Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ja nie daję płatków bo próbował i szału nie było... 😉 cornflakes to jeszcze rozumiem ale tych czekoladowych kulek to bym nie dała....bo po pierwsze bałabym się że się taką kulka zakrztusi...a po drugie czekoladowe płatki...niezbyt zdrowe więc po co uczyć tak wcześnie...... 😜 według mnie stanowczo za wcześnie nie mówię 5 latek że nie dostanie ale stanowczo nie teraz.....
a co je ??? Kanapki z szynką/ serem białym żółtym.../ pomidorem/ogórkiem/ domowym dżemem/ jajecznicę / omlet.... Kombinacji jest pełno 😉

Weekend i po weekendzie....a co najgorsze wrzesień tuż tuż.....no i znów za butkami muszę się rozglądnąc.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Psikadło uniben bardzo dobre testowałam też na sobie 😉 i pewnie dużo tańsze niż tantum verde takie mi przepisała i antybiotyk osmax( chyba nie mam już pudełka a całe poszło) ale antybiotyk to może Ci inny da......ale ja z tego byłam bardzo zadowolona bo smaczny nawet i Misio naprawdę chętnie pił bo ten co miał na oskrzela był ochydny ( miał już 2 antybiotyki w życiu i ten drugi o wiele lepszy) i tyle.....Meliska....buzki dla Julci!!!! To psikadlo kup bo też można dla dorosłych używać tylko inne dawki a jest spoko 🙂 więc warto mieć w apteczce 🙂

Coq my od maja 2012 w wannie!!!! 😜 jak raz spróbowalismytak od razu zakończyliśmy noszenie wody itd......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marika dzięki 😘 moja lekarka to antyantybiotykowa jest... zobaczymy co powie na anginę 🤔 przy oskrzelach bez antybiotyku lecieliśmy... póki co na szybko zapodałam witaminki, panadol i popsikałam tantum verde... jak już pisałam na anginach znam się jak nikt... czyli nic się nie zmieniło przez te wszystkie lata 😜

Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wiecie co no mój mały lubi te czekoladowe zaczęłam dawać cóż ale codziennie ich nie je i nie te kulki tylko takie kola z kropeczkami !!! CZasem je!!!
Meliska no to kurde niefajnie ta angina masakra!!! Złobek na pewno zaraził Julkę!!!Dobrze że zaglądnęłaś jej do buzi !!!
Wanilka ty dziś na usg i rtg rączki to powodzenia myślę że będzie coraz lepiej!!!
Mój mały jak narazie oki zdrowy tylko teraz bardzo się zrobił cycuś mamusi i nie chce zostawać z dziadkami już może z nianią będzie inaczej!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry
u mnie gości juz brak a i tak czasu na for nie mam przez
Maje
Chloe super ze u was wszystko dobrze i ciąża Ci tak ładnie przebiega
Julci zdrowia życzymy
Aga jak długo w Krynicy zabawi? my tez sie wybieramy ale dopiero w przyszłym tygodniu
z Maja lepiej ale dalej chora
co do platkow to ja jej daje taki prazony ryż z mlekiem
co do nowych slowek to u nas : posie posuń obok i po niemiecku czys i danke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

W Nas weekend aktywny. Cala sobote sprzatalam. Wreszcie caly dom mam czysty. Pytanie na jak dlugo 😉
W niedziele pojechalismy w gorki. Weszlismy na Sleze. Myslalam ze nie dojde... Rano wstalam i mnie okropnie glowa bolala, do tego krecilo mi sie w glowie, dostalam okres i sie nie wyspalam. Mama dala mi tabletke na glowe a jak na szczyt doszlismy wypilam kawe i odrazu bylo mi lepiej 🙂
Aniqa1111 napisał(a):
aha, ciagle zapominam pytac, czy dajecie dzieciom płatki kukurydziane Cornflakes, te zwykle z mlekiem? bo Kalina chce tylko to jeść na sniadanie, a czytajac sklad niby nie jest najgorszy, ale są tam fosforany, które brzmia dla mnie dosyc złowieszczo

