Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
nasze dziecko dzisiaj przewróciło nasz nowy 10-dniowy telewizor. i niestety na ekranie nic widać prawie nic 🤔 🤔 🤔 🤔

no i mamy problem. bo ani ja ani M. się nie przyznamy moim rodzicom. żadne z nas nie chce powiedzieć. bo po prostu nam głupio. i pożyczymy kasę od mojej siostry i kupimy taki sam telewizor. dzisiaj dzwoniłam i szukałam, ale akurat takiego nigdzie nie mieli. kolega jedzie dziś do Krakowa tam ma w tesco zobaczyć, bo oni mają blaupunkt markę. a jak nie to zamówimy jutro rano i we wtorek może przyjdzie...

a do tego czasu nie damy poznać, że coś jest nie tak...

bo po prostu nam głupio, że prezent od nich i tak wyszło 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzien dobry,
Dziewczyny dziekuje za wszystkie slowa otuchy 😘
Aga wierze, ze Wam tez nie jest latwo, bo czasami mimo, ze dwie pensje w domu, to ciezko koniec z koncem zwiazac...no ale w koncu dom wybudowaliscie 😉 No i ja o grillu moglabym pomarzyc 😜 Zastanawiam sie skad pieniadze na krem z filtrami dla Jasminy wziac, bo one strasznie drogie 🤔
Wanilia jestes wspaniala matka, dowod tego dalas juz przy pojawieniu sie Weroniki, a z dwojgiem tak malych dzieci sprawa sie komplikuje. Dodatkowo przejmujesz sie raczka Huberta. Jasmina tez byla placzacym dzickiem szczegolnie w nocy i tez miewalam tego dosc.
A ja chyba mysle w podobny sposob jak Aniqa, widze ile czasu maz poswieca Malej, ile jest jego inicjatywy, wiec ja powaznie zadaje sobie pytanie, czy jesli kiedykolwiek wyjdziemy na prosta czy bede chciala jeszcze jedno dziecko.

Mowiac szczerze dziwczyny podziwiam Was, ze zabieracie maluchy do kosciola. Jak widzialam takie dzieci w kosciele, ktore biegaja, placza, to sie zastanawialam ile rodzice z tej mszy maja.

Aga glupia sprawa z telewizorem 🤢 Ale moze nie cudowac, nie zapozyczac sie, tylko powiedziec, przeciez nikt umyslnie tego nie zrobil. Ja co prawda tez mezowi nie powiedzialam, ze moj komputer nie zyje, ale stwierdzilam, po co to jemu jeszcze.

Od wczoraj jestem chora! Mialam koszmarna noc!!!! Okolo 21 zaczela mnie bolec glowa i to tak upierdliwie, ze po22 bylam w lozku, tym bardziej, ze zaczelo byc mi zimno. Cala noc pod kaldra sie przetrzeslam i przepocilam, bol glowy nie ustapil. O 7 rano wstalam wzielam tabletke i podreptalam do meza, zeby mi pomogl przyJasminie bo ja ledwo zyje, ten sie zerwal jak poparzony, chyba musialam koszmarnie wygladac, w kazdym razie az sie mu poplakalam. Caly dzien przelezalam w lozku, glowa nadal mnie boli, w dodatku maz dal mi tabletke, po ktorej strasznie sie chce spac, wiec oczy same sie zamykaly non stop. Teraz w koncu wstalam, zeby jakas kolacje zrobic, ale strasznie slaba jestem i jeszcze brzuch mnie boli.
Pogoda jak na zlosc idealna dzis na spacer, a ja w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq no dużo się zastanawialiśmy nad tym czy powiedzieć czy nie. i ja tego nie powiem. bo mimo, że nieumyślnie, ale to nasza wina, bo to my nie dopilnowaliśmy Maćka. i co powiem rodzicom, powiem przepraszam, że tak się stało i co? a oni sobie pomyślą, że widocznie mam to wszystko w dupie, myślę, że powiem przepraszam i tyle. koniec tematu. ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Coq no dużo się zastanawialiśmy nad tym czy powiedzieć czy nie. i ja tego nie powiem. bo mimo, że nieumyślnie, ale to nasza wina, bo to my nie dopilnowaliśmy Maćka. i co powiem rodzicom, powiem przepraszam, że tak się stało i co? a oni sobie pomyślą, że widocznie mam to wszystko w dupie, myślę, że powiem przepraszam i tyle. koniec tematu. ...


