Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej 🙂

a nasz maly juz po drzemce, trwala "az" godzine ... 😮

bylismy dzis w kosciele, super byl grzeczny przesiedzial w wozku clay czas!!!!

wanilia - przypomnialas mi wlasnie jak to jest z takim spiochem i pekajacymi cyckami bo Julek tez mi tak wlasnie spal, ciekawe jak bedzie z Jagienka 😉

holi ja tez dzis swieto i przywiozlam do domu pizze z pizzy hut 🙂: 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂 🙂 🙂

ogłoszenie jest z 5.5. więc nie dawno. Teraz jestem we Wro u rodzicow. Napiszę tam zapytam czy aktualne i czy jest moźliwosc wysylki kurierem. Nawet jak nie ma to mam znajomych w Pradze wiec jak poprosze to kupio ten wozek i albo sami go wysla albo podadza pociagiem czy cos.....sie wykombinuje.

Poza tym jest dużo goloszeń z tymi wozkami. Wogole noki u nas chodza po 2000 tys a tam sa tansze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry napisał(a):
Hej 🙂 🙂 🙂

ogłoszenie jest z 5.5. więc nie dawno. Teraz jestem we Wro u rodzicow. Napiszę tam zapytam czy aktualne i czy jest moźliwosc wysylki kurierem. Nawet jak nie ma to mam znajomych w Pradze wiec jak poprosze to kupio ten wozek i albo sami go wysla albo podadza pociagiem czy cos.....sie wykombinuje.

Poza tym jest dużo goloszeń z tymi wozkami. Wogole noki u nas chodza po 2000 tys a tam sa tansze....

sprawdzałam też czy da sie kupić taka gondolkę ale nie mogę znaleźc u nas w pl 🤔 więc najlepiej byłoby łyknąć gotowy zestaw 😉 ale sie napaliłam, haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marika super ze juz jestes na slasku. Tylko ze urlop rozpoczelas z deszczem ale od srody ma byc cieplo.
Beatka super ta stronke znalazlas czyli jak 2 bobo bedziemy miec to do czech po wozki. He.
Chloe mowisz ze sis dzis pokusilas na pizze hut mniam. Ja niestety nie bylam w mc donald.
Maly spi ja umyta i do spania zaraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja również melduję się. Oj zęby idą nam strasznie (tzn. Tosi 😜). Nie wiem nawet które, bo nie mogę wymacać, a zaglądać zbytnio nie daje sobie. Jestem padnięta, nic nie pamiętam, co miałam komu napisać. Idę się ogarnąć, oglądnę Przepis i do łóżka. Trzymajcie się mamuśki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
halo,
dzisiaj na komunii Kezycha bratanicy bylismy, łooo matko, jak sie obzarłam!!!! a jakie pyszne wszystko!!! jutro poprawiny 😎 😎 😎
dziewczyny, powiedzcie, czy was tez rodzina (lub znajomi( coraz czesciej pytaja kiedy drugie dziecko? 🤔 🤔 bo ja ostatnio zauwazylam, ze co chwila ktos pyta, a rodzina meża, to wrecz "naciska" (moze nie dosłownie, ale co chwila mam komenty, ze Kalina sama, ze lepiej by sie rozwijala(jakby sie żle rozwijala 🤔 )), ze lepiej miec mala roznice wieku...itd...oni nie moga zakumać, że ja nie chce drugiego dziecka! 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nadia85 napisał(a):
Ja również melduję się. Oj zęby idą nam strasznie (tzn. Tosi 😜). Nie wiem nawet które, bo nie mogę wymacać, a zaglądać zbytnio nie daje sobie. Jestem padnięta, nic nie pamiętam, co miałam komu napisać. Idę się ogarnąć, oglądnę Przepis i do łóżka. Trzymajcie się mamuśki.

