Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Wanilia a jak Werka na braciszka ???

Pije ładnie pierś??? Hubcio 😉 oczywiscie 😜

O dziwo za bardzo się nim nie interesuje. Mnie też trochę ignoruje....Miała ciężki weekend, jednak taka całkowita zmiana harmonogramu dnia, podrzucanie jej gdzieś itd musiało sie trochę odbić...Teraz na pierwszym miejscu jest TATA
A Hubert ciągnie cyca od pierwszych chwil na świecie - wogóle nie muszę butlą dokarmiać 🙂 Gorzej ze lubi sobie przy tym cycu posiedzieć... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
marika321 napisał(a):
Wanilia a jak Werka na braciszka ???

Pije ładnie pierś??? Hubcio 😉 oczywiscie 😜

O dziwo za bardzo się nim nie interesuje. Mnie też trochę ignoruje....Miała ciężki weekend, jednak taka całkowita zmiana harmonogramu dnia, podrzucanie jej gdzieś itd musiało sie trochę odbić...Teraz na pierwszym miejscu jest TATA
A Hubert ciągnie cyca od pierwszych chwil na świecie - wogóle nie muszę butlą dokarmiać 🙂 Gorzej ze lubi sobie przy tym cycu posiedzieć... 🤔


czyli Wercia focha Ci pokazuje .... 😉a przy okazji się ceiszy że ma więcej TATUSIA 😜

SUPERRRR że szybciutko złapał się cycusia 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
DZiękuję za gratulacje i życzenia,
ja ze swojej strony składam pokłon Cherry bo tylko dzięki Niej M mógł mnie odwiedzać w szpitalu 😘 😘 😘 Zresztą dużo by pisać więc podsumuję że pomogła nam bardzo bardzo 🙂
)


oj tam oj tam nie przesadzaj.... 😘 😘 😘

najważniejsze byś wyzdrowiała, na nowo zoorganizowała plan dnia i wogóle doszła do siebie. 😘 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

W koncu udalo mi sie nadrobic.
Wanilia super ze juz w domku jestes. Widze ze jestes pelna energii 🙂
Aniqa super taka wyprawa do zoo 🙂 Domek super. My mamy dom 250m2, ale mieszkamy tam z rodzicami, wiec nie czuc tak tej wielkosci. Taki domek jaki chcecie wybudowac jest powiedzialabym w san raz na 3 - 4 osoby. Moze dlatego ze ja mam olbrzymi dom wiec troche gubie ta perspektywe. To prawda duzo sprzatania no ale... My w tej chwili mamy 3 sypialnie i pokoj goscinny. Chcemy miec 2 dzieci wiec wychodzi nam akurat kazde dziecko osobny pokoik 🙂 Barkuje nam tylko miejsca na gabinet 😞 no ale jakos to zalatwimy. Moze kompa poprostu przeniesiemy do sypialni naszej...
Cherry dziekujemy bardzo za pomoc Wanilii 😘
Coq trzymam kciuki za same pogodne dni z twoim M
Asia super ze wszystko sie dobrze zagoilo i juz nie boli

Co do weekendu majowego to nawet udalo nam sie 2 grile zrobic 🙂 Sobota i Niedziela byla super pogoda. Wczoraj moj Tata wrocil od Mamy z Wroclawia i przywiozl Florkowi prezent na imieniny i dzien dziecka 🤪 kupili mu zjezdzalnie 🤪 jeszcze jej nie widzial. Jak dzis moj M skosi trawe to ja wystawimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!!dużo napisane i dużo do czytania!!!
Wanilia super że już w domku Hubert śliczny osobiście przeczytasz!!!! Podziwiam cię super sobie poradzisz!!!! Weronika zauważy ale narazie to wszystko dla niej nowość jak i dla Ciebie i Męża!!!!Bardzo pozytywnie zazdroszczę supeeer że macie takie maleństwo w domu!!!!
Aniqa Kalina śliczna jest to autko jakby zobaczył mój syn to była by bitwa ehhehe!!! Kalinka już nożkami się umie odpychać sama w tym autku???
Aniqa i powiem ci że powinnam na ciebie nakrzyczeć z tą twoją wagą kochana ty naprawdę super wyglądasz tak jak powiedziała Coq to jA sobie wyobrażałam ciebie o wiele grubszą a tu taka laska seriooo!!!
Basia witamy na pokładzie fajnie że weekend się udał!!!
Beatka współczuje tego zapalenia jamy ustnej dobrze że już lepiej!!!
Agaaa mówisz że Maciejka się rozwydrzył i ani mleka ani spać oj bunt!!!Przejdzie mu znajdziecie na niego sposób!!!
Rita i jak zupka robiłaś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joł joł Konczity 😎 😎 😎