Aga oczywiscie zrobicie jak chcecie, ale niz sadze, ze rodzice odebraliby to tak piszesz, w koncu tez mieli male dzici i wiedza ile takie szkraby potrafia nabroic. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Coq no dużo się zastanawialiśmy nad tym czy powiedzieć czy nie. i ja tego nie powiem. bo mimo, że nieumyślnie, ale to nasza wina, bo to my nie dopilnowaliśmy Maćka. i co powiem rodzicom, powiem przepraszam, że tak się stało i co? a oni sobie pomyślą, że widocznie mam to wszystko w dupie, myślę, że powiem przepraszam i tyle. koniec tematu. ...


Aga oczywiscie zrobicie jak chcecie, ale niz sadze, ze rodzice odebraliby to tak piszesz, w koncu tez mieli male dzici i wiedza ile takie szkraby potrafia nabroic. 😉


mieli trójkę dzieci i żadne z nich nigdy nie zniszczyło niczego wartościowego... po prostu naprawdę nas pilnowali.

a my dzisiaj nie dopilnowaliśmy Maćka...

i ja nie chcę, żeby sobie pomyśleli, że ten 1000zł który wydali to dla nas takie wielkie nic. no jak ja mam im o tym powiedzieć??? co innego po roku. ale po 10 dniach????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa na działce 14 arów trawy po pas więc koszenie kosą spalinową - ja się nie pisałam na taką robotę 😜 M właśnie pojechał oddac kosę a burza straszna więc się denerwuję żeby mi tu cało wrócił...
Aaagaaa ja też bym powiedziała rodzicom o telewizorze. No ale zrobicie jak uważacie 😘

Ponarzekałam dziś trochę na forum ale prawda jest taka że jak się Hubcio dziś pare razy uśmiechnął to mu wybaczyłam te ciągłe płacze 😉 W końcu chyba nie płacze bez przyczyny więc muszę ją znaleźć - mam nadzieję że to jednak skok rozwojowy. No i niestety ie chce smoczka więc nie mam innego uspokajacza poza cycem i noszeniem 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agaa no kicha z tym Tv..... 🤢

Coq zdrówka!!!!

Co do kościoła to ja biorę Misia tylko jak wyspany 😉 najedzony 🙂 i jeszcze nigdy mi nie płakał w kościele raz tylko miał gorszy dzień to dostał smoka i było ok 🙂 i nigdy jeszcze nie musiałam wyjść z kościoła czasem tylko poprostu chce na ręce to trochę mi ciężko ale biegać jakoś po kościele też mi się nie zdarzyło więc ja szczerze mówiąc nie narzekam 😉 🙂 tfu tfu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Agaa no kicha z tym Tv..... 🤢

Coq zdrówka!!!!

Co do kościoła to ja biorę Misia tylko jak wyspany 😉 najedzony 🙂 i jeszcze nigdy mi nie płakał w kościele raz tylko miał gorszy dzień to dostał smoka i było ok 🙂 i nigdy jeszcze nie musiałam wyjść z kościoła czasem tylko poprostu chce na ręce to trochę mi ciężko ale biegać jakoś po kościele też mi się nie zdarzyło więc ja szczerze mówiąc nie narzekam 😉 🙂 tfu tfu 😉