nam też idą zęby 😎 dolne trójki najprawdopodobniej.od trzech nocy pobudka o drugiej w nocy z wielkim placzem, uspokaja sie dopiero jak wezme ja do nas d lozka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć 🙂

oj, powiem Wam że odchorowałam te wczorajsze komunie.... na drugą przyjechaliśmy ok 18.30 i spod stołu się wódka lała... 😉 na stole nie stała co by komunistka na pytanie siostry uczącej religii nie musiała kłamać. więc nic nie wiedziała bo drinki po kryjomu były. no i chyba to picie na imprezie komunijnej (notabene pierwsza impreza komunijna na której byłam i był alkohol) plus marynowane pieczarki w sałatce sprawiły, że rano rzygałam jak kot... rodzice zebrali się ok 21 i zabrali Maćka do siebie, ,my wróciliśmy ok 23. M. na rano miał na 8 do pracy a ja poszłam do rodziców... i było mi tak niedobrze, że nie miałam siły się ruszyć... 😮 masakra, jeszcze nigdy się tak nie czułam. a wcale dużo nie wypiłam, po prostu chyba coś mi zaszkodziło... no tragedia 🤔 mama mi mówiła, ze biała jak ściana na twarzy byłam, zaparzyła mi mięty... wypiłam dwa łyki i mnie pogoniło do kibla, tak że ledwo zdążyłam nad sedesem stanąć. no i rzygałam... 🤢

lepiej mi się zaczęło robić ok 16 i dopiero wtedy przyszłam z Maćkiem do nas do domu...

oj, tragiczny ten dzień dzisiaj, i na dodatek zimno i padał deszcz....

a zaraz idę spać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq to Ty masz 2 w 1, wizyty u dentysty i przy okazji lekcje włoskiego 😁

Aniqa my z reguły nad ranem tak ok 5 Maćka do siebie bierzemy i to miło się tak poprzytulać 😉

Wanilia no jestem pełna podziwu dla Ciebie! 🙂 i super, że mama Twoja trochę z Tobą zostanie 🙂

Holi no to dzisiaj jedzenie w macu było 😁

Chloe oj pizzę to bym zjadła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Widzę że szukanie fury dla moich bąbli pełną parą 🙂 Dzięki laski 😘
Aniqa mnie nikt nie pyta kiedy następne dziecko 😁 Za to ja się zaczynam zastanawiac jakie rozwiązanie wybrać żeby następnego nie było 🙃
Aaagaa pokarało za pijaństwo na komuni 😜
Marika u nas też cały weekend deszcz, dopiero po 17 przestało padać dziś 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo 🙂
Wczoraj wieczorem napisałam długiego posta z tel i wszystko mi się skasowało 😠... i spasowałam... i dziś już niewiele pamiętam ☺️ więc krótko...
Wanilia Hubercik taki mniamuśny słodziak aż szok 🤪... też chcę, też chcę 🙃 I w ogóle podziwiam Cię kobieto, że to wszystko tak ogarniasz i że jeszcze czas na forum masz 🤪
Ja w tym tygodniu jakoś się ogarnąć nie mogłam ☺️... ale obiecuję poprawę 🙂
Kupiliśmy Julce łóżeczko i jesteśmy teraz na etapie urządzania pokoiku... jak wszystko gładko pójdzie to na wakacje eksmisja będzie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂 Pierwsza 🙂 Dziś noc nawet względna. Pamiętam jedną pobudkę, ale może było ich więcej, tylko już nie ogarniam, a małżon jeszcze śpi, więc możliwe, że się częściej budziła. Coq Ty pisałaś o workach pod oczami. Ja od tego notorycznego braku snu postarzałam się. Ej no na serio, albo dopiero zwróciłam na to uwagę, jak zobaczyłam się na zdjęciu to byłam przerażona, takie mam zmarszczki!!!! szlag, zaczyna się starość 😜
Meliska eksmisja 😮 Tośka z nami będzie spać chyba do liceum 😜 Nie no chciałabym też ją przenieść (choćby do osobnego łóżka), ale jak wreszcie zacznie całe noce przesypiać.. tylko kiedy to nastąpi??? 😲
Uciekam małą karmić..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej kochane!!!|
Aniqa mnie rodzinka nie pyta o drugie ale za to mnie ciągnie do drugiego lecz mój M nie chce!!!! Mówisz komunia super!!!!Takie pyszności!!!
My wczoraj jednak w macu nie byliśmy uuuuu!!!Frytek mi się chce!!!
Wanilia a jak tam z twoim wysypianiem się jest ok???A jak przyzwyczaiłaś się do męskiej płci chodzi mi o pielegnacje Huberta!!!! hehehe
Agaaa biedaku co to za komunia masakra może zatrułaś się pieczarkami oj współczuje!!!
ja w pracy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...