Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
oświadczam wszem i wobec: zrobiłam drugi test w przeciągu ostatniego tygodnia no i NIE JESTEM W CIĄŻY!!!

ogólnie to bym się nawet cieszyła, gdyby było inaczej, gdyby nie to, że umowę o pracę mam do połowy września... a co potem?... no więc nie muszę na razie myśleć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a tak w ogóle to dobry wieczór 😁

dzieciaczki oczywiście piękne, i Werka i Misiu 🙂

Wanilia super, że same pozytywne wieści od Was płyną 🙂

a my dzisiaj byliśmy na spektaklu komediowym, z fajnymi aktorami w rolach głównych 🙂 taka odskocznia 🙂 Maciek usnął u dziadków, ale z racji, ze jutro wszyscy mamy na rano to go przynieśliśmy otulonego w koce 😁 i to jest kolejny plus mieszkania obok rodziców 😉

Basieńka co do pracy to ja to cykor jestem, i pewnie bym została przy znanym. ale Ty z tego co zauważyłam to bardzo ambitna jesteś, więc zrób tak, żeby Tobie było oczywiście jak najlepiej! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja po południu zaliczyłam drzemkę z córcią 4 godz i coś teraz spać nie mogę 😜
Wanilia spoko jutro się z wózeczkiem ogarnij, a my w przyszłym tygodniu się postaramy być... oczywiście samochodem, bo pociągiem lubimy podróżować, ale to już dla nas mega wyprawa i nie chcemy Wam cały dzień na głowie siedzieć. Nieśmiało zapytam czy w przyszły piątek może być? coby Twój M przypadkiem długiego weekendu nie miał, bo rodzinnej sielanki też zakłócać nie chcemy 😉
Fotki superaśne 🙂 woow Marika jakie widoczki... oczywiście Michaś przyćmiewa je swoim wdziękiem 🙂 Wanilia a Ty się pochwal naszym małym rodzyneczkiem... naciągam szyję i naciągam i nie mogę dojrzeć Hubcia w wózku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry napisał(a):
łeeeeeeeeeeee 😠 A ja Meliska myślałam że jutro Cię poznam a tu dupa 😞 😞 😞

a będzie też Kacperek? no to może pełna mobilizacja i będziemy 🤔 bo zapowiada się, że będzie wesoło 😉 muszę się z tym przespać i rano dryndnę do Wanilii...
... to dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 😎

Ależ mnie wiadomości pewnie ominęło 😮 !!!!
Sorki ale mój mały powsinoga nie pozwala na zbyt długie przebywanie w domowym zaciszu 🤨 Non stop na dworze...wózek, rower i dreptanko 😉 Plecy już mam tak zjarane od tych wypraw, że solar wysiada 😜

Mam nadzieję, że u Was kochane wszyscy zdrowi i ząbkowanie też odpuściło tak jak u mojego 🙂

Echhh...już przyklejony do bramki przy schodach płacze 🤢

Fotki Werki i Michałka widziałam...jejjjjj jakie te nasze dzieci już duże 🤪
Może i mi się uda szybko coś prezesowego wrzucić zanim mi bramkę rozpracuje 😉
A jak się nie uda to wszystkiego dobrego życzę i słoneczka i zdrówka 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry 🙂
NovaM miło Cię widzieć 🙂 i przeogromnie się cieszę, że Kajtkowi zębiska już odpuściły... to jak nocki całe przesypia? Asia 6W już chyba skończyła... za inne sporty się zabrała, ja byłam pierwsza, która odpuściła i zmobilizować się, żeby od nowa ćwiczyć nie mogę... chyba tylko Marika jeszcze ćwiczyć powinna 😉
Wanilia mój M zadecydował za mnie... padaaa i rano samochodem do pracy pojechał... także dziś nas nie będzie na 100%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie dobry 🙂
Kurna moje dziecko chce mnie wykończyć. Drugą noc budzi się po 2 i nie może zasnąć ponad godz. Nie wiem o co chodzi? Włazi na mnie, kręci się, popłakuje. A trójki nadal nie przebite.. Zwariuję.
Wanilia Marika ale słodziaki te Wasze dzieciaczki.
Nova fajnie, że się odezwałaś. Jak Kajtuś śpi już w nocy?
Tośka nadal nie przespała całej nocy. Czy ktoś też tak jeszcze ma????
Jak żyć? 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja, ja, ja jeszcze nie przesypiam !!!!!!!
Też mam dosyć ale przez tak długi czas już to trwa, że jak robot wstaję w nocy...
Małemu na chwilę zęby odpuściły ale coś czuję, że trójki czekają na "dobry moment" 🤨 Więc Nadia łączę się z Tobą w bólu 🤔