u nas opcji wejscia do kosciola wogole nie ma..dlatego Kaline zabieramy tylko wiosna i latem, jak mozna stac na dworzu. ze dwa razy bylismy w srodku i ewakuacja nastapilo po 10 min 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia a Ty moja kochana jesteś cudowną mamą i ja naprawdę podziwiam i doceniam że się tak szybko zdecydowaliscie na drugie ale może teraz jest ciężko .....nie wątpię same czasem z jednym wymiękamy...... 🤢 ale tak mała różnica wieku jest super dla dzieciaków!!! Dogracie się za niedługo Hubcia zaczną kręcić mata.....karuzela.....i będzie coraz lepiej 😉 🙂
sama doskonale pamiętam jak czekałam na męża jak siedziałam na macierzyńskim .........i też wiem ile się olulałam przy kolce.....a teraz nie mam co narzekać bo mi i mamy obie pomagają i na m też.mogę liczyć.....zresztą do dziś co drugi dzień to m kąpie Misia..... 😜 ale Twój przeciez nie idzie na piwo tylko pracuje dla Was ...... 😉
Hmmmmmmm moge doradzić........hahaaaa 😉 pakuj manele i do mamy......hahaaaa przynajmniej obiad pod nos dostaniesz 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczór 🙂
Ja cały dzień w pracy 🤢
Wanilia jesteś cudowną matką i chyba nie masz co do tego żadnych wątpliwości... chwile słabości mamy wszystkie... ale Ty jedna jesteś usprawiedliwiona... dwójka maluchów i jeszcze zmartwienie w postaci chorej rączki... niejedna z nas by już się załamała... jesteś wielka 🙂 🙂 🙂 I tak z innej beczki... masz kontakt z Cherry? bo gdzieś ostatnio czytałam o pożarze kościoła w Oławie i ewakuacji mieszkańców z sąsiednich budynków... a Cherry się nie odzywa i może trochę tak głupio pomyślałam 🥴
Agaa ja bym tam się przyznała z tym telewizorem... przecież to tylko tv, tylko się cieszyć, że Maćkowi się nic nie stało jak ten telewizor spadał... a może spróbujcie do serwisu z nim iść... powiedzcie, że nagle przestał działać... a nóż widelec się uda... najwyżej Was z kwitkiem odeślą 😉
Marika no Misio grzeczny widać, bo ja to się nieraz naganiam przy mojej jak dzik 😜
Coq zdrówka mamusiu 😘
Agami będzie dobrze... no w końcu musi 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meliska Maciek stał za telewizorem i go popychał więc nie mogło mu się nic
stać. a do serwisu do szkoda z tym jechać, bo uderzył w krawędź szafki pod telewizor i od tego miejsca w prawie cały ekran rozlała się wielka plama pod którą nic nie widać...

może i jestem zbyt honorowa. ale uważam, że o prezenty trzeba dbać. my nie przypilnowaliśmy Maćka, i to nasza wina. i chyba nie dam rady spojrzeć teraz w oczy tacie i powiedzieć "tv spadł i się zepsuł"... ja wiem, że to tylko telewizor. ale nie kosztował 100zł... no i dostaliśmy na rocznicę ślubu. mamy ją 26-go czerwca, a telewizora już nie mamy... trochę głupio

rozmawiałam dzisiaj z przyjaciółką i ona myśli tak samo jak ja, mówi, że tak samo by zrobiła. siostra moja też tak mówi. mówi, ze co innego gdyby to się stało po pół roku, po roku... ale nie po 10 dniach...

telewizor zamawiamy jutro. rozbiliśmy skarbonkę. 1040zł się uzbierało więc będzie jak znalazł... miało być na jakiś wyjazd wakacyjny... ale M. i tak nie dostanie urlopu w wakacje. a na jakiś weekendzik to może coś uda nam się wykombinować...

