Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
No to relacje z dzis 🙂
Po pierwsze dzien dobry 🙂
Dzis w zlobku byl dzien dziecka wiec nie bylismy tam, ale za to pojechalismy do mojej kuzynki 😉 byl tam moj chrzesniak, jego kolezanka, siostra kuzynki z chlopakiem oraz jej kolezanka. Jednym slowem mnostwo ludzi 😉 Florek zareagowal jak w zlobku. Aga wziela go na rece po czym sie rozplakal 😞 dalam mu zupke bo byl glodny. Chwile sie z nami pobawil, jak patrzyl na kuzynke to plakal, ale potem sie zmeczyl poszedl spac i jak wstal mial swietny humor. Bawil sie z kuzynka na mnie nie zwracal uwagi. Jak zaczol byc marudny dalam mu cycka i znowu poszedl sie bawic z kuzynka.
Rozmawialam jeszcze z nia i mowila ze to bardzo dziwne ze mlodego chca tylko na godzine. To jest niewystarczajacy czas zeby dziecko zaczelo sie przyzwyczajac. Podobno taki idealny to jest 3 godziny. Nie jest za dlugo dla dziecka, a jest wystarczajaco zeby zaczol sie przyzwyczajac. Moze uda mi sie przekonac w moim zlobku zeby zostawic go np na 2 godziny. Nawet jak bedzie plakal i niech go uspokoja, niech sie tam przespi i moze wtedy sie szybciej przyzwyczai. Zobaczymy 🙂
Gluten dalej daje i wychodze z takiego zalozenia jak Aga. Wszystko jest dla ludzi w odpowiednich ilosciach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wiecie co, doszłam do wniosku ze moj malzon jest troche zazdrosny o kaline 🤔 kilka razy, niby w żartach, mowi, ze Kalina jest dla mnie calym swiatem, że dla niego nic nie zostało...dzisiaj znowu i takim tekstem zarzucil, no to sie pytam o co mu chodzi, a on mi mowi ze odrzucony sie czuje 😮 no szok, ja nie zauwazylam roznicy w moim zachowaniu wzgledem niego.Jak dziecko sie zachowuje, z Małą chce rywalizowac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meliska wow... super prezent my pewno z miesiac jak nie wiecej nawet poczekamy bo mowial rehabilitantka ze nawet nie probowac bo za slaby jest ... a sam tez nie porbuje... gratulejszonnnnnssss;D super nasz mała przodowniczka;D

co do zyczen dzieci grudniowych marika hehe wy zamykacie miot a my znowu falstart mielismy i my z listopada;D

oczywiscie poklaskalam i przepraszam te ktore pominelam ale meliska daje sobie reke obicac ze klikalam bo wyskoczyl monit ze trzeba 120 minut czekac by zaklaska znowu hehehe no ale masz masz juz dostalas... tamten byl dla ciebie ten dla naszej Juli 🙂

Basia dokladnie jak mowisz godzina to za malo... moj zostawal z dziadkami po 3 gdziny, z niania teraz tez na 2-3 godziny bo godzina to tak jak wizyta w przychodni czy w sklepie byl ktos nowy i juz go nie ma a dziecko musi zauwazyc zmiane...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa wiesz, że faceci z innej planety są 🤢 już nawet nie próbuję ich zrozumieć 😜 wiadomo, że czasu dla nich mamy mniej, ale chyba zrozumiałe, że przecież teraz dzieci są i to na nich skupia się uwaga, więc o co to halooooo... ich nadal kochamy tak samo... czy to jakieś skomplikowane jest???????????? oj te chłopy 😮

A coś tak czuję, że Julia się wyłamie z zębami i będzie ostatnia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
Meliska wow... super prezent my pewno z miesiac jak nie wiecej nawet poczekamy bo mowial rehabilitantka ze nawet nie probowac bo za slaby jest ... a sam tez nie porbuje... gratulejszonnnnnssss;D super nasz mała przodowniczka;D

co do zyczen dzieci grudniowych marika hehe wy zamykacie miot a my znowu falstart mielismy i my z listopada;D

oczywiscie poklaskalam i przepraszam te ktore pominelam ale meliska daje sobie reke obicac ze klikalam bo wyskoczyl monit ze trzeba 120 minut czekac by zaklaska znowu hehehe no ale masz masz juz dostalas... tamten byl dla ciebie ten dla naszej Juli 🙂