My dajemy musli z Bakalandu. Floro je uwielbia na sucho. Bardzo sa pozywne 🙂
Kiedys dawalam te kolka z czekolada i kanguski, ale jak poszlam na diete i tam pisali zeby jeszc musli to i Florek je zaczol jesc 🙂

chloe jak ten czas szybko leci 🙂 jeszcze tylko pare tygodni i dzidzia bedzie na swiecie, trzymam kciuki 🙂
Wanilia gratulacje decyzji 🙂 Ja sie zastanawiam tez nad studiami, tylko musze jakos moja firme poprosic zeby je zasponsorowala (choc z tym bedzie najmniejszy problem) gozej bedzie z czasem. W szczegolnosci ze studia, ktore chce sa w Warszawie. Wiec weekendy nie ma mnie w domu... Co do jezyka to szybko to wroci... to jest z jazda na rowerze nigdy sie nie zapimina 😉
Aniqa gratulacje decyzji ! Na pewno nie pozalujesz. Szef no coz rozne sa sposoby okazywania ze na kims Ci zalezy. Tez mialam raz sytuacje gdzie odchodzacemu pracownikowi powiedzialam ze nie ma powrotu do tej firmy i zadnej, w ktorej ja badz moi szefowie beda pracowac. To wszystko bylo z nerwow. Byl swietnym pracownikiem i zalezalo mi na nim, a on wykrecil taki numer ze w zyciu bym sie po nim tego nie spodziewala. No ale coz... Narobil mi i calemu zespolowi problemow....
agaa milych wakacji 🙂
meliska zdrowka dla Julki, oby bylo szybko z tego wyszla
rita a co sie dzieje Majce? nadal jest chora?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no ja tez gratuluje Wanilia i Aniqa
Holi trudna decyzja Cię czeka ale na pewno wybierzesz jak najlepiej dla synka
Basia Wy macie fajnie tyle wycieczek a wyobraz sobie ze ja na slęze w szpilkach weszliśmy hehe jak kompa nam naprawia to fotkę pokaże , ludzie najpierw na mnie jak na kosmitke a na szczycie to mi brawa bili hoho
a Mai apetyt wrócił i nie goraczkuje juz ale dalej wodniste kupki robi to juz tydzień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
Rita w szpilkach? masakra. Tyle tam jest kamieni ze pewnie na pierwszym kamieniu bym zlamala. Szacun 🤪 Moja Mama w sandalach teraz weszla
Wanilia ciesze sie ze wszystko dobrze 🙂 trzymam kciuki za wizyte w Trzebnicy 😘

a ja dziś w przychodni widziałam laske w wysokich szpilach w zaawansowanej ciąży 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane wieczorkiem!! Właśnie siostra ode mnie wyszła farbowała mi włosy!!!
zobaczymy co to za kolor UWAGA OCZOJEBNY RUDZIELEC !!
Heheh
a tak to pije sobie winko!!! Mniam jestem lekko wcięta!!!
Wanilia ciesze się że wizyta oki i że mały ma wszystkie kosteczki myślę że na wizycie w Trzebnicy dokładnie się wszystko dowiecie!!!
Rita cieszę się że Maja ma już gorączkę za sobą a luźne kupki to mogą jeszcze być bo jelitka muszą się przestawić na normalne pożywienie!!! 😁
Ja jutro na popoludniu i tak do końca tyg
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
ZApowiada mi się przyjemny dzień, wreszcie jedziemy na działkę w celach rekreacyjnych 😁 Fundament został wczoraj zasypany (nie do końca bo piachu nie starczyło) i ziemia dookła rozrównana i podobno wygląda super, M cały wieczór przeżywał że skończyliśmy stan 0.... 🙃 Jesczcze tylko ta reszta piachu i wylewka ale o juz pikuś bo trzeba to tylko zamowić a roboty dla M przy tym nie ma. Podliczylismy ile w ostatnim tygodniu zaoszczędiliśmy na robocixnie i wyszło że dzięki zapierdzielowi M jesteśmy do przodu jakies 6 tys bo sama instalacja kanalizacyjna kosztowałaby 4 tys 😮 Wiem że nasze tempo w porównaniu z resztą dziewczyn jest żenujące ale i tak się cieszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Dzień dobry 🙂
ZApowiada mi się przyjemny dzień, wreszcie jedziemy na działkę w celach rekreacyjnych 😁 Fundament został wczoraj zasypany (nie do końca bo piachu nie starczyło) i ziemia dookła rozrównana i podobno wygląda super, M cały wieczór przeżywał że skończyliśmy stan 0.... 🙃 Jesczcze tylko ta reszta piachu i wylewka ale o juz pikuś bo trzeba to tylko zamowić a roboty dla M przy tym nie ma. Podliczylismy ile w ostatnim tygodniu zaoszczędiliśmy na robocixnie i wyszło że dzięki zapierdzielowi M jesteśmy do przodu jakies 6 tys bo sama instalacja kanalizacyjna kosztowałaby 4 tys 😮 Wiem że nasze tempo w porównaniu z resztą dziewczyn jest żenujące ale i tak się cieszę 🙂


