Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
chloe napisał(a):


marika - jak nie wymiotuje a kamienia nie ma to pewnie go jednak nie polknal 🙂


nic kompletnie mu nie jest noce spi cały czas całe tak jak wcześniej....je normalnie ....kupki też bez zmian
nie kaprysi .....grzeczny jest 😉
naprawdę nic nie mogę złego podejrzewać..... 😮
ale jeszcze szukam .... 😜 😜 😜.lekarz mówił że 5 złotych ponad 3 tygodnie wędrowało....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Wanilia 😮 że macie sobie tyle poczekać?!!! 🤔 po prostu masakra! A gdzieś prywatnie nie ma szans uderzyć?

Ja do Polski bardzo chciałbym wrócić, ale choćby ze względu na służbę zdrowia chciałbym jednak zostać tu...

Cherry my kropki stawiamy:
1. Jeśli czytamy, ale nie mamy czasu/chęci/weny żeby coś pisać, komentować. Zaznaczasz gdzie skończyłaś.
2. Jeśli zdubluje się post, to go kasujemy i albo stawiamy kropkę, albo co kto woli innego.
3.Dajemy znak "żyję". 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

Ja dzis pracuje z Krakowa...
Przyjechalam na godzinne szkolenie BHP z czego spoznilam sie na nie 30 minut 🤪 Koles powiedzial zebym zostala troche dluzej po szkoleniu to mi do powie co i jak i dopowiedzial mi to w dokladnie 5 minut (w tym odpowiadajac na jedno moje pytanie) wiec nie wiele opuscilam.
U mnie tez upal dobrze ze w samochodzie jest klima bo bym nie wytrzymala.
Wanilia moze uda sie gdzie prywatnie. Jesli Slask to nie za daleko dla Ciebie to moze sprobujesz tutaj. Termin moze byc szybciej:
Angelius
Spis Poradni Genetycznych
Coq swietny opis naszych kropek 🙂
Aga nie denerwuj sie na nanie, ona taka zlota kobieta. Chciala dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka kochane mamusie i nasze dzidziusie.
My dzis rano w domku potem spacer. Maly spi od 11.40 ja nic nie mogr ogladac bo komp odmowil wlaczenia sie szlak go trafil. Wlasnie gotuje pierogi sobie a moim chlopom kotlety. I tak.
Wanilia moze faktycznie na tym slasku szybciej bedzie bo listopad termin to mega czekania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka dzięki, dowiedziałam się już gdzie ewentualnie możemy prywatnie we Wro próbować a póki co uruchamiamy znajomości żeby przyspieszyć termin. Szkoda że inaczej się nie da w naszym pięknym kraju 🤨

Wiecie co? Musze jeszcze raz pochwalić mojego M - wraca z pracy najszybciej jak może (nie brał wolnego skoro ja się dobrze czuję i daje radę 😉 ) i całe popołudnie zajmuje się Weroniką. Nawet na zakupy ją zabiera. A wieczorem kąpie najpierw Werkę a potem Huberta 😁 Usypianiem się dzielimy : ja lulam Małego a M jak jest potrzeba usypia Weronikę. I pomyślec że jeszcze niedawno wynajdywałam powody żeby na niego narzekać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
dzień dobry 🙂

lecę zaraz do pracy więc tylko się przywitałam z rana, zapowiada się kolejny upalny dzień 🙂

wczoraj troszkę zdenerwowała mnie niania Maćka, po raz pierwszy, bo napisałam jej rano smsa, żeby nie wychodziła z Maćkiem w okolicach południa. bo u nas koło domu to wszędzie słońce, nie ma cienia. a że moja siostra wczoraj przyjechała i była w domu to wiem, że spacerowali tak od 11 do 12. wcześniej byli na spacerze w wózku gdzieś dalej, to w wózku ok, bo jest daszek i w ogóle. no i wcześniej.

a to wyjście południowe Maciek przypłacił tym, ze całą buźkę ma do tej pory mega czerwoną i takie malutkie krosteczki....

oj, zła jestem na nią... 😠

aga my czesto jestesmy na dworze od 10 do 14 i wtedy buzke i raczki kremem z filtrem takim dla dzieci np mustela baby i jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pozdrawiamy ciotki 🙂

[IMG]http://imageshack.us/a/img515/5488/sam5515.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img822/5978/sam5517.jpg[/IMG]

Próbowałam obudzić Huberta ale się nie dał, śpi już ponad trzy godziny 😁 I pewnie równo z Werką zakończy drzemkę 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Pozdrawiamy ciotki 🙂

[IMG]http://imageshack.us/a/img515/5488/sam5515.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img822/5978/sam5517.jpg[/IMG]

Próbowałam obudzić Huberta ale się nie dał, śpi już ponad trzy godziny 😁 I pewnie równo z Werką zakończy drzemkę 🥴

jaki slodziak!! w ogole nie jak nowordek tylko juz taki fajny bobas!!!! 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry napisał(a):
Wanilia na nadmiar czasu narzekasz? Czy nie wiesz co zrobić z rękoma? 😁 😁 😁 😁

NIo mój kochaniutki słodziak. Jutro ciocia potula trochu 🤪 🤪 🤪 😉 😉 😉

spoko spoko, obiad gotowy, podłogi pomyte, dwa prania dziś poszły i starczy - ogarniam bałagan etapami a jak Weronika spi to się wolę za duzo nie wiercić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Słodkości takie że szooook!!!! Hmmmm no Cudeńko 🙂
Wanilia a które paluszki ma zrosniete bo nie widzę dokładnie ...ale po zabiegu/ operacji chyba nawet tak bardzo nie będzie widać ...i u chłopca masz rację napewno mniejszy kompleks niż u dziewczynki.....
A paluszki śliczne 🙂 rączki takie jeszcze delikatne chudziutkie ....i te włoski .....hmmmm pamiętam jak tak pupcia nabierała ciałka bo na początku mimo 3660....to taka chudzinka mi się wydawała..... 😜

Może za rok o tej porze będę już w ciąży 😉 😜..... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilka jakie cudeńko z naszego Hubercika taki słodki że ino tulić!!!
Jakie włoski kochaniutki!!!
Brawa dla twojego męża się opiekuje i pomaga super!!!! Ty normalnie to już nie mówię wielkie pokłony!!!
Marika mówisz że ty za rok może ja też bym chciała!!!
hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...