Basia dokladnie jak mowisz godzina to za malo... moj zostawal z dziadkami po 3 gdziny, z niania teraz tez na 2-3 godziny bo godzina to tak jak wizyta w przychodni czy w sklepie byl ktos nowy i juz go nie ma a dziecko musi zauwazyc zmiane...

ech do 12 to umiem jeszcze liczyć 😜 dziękujemy i oddajemy dobra ciociu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
agami napisał(a):
Meliska wow... super prezent my pewno z miesiac jak nie wiecej nawet poczekamy bo mowial rehabilitantka ze nawet nie probowac bo za slaby jest ... a sam tez nie porbuje... gratulejszonnnnnssss;D super nasz mała przodowniczka;D

co do zyczen dzieci grudniowych marika hehe wy zamykacie miot a my znowu falstart mielismy i my z listopada;D

oczywiscie poklaskalam i przepraszam te ktore pominelam ale meliska daje sobie reke obicac ze klikalam bo wyskoczyl monit ze trzeba 120 minut czekac by zaklaska znowu hehehe no ale masz masz juz dostalas... tamten byl dla ciebie ten dla naszej Juli 🙂

Basia dokladnie jak mowisz godzina to za malo... moj zostawal z dziadkami po 3 gdziny, z niania teraz tez na 2-3 godziny bo godzina to tak jak wizyta w przychodni czy w sklepie byl ktos nowy i juz go nie ma a dziecko musi zauwazyc zmiane...

ech do 12 to umiem jeszcze liczyć 😜 dziękujemy i oddajemy dobra ciociu 🙂

oj tam oj tam nie watpie ze liczyc umiesz ale w takim razie forum mi sie zbolkowalo bo sie nie dalo poklaskac wiecej wiec myslalam ze poklaskalam ehheeh ciociu;DD
a za zebami ja nie tesknie chociaz cycki dluzej beda cale heheheh;D wiec tez miej nadzieje ze pozniej niz szybciej beda ;D
no patrze patrzem i napatrzec sie nie moge na siedzaca Jule 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobranoc aaagaaa a moj malzon na piwo poszedl do sasiada.... bo mowi ze zaprosi go do nas albo pojdzie tam to wolalam by poszedl a ja chociaz w poizamie i w lozku a tak bym musiala przy stole siedziec;p dzis ma urodziny to niech mu bedzie z zona nie wypije piwa wiec dobroduszna zona powzolila na piwo isc heehhee;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
gratulacje dla JULKI ekstra naprawdę jak ona się szybko rozwija!!! Już siedzi!!! My to faktycznie jeszcze daleko z moim !!!
Mój mały obraca się tylko na lewy bok z plecków i nie umie inaczej czy to źle

Ach od razu siedzi... raz się jej udało 😜 a widzicie jej minę... chyba sama jest zdziwiona 😁
Chyba większość dziewczyn pisała, że dzieciaczki póki co odwracają się tylko w jedną stronę, więc myślę Holi, że nie ma powodów do niepokoju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas też zebów brak jeszcze 🙂
chloe mała obraca sie z brzucha na plecy tylko z jednego boku 🙂
meliska twoja Julka wygląda jakby miała co najmniej 9 miesięcy i jaka ona silna jak pozycja na kucyka to jeszcze sama siedzi ja cie kręce moja nim to zrobi to będzie jesień chyba 🙃
dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
meliska napisał(a):
holi32 napisał(a):
gratulacje dla JULKI ekstra naprawdę jak ona się szybko rozwija!!! Już siedzi!!! My to faktycznie jeszcze daleko z moim !!!
Mój mały obraca się tylko na lewy bok z plecków i nie umie inaczej czy to źle

Ach od razu siedzi... raz się jej udało 😜 a widzicie jej minę... chyba sama jest zdziwiona 😁
Chyba większość dziewczyn pisała, że dzieciaczki póki co odwracają się tylko w jedną stronę, więc myślę Holi, że nie ma powodów do niepokoju

chloe pytała nie holi 😜

kochana przeczytaj jeszcze raz tego posta od początku... i kto pyta??? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
holi32 napisał(a):
gratulacje dla JULKI ekstra naprawdę jak ona się szybko rozwija!!! Już siedzi!!! My to faktycznie jeszcze daleko z moim !!!
Mój mały obraca się tylko na lewy bok z plecków i nie umie inaczej czy to źle

