Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Marika trzymam kciuki, żeby kamyk lada chwila się znalazł 😉 i nie obwiniaj się mamusiu... niebezpieczeństwa czyhają wszędzie i nie uchronimy przed wszystkimi naszych dzieci 😘
Coq chyba nas jednak o znalezisku nie poinformowałaś, bo też nic o tym nie wiedziałam 🤔 no to spoko i życzę Ci Marika też takiego sukcesu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
ale frekwencja...własnie skonczylam ćwiczyc i jestem zlana potem 🤢
bylysmy z Kalina na kawce dzisiaj u kumpeli, ma 4 miesiace młodsza corke . myslalam, że Kalina jest niegrzeczna, ale Iga to ja na glowe bije... 🤔

a ja już 2-gi dzień nie ćwiczę ☺️ ale normalnie taka deprecha, że nie dam rady z sofy zleźć... jak się wszystko wyklaruje to obiecuję zacząć od nowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meliska zycze zeby wszystko sie pomyslnie zakonczylo 😘 Dzielna masz siostre i na pewno jestes z niej dumna. Co do paszportu mysle,ze skoro w ambasadach wydaja ekspresy to w Pl tez, ja pojechalam ze zdjeciem i aktem urodzenia i zapytali czy chcr zwykly czy ekspres.
Spokojnej nocy dla wsxystkich
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Dzięki dziewczyny za dobre słowa 😘 szkoda, że wcześniej nie przeczytałam... postaram się jutro zadzwonić do paszportowego i popytać, a z rana skoczę do urzędu zapytać o dowód. Bo w sumie już się poddałam, ale znów jest nadzieja... A ja załatwiłam już, żeby choć mama do niej leciała, ale i tak dopiero w niedzielę. Boshhhh normalnie mi serce pęka, jak myślę, że ona tam całkiem sama 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 Pojechali do tej kliniki i okazało się, że ubezpieczenie nie pokrywa kosztów operacji i musiała jechać aż do Alicante ponad 100 km od domu... jej moja mała sis sama w wielkim mieście 😞 😞 😞 i to z dzieckiem 4-letnim, które non stop płacze tata tata 😞 😞 😞 nawet nie mogła go tam zobaczyć, bo nie wyrazili zgody, żeby z dzieckiem wejść, a mały nawet na sekundę nie pozwolił się mamie oddalić... i sama nie wie co jest grane, bo tylko jeden lekarz mówił po angielsku i okazało się, że nie do końca mówił... być może jeszcze dzisiejszej nocy będzie ta operacja 😞


Meliska na dowód to się miesiąc czeka tak że uderzaj do paszportoego bo tam jest szansa na szybszy dokument, trzymam kciuki żebyś mogła do siostry poleciec 😘 i żeby ze szwagrem było wszystko ok, poważna ta operacja ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Dzięki 😘
Rita nie wiem... jakiś krwiak/guz mózgu... brzmi poważnie 😞 nawet sis moja do końca nie wie co jest grane...


wszystko bedzie dobrze 😘 😘 zobaczysz-nasze forum przynosi szczęście : dziadek Agami, babcia Holi, mój tatko ... bedzie dobrze kochana 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meliska nie martw się będzie dobre moja.ciocia miała.guza w głowie.wielkości.śliwki i usunęli.i wszystko.ok a też.z krwiakiem... Powiedział nam lekarz że technika i medycyna tak daleko poszły że teraz operacja na głowie czy sercu już nie jest tak ryzykowna... Co do paszportu lec do paszportowego da się załatwić w trybie pilnym... I rita ma rację to szczęśliwe forum
Marika jak kamyczek?
Ja siedzę w aucie... Jeszcze 100 km... Jadę dziś na pierwsza rozprawe do sądu do wsa....

Dziadek dziś pierwsza chemię ma mieć ale się okaże dziś po wynikach czy dadzą...
Poza tym kuba dziś w nocy miał.38.czyli znowu zeby;((((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka 🙂
Marnotrawna Nova nadaje z podroży bo wraca z ukochanego Szczecina 😞
Mam problem od rana z logowaniem na forum z tel 😠
Troche się u mnie poidzialo ostatnio...stad brak obecności tutaj 🤢 dziwnie tak mi się teraz pisze jak nie wiem co tam wcześniej naskrobalyscie 🤢 nie wzięłam okularów i w tel ledwo co widzę 😠 do tego słaba baterie mam a jeszcze ponad 6 godzin podroży 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry 🙂 nie wiem co to w nocy się ze mną działo ale wierciłam się w łóżku i do 4 nie mogłam zasnąć 🤨
Agami kciuki zaciśnięte co byś zabłysła na rozprawie no i za dobre wyniki dziadka również 🙂
Nova witamy 🙂 fajnie że mogłaś pobyć trochę w Szczecinie no i wygodnej podróży Ci życze

czy Wasze dzieci okazują uczucia? Maja od kilku dni jest normalnie przecudowna, cały czas się przytula i nas całuje po rękach,brzuchach ,nogach hihihi bawi sie i nagle podejdzie pocałuje pare razy usmiechnie sie i wraca do zabawy a wieczorami w łóżku Adam to aż sie jej wyrywa bo ze śmiechu nie może tak na niego napiera z tymi buziakami 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
Marika jak Misio?


bez zmian.... 🥴czyli nic nowego i ciekawego 😉 nie znalzłam 😜 🥴 pocieszajęce jest to że wczoraj były 3 kupki......dałam mu sok jabłkowy....bez ograniczeń to wczoraj wypił samego soku z 250 ml na bank....by rozrzedzić kupkę.....
wszystko jest niby dobrze ....ale nie daje mi to strasznie spokoju 😞 jak nic dziś nie znajdę....to chyba pójdę do lekarza i rtg bo chcę wiedzieć jaki on jest duzy..... 🤢
bo to że zjadł kamyczka trudno 🥴 zdarza się ale ja po prostu boję się jaki on duzy mógł być......to mi nie daje spokoju...... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nova witaj i jak dojedziesz i odpoczniesz to opowiadaj.

Marika wczoraj pisałam, ale post się nie przesłał... znalazłam końcówkę, ale to trwało...musiało to wypaść jakoś na mój stan depresyjny, że nic nie napisałam.

Rita Jaśmina czasami przybiega i daje mi całusy, ale tylko mnie 😜

Doszło zresztą do tego, że np. wczoraj wieczorem piła mleko , ja siedziałam przy niej na naszej kanapie, przyszedł mąż i jak chciał usiąść to ona się buntowała i nawet płakać zaczynała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
BRY,
mało piszę bo Werka przeziębiona i marudna w związku z tym. Na termometrze prawie 20 stopni więc duuużo siedzimy na dworze : w parku i w ogródku przed domem. noc dziś fatalna ze 100 pobudkami.... 🥴
MAghbggbbgbgbggggg
vgb


oj Wanilia współczuje nocki i zdrówka dla Weroniki 😘

no i Weronice trzeba odpisać
jnvdjabvhv 😘 hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...