Ojjjj się widzę tyyyyyle działo, że sory ale nadrabiać nie będę 😜
Najważniejsze gratulacje dla Wanilki już poszły w dniu urodzin 🙂 więc tu ukłon w stronę Beaty za zawiadomienie 😉

Odkąd jest ciepło na dworze moje miejskie usposobienie poszło w niepamięć dzięki prezesowi 🤨 Non stop na dworze i pewnie jak każdy maluch ciekawy świata i na dodatek "uciekinier" 🙃

Jesteśmy po mega nieprzyjemnym okresie wychodzenia 6 zębów na raz...tzn. na szóstego czekamy bo już na finiszu 🙂 W prawdzie nie skończyło się jakimś zapaleniem dziąseł ani nic z tych rzeczy ale umęczyłam się z nim nieziemsko 🤢

Na mnie już pora bo już się terrorysta słyszę wyspał 😉

Wszystkiego dobrego mamusie i maluchy...jakby co to Nova żyje hehe 😎

Aaa i jeszcze jedno - hejka Cherry 😉 Fajnie, że Wanilkę wspomogłaś 🙂
Wysłałam Ci zaproszenie do znajomych bo też chcę Hubercika pooglądać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jeny dziewczyny przestańcie ☺️ ☺️ ☺️
Przecież to nic wielkiego. Same na moim miejscu byście tak zrobiły. Skupmy się bardziej teraz na cudnym Hubercie i zdrowiu Wanilii a nie na jakiś głupotach.

Moje dziecię zaczęło by ć tak charakterne że głowa boli ! Awantura za awanturą ! A człowiek biedny musi to .... zlać... bo później może być jeszcze gorzej... 😁 😁 😁

U Was też tak jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Noooo Wanilka znowu z Prezesem musimy oficjalnie zazdraszczać Hubciowi włosów 😜

Heheh które dziecię nadal przezroczysto-łyse jest 🙃 ?????
Anika77 Twój chyba o ile dobrze pamiętam 😉

Cherry co do napadów złości to u nas dzień jak co dzień 😠 Wrzeszczy, zaciska pięści i zęby, jak go biorę na ręce to się wygina na wszystkie strony...ogólnie szaleństwo 😮 No ale tak jak napisałaś - trzeba przeczekać...kładę go wtedy na podłodze i sam się po chwili uspokaja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
Noooo Wanilka znowu z Prezesem musimy oficjalnie zazdraszczać Hubciowi włosów 😜

Heheh które dziecię nadal przezroczysto-łyse jest 🙃 ?????
Anika77 Twój chyba o ile dobrze pamiętam 😉

Cherry co do napadów złości to u nas dzień jak co dzień 😠 Wrzeszczy, zaciska pięści i zęby, jak go biorę na ręce to się wygina na wszystkie strony...ogólnie szaleństwo 😮 No ale tak jak napisałaś - trzeba przeczekać...kładę go wtedy na podłodze i sam się po chwili uspokaja 😉