Ach od razu siedzi... raz się jej udało 😜 a widzicie jej minę... chyba sama jest zdziwiona 😁
Chyba większość dziewczyn pisała, że dzieciaczki póki co odwracają się tylko w jedną stronę, więc myślę Holi, że nie ma powodów do niepokoju

Julka swietna 🙂 gratulacje 🙂
Mojego jak posadze na tylku to siedzi, ale sam jeszcze nie umie, za to caly dzien by stal. Dzis juz zupelnie nie dosc ze stal za raczki sie trzymajac to zaczol mu puszczac jedna reke i za jedna umial ustac jakies 2 minuty, a potem trzeba go lapac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
meliska napisał(a):
holi32 napisał(a):
gratulacje dla JULKI ekstra naprawdę jak ona się szybko rozwija!!! Już siedzi!!! My to faktycznie jeszcze daleko z moim !!!
Mój mały obraca się tylko na lewy bok z plecków i nie umie inaczej czy to źle

Ach od razu siedzi... raz się jej udało 😜 a widzicie jej minę... chyba sama jest zdziwiona 😁
Chyba większość dziewczyn pisała, że dzieciaczki póki co odwracają się tylko w jedną stronę, więc myślę Holi, że nie ma powodów do niepokoju

Julka swietna 🙂 gratulacje 🙂
Mojego jak posadze na tylku to siedzi, ale sam jeszcze nie umie, za to caly dzien by stal. Dzis juz zupelnie nie dosc ze stal za raczki sie trzymajac to zaczol mu puszczac jedna reke i za jedna umial ustac jakies 2 minuty, a potem trzeba go lapac 😁

to co Basia Florek pomija raczkowanie i od razu do chodzenia się bierze 😉 moja nie chce stać, nogi od razu chodzą i skacze jak sprężynka hop hop, a w ogóle to ja swojej nigdy nie sadzałam na jakiś tam poduchach, czasem ją podciągnęłam do siadu i to wszystko... ona sama od siebie usiadła, skąd te nasze dzieci wiedzą jak się do tego zabrać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
meliska napisał(a):
holi32 napisał(a):
gratulacje dla JULKI ekstra naprawdę jak ona się szybko rozwija!!! Już siedzi!!! My to faktycznie jeszcze daleko z moim !!!
Mój mały obraca się tylko na lewy bok z plecków i nie umie inaczej czy to źle

Ach od razu siedzi... raz się jej udało 😜 a widzicie jej minę... chyba sama jest zdziwiona 😁
Chyba większość dziewczyn pisała, że dzieciaczki póki co odwracają się tylko w jedną stronę, więc myślę Holi, że nie ma powodów do niepokoju

Julka swietna 🙂 gratulacje 🙂
Mojego jak posadze na tylku to siedzi, ale sam jeszcze nie umie, za to caly dzien by stal. Dzis juz zupelnie nie dosc ze stal za raczki sie trzymajac to zaczol mu puszczac jedna reke i za jedna umial ustac jakies 2 minuty, a potem trzeba go lapac 😁

to co Basia Florek pomija raczkowanie i od razu do chodzenia się bierze 😉 moja nie chce stać, nogi od razu chodzą i skacze jak sprężynka hop hop, a w ogóle to ja swojej nigdy nie sadzałam na jakiś tam poduchach, czasem ją podciągnęłam do siadu i to wszystko... ona sama od siebie usiadła, skąd te nasze dzieci wiedzą jak się do tego zabrać?

nasze dzieci tego nie wiedza, to wie tylko Julia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam,
a ja ostatnio to nawet czasu odpisac nie mam tylko z doskoku poczytuje 😁

U nas przygotowania do niedzielnego chrztu, dzisiaj zakupy, a jutro gotowanie i pieczenie 🙃
Na sama mysl mi sie juz nie chce hehe 😁 ale dam rade, bo mam pomoc dwoch mam 🙂

To by bylo tyle, bo spac mi sie chce i nie mam weny 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...