Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Agami to gratulujemy decyzji i trzymamy kciuki. 🙂
Aniqa no to super, ze Kalina umie siebie jakos nazwac 🙂
U nas jedyne imie jakie Jasmina wymawia to Maja, wlasciwie mowi Mania i wlasciwie nauczyla sie, bo ma ksiazczke z pszczolka Maja, no ale przy okazji kuzynka tez tak sie nazywa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):

Ogladam fotki flora i nie wierze jak on wymiata na basenie…. To my daleko ….daleko za nim…. Tylko w kolku i na brodziku….a nurkowanie nigdy w zyciu się nie odwaze

My tez tylko na brodziku 😉 znalezlismy taki brodzik gdzie jest od 60 do 120 wiec nie trzeba sie schylac do dziecka i nie zarzniesz, a jesli chodzi i kolko to Florek bardziej woli plywaczki niz kolko. Jak go wkladalismy w kolko to zaczynal plakac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
więc dawno dawno mnie nie było po stracie kredytu na to moje mieszkanie długo nie mogłam się pogodzić z tym że przepadło nam.. jak jeszcze patrzyłam na te rzeczy które kupiłam do naszego nowego domu to już w ogóle mi serce pękało.. 😞 Ogólnie nic się nie zmieniło nadal mieszkamy z teściami.. 🤨 Konstancja od września przeszła do starszaków tydzień temu miała balik była przebrana za królewnę 😜 od prawie 2 miesięcy nie pije mleka i jej nie dobrze aż było jak je piła pewnie jak była mała to się już przepiła konkretnie 😁 teraz mamy mieszkanie następne na oku i zobaczymy co dalej nie chce zapeszać powiem co i jak jak już bede mogła i będę pewna że już jest wszystko jak w pysk strzelił 😉 Konstancja dużo już mówi czasem tak nawija że buzia jej się nie zamyka! wszystko powtarza więc trzeba bardzo uważać 🙃 ogólnie jest takim małym bandytom w żłobku taka grzeczna a jak do domu przyjdzie jest koniec świruje pawiana dobrze że jeszcze mnie słucha i to o co ją poproszę to robi i bardzo lubi mi pomagać 🙂 pampersy nosimy od tygodnia rozm. 5 ale tyle pije ostatnio że często przecieka 🤔 co by tu jeszcze wam napisać.. yyyy w mojej pracy zrobiła się tragedia akord i ludzie patrzą tylko na siebie jest taka rywalizacja że rzygać się chce mam jeszcze do spłacenia chyba 3 lub 4 raty pożyczki i później zaczynam szukać czegoś nowego mam dosyć wstawania w środku nocy za grosze... wiem ze stać mnie na lepszą i lepiej płatną prace! a jakby wyszło z mieszkaniem to jak się osiedlimy to chcę drugie dziecko myślę że rok albo 2 nie chce za dużego odstępu lat żeby było po między dziećmi 🙂 ogólnie często o was myślę dużo razy chciałabym wejść ale jestem CODZIENNIE TAK ZJEBANA że nie mam epy 🤢 chyba wszystko już wam opowiedziałam jak to u mnie teraz się dzieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Dziewczyny, zakladacie dzieciakom pieluchy 5?
Jasmina mi znowu zmoczyla troche lozko 😠 pielucha wcale nie pelna, body mokre na brzuchu, bo najczesciej wlasnie jest wyciek jak na brzuchu spi...moze 4+ sa po prostu za male?

My w 5 już z3 miesiące bo było identycznie mały ciągle mokry chodzil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No szooook Pam???? 🙂 zerkaj częściej 🙂

My jeszcze w 4 i na szczęście ostatnio zero przecieków chyba poprostu przez mniejszą ilość picia .....jak było ciepło to ciągle podsuwałam...... 😉

Padam a w piątek na szkolenie......i jutro kutwa muszę się pakować.......ale mi się nie chce......:/

Do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bry br bry,
zaraz musze spakowac towarzystwo i do urzedu skarbowego po zasw do becikowego jechac 🥴 wczoraj u dermatologa porazka, godzina obsuwy i w końcu wyszłam bo Maly się w aucie przebudził i widziałam z okna że babcia po parkingu go nosi 😁 Pojechaliśmy wszyscy bo zaplanowałam zakupy w galerii i nawet mi dzieci dały pochodzić ale ceny kurtek zwaliły mnie na kolana : ciepła, zgrabna puchówka w Qiosque 600zł 😮 W weekend ma być promocja i 100zł mniej ale to nadal duuuzo. Z drugiej strony dwie zimy przeżyłam bez zakupów bo dwa lata temu w grudniu się Werka urodziła i nie było kiedy na zakupy skoczyc a potem druga ciąża i bidowanie w starym płaszczu żeby ciążowej kurtki nie kupować. Więc się jeszcze z myślami bije, gdyby kolor kurtki był ciekawszy to bym się rzuciła ale to taki zgaszony fiolet. Jest jeszcze czarna ale przysięgłam sobie ze czarnej nie kupię. Marzy mi się zieleń albo czerwień 😜
CZas mi się skończył 🥴
Coq ja do kosm głównie na regulację brwi
Pammat jak miło Cię widzieć 😘
A Tobie Agami owocnej pracy życzę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny czesałam dziś sąsiadkę na zdjęcia do przedszkola... bosh ile ona ma włosów 😲 2 warkoczyki, a 1 grubszy od całej mojej kopy siana ☺️... nie żebym jakiś specjalny talent miała, ale tatuś nie potrafił ogarnąć, więc sąsiadkę na pomoc zawezwał 😉
Basieńka zaje... foty 🤪... następnym razem zabieramy się z Wami na basen 😉
Pammat Ty tutaj 😮... zastań już zostań!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):

