Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
dostalam druga czesc prezentu 🙂
Tulipan, czekolade i uwaga.... gabke do zmywania 😁


co do gąbki do zmywania to mój brat jest w pierwszej klasie liceum. i dziewczynom w klasie kupili gąbki do zmywania, płyn do mycia naczyń i... bilet do kina 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka wam. Kurde ile napisane. Ja to nigdy nie zapamietam wszystkiego.
Basia milo ze taki fajny prezent dostalas.
Tak samo ty agaaa moj maz nie uznaje dnia kobiet.
Wanilia spokojnie teraz musisz sie nie denerwowac ale ja bym tez tak miala.
Coq rowerek super mala widze daje rade tyle ze z tym spaniem daje czadu.
Agami zycze zdrowka dla dziadka zeby jeszcze cieszył sie zyciem a nie cierpial.
Marika u nas dzis zimno mega.
Nova mowisz ze coeaz lepsze dni prZychodza do ciebie.
Hej Kasia co do wozka to ja mam 3 i z zadnego zadowolona nie jwstem. Teraz przy 2 dziecki wiedziala bym co mam kupowac.
Ja wlasnie sobie siedze Elus spi od 11.45 a ja obiad zrobilam zjadlam i ogladnelam na wspolnej. Jak zdaze przed praca to kawa u kolezanki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa no właśnie mi też koloru brakowało bo wiecznie ten beż , brąz i wszechobecna biel 🤢
Firaneczka ma 3 zęby i obszyta jest pomarańczową lamówką...trochę świeżości w ten pochmurny dzień 🙂

Wanilia Ty nam się tam nie wqrw*aj kobieto bo Hubercik będzie musiał później odreagować kopniakami 😉 ...no cóż więcej możesz zrobić jak tylko zrugać ich do granic możliwości...oby to coś pomogło 😎

Prezes o dziwno nadal śpi 😮
...no i córka chyba przez Warszawę do domu dziś wraca 😠

Holi co do "lepszych dni" to bym się aż tak nie rozpędziła...po prostu staram się w miarę normalnie funkcjonować w dzień...wieczory są natomiast nie do zniesienia 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cos czuję że dziś mnie się trafił dzień z dupy....Pada od rana więc kisimy się w domu, M już dzwonił że skoro neta nie ma to zostaje dłużej w pracy więc do wieczora znów jestem sama a ok 21 będą rodzice i nic nie mam przygotowane bo nawet nie za bardzo mam jak do sklepu wyskoczyć... 😞 W dodatku za chwilę pies się zacznie o spacer upominać, myślałam że dziś M z nim wyjdzie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaaa i ciacho w pracy też zaliczyłam różyczkę 😉 i fryzjera zaliczyłam podcięcie końcówek....i tam też tulipana zarobiłam 🤪 ciekawe ale M pewnie nie wpadnie na to dlatego najwyżej wyeksponuję tak te kwiatki by mu głupio było 😜

haaa wiem na środku stolika przed telewizorem postawię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
aaaa pochwalimy się Michałek wyrzuca swoje pampersy do kosza 😉 porządny mały mężczyzna 😉 😎

Spoko, przejdzie mu z wiekiem 😜

A ja przygotowałam parówki z serem w cieście francuskim na wieczór, czekają w lodówce więc wrzucę je do piekarnika jak rodzice przyjadą, do tego sałatka z fetą, sałatą lodową etc i kolacja gotowa 🙂 Całe szczęście że wczoraj wybrałysmy się popołudniu do Lidla i zrobiłysmy część zakupów bo bym była zupełnie ugotowana 🥴 Miały być jeszcze muffiny czekoladowe z pianką czekoladową na wierzchu ale......nie mam masła i czekolady 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
marika321 napisał(a):
aaaa pochwalimy się Michałek wyrzuca swoje pampersy do kosza 😉 porządny mały mężczyzna 😉 😎

Spoko, przejdzie mu z wiekiem 😜

A ja przygotowałam parówki z serem w cieście francuskim na wieczór, czekają w lodówce więc wrzucę je do piekarnika jak rodzice przyjadą, do tego sałatka z fetą, sałatą lodową etc i kolacja gotowa 🙂 Całe szczęście że wczoraj wybrałysmy się popołudniu do Lidla i zrobiłysmy część zakupów bo bym była zupełnie ugotowana 🥴 Miały być jeszcze muffiny czekoladowe z pianką czekoladową na wierzchu ale......nie mam masła i czekolady 😉


do sałaty takiej polecam wrzucić przed podaniem jeszcze grzanki ( chleb pokrój w kosteczkę i wrzuć do piekarnika ) YAMIIII.....!!!!


aaa i dzięki za kubeł zimnej wody 😜

no i czekamy na sesję!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mój też pampersy wyrzuca 🤪

..i w ogóle wszystko co tylko znajdzie na podłodze to by z chęcią wyrzucił hahah 🤪

Ale ze znalezionymi na podłodze czy dywanie okruszkami twardo uderza do mnie i do ręki mi wcisnąć musi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
😠 rozbiłam przed chwilą solniczkę, taką fajną. prezent od przyjaciółki, jeszcze z mieszkania w Lublinie, tam na nowe mieszkanie dostałam. w komplecie razem z pieprzniczką...
i aż się rozbeczałam 😞

Haha, gdybys nie pisała że okres dostałaś to bym Ci zaproponowała zrobienie testu takie masz humory 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ojj Wanilia czasem co "porządniejsze" i lepiej wyglądające paprochy też w buzi lądują 😜

aaagaaa a propos stłuczonych rzeczy...Ola właśnie stłukła dwie ozdobne szklanki, które już niejedną przeprowadzkę przeżyły, a teraz śmietnik zaliczyły 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry

Ja również z okazji Dnia Kobiet, życzę Wam wspaniałego kobiecego życia 😉
A Kajtek takim bukietem rzucił, że ho ho...chyba już w imieniu mojego męża 😜

Ja dziś z grubej rury do męża, zapytałam gdzie są nasze kwiaty. A on na to, że wszystko popsułam, bo on wie, ze dziś święto nasze i że coś tam chciał... ale kwiatów nie ma i nie będzie pewnie do czego się przyzwyczaiłam.

U mnie jest piękna pogoda. Wychodzę już w kurtce cieniutkiej, takiej marynarce właściwie. A Jaśminie chustkę zawiązałam na głowę. Od jutra jednak deszcz.

Jaśmina usnęła i w wózku i śpi. Chciałam pochodzić przed placem zabaw...a usnęła chyba przed słońce, bo jej w oczy raziło, no ale jakoś do domu muszę wrócić...

Kasiunia ja mam podobny wózek do tego Agi...mniej wybajerony..np. właśnie dachu nie da się spuścić i dziecku w oczy świeci 🤢 Generalnie mam dwa, ten drugi wielki, bo ma duże koła a gondola po prostu przerabiana jest na siedzenie w spacerówce...

Właśnie nad sprzedażą tego wózka rozmyślam. Stan jest idealny. A dziecka to chyba długo jeszcze mieć nie będziemy, o ile w ogóle.

Wanilia Jak na Miss przystało to Werka ma prawdziwe sesje zdjęciowe a nie Bambina 😜

Zapomniałam jeszcze wczoraj Chloe cieszę się że z wizyty dobre wieści przyniosłaś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...