A co do Weidera to już myślałam, że się dowiem czegoś więcej...no nic...poczekam aż Marika się wypowie skoro jeszcze daje radę 😉
Młody się odkleił od bramki i na golasa lata po domu 🤪
Masakrycznie gorąco znowu u mnie...uffff...byle do 12-tej bo wtedy zasypia i można w domu odsapnąć - czyli posprzątać, zrobić obiad itp. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też robiłam 6w, 25 dni wytrzymałam, fajne efekty były, a jak przestałam to mam wrażenie, że przytyłam!!! 😠 ale muszę się znowu wziąć za siebie, ale coś innego niż szóstka, bo ciężko mi codziennie 40 min znaleźć (a potem to już tyle zajmuje).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!!
Witam Nadia mówisz że u ciebie nadal nocki nie przespane oj ale życzę żeby się to szybko skończyło!!!
Nova witam miło że piszesz!!!|Mówisz prezes powsinoga jest i na golasa goni po całej chałpie!!! śmieszek!!! A nie zasika ci dywanów jak na golasa!!!!
Wanilia fajne zdjęcia Weronika tak na nich wygląda poważnie duża siostrzyczka braciszka!!! Wózek już jest!!!!
Meliska mówisz wybierasz się do Wanili razem z Cherry!!!|
Chloe co u ciebie ???
Pamm co u ciebie????
Ja dziś w pracy załatwiamy kredyt na ten nasz domek bo robota w miejscu stoi!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marika zapomniałam napisać piękne zdjęcia Michałka ładnie wygląda na tej polanie z owieczkami śliczny!!!!
Basia co do zmiany pracy myślę że jesteś ambitna i powinnaś spróbować!!! ja bym się bała ale to normalne jak się zmienia pracę!!!!
Agaaa fajnie że mieszkacie blisko rodziców bo można przenieść dziecko z domu do swojego !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM specjalnie dla Ciebie coś więcej 😉... cytuję naszą forumową mistrzynię 6W
zostało mi 5 dni 6w i darowałam sobie bo mięsnie mam już takie jak nigdy nie miałam a ja potrzebuje spalić tłuszcz a nie świecić klatą.więc biegałam wczoraj,dzisiaj i zamierzam tak dalej.zachowam sobie jakąś część ćwiczeń ale na pewno nie 22 powtórzenia bo to się tyle czasu schodzi że ło matko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
NovaM specjalnie dla Ciebie coś więcej 😉... cytuję naszą forumową mistrzynię 6W
zostało mi 5 dni 6w i darowałam sobie bo mięsnie mam już takie jak nigdy nie miałam a ja potrzebuje spalić tłuszcz a nie świecić klatą.więc biegałam wczoraj,dzisiaj i zamierzam tak dalej.zachowam sobie jakąś część ćwiczeń ale na pewno nie 22 powtórzenia bo to się tyle czasu schodzi że ło matko


Yyyy ale, że to Asia czy Marika ??? ... bo nie mogę odszyfrować 😉

Hejka Holi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Holi no właśnie się nie wybieram 😞
A u mnie coś się słonko przebija... może aż taki ciulowy ten dzień nie będzie 😉
Julka właśnie borówkami dojada po śniadaniu... a właściwie to zabawy więcej jest... z miseczki na tackę i tak w kółko... chyba koktajl później będzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
meliska napisał(a):
NovaM specjalnie dla Ciebie coś więcej 😉... cytuję naszą forumową mistrzynię 6W
zostało mi 5 dni 6w i darowałam sobie bo mięsnie mam już takie jak nigdy nie miałam a ja potrzebuje spalić tłuszcz a nie świecić klatą.więc biegałam wczoraj,dzisiaj i zamierzam tak dalej.zachowam sobie jakąś część ćwiczeń ale na pewno nie 22 powtórzenia bo to się tyle czasu schodzi że ło matko


Yyyy ale, że to Asia czy Marika ??? ... bo nie mogę odszyfrować 😉

Hejka Holi 😉

Asia 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej młody śpi 😮 więc dziś pewnie znowu będą dwie drzemki 😉

Nova ja też nie dokonczylam 6 bo ostatni tydzień który powinnam robić to się włóczyłam po śląsku i górach więc poprostu dałam sobie spokój....z braku sił...chęci..... 😉 zresztą tam się tyle ochodzilam że nie mam żadnych wyrzutów 🙂
6 w sumie jest spoko efekty widać ja.np po boczkach w jeansach 😜 widziałam ale zgadzam się z Asia że mięśnie się mocno wyrabia więc śmiało można poprostu nie kończyć 😜
Ja za jakieś 2-3 zacznę od początku albo sobie jakoś zmodyfikuje.... 🙂 to się jeszcze okaże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nadia ,Nova dla Was ogromny szacun i przesyłam mnóstwo sił choć nie powiem twarde z Was laski tyle nie przespanych nocy ..... 😮 to Wam się należy mega odpoczynek !!!!!
Ja dostałam w tyłek jak młody miał kolkę.....ale za to przesypia całe noce od maja....i to 2012 🙂 czyli już od roku..... 🙂
Teraz muszę zmierzyć się z odebraniem mu smoka.....tylko z nim zasypia nawet w 3 min....a bez potrafi gadać do 30 min...i to z wygody mu jeszcze daję ale czas się za to zabrać.....bo bez zasypia i to bez płaczu.....

Meliska Agaa oduczyłyście już jedzenia w nocy???? Ktoś jeszcze je mleczko w nocy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marika mleko musi być 😎 ok 4 - 6 rano, ale to już nie jest jakiś problem, zawsze któreś z nas do pracy wstaje, a czasem któreś z pracy wraca 😜 więc robi... takie bardzo wczesne pierwsze śniadanko
Wanilia no to faktycznie lipa z tym wózkiem 😞 to co teraz na Czechy uderzacie 😉 u nas też słonko się rozświeciło i taras już prawie suchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...