Basieńka zaje... foty 🤪... następnym razem zabieramy się z Wami na basen 😉

Jasne nie ma problemu 🙂 W ta Niedziele jeszcze bede sie kurowac, ale pewnie w nastepna to basen bedzie juz obowiazkowy 🙂
Pamm witamy spowrotem i trzymamy kciuki za mieszkanie i kredyt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry
u nas dzisiaj pierwszy bunt ubraniowy zaliczony 😎 otwierałam szuflade, zeby wyciadnac bluze dresowa różowa dla Kali, a ona dostrzegła, że obok leży szara z wielkim sercem brokatowym z przodu no i nie bylo sily zeby ta rozowa unrac 🤔 szarała sie i wrzeszczała "serce serce". No i matka musiała ulec. Bosh, jak szybko Kalina zaczyna fochy na strój 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
dzień dobry 🙂

dzisiaj już czwartek... jak ten czas zapierdziela.... masakra 😮

a my w sobotę mamy chrzciny, u mojej siostry ciotecznej, M. jest chrzestnym małego Mikołaja 🙂 i w związku z tym mam pytanie, ile teraz się daje???

zaraz zabieram się za czytanie

Aga,jak bylismy oboje chrzestnymi to dawalismy 500 zl, a ajak malzon byl sam to 400
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basia zdjęcia pod wodą i w ogóle na basenie świetne! 🙂

Aniqa dobrze, że bez antybiotyku. A Kala bardzo mi się podoba 🙂
Maciek na siebie mówi "Macia", na mojego M. - Mateusza mówi "Mata", ja byłam "Aga", ale ostatnio jestem "Adak" i się kłóci ze mną jak mówię, że Aga 🙂 tylko dziadek jest normalnie Adam no i ciocia Ania 🙂

Coq u nas są pieluchy 4, jak założymy 5 to z reguły przecieknie... chyba za luźna...

Agami trzymamy kciuki 😘

Pam witamy witamy!!!

a teraz uciekam, bo mały człowiek przyszedł do mnie, złapał mnie za rękę, trzyma i ciągnie i woła "cho mama" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczor! 🙂
Pammat post bardzo w twoim stylu 😎 😉 Zycze Wam, abyscie szybko mieli wstawic gdzie te rzeczy, ktore nakupowalas do nowego mieszkania. A jeszcze bardziej zycze dobrej pracy, bo wyobrazam sobie, ze hatujesz jak dziki osiol. A Konstancja pije krowie mleko czy zadnego?

Jak przeczytalam, ze Kalina zaczyna fochy stoic przy ubieraniu sie, to jakos tak doszlam do wsniosku, ze pod wieloma wzgledami wielu tu dzieci jest do przodu w porownaniu do Jasminy, od nocnika poczynajac, poprzez mowe, na takich roznych zachowaniach, czesto o pewnej samodzielnosci swiadczacych konczac.

Meliska a Ty jak o wozku pisalas, to myslam, ze jakis koleny dla Julki a nie zabawkowy 😉 U mnie juz siostra wywiad robila, bo chce chyba Jasminie na Gwiazdke kupic.

A ja juz sama w domu, wlasciwie caly dzien sama, choc malzon mial wolne...ale grzebal przy samochodzie...teraz juz w pracy, do 8 rano.
Jasmina spi, a ja kawkuje. 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
dzień dobry 🙂

dzisiaj już czwartek... jak ten czas zapierdziela.... masakra 😮

a my w sobotę mamy chrzciny, u mojej siostry ciotecznej, M. jest chrzestnym małego Mikołaja 🙂 i w związku z tym mam pytanie, ile teraz się daje???

zaraz zabieram się za czytanie

Aga,jak bylismy oboje chrzestnymi to dawalismy 500 zl, a ajak malzon byl sam to 400


A ja powiem szczerze, ze mnie to g.wno obchodzi ile sie daje, dalabym tyle na ile mnie stac. Straszliwie mnie irytuja te stawki i co wypada kupic, bo to w koncu chyba o jakis akt wiary chodzi, a nie o prezenty.
Zupelnie nie pamietam co dawalam jako prezent corce mojej siostry, ale za to jako chrzestna syna mojego kuzyna dalam prezent naprawde skromny... poratowalam ich, bo wszyscy im odmawiali, wielkiego kontaktu nie utrzymujemy, ale sie zgodzilam, a ze bylam na studiach, to na wiele pozwolic sobie nie moglam... z reszta teraz tez, ja nie ciocia z Ameryki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...