Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ale cudne zdjecia dziewczyny powstawialyscie 🙂
Majcia spi mniej wiecej tak jak Jaśminka
Jutro Adam bierze wolne bo chyba sie ode mnie zarazil, na razie go tylko gardlo boli ale powiedzialam zeby lepiej zostal to przez weekend sie podleczy a ja mam nadz wylecze jak on zostanie z małą a ja bede mogla polezec
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):
marika321 napisał(a):
Wanilia i dzięki Bogu że weekend...ja czuwam 😉 ale nie będę ględzić ....

Wiem,wiem, ja gledze strasznie... 😎

Myslę że Marika miała raczej na myśli stan zdrowia Michałka pisząc o ględzeniu... 😉


I swój.....i jeszcze M....porażka......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
Ale cudne zdjecia dziewczyny powstawialyscie 🙂
Majcia spi mniej wiecej tak jak Jaśminka
Jutro Adam bierze wolne bo chyba sie ode mnie zarazil, na razie go tylko gardlo boli ale powiedzialam zeby lepiej zostal to przez weekend sie podleczy a ja mam nadz wylecze jak on zostanie z małą a ja bede mogla polezec
Dobranoc


Widzę że u Ciebie też meksyk....... 😮 trzymajcie się... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

M. już poszedł do pracy, Maciek ogląda bajkę, w piekarniku piecze się chleb 🙂 zapach cudny. na kawkę czekam aż drzemkę mały będzie uskuteczniał 🙃 coby była wypita w całości spokojnie 😆

pogoda brzydka. stopni chyba zero. ale coś mokrego z nieba kapie, tak delikatnie ale zawsze... nie będę z Maćkiem wychodzić w taką pogodę, chyba że się polepszy. bo taka to najlepsze dla choróbsk 🤢
będziemy musieli do sklepu wyruszyć, ale to najwyżej samochodem, bo M. nam dzisiaj zostawił. Ale akurat jak wyszedł, to staliśmy w oknie z Maćkiem, machał tatusiowi, i jeszcze był w zasięgu wzroku jak zatrzymał się przy nim samochód z jakąś dziewczyną, no i wsiadł i pojechali 🤔 zapewne koleżanka z pracy 😉 ale ja mu dam koleżanki 😜

później pewnie przyjdzie siostra. i będzie się bawić z Maćkiem. ona z tych bezdzietnych i lubiących dłużej pospać 😁 więc na pewno jeszcze śpi 😉

Marika i Rita no to zdrówka dla Was i dla Waszych rodzinek 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry 🙂
Aga powiadasz samochód z dziewczyną 🤔... ja to bym zamiast na zakupy pojechała na basen sprawdzić 😉 haha a kawka to chyba nie będzie dziś w spokoju pita 😜
Julka do 4 pięknie spała, a o 4 to sama ją sprowokowałam... bo temperaturę zaczęłam mierzyć w pupce, a później jeszcze stwierdziłam, że pieluchę zmienię... w wyniku czego przez półtorej godziny usnąć nie mogła 🤢 A teraz śniadanko zajada przez siebie przygotowane... znalazła piętkę z wczoraj 😜 😁... spoko zaraz będzie świeża kasza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂
Marika lepiej Wam trochę?
ja wstałam dzisiaj o 8 bo tak sie źle czułam ale leki wszystkie wziełam i juz mi lepiej... az adam sie śmiał bo ja nie lubie żadnych kropelek ani sprayów i zawsze się bronie jak dziecko przed tym a rano sama sobie psikałam gardło i krople do uszu wlewałam 😮
Aga smacznej kawki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita ja to ciul tylko Misia mi szkoda bo taki ma katar.....że meksyk dzisiaj fride uzywałam już kilkanaście razy..... 😮 a dopiero ranek..... 🤢 do tego nic nie chce jeść mleka nie chleba nie o obiadkach nie ma mowy..........żyje na mandarynkach i jogurtach ale porcje też minimalne..... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Rita ja to ciul tylko Misia mi szkoda bo taki ma katar.....że meksyk dzisiaj fride uzywałam już kilkanaście razy..... 😮 a dopiero ranek..... 🤢 do tego nic nie chce jeść mleka nie chleba nie o obiadkach nie ma mowy..........żyje na mandarynkach i jogurtach ale porcje też minimalne..... 🤢


biedactwo 😞 Majcia to najgorsze ma za sobą już,teraz ten katarek gęsty i po oczyszczeniu noska jest kilka godzin spokoju ale kilka dni temu tez był mexyk bo strasznie wymiotowała ta flegma, trzymam kciuki zeby Misiowi szybko przeszło 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no strasznie tu dzisiaj... prawie nikt, prawie nic...

mówię prawie, bo:
Kasiunia fajnie, że zajrzałaś 🙂 Awad śliczny 🙂 🙂 🙂
Rita nadrabiasz za nas 😉

a Maciek już śpi na noc... bo dzisiaj była tylko jedna drzemka, godzinna rano. i potem już nie spał. byliśmy dzisiaj na ciasteczku i kawce w restauracji na basenach z siostrą i Maćkiem. Przez szybkę Maciek widział tatusia na basenie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...