Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
meliska napisał(a):
ja Was podziwiam z tym prasowaniem... ja po praniu nie prasuję... po prostu z szafy wyciągam i jak jest taka potrzeba 😜 że co, że niby leniwa jestem ☺️ ☺️


Meliska ja swojego też raczej nie prasuje 😉 przed wyjściem jak jest wymięte, ale jak się ładnie rozwiesi i powiesi na wieszaku to nawet nie trzeba 😉

Męża koszulki prasuję, bo inaczej on wyciąga z szafy i chce taką wymiętoloną ubrać, więc muszę dbać o to, żeby mi wstydu nie zrobił no i wobec tego prasuję 😁 😜

a tak naprawdę to Maciejkowe ciuszki prasuję 🙂 I ich jest najwięceeeej 😁

zgadzam sie.Milenkowych też najwięcej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
witam po weekendzie 🙂
my bylismy powitac mojego przyszłego zięcia 🤪 maleństwo jest słodkie,taki okruszek że Majcia przy nim -wielkolud hehe
Majcia pierwszy raz spała w nie swoim łóżeczku i powiem Wam że byłam zaskoczona-zasnąć nie mogła i była marudna na poczatku ale przespała ładnie całą noc i 15 ludzi w domu nie zrobiło na niej większego wrazenia -chyba nasza córcia przestaje być odludziem 🙂
zaraz zabieram się za nadrabianie zaległości-sporo tego 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
dorianna napisał(a):
A wogole to cos ta imprezka mi wyszla nie na dobre, bo od 3-ciej na ubikacji spedzilam, takie rozwolnienie mialam, jeszcze mnie brzuch zazyna, nie wiem czy to od przejedzeniaa czy cos bylo popsute 🤢

a ciekawe jak goście 😜

na szczescie dobrze, bo dzwonilam, u mnie to chyba obrzarstwo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane u nas nie padalo od 11 do teraz nawet i spacerowalismy pogoda u nas rewelka bo cieplo!!! maly sobie moj pospal potem na lawce siedzialam i jadl kaszke i grzecznie na kolanach siedzial!!! teraz w domku jestesmy!!! zaraz bede jesc kluski na parze nie chce mi sie gotowac dzis!!!
Co do perasowania to ja nie prasuje ani swoich ciuchow ani meza ani malego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
mamusie mozecie cos polecic: szukam dla małej jakieść duużej maty albo czegoś w tym stylu,troche grubszego bo mamy podłoge z desek-mam dla niej pluszową mate ale jest cienka,mała i wiecznie jakies paprochy w nią wchodza

powiem ci moze to smieszen ale ja mam mate...i on nie chce tam lezec i klade mu koldre 200/220 i turla sie po niej w kazda strone.....i wiem ze mu cieplo od dolu...i nie skubie mi dywanu chociaz a skubal strasznie;D a ta kordla to z przeznaczeniem dla niego kupiona i piore w pralce bach na balkon wyschnie i dalej po niej wierzga 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny!! 🙂
Nie wiem jakoś mi w domu nie wychodzi,żeby w necie posiedzieć.
Próbowałam troszkę nadrobić. Meliska Aniqa wasze dziewczynki pięknie siedza, aż niemożliwe. 😆O Florku Basiu nie wspomnę, co ten chłopak już wyprawia? 🤪
Dorianna badzo ładne zdjęcia z chrzcin 🙂
Pam wiem co to walka z frida, miałam tak kiedy Yasmine miała dwa miesiące - zdrowia życzę.
Mojej córce wszystko się przestawiło, nie sypiamy już do 9 -10 rano, a raczej do 6 🤢 , raz tylko do 8. Czy wy wiecie co to dla mnie oznacza???!!! Po dwóch godzinach idzie spać a ja cały dzień jak ćma, ale się nie kładę, bo dnia mi szkoda. A wieczorem wcale tak wcześnie nie usypia, choć do 23 już nie buszuje.
Yasmine już do mamy się przyzwyczaiła. Cały weekend był z nami syn 6 letni siostry i też się przyzwyczaiła. Za to nalot rodziny drugiej siostry z dwojgiem dzieci, 3 lata i półtora roku przeżyła ciężko 😜 Matko, jaki synek mojej siostry jest duży 🤪 a ile on je!!! 😁
Dieta u nas cały czas ta sama, powoli czaję się na jakąś kaszkę i od wczoraj dorzucam mleko 2.
Co do paplaniny, to mała mówi dużo, a ostatnie dni nieustannie powtarza 'tata' 🙂
A u mnie wieki come back okresu 🤨
Tęsknie za mężem. ☺️