no to brawo i gratuluję 😎 i nie przesadzaj my jeszcze nie mamy wybranego projektu.... 😜 😉

i tu Holi proszę o Twój projekt bo jakoś wogóle go nie kojarze ... 😮 bo Wanili i Chloe kojarze a o twoim nie mam pojęcia....i pytanie jak macie dziewczyny zamiar ogrzewać domy ???gaz czy tradycyjnie ??? my myslimy jednak o tradycyjnym....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂
Wczoraj udalo mi sie w poludnie do Was zajrzec, przeczytac i tyle.

Wanilia ciesze sie, ze jestescie po wizycie i ze "wszystkie kosteczki sa". 🙂
Meliska calusy dla Julki, ja nawet nie wiem co to angina, ale wierze, ze taki maluch sie nameczy...szybkiego powrotu do zdrowia.
Holi co Jasmina je? Dzis na przyklad owsianke...ale ze sniadaniami roznie u niej bywa, przedwczoraj zadowolila sie trzema sliwkami i winogronem (aktualne owoce sezonowe bardzo lubi). A czasami wstyd sie przyznac zadowoli sie herbatnikiem.
Co do wanienki...to luz skoro Kalinka jeszcze do zeszlego tygodnia sie w niej kapala, a Jasmina chyba od niej mniejsza 😉 Dziewczyny, ja nie mam takich luksusow jak wanna 😉 a dziecka raczej prysznicem nie chce teroryzowac stad wanienka dalej rzadzi. Zreszta ja z nia nigdzie nie biegam, wyciagam spod zlewu, wkladam do brodzika i nalewam wody, jak do wanny 😜

Przpomnialo mi sie jeszcze, ze u nas mimo, ze nocnik nie jest uzywany to tez czeso dwie lub trzy pieluchy na dobe schodza 🤔
No ale wczoraj wieczorem zeszly kolejne trzy...Jasmina od dwoch dni dusila kupe i wczoraj w koncu ja zrobila... wyjac przy tym z 15 minut 😮 Teraz nie wiem czy to jest fakt, ze nie chce robic w pieluche (bo sytuacja sie powtarza) czy to dlatego, ze robi wielki ubity bobel? 🤢 ... A potem co zminilam pieluche to za chwile byl znowu jakis maly bobek, az za trzecim razem luzniejszy stolec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

U Mnie dzis tez ponuro 😞 ale jestem jeszcze w krotkim rekawku wiec zbyt zimno nie jest 🙂
W dodatku mam ostatni test z hiszpanskiegi wiec trzymajcie kciuki 🙂
Spac mi sie chce okropnie....

Co do wanienki to Floro kapie sie w samochodziku dmuchanym, ktory kupilismy w Chorwacji 🙂 Jak bym nalewala do wanny wody to bym sie nie wyplacila chyba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...