Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Coq ja nie mam FB więc dzięki że i tu zdjęcie pokazałaś - jak zwykle jestem zachwycona Twoją córcią 🙃 A pingwin z wytrzeszczem tez niezły 😁
Pammat : czekam na wieści 😘
Meliska ja tez dziś gościa miałam i Werka zasnęła przed piątą chociaż normalnie juz koło 15 się słania....Tak więc u nas rozkład dnia wygląda mniej więcej tak: pobudka około 7, dosypianie ok.9 (nie dłuzej niż godzinę), między 15 a 16 drzemka 1,5 h i potem juz do samego wieczora na pełnych obrotach 😉
Aaagaa zdjęcia miały być?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
CD. .....
Pam 😘
Wanilia GRATULACJE na drugą dzidzie 🙂 czasem Was podczytam ,ale już na opisanie jest BRAK CZASU 🤨 cały czas jestem z małym "na plecach" i starszym 'na ramieniu" (sekcja pływacka codziennie po 2,5 godz +ang. i niem. po 1.5godz)do południa z małym po opłudniu poza domem,wieczorem padam .Dziś wyjątkowo jak pisałam wcześniej starszy ma kontuzje kolana wiec basen odpadł ale na 18 ang. pojedzie mąż bo ma sprawę w okolicy

Rafał jak kiedyś pisałam miał bardzo mało krwi 35% pierwsza diagnoza białaczka ,wiec były wędrówki od jednego prof.do drugiego badania konkretne porobili i mały nie ma białaczki lecz jego urok taki ,że szpik kostny wytwarza krwinki bardzo male i nie wszystkie mają na tyle "siły'by wytworzyć wystarczająco hemoglobiny ,dlatego jesteśmy już na 6 butelce żelaza i za 5 tyg. znów na kontrole krwi , a ostatnio starszy też robił badanie krwi potrzebował na sekcje i co się okazało ma to samo co mały a chłop z niego jest że HEj 🙂 więc bez paniki i najprawdopodobniej odziedziczyli to po mnie.bW styczniu czeka nas kontrola na to jąderko jak narazie jest jeszcze w jamie brzusznej i nie schodzi 😞
Nadal karmie chyba dopiero na lato zaczne odstawiac bedzie ciezko ..... @ u mnie nadal brak i wcale za nia nie tesknie 🙂 no i wkońcu po niedzieli ide PIERWSZY raz po porodzie do gin 😎
Rano pobudke mam o 5.50 i juz nie spi do 11 drzemka trwa do 11.30 z hakim popołudniu miedzy 16 a 17 i tez góra godz na noc zasypia pomiedzy 21-22 i w nocy z 5 razy sie obudzi jest ogólnie wesoło 😮 Rafcio teraz ma etap mama,mamam,mama...........mama i jest zazdrosny o starszego krzyczy na niego jak sie do mnie zbliża ,pochłania wszystko jak odkurzacz masakra,na podwórku to tylko chce chodzić zapomnieć o wózku , chrzestna kupiła na roczek już sanki z pchaczem wiec na zime to zaopatrzeni jestesmy we wszystko
Narazie odpukac nie choruje prócz trzydniówki i rózyczki 🙂........ to tak chyba tyle w skrócie 🙂 nie obiecuje ze bede stałym bywalcem ,ale postaram sie co jakis czas zawitac 😆 Ukłony w pas dla Was dziewczyny za czas na forum 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Halo
Meliska,Jula tez wielko gira,wiec spoko:-P
Pamm bedzie git na bank:-* zaraz do gabinetu wchodzicie...
U na s jedna drzemka. Ciagu dnia miedzy 11 a 12, na ok 1-2 h, a potem tancowanie do 21.
Holi ,od slodyczy nie ma odwrotu;-)
Anika_77 witaj:-) widze, ze masz kolejna zalatana mamuska,ale optymizm cie nie opuszzcza,a to dobrze.zdrowka dla starszego syna
A ja jeszcze 2 tygodnie musze czekac na wyniki,chyba oszaleje do tego czasu:-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa: http://merlin.pl/Klocki-drewniane-100-elementow_Eichhorn/browse/product/206,630080.html
Na allegro też pewnie są - ja bym się ucieszyła z takich na roczek 😉