Moj jest tez Lysy 😉 tzn ma wloski ale sa tak jasne ze ich prawie nie widac, a ze ma ksztaltna glose wiec go ostatnio obcielam na 3 mm 🙂
Co do rzucania sie Florojest taki sam, wiec juz nie zwracamy na niego uwagi. Jak wrzeszczy idzie do kata w pokoju i sie tam uspokaja potem przychodzi do Nas sam.
Za to straszny z niego gadula. Non stop nawija i pokazuje zeby mu to dac albo pokazac. Oczywiscie gada po swojemu nie tak jak Majka. Najsmieszniej jest jak przychpdzi do mnie taki poekscytowany i tlumaczy mi cos usilnie a ja siedze i nic nie rozumiem.
Jakis tydzien temu podlapal ze skoro ja go gdzies prowadze za raczke to on mnie tez moze i teraz jak mi cos tlumaczy i ja mu mowie ze nie rozumiem to chwyta mnie za palec i prowadzi tam gdzie sie to stalo i opowiada wszystko jeszcze raz pokazujac. Wtedy przynajmniej "tepa" matka rozumie 🤪 Strasznie komicznie to wyglada 🙂

Tez tak macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
NovaM napisał(a):
Noooo Wanilka znowu z Prezesem musimy oficjalnie zazdraszczać Hubciowi włosów 😜

Heheh które dziecię nadal przezroczysto-łyse jest 🙃 ?????
Anika77 Twój chyba o ile dobrze pamiętam 😉

Cherry co do napadów złości to u nas dzień jak co dzień 😠 Wrzeszczy, zaciska pięści i zęby, jak go biorę na ręce to się wygina na wszystkie strony...ogólnie szaleństwo 😮 No ale tak jak napisałaś - trzeba przeczekać...kładę go wtedy na podłodze i sam się po chwili uspokaja 😉

Moj jest tez Lysy 😉 tzn ma wloski ale sa tak jasne ze ich prawie nie widac, a ze ma ksztaltna glose wiec go ostatnio obcielam na 3 mm 🙂
Co do rzucania sie Florojest taki sam, wiec juz nie zwracamy na niego uwagi. Jak wrzeszczy idzie do kata w pokoju i sie tam uspokaja potem przychodzi do Nas sam.
Za to straszny z niego gadula. Non stop nawija i pokazuje zeby mu to dac albo pokazac. Oczywiscie gada po swojemu nie tak jak Majka. Najsmieszniej jest jak przychpdzi do mnie taki poekscytowany i tlumaczy mi cos usilnie a ja siedze i nic nie rozumiem.
Jakis tydzien temu podlapal ze skoro ja go gdzies prowadze za raczke to on mnie tez moze i teraz jak mi cos tlumaczy i ja mu mowie ze nie rozumiem to chwyta mnie za palec i prowadzi tam gdzie sie to stalo i opowiada wszystko jeszcze raz pokazujac. Wtedy przynajmniej "tepa" matka rozumie 🤪 Strasznie komicznie to wyglada 🙂

Tez tak macie?


Aaa no tak !!! Floro też mega blondyn 🤪
Ja też młodemu już "goliłam" główkę 😉

Heheh mój też gadatliwy 🙂 A jak co "tłumaczy" to takie miny zdziwienia robi, że płaczę ze śmiechu 🙃
Ale taki rozgarnięty nie jest żeby mnie prowadzać...woli sam popędzić w tylko sobie znanym kierunku 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Byłam dziś u dentysty popołudniu. Nie usunął mi ósemki na razie, bo nie nie boli, rewitalizował mi dwie stare plomby, jedna była spoko, a pod drugą próchnica, w rezultacie leczył mi zęba kanałowo. Na szczęście wszystko na znieczuleniu...ale teraz zaczynam czuć każdy kanał 🤢
W sobotę kolejne spotkanie 🙃 A w dodatku u dentysty mam lekcje włoskiego 😁
Mała szczęśliwie spała jak wychodziłam, a obudziła się akurat jak do bliku dochodziłam, bo tuż pod klatką usłyszałam jak się drze 😁 także wbiegałam do góry, zeby ją pocieszyć 😉

Cherry wczoraj chodziło o to, że twojego Kacpra nazywałam ciągle Kubą... a my tu mamy grudniowego Kubę, i kilka dni temu własnie jego mama Agami prosiła w jego imeniu syna o rękę mojej córki 😁 może stąd ja tak Kubuje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
marika321 napisał(a):
Wanilia a jak Werka na braciszka ???

