie bo myślałam że w lipcu a tu się okazuje że urlopu starego mam 24 dni i go w pełni wykorzystam a nowego 26 dni więc jego wykorzystam z 14 dni i super i wychodzi na to że w sierpniu dopiero!!! spokojnie nie muszę się spieszyć z wprowadzaniem butelki póki co na razie deserki i potem po 5 mies zupki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
katja26 napisał(a):
WItajcie.
Wieki mnie nie było wśród was. Nie jestem w stanie nadrobić zaległości z forum. Kurczę ciekawa jestem jak wasze dzieciaczki jak wy i w ogóle. Może w święta trochę poogarniam. U mnie ogromne zmiany 12go zaczynam pracę, z jednej strony się cieszę a z drugiej płaczę po nocach że jak wytrzymam bez Ninki, co zrobić z cycem? Miałam odstawić ale mam cholerne wyrzuty sumienia. A nie mogę sobie pozwolić na wyjątkowe niedospanie bo całe dnie w pracy będę prowadzić samochów. Dziewczyny może któraś z was już wróciła do pracy i mnie jakoś wspomoże powie co i jak itd

pewnie basia ci podpowie co nie co, bo juz pracuje. chyba wspominala, ze w pracy 3 razy odciaga i potem Florek ma na nastepny dzień czy jakos tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
U nas jeszcze luzik w gondoli 😆

[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/404/020420124.jpg/][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/9313/020420124.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]][/url]

Coq jaka fajna ta Twoja Bambina i faktycznie jeszcze trochę ma miejsca w gondolce 🙂 my zazdrościmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
katja26 napisał(a):
WItajcie.
Wieki mnie nie było wśród was. Nie jestem w stanie nadrobić zaległości z forum. Kurczę ciekawa jestem jak wasze dzieciaczki jak wy i w ogóle. Może w święta trochę poogarniam. U mnie ogromne zmiany 12go zaczynam pracę, z jednej strony się cieszę a z drugiej płaczę po nocach że jak wytrzymam bez Ninki, co zrobić z cycem? Miałam odstawić ale mam cholerne wyrzuty sumienia. A nie mogę sobie pozwolić na wyjątkowe niedospanie bo całe dnie w pracy będę prowadzić samochów. Dziewczyny może któraś z was już wróciła do pracy i mnie jakoś wspomoże powie co i jak itd

Witaj Katja 🙂 Czyli powiodło się z pracą... gratulacje 🙂 a wiadomo, że żal zostawiać dzieciaczki, ale niedługo już wszystkie mamuśki to czeka 😞a w pracy już są Basieńka i chyba Beata to może one pomogą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam ze szpitala,
Narazie nie wiem dokladnie jaka bakterie ma mlody i jak powazne jest zakazenie, dostaje juz leki i czuje sie nie zle, ja tez sie jakos trzymam;-) Goraczki nie ma, bo dostaje leki.

Maly ma 70 cm i wazy 7 kg wiec juz spory i wszyscy mysla, ze ma z pol roku co najmniej:-)

Aha i maly sie juz od paru dni obraca z boku na bok j mu sie to bardzo podoba:-)))

W gondoli nie miesci sie juz od miesiaca;-P i woze go w sportowce na plasko i zakrywam pokrowcem nozki i jest ok.

A ja niedlugo ide spac, bo w szpitalu nie ma co robic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dorianna napisał(a):
Witam ze szpitala,
Narazie nie wiem dokladnie jaka bakterie ma mlody i jak powazne jest zakazenie, dostaje juz leki i czuje sie nie zle, ja tez sie jakos trzymam;-) Goraczki nie ma, bo dostaje leki.

Maly ma 70 cm i wazy 7 kg wiec juz spory i wszyscy mysla, ze ma z pol roku co najmniej:-)

Aha i maly sie juz od paru dni obraca z boku na bok j mu sie to bardzo podoba:-)))

W gondoli nie miesci sie juz od miesiaca;-P i woze go w sportowce na plasko i zakrywam pokrowcem nozki i jest ok.

A ja niedlugo ide spac, bo w szpitalu nie ma co robic...


😘 😘 bedzie dobrze, ucałuj Młodego 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam mały śpi już od 20 i ja zaraz też idę!!!!
DORIANNA cieszę się jak na razie że mały ma się nawet nawet i że gorączka mu spadła jest mega dzielny a ciebie jako mamę w ogóle podziwiam!!
AAGAAAAA wreszcie z mężem razem cieszę się bawcie się dobrze!!!!
GUGA dasz radę i życzę z ELUSIEM też wszystkiego naj naj w te święta
COQ twoja balbinka prze cudna
Meliska jak się czujesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
to to nadrobiłam, ufffffffff 😁 😁 😁

Agami też bym się wkurzyła na teściową, moja na szczęście dzwoni, a i w Polsce jest średnio na tydzień co 6 tygodni. teraz akurat cały kwiecień będzie. i Maciek z nią będzie w czwartek i piątek od 9-12, bo ja na ten kurs idę 🙂 oj, ciekawe. A Kubuś piękny uśmiech ma, i w ogóle śliczny chłopiec 🙂

Asia co do placków na święta to my robimy 3bita i szarlotkę, a mama zamówiła 2 serniki, jakiś z galaretkami i królewski 🙂 więc 6 ciast 😁

Kasiunia super 🙂 i widzę, że u Twojego Awada tak jak i u Maćka 🙂 non stop głowę i ramionka podnosi, na leżąco jak jest także 🙂

Dorianka wiem co czujesz 😘 😘 😘 i naprawdę trzymam mocno kciuki za Twojego Maluszka, i musisz być dzielna. Taka rola nas - matek!

coq super, że mieszkanie większe się szykuje 😁 i no wcięło mnie na trochę, racja 😉 a Bambina ślicznaaaaa 🙂

Chloe Julek na avatarku cudo po prostu 🙂

Wanilia my mamy gondolę ok 75 cm i też już przymała... niby Maciek ma o 67-68cm ale tak na styk leży

aaaa, no a ja dostałam okresu we wtorek rano, to już drugi. ale leje się ze mnie niemiłosiernie... nigdy nie miałam tak obfitych miesiączek

poza tym wczoraj cały dzień Maciuś był płaczliwy, bolał go brzuszek, dopiero chyba ta narkoza zaczęła na niego działać, bo co chwila coś popuszczał w pampersa, minimalnie, ale co 2 godziny albo i częściej. no ale dzisiaj już było ok 🙂
rano wstał o 6 i tatuś się nim zajął a ja spałam do 10 🤪 🤪 🤪




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witojcie ze Szczyrku!! 🙂
my juz w gorach, w tym roku cala rodzna sie moja zapakowala i robimy swieta w gorach, to pomysl moich rodzicieli 😉
to pierwsza taka daleka wyprawa Julka i pierwsza noc w lozeczku turystycznym ale sprawuje sie super 🙂))

Wspolczuje mama ktore wracaja do pracy od razu na caly etat, a raczej podziwiam te mamy!!! no i tatow ktorzy zostaja z malenstwami!!!! ale podobno takie dzieciaczki nawet lepiej sobie radza w zyciu niz te ktore siedza caly czas w domu z mama....

Doriana - cieszymy sie ze Dorianek lepiej sie czuje, jest taki slodki na tym zdjeciu, ze az zal serce sciska jak patrze na niego i pomysle ze bidulek tak sie meczy z tymi bakteriami 😞((( ale zuch z niego chlopak, z Ciebie tez zuch mama i na pewno wszystko sie ulozy 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...