Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Wanilia muszę dać sobie z tym wszystkim radę. Od tego jest mama! Chociaż nie powiem, czasem jest naprawdę ciężko. Jak dzisiaj mu te szwy wyciągał to jak sobie przypominałam jak mnie bolało po operacji kolana to aż mnie ciarki przechodziły... na szczęście to rozpuszczalne miał tylko kilka supełków było i to te supełki wyciągał, chyba 3. I dobrze, bo szew ma kawałek długości.
Ale strasznie się cieszę 🙂 wzięli już dzisiaj od nas wymiar na szynę 🙂 już nie mogę się doczekać, aż nóżka Maciusia sobie odpocznie wreszcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejo 🙂 Guga i Marzenka dobrze że jesteście z powrotem 🙂
aga ale ten Maciuś to ma dzielną mamę 🙂 a on sam jak usłyszy kiedyś co przeszedł to się za głowę złapie 🤢 za to nóżka będzie cudeńko 🤪 oby już jak najkrócej gipsu 😆 a szyna nie wiadomo na ile będzie??
wiecie co,mam wene na kurnik....już tyle czasu to za mną chodzi...tylko u nas taki bałagan na podwórku,bo mój tata budowlaniec bałaganiarz ☺️ wszystko mu się przyda i my sami nic nie mozemy zrobić...a jak kiedyś zrobiliśmy miejsce na huśtawkę i zjeżdżalnię dla Juli to w końcu wylał tam beton i samochody tam stoją a huśtawkę obok starego garażu przestawili,na drodze do sznurków gdzie ubrania wieszamy 😠 😠 😠 stoi tak w kącie i wstyd kogoś zaprosić...co by sobie dzieci w tym balaganie krzywdy nie zrobiły...Jula ma urodziny w przyszły piątek i imprezkę dla dzieciaków robimy w sob a dla rodziny w ndz.mam nadzieje że pogoda będzie bo w domu z 8 dzieci to ja sie powariuję!!!!mam tylko 2 pokoje i małe dziecko... słyszałam ze ma być dobra pogoda i nawet 27 stopni więc na to liczę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
guga napisał(a):
katja26 napisał(a):
Wanilia streszczenie super. Mamusie dzielne, dzieciaki też. Jak to ząbki? Jużżżż? Moja Ninka jeszcze bezzębna. Ale za to ma burzę włosów, już jej grzywa prawie do oczu wchodzi.


A Guginka ni włosów ni zębów 😮

my tak samo;p

u nas tez wlosów coraz mniej 🤢 a zebów tez nie widac jeszcze. no i oprocz tego jednego obrotu z brzucha na plecy w zeszlym tygodniu, nic wiecej....leniuch z tej mojej córki jak nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a my właśnie dotarliśmy do babci i jak tu małego dziadki przejmują to mama ma czas na neta 🙂

wczoraj dzień tułaczki u jednej babci później u drugiej 🙂 było super i wiecie ja dopiero odkrywam możliwość dłuższego wędrowania z Misiem bo jak była kolka to o 16 do domu.......bo nieraz już od 17 była jazda a jak już jesteśmy po kolce to wracamy do domu o 19.20 jak np.wczoraj z uśmiechem na twarzy i jego i moim 🤪 🤪 🤪

ciesze się że z coq ok 😉- no i oczywiście łączę się w bólu z powodu braku neta 😜 😜 😜



no i witam marnotrawną gugę i novą 😜 😜 😜

😘 😘dla SUPER BOHATERÓW -Dorianka i Maciusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 😘 😘 😘
Guga, NovaM wracajcie do nas jak najczęściej !!! 🙂 🙂 🙂
Aga całuski dla Maciusia!!! super, że już niedługo pożegna się z gipsem 🙂
a My dziś do lekarza na kontrolę i dowiemy się, czy odstawiamy antybiotyk lub bierzemy jeszcze przez kilka dni. I jestem ciekawa, czy dostaniemy przepustkę na spacerki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...