Pije ładnie pierś??? Hubcio 😉 oczywiscie 😜

O dziwo za bardzo się nim nie interesuje. Mnie też trochę ignoruje....Miała ciężki weekend, jednak taka całkowita zmiana harmonogramu dnia, podrzucanie jej gdzieś itd musiało sie trochę odbić...Teraz na pierwszym miejscu jest TATA
A Hubert ciągnie cyca od pierwszych chwil na świecie - wogóle nie muszę butlą dokarmiać 🙂 Gorzej ze lubi sobie przy tym cycu posiedzieć... 🤔


Wanilia reakcja chyba jak najbardziej naturalna...lepsze to niż by miała zazdrość okazywać. Dogadacie się wszyscy w swoim czasie.
Świetnie, że Hubert ładnie najada się twoim mlekiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
Coq to jA sobie wyobrażałam ciebie o wiele grubszą a tu taka laska seriooo!!!


Hahahaha Holi, nawet nie wiesz jak się uśmiałam 😁 😁 😁 A co Cię skłoniło do tak pulchnych wyobrażeń?

Nova witaj na pokładzie!!! Dobrze robicie z Kajtkiem, że z powietrza korzystacie 🙂
Sześć zębów naraz? 🤢 Medal Ci się należy...no oklask masz ode mnie! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
holi32 napisał(a):
Coq to jA sobie wyobrażałam ciebie o wiele grubszą a tu taka laska seriooo!!!


Hahahaha Holi, nawet nie wiesz jak się uśmiałam 😁 😁 😁 A co Cię skłoniło do tak pulchnych wyobrażeń?

Nova witaj na pokładzie!!! Dobrze robicie z Kajtkiem, że z powietrza korzystacie 🙂
Sześć zębów naraz? 🤢 Medal Ci się należy...no oklask masz ode mnie! 🙂

Nasza Holi znów po staremu zakręcona 🙃 Chyba o Aniqe chodziło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jutro do południa przychodzi połozna a w domu taki bajzel 😮 No nic, trzeba przełknąc tą żabę bo już nie mam siły nic więcej dzis robić. W sumie to czeka nas jeszcze kapiel Małego ale czekam aż M ze sklepu wróci. Do położnej sama dzwoniłam, chciałam żeby szybko przyszła to mi szwy zdejmie bo chyba zaczynają ciągnąć 🥴 Po piątej dobie chyba już można je porozcinać, co? Zwłaszcza że to takie małe, pojedyńcze a nie trzymające większą ranę. W środę mam termin u gina (ósmy, haha) ale bez sensu płacić za zdjęcie szwów 130zł.

Cały czas się zbieram zeby napisać Wam o rączce Huberta i jakoś mi to nie chce wyjść spod klawiatury 😞 Generalnie paluszki w jednej dłoni ma trochę zrośnięte i mniejsze niż w drugiej - no i już ryczę, ech..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dostaliśmy "zalecenie" udania się do poradni genetycznej i chirurga dziecięcego. W poradni genetycznej specjalizują się w leczeniu wszelkich wad wrodzonych, prawdopodobnie dostaniemy skierowanie na dalsze badania typu USG żeby sprawdzić czy w środku wsszystko dobrze wykształcone.
Mały płacze, skończe póżniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia jak najbardziej zrozumiały jest twój niepokój...przecież chcemy żeby nasze dzieci rodziły się zdrowiutkie. Wiem, że dla każdej mamy choćby dziecko było przykładem zdrowia to taka rączka będzie aż rączką...więc życzę Wam aby dobry specjalista Was przyjął i zrobił wszystko co trzeba, aby było dobrze.
Czekamy na dalszy ciąg twojego posta....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kochane sprostowanie do mojego zakręcenia hehehe ja mówiłam o Anicw ale coq pisała jej że myslala że ona grubsza jest ejjj kochane!!
Wanilka kurcze wiem że się martwisz nie smutaj będzie dobrze!!!!! Pójdziecie na usg i okaże się wszystko w porzo !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...