Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
wanilia napisał(a):
wy sie tak z ząbkami nie spieszcie bo nie ma do czego - własnie mnie młoda ugryzła przy karmieniu 🥴


gratulacje dla Werki pierwszego dziabnięcia mamusi 🙂

jakiego pierwszego??? ona jak juz się naje to zaczyna się bawić i wtedy bywa niebezpiecznie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
a my dzis na dworze tylko 1.5 godzinki.... a zaraz tesciowa przyjezdza bo mam imieniny i byli wczoraj a dzis mezowi dzwonili ze beda wiec polecialam na szybkiego kupilam ciasto w cukierni i juz... bo ja ogolnie obchodze urodziny a nie imieniny .... no ale jak przyjezdzaja to glupio z pustymi lapkami...
poza tym,.. zostalam ciocia;D moja przyjaciolka wlasnie dzis urodzila 🙂)) w 38 tygodniu w 4 godzinki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
wlasnie byla u mnie kumpela z pracy, ploty przekazala i jestem na biezaco 😁 ale mi w glowie balaganu narobila, tak mi sie do nich zatesknilo...ja naprawde ie wiem czy wracac do pracy czy nie...

jesli masz taka mozliwosc to wroc sobie na pol etatu, to na prawde dobrze robi 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Kasiunia nie, chloe miała chodzić, potem byli u innego lekarza i okazało się że nie ma potrzeby. Nie wiem na czym stanęło ostatecznie

dokladnie tak jak piszesz 🙂 a stanelo na tym ze bylismy pare razy, pan nam pokazal jak go nosic i to by bylo tyle 🙂 juz nie chodzimy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
hej hej 🙂

my mamy gips do kolanka na tydzień 🙂 potem jeszcze tydzień i szyna 🙂 czyli przed nami ostatnie 2 tygodnie z gipsem 🤪 🤪 🤪

Maciek był dzisiaj dzielny, trochę płakał ale miał wyciągane szwy


hurra!!!! no to te 2 tygodnie to juz pikus, i nozka bedzie wolna!!! 🙂)) przynajmniej w ciagu dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
wlasnie byla u mnie kumpela z pracy, ploty przekazala i jestem na biezaco 😁 ale mi w glowie balaganu narobila, tak mi sie do nich zatesknilo...ja naprawde ie wiem czy wracac do pracy czy nie...

jesli masz taka mozliwosc to wroc sobie na pol etatu, to na prawde dobrze robi 🙂))

jakby mnie chcieli na pol etatu to z pocałowaniem reki bym wróciła, ale wiem ze na to nie ma szans, nie zatrudnia sie u nas w firmie połetatowców, niestety 🤔 ale moze poszukam czegos innego, na pol etatu wlasnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
u nas gdyby podliczyć wszystkie dzisiejsze spacery to też by z 7 godzin wyszło. Z ostatniego wrociliśmy o 19.30 😁 A teraz mój M sobie jeszcze lody wymyślił i chyba wroci mokrzutki ze sklepu bo zaczęło lać 😜
Kasiuna to ostatni weekend w domu a potem ruszacie na specerki- super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa ja słyszałam od kuzynki że ona wraca po wychowawczym czy w trakcie wychowawczego na 7/8 etatu dlatego ze nie mają prawa jej zwolnić(planuje 2 ciążę).jak pracujesz na cały to mogą,więc Twoje 1/2 etatu muszą jakoś dopasować do siebie.dopytaj sie o swoje prawa.przeciez oni Cie nie zatrudniaja tylko zmniejszasz sobie etat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka 🙂

Młody mój właśnie odpłynął przy karmieniu, a ja miałam chwilę żeby cosik nadrobić 🙂

Zaliczyliśmy dzisiaj wizytę lekarską i kolejne szczepienie 🙂 ...i wolne od kłucia mamy do 15 czerwca 🤪
Dużo się nie pomyliłam określając ostatnio jego wagę 🙃
Kolejny raz wyskoczył poza 97 centyl z wagą ciężką -> 9 kg 😎 😎 😎
Odruchy wszystkie ok no i potwierdzone ząbkowanie 🤪
Pediatra kazała jeden posiłek wprowadzić w formie zupki jarzynowej z dodatkiem glutenu (tzn. po polskiemu -> najlepiej dosypać kaszy manny do zupki 🙂 ).
No i jak kazała tak Nova zrobiła 🙂
Ale zupkę kupiła 😉
Pączek nie chciał zamienić cyca na zupkę i jazdę bez trzymanki mi zrobił 😮
No i skończyło się na tym, że daniem głównym było mleko, a na drugie -> pół słoiczka zupki 😁
I już myślałam,że najadł się na maxa , a standardowo za 3 godz. on znowu głodny 😮

Co ciekawe...ostatnio kupka była u niego co 7 dni...marchewka ani jabłuszko cudów nie czyniły...a zupka rozpierduchę w jelitach zrobiła 😮 😮 😮
Po niespełna 4 godzinach młody taką kupę zrobił, że sam się dziwił jak robił 😁 😁 😁
Śmierdziało w całej chacie no i pierwszy raz nie była wodnista 😎 Heh taka prawie "dorosła" hahaha 😁 ...a przed kąpielą była kupa nr 2 😎

Laski jak Wasze maluchy się zachowują po słoiczkach ???
Czy na długo im to wystarcza, tzn. czy się na dłużej najadają niż mlekiem ???
Jakie kupki robią i czy częściej ???

Aaaa no i konkurs ze zdjęciami na wypasie 😉
Nie poznałam niektórych maluszków 😜
Tak szybko się zmieniają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane!!! Nieźle nadrabiania!!!
My dziś ranek fajny piękna pogoda więc poszliśmy na spacerek i spacerowaliśmy 3,5 godzinki!!! potem karmienie i posiedzenie chwilkę w domu i drugi spacer u teściów spoko było wszystko byle by nie całowanie TESCIOWEJ kurde!!!!
GUGA I NOVA witamy
Cieszymy się że z COQ wszystko ok!!!
NOVA mój mały od kiedy zaczął dostawać deserki z kaszką manną to najpierw kupy nie robił 5 dni a potem przestałam mu dawać manną i robi kupy nadal twarde jak u dorosłych ale co 2 dzień i ciśnie i ciśnie i wylatują kiełbaski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Hej,
u nas gdyby podliczyć wszystkie dzisiejsze spacery to też by z 7 godzin wyszło. Z ostatniego wrociliśmy o 19.30 😁 A teraz mój M sobie jeszcze lody wymyślił i chyba wroci mokrzutki ze sklepu bo zaczęło lać 😜
Kasiuna to ostatni weekend w domu a potem ruszacie na specerki- super 🙂


mój mąż tez ma ostatnio manie lodów grycan, dziś jak byłam na spacerze wmucił 0,5 l ..... i mówił żę go poniosło 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Nova gratuluje wagi, Ty to musisz się naprodukować żeby małego głodomora wyżywić 😉
Jaką zupkę kupiłaś? Bo ja też musze pomyśleć o jakimś obiadku....Widzialam że jest marchewkowa z ryżem po 4m-cu ale ja sie boje bo to zestaw zatwardzający a u nas ostatnio problem z kupkami


ja mam jarzynową po 4m-cu

http://www.rossnet.pl/Produkt/Gerber-Zupka-jarzynowa-po-4-miesiacu-zycia,96979
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...