Podobno po środzie ma być w końcu ładna pogoda nie? 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika dzięki 😘 i wytrwania z męzem w tych trudnych chwilach!
Rita mała mówi mama już 🤪 😮 o kurczak szybka jest! jak tam do wielkiego naszego dnia zostało już tylko 18 dni wszystko gotowe ? denerwujesz się?
coq fajnie że Kitka się zaklimatyzowała 🙂 uuu to jak wstaje o to skończyło się rumakowanie 😁 dopiero wyjechalaś już tęskniesz za męzem a gdzie dalej 😜 buziaki dla was 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heloł 😉
agami, piateczka z tymi nockami, u mnie kolejna do dupy, a o 6 oczywiscie pelna regeneracja 😮
moja od kilku dni juz nie placze....tylko wrzeszczy 😮 😮 no masakra, tak glosno ze zwariowac mozna, a skubana juz zmadzala i musze byc przy niej caly czas, az zasnie 😮 jak tylko widzi ze sie odsuwam od lozeczka, zaczyna sie drzec jak szalona.
Coq, juz tesknisz??? 😜 szybko, a jesczze 3 miechy przed Tobą 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!! Dziś dzionek spoko minął!!! Mały w porządeczku!!! Spacerki 2 zaliczyliśmy i tylko jak do domku wróciliśmy to zaczęło lać!!!
ANIQA co ta twoja mała KALINKA ma takie humorki oj z niej niezła mendurka jest!!!
AGAMI tak pomysł z kołdrą jest super!!!
COQ super że YASMINKA się przyzwyczaiła do rodzinki
PAMM oby szybko KONSTI pzeszło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
heloł 😉
agami, piateczka z tymi nockami, u mnie kolejna do dupy, a o 6 oczywiscie pelna regeneracja 😮
moja od kilku dni juz nie placze....tylko wrzeszczy 😮 😮 no masakra, tak glosno ze zwariowac mozna, a skubana juz zmadzala i musze byc przy niej caly czas, az zasnie 😮 jak tylko widzi ze sie odsuwam od lozeczka, zaczyna sie drzec jak szalona.
Coq, juz tesknisz??? 😜 szybko, a jesczze 3 miechy przed Tobą 😜

To nie jestem sama 😉 moj ma tak samo i do tego tak sie drze ze trzeba wziasc go na rece. Biore na rece i zasypia odrazu.
Żlobek jest beeee drzeszczal ze sie go uspokoic nie dalo a jak tylko sie pojawilam to on odarazu zaczol sie sie wyrywac opiekunce w moja strone i uspokoil sie dopiero jak go przytulilam. Porazka. Mam nadzieje ze z tego wydzie szybko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
heloł 😉
agami, piateczka z tymi nockami, u mnie kolejna do dupy, a o 6 oczywiscie pelna regeneracja 😮
moja od kilku dni juz nie placze....tylko wrzeszczy 😮 😮 no masakra, tak glosno ze zwariowac mozna, a skubana juz zmadzala i musze byc przy niej caly czas, az zasnie 😮 jak tylko widzi ze sie odsuwam od lozeczka, zaczyna sie drzec jak szalona.
Coq, juz tesknisz??? 😜 szybko, a jesczze 3 miechy przed Tobą 😜

To nie jestem sama 😉 moj ma tak samo i do tego tak sie drze ze trzeba wziasc go na rece. Biore na rece i zasypia odrazu.
Żlobek jest beeee drzeszczal ze sie go uspokoic nie dalo a jak tylko sie pojawilam to on odarazu zaczol sie sie wyrywac opiekunce w moja strone i uspokoil sie dopiero jak go przytulilam. Porazka. Mam nadzieje ze z tego wydzie szybko.

no madrzeja te nasz edzieci...manipulatorzy mali 🙂 ciekawe ile czasu potrwa, zanim Florek sie przyzwyczai...ja od jutra bede chodzic do opiekunki, bo za 2 tyg. wracam do pracy 😞 i Kalinka musi ja poznac, bo inaczej sie zapłacze 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...