Anika77 fajnie że napisałaś do nas 🙂 Ja pewnie przy dwójce tez na forum czasu nie znajdę 😁
A póki co moja mała zgaga śpi, znów bedziemy do 23 tańcować 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
A dziewczyny ratunku, w sobote idziemy na roczek do synka kuzyna, w jakiejs restauracji maja. Pomozcie co kupic??????? Bo ja nie mam absolutnie zadnego pomyslu,a przyznam,ze kasa tez gra role, tak kolo 100 zl bym chciala przeznaczyc na prezent,nie wiecej.

Aniqa moze lampka nocna zółw z projektorem ja sama taka kupuje małemu na roczek (124)ale do 100 tez sa ,samochodzik pchacz ,w ubiegłym roku na roczek u przyjaciółki to kupiłam komplet spodnie i kurteczke do tego zabawka drewniana i zapłaciłam 110zł a mały miał wieksza radoche z tej małej zabawki niz z tych drogich i wielkich
A do imprezy powoli bez paniki catering mam zamówiony 2 ciasta w cukierni zamówiłam trzecie chrzestny przywiezie zamiast kwiatka 😆 tork moja mama zamiast kwiatka ja tylko musze kupic napoje owoce cukierki i talerze porozkładać a potem tylko portwel otworzyć 🤪
jeden post pisze poł godz przy małym 🤪 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
A dziewczyny ratunku, w sobote idziemy na roczek do synka kuzyna, w jakiejs restauracji maja. Pomozcie co kupic??????? Bo ja nie mam absolutnie zadnego pomyslu,a przyznam,ze kasa tez gra role, tak kolo 100 zl bym chciala przeznaczyc na prezent,nie wiecej.


szkoda ze tak późno bo pewnie z allegro już nici nie zdąży nic dojść a tam zabawki naprawde tańsze....
http://allegro.pl/fisher-price-szczeniaczek-uczniaczek-pol-p6014-i2751145290.html
fajny jest ten szczeniak ale w sklepie to za drogi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anika77 witaj po długim czasie nieobecności 🙂 Świetnie, że jesteś pozytywnie nastawiona 🙂

Beata moja też tylko raz dziennie śpi i zazwyczaj około godziny. A jak idzie spać poźno na drzemkę to potem mam ją n karku do późna jak dziś.

Wanilia dobrej nocy 🙂

Z mojej Jaśminy czarownica się zrobiła, nauczyła się marszczyć nos i chodzi tak i przy tym sapie 😁
Albo chodzi i porykuje jak lwica 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej laseczki 🙂

a ja dzisiaj zabiegana... czasu brak na wszystko. ale już mogę odpocząć trochę 🙂 wszystko na dziś zrobione. Maciek kaszle dość mocno, ale gorączki już nie ma. jutro idziemy na kontrolę do lekarza, żeby go osłuchała i zajrzała do gardełka

Pam no to mała aparatka z tej Twojej siostrzenicy 🙂

któraś się pytała o drzemkę, u nas jak Maciek wstaje ok 6-7 to pierwsza drzemka jest ok 9, z reguły ok 40minut, chociaż niestety zdarza się krócej. a co do drugiej drzemki to z reguły ok `13,30-14. no i też max godzina

Coq wszystkiego najlepszego dla Bambiny 😘 😘 😘 a przesłanie dobre... 😁

Wanilia wywołałaś zdjęcia 🙂 no więc będą zaraz 😁 już wczoraj zrobiłam, ale nie wrzucałam bo myślałam, że zrobię dzisiaj za światła dziennego, ale niestety nawet na to czasu brakło 🤢

Anika fajnie, że się pojawiłaś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...