Wanilia jesteś cudowną Mamą!!! i wiem, że teraz dużo przeżywasz. też dużo przeżywałam z Maćkiem na początku. zresztą teraz też. ma szczuplejszą jedną łydkę, mniejszą stópkę jedną i to widać. ale grunt to się nie poddawać, uśmiechać się do życia 🙂 😘 😘 😘

Marika jaki Misio grzeczny w kościele 😁 my raczej na zewnątrz jesteśmy, bo synuś grzecznie nie chce siedzieć w wózku, a wypuszczony biega po całym kościele. Kilka razy udało mu się grzecznie wytrwać całą mszę. ale teraz jak ciepło to na dworze. dzisiaj na przykład uciął sobie drzemkę, ale tydzień temu to usilnie chciał wyjść z wózka. a mamy do placu kościelnego takie wysokie schody i one mu się bardzo podobają, więc żeby z wózka go nie wypuścić to M. musiał z nim spacerować wokół kościoła 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry,

Weekend u Nas super. Caly dzien spedzilismy na dworze. Florek jak wstaje rano to pierwsze co robie biegnie do przedpokoju i szuka butow. siada na progu i krzyczy zeby mu buty zalozyc bo chce isc na dwor.
Wanilia Jestes super matka. Glowa do gory 😘
Marika Misiu widze ze bardzo grzeczny. Floro to diabelek choc jak z moimi rodzicami pojdzie do kosciala to wtedy aniolek
Coq trzymam kciuki za znalezienie pracy.
Agaa wspolczuje zepsutego TV. Ja w sumie bym go oddala na gwarancje. Nie masz nic do stracenia spadl moze uda sie naprawic, a jak Ci powiedza za naprawe jakas wysoka cene to powiedz ze wolisz sobie kupic nowy i nie naprawiasz. Takie rzeczy sie zdazaja. My zeby Floro TV nie zrzucil to powiesilismy na suficie. Nie da sie upilnowac dzieci. Jedne sa bardziej zywe drugie mniej. Mozemy monimalizowac szkoda ale one zawsze beda. Glowa do gory. Nie wiem jakiej firmy masz ten TV, ale w Sony polecaja ubezpieczenie od szkody. Bezwzgledu na to czy TV spadnie z Twojej winy czy nie oni go naprawia. Moze uda Wam sie cos takiego jeszcze zalatwic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Dzięki za miłe słowa 😘
Marika jakoś mi się nie chce do rodziców bo tam bym miała do dyspozycji tylko jednen pokój, tzn dzieci musiałyby spać razem - nie wiem czy jesteśmy na to gotowi 😉
My juz po spacerze, Werka weszła chyba we wszystkie kałuże na osiedlu 😁 A wczoraj pierwszy raz obiła sobie porządnie kolano, tzn zdarła na asfalcie 🥴 Nie chciała iść do domu i usiadła mi tak ze do krwi kolano zjechała 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 😉
My dziś pospaliśmy do 9:00 🤪 chociaż o 6 już ją rwało, ale tatuś pokrzyczał, że to środek nocy i podziałało 😜 ba dla niego to nawet był początek 😉
Aga z tym serwisem to ja bym próbowała właśnie w ramach gwarancji... jak nie widać żadnych zewnętrznych uszkodzeń to powiedzcie, że coś się stało z ekranem i nie macie pojęcia co... co Wam zależy, nic do stracenia nie macie.
Wanilia Julka też wczoraj obdarła kolano 😁 a najlepsze, że tatuś nawet nie wie gdzie i kiedy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meliska świetne zdjęcia!!! 🙂 Dziupla pod fotelem ekstra 😁
A ja szukam w necie i znalazłam : chirurg którego mamy na celowniku przyjmuje raz w tygodniu prywatnie we Wrocławiu 🙃 Opinie w internecie ma rewelacyjne, zresztą to jedyny na śląsku chirurg specjalizujący sie w operacjach ręki . Myślę ze umówimy się do niego jak już będziemy mieli zdjęcie czyli jakoś we wrześniu.
Aaagaaa a Maciuś ma chorą stopę dużo mniejszą? Tzn będzie miał problem z doborem butów w przyszłości? Z rączką całe szczęście nie ma